تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 31

نام تاپيک: سوال در مورد فرهاد اکسچنج

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض تجربه ناخوشایند سایت فرهاداکسچنج

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
    متاسفانه بنده تجربه ناخوشایندی با سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داشتم که با توجه به عدم پاسخگویی مناسب در سایتشون به اجبار تجربه خودم رو خدمت دوستان اعلام میکنم تا دیگران دچار تجربه مشابه نشن
    البته بنده قبلن دوبار از این سایت سفارش داشتم که به موقع انجام دادند ولی این بار واقعا اذیت کردن و نه پاسخگو هستند و نه عذر خواهی میکنن نه وجه بندرو پس میدن
    به طور موازی یه شکایت رسمی هم از سایتشون تنظیم کردم که امروز متاسفانه تا آخر وقت دادسرا نرسیدم انشا... شنبه اقدام میکنم
    سفارش بنده یه پرداخت 50 دلاری پیپال بود که طبق مستند زیر روز 27 اسفند 95 انجام شده و تا امروز 211 فروردین 96 نه به دلارم رسیدم نه پولم برگشت داده شده

جدای تماسهای مکرر تلفنی تیکتهای مستند رو اینجا ذکر کردم
    یه جاهایی رو خودم اینجا به دلیل شخصی بودن *** زدم
    مورد دیگه این که اوایل مدعی اشتباه بودن لینک پرداخت بودن و بنده هم باور میکردم ,دو بار لینک جدید ایجاد کردم و دادم تا این که لینک مشابه رو چند روز پیش یکی از دوستان بی دردسر پرداخت کردن و تازه متوجه شدم از روز اول سرکار بودم

2. این کاربر از mehvar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض تجربه ناخوشایند سایت فرهاداکسچنج

سفارش خرید
    واریز می کنید: irr 1,872,450.00 Iran Shetab Cards irr IRR [ Complete ]
    Iran Shetab Cards شماره تراکنش: : #122889535599
    تاریخ قبول سفارش: 2017-03-17 11:41
    دریافت می کنید: $50.00 Paypal Usd usd
    وضعیت: Open
    شماره حساب مقصد https://www.dynadot.com/paypal.html?****S
    شماره سفارش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    توضیحات تراکنش : # Order Number [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] #Memo: # 188.213.154.81-پرداخت شما با موفقیت تایید شد پرداخت شما با موفقیت تایید شد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لینک ناقص هست. لطفا اطلاعات کامل پرداخت را بفرستید 6104*****46648
    تیکت پشتیبانی اول

عنوان : انجام نشدن سفارش

علی *****
    کاربر
    ارسال شده در:۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۵۱ بعد از ظهر
    با سلام و تبریک سال نو
    سفارش اینجانب به شماره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ابطال شده است لطفا علت ابطال و راهنمایی حل مشکل را بفرمایید
    سفارش مورد نظر شارژ اکانت دامین از سایت dynadot.com و به آدرس پرداخت زیر میباشد
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    با تشکر
    ارادتمند ***
    09121******

Ali Akbar
    پشتیبان
    پرسنل
    ارسال شده در:۰۱ فروردین ۱۳۹۶ ۰۹:۴۱ قبل از ظهر
    سلام قربان
    سفارش شما اصلاح شده است
    بزودي واريز مي شود

لطفاً برای تسریع در فرآیند پاسخ گویی در صورت در خواست هر چه سریع تر به این ایمیل پاسخ دهید.
    از اینکه با ما در تماس هستید خرسندیم
    پشتیبانی یکپارچه فرهاد اکسچنج

یک هفته گذشت و خبری نشد
    تیکت جدید
    عنوان : سفارش انجام نشده

علی *****
    کاربر
    ارسال شده در:۰۷ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۰۱ قبل از ظهر
    با سلام و احترام
    سفارش بنده به شماره 856731078 از قبل از عید ثبت شده و هنوز تعیین تکلیف نشده
    با تماس با پشتیبانی و تیکیت اعلام شد که لینک مشکل داشته و اصلاح شده و طی تماس تلفنی روز شنبه فرمودند شماره کارت بدم تا پایان روز یا پرداخت انجام میشه یا وجه عودت داده میشه ولی هنوز هیچ اقدامی صورت نگرفته . دامینهای بنده در حال حذف از سایت مقصد میباشند
    لطفا یا از طریق لینک جدیدپرداخت زیر سفارش را اصلاح و انجام بفرمایید یا وجه را عودت بفرمایید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سپاسگذارم

Ali Akbar
    پشتیبان
    پرسنل
    ارسال شده در:۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۲۵ بعد از ظهر
    سلام قربان
    شماره کارت؟

لطفاً برای تسریع در فرآیند پاسخ گویی در صورت در خواست هر چه سریع تر به این ایمیل پاسخ دهید.

علی *****
    کاربر
    ارسال شده در:۰۹ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۵۱ قبل از ظهر
    سلام
    5041******072731
    علی ****
    بانک رسالت

علی ****
    کاربر
    ارسال شده در:۱۵ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۰۳ قبل از ظهر
    سلام
    تکلیف ما چی شد؟

باز یک هفته گذشت و هیچی به هیچی
    تیکیت جدید (اعتراضی)
    عنوان : از طلا گشتن پشیمان گشته ایم مرحمت فرموه ما را مس کنید

علی ****
    کاربر
    ارسال شده در:۱۶ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۵۴ قبل از ظهر
    سلام
    بنده جسارت کردم و عمل شنیع مزاحمت رو برای سایت وزین شما ایجاد کردم و یک سفارش به شماره 856731078 انجام دادم
    بعد از گذشت 20روز با وجود ایجاد تیکت و تماسهای تلفنی نه سفارش انجام میشه نه وجه عودت داده میشه
    باور بفرمایید بنده به شدت تنبیه شدم و قول میدم دیگه تو سایتتون سفارشی وارد نکنم قول قول قول بزرگواری بفرمایید وجه بندرو پس بدید

Ali Akbar
    پشتیبان
    پرسنل
    ارسال شده در:۱۷ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۲۳ قبل از ظهر
    سلام قربان
    شماره کارت شما :
    6104******046648 می باشد؟

علی ****
    کاربر
    ارسال شده در:۱۷ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۰۳ بعد از ظهر
    بله قربان درسته
    610433*****46648

علی ****
    کاربر
    ارسال شده در:۲۰ فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۲۹ بعد از ظهر
    دوست عزیز برای ان چندر غاز چند باید پیگیری و تیکت و تماس داشته باشیم
    یعنی وقت و آرامش مشتری اینقدر برای شما بی اهمیته؟
    Last edited by mehvar; 10-04-2017 at 14:03.

4. این کاربر از mehvar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

سلام
    من هم یک بار از طریق فرهاد اکسچنج تراکنش مالی انجام دادم
    چند تا نکته هست که به نظرم قابل توجهه
    یکی اینکه فرهاد اکسچنج تعهدی برای خوش حسابی با مشتریان نداره (که البته این به معنای کلاهبرداری نیست).
    دوم اینکه پشتیبانی (یعنی بعد از ارائه محصول) رو باید بی خیال شید.
    من یه مبلغ نسبتا کم (63 دلار) رو از طریق فرهاد اکسچنج انتقال دادم، که متاسفانه به دلایل مختلف سایت پذیرنده خدمات به ما نداد و پول ما رو برگشت داد.
    دو سه باری از فرهاد اکسچنج (بدون هر گونه اصراری) در خواست عودت کردم، که متاسفانه هنوز پول بنده بعد از گذشت دو یا سه سال عودت نداده شده است.
    توی سیستم هم چندین بار درخواست دادم، که اول اظهار بی اطلاعی و بعد از ارائه مدارک و قرائن تقریبا یک هفته ای هست که خبری نیست.
    البته باز هم تاکید می کنم این به معنای این نیست که فرهاد اکسچنج کلاهبرداره، به نظر من سختشونه پولی رو که به حسابشون انتقال پیدا کرده رو برگردونن. و البته این کار موجب می شه که تراکنش های مالی از طریق جاهای دیگه صورت بگیره. امیدوارم که این پول ما به ما برگرده (ولو با پیگیری زیاد) و البته خدمات فرهاد اکسچنج هم بهبود پیدا کنه.
    گفته بودن نام کاربریت رو حتما بنویسید
    حسن مومن
    اگه نیازه که مدارک و قرائن رو هم بزارم تا مشخص بشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام

این مورد قبلا جواب داده شده قربان.

حساب پی پالی که می خواستید واریز کنید کلا حساب بلوک شده ای بوده که ریال شما هم برگشت خورد.

البته این مورد مال حدود دو ماه قبل بوده. منتها چون من الان در سرچ اینترنتی بهش برخوردم گفتم جواب بدم.

- - - Updated - - -

سلام بر شما،

این مورد هم ایضا در پست بالا پاسخ داده شد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام بر شما

من از روی یوزرنیم سفارش شما رو پیدا کردم. یک خرید 63 دلاری و خرید یک فایل پی دی اف بوده است.

دو سال و نیم قبل سفارش زده اید و سفارش هم انجام شده است.

اینکه شما با شرکتی که از آن خرید کرده اید به مشکل خورده اید در حیطه ی مسئولیت های ما نیست و تا جاییکه بررسی شده وجهی از طرف آن شرکت Refund نشده که ما بخواهیم ریال را عودت دهیم.

با اینحال چناچنه از آن شرکت مدرکی دال بر Refund وجه دارید مطرح بفرمایید (همین جا یا چون ممکن است نرسم اینجا را چک کنم به تلگرام من 09122472189) پیام بفرستید تا موضوع را بررسی کنیم.

ما 14 سال در این بازار سابقه داریم و به هیچ وجه نمی خواهیم مشتری از ما ناراضی باشد حتی اگر بیش از 2 سال از سفارش وی گذشته باشد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

من واقعا متاسفم
    راستش به عنوان یک دانشجوی دکتری که حداقل 10 تا 12 سال از عمرم رو تو دانشگاه درس خوندم، می تونم بگم این واقعا یک جور فضاحت کامله!!!!
    نمی دونم واقعا، چرا باید شما اینطوری رفتار کنید. من بی خیال اون 60-70 دلار شدم. واقعا ارزش این همه صحبت با شما رو نداشت. فقط یه نکته ای که هست اینه که مطمئن باشید که اگه به فرهاد اکسچنج پول دادید خیلی امید به بازگشت اون نداشته باشید.
    حالا پشت سر هم ایمیل بدید که آقا ما نمی خوایم مدیون شما باشیم.!!!! این حرفا با عملکرد شما نمی خونه!!!
    من راستش تا زمانی که اطمینان از این موضوع پیدا نکرده بودم که شما قصد بازگرداندن پول من رو ندارید، هیچی در مورد شما نگفتم!!! ولی خب! الان از اینجا به همه اعلام می کنم که فرهاد اکسچنج پول شما رو یک طرفه انتقال میده! یعنی رفتن پول از حساب شما با شماست، برگشتش با خداست.
    اون 60-70 دلار هم من دو-سه سال پیش داده بودم به شما، آنقدر مهم نبوده که دو سال پی اون رو نگرفته بودم. البته الان هم مهم نیست. علتی هم که پیگیری کردم این بود که دوباره تراکنش مالی داشتم، که راه بهتری رو پیدا کردم، و واقعا دیگه نیازی نیست که با واسطه دلار رو انتقال بدم.
    اون پولی هم که خوردید نوش جونتون، امثال من تا چوب اعتمادشون رو نخورن، نمی تونن یاد بگیرن چطوری و با کی معامله کنن.
    پس خیلی خودتون رو نگران پول مردم نشون ندید خواهشا!!!

9. 2 کاربر از hasan_momen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

من واقعا متاسفم
    راستش به عنوان یک دانشجوی دکتری که حداقل 10 تا 12 سال از عمرم رو تو دانشگاه درس خوندم، می تونم بگم این واقعا یک جور فضاحت کامله!!!!
    نمی دونم واقعا، چرا باید شما اینطوری رفتار کنید. من بی خیال اون 60-70 دلار شدم. واقعا ارزش این همه صحبت با شما رو نداشت. فقط یه نکته ای که هست اینه که مطمئن باشید که اگه به فرهاد اکسچنج پول دادید خیلی امید به بازگشت اون نداشته باشید.
    حالا پشت سر هم ایمیل بدید که آقا ما نمی خوایم مدیون شما باشیم.!!!! این حرفا با عملکرد شما نمی خونه!!!
    من راستش تا زمانی که اطمینان از این موضوع پیدا نکرده بودم که شما قصد بازگرداندن پول من رو ندارید، هیچی در مورد شما نگفتم!!! ولی خب! الان از اینجا به همه اعلام می کنم که فرهاد اکسچنج پول شما رو یک طرفه انتقال میده! یعنی رفتن پول از حساب شما با شماست، برگشتش با خداست.
    اون 60-70 دلار هم من دو-سه سال پیش داده بودم به شما، آنقدر مهم نبوده که دو سال پی اون رو نگرفته بودم. البته الان هم مهم نیست. علتی هم که پیگیری کردم این بود که دوباره تراکنش مالی داشتم، که راه بهتری رو پیدا کردم، و واقعا دیگه نیازی نیست که با واسطه دلار رو انتقال بدم.
    اون پولی هم که خوردید نوش جونتون، امثال من تا چوب اعتمادشون رو نخورن، نمی تونن یاد بگیرن چطوری و با کی معامله کنن.
    پس خیلی خودتون رو نگران پول مردم نشون ندید خواهشا!!!
    سلام عزیز جان،

1. دانشجوی دکتری بودن شما چه ربطی به بحث داره؟ دانشجوی دکتری بودن چطور حقانیت کسی را ثابت می کند؟

2. خودتان تایید می فرمایید که سفارش شما انجام شده اما بعد وجه Skrill توسط شرکت مربوطه Refund شده است. البته این موضوع مربوط به دو سال قبل هست. بررسی ما نشان می دهد که وجه مذکور ریفاند نشده است. حالا این وسط یا ما اشتباه می کنیم و یا شرکتی که گفته ریفاند شده است. عرض کردیم با شرکت مذکور مکاتبه بفرمایید و مدارک Refund را از ایشان بخواهید. اگر ما اشتباه کرده باشیم که مبلغ ریالی را به شما بر می گردانیم. اگر هم آن شرکت اشتباه کرده است که اشتباه آن شرکت هم مشخص می شود.

3. الان این حرف کجاش بد و غیر منطقی بود؟ ما که اگر می خواستیم ترتیب اثر ندهیم کلا پاسخ شما را نمی دادیم. بنابراین پیگیر هستیم تا حق به حقدار برسد.

4. شما هم لطفا با دلیل و مدرک صحبت بفرمایید مظلوم نمایی یا دانشجوی دکتری بودن شما مشکلی را حل نمی کند. عرض شد چنانچه قصور از ما بوده باشد ما در خدمت هستیم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

سلام از کارت بانکی من مبلغی برداشت شده و خرید اینترنتی انجام شده که با توجه به پیگیری که انجام دادم خرید از سایت فرهاد اکسچنج بوده تو این بحثا دیدم مدیر سایت اظهارکرده که شماره حساب وریفای میشه من چطور میتونم بفهمم کی از حسابم خرید انجام داده؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

دوستان ببخشید اگر تاپیک قدیمی رو بالا میارم ولی لازم دونستم اتجربه خودمم بگم که من به حسابشون پرفکت مانی واریز کردم منتها تا 30-35 ساعت خبری ازشون نشد
    زنگ زدم پشتیبانی و یکساعته پول رو جابجا کردند و پول اومد حسابم. (هر دلار رو 3890 فروختم بهشون)
    ولی راستشو بخواین اگر میخواین کارتون سریع انجام بشه و زیاد درگیر وریفای کردن و این چیزای سایتشون نشین دلار هاتون رو دستی بفروشین همینجا یا پرشین تولز که خودتون بهتر در جریانید.
    یا از صرافی های معتبر دارای اینماد استفاده کنید که قبلا در موردشون سرچ کنید از صحت کارشون کاملا مطمئن باشید.
    با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

دوستان عزیز بنده در حدود یک هفته پیش که تقریبا 16 بهمن 1396 بود برای فرهاد اکسچنج پول واریز کردم برای خرید بیت کوین، قبل از انجام واریز هم تمام مراحل وریفای کردن رو بصورت کامل انجام دادم، ولی متاسفانه بعد از گذشت بیشتر از یک هفته هنوز پولی توی حساب من نرفته، اولین ایرادی که به من گرفتند این بود که تراکنش بانکی شما ناموفق بوده و پول به حسابشون نرفته که با پیگیری هایی که کردم پول همون روز به حسابشون رفته، بعد از پیگیری های تلفنی، تیکت و ایمیل متاسفانه جوابگو نیستند، امیدوارم با ارسال این پست نقشی در آگاهی رساندن به هم وطنان عزیزم داشته باشم تا جلوی این چنین اتفاقاتی باعقبه طولانی در فضای مجازی گرفته شود

14. 2 کاربر از Omid_ghop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •