تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 35

نام تاپيک: AC Milan | روسونری ها | فصل 2016-2017

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

انتظار می رود از فصل نقل و انتقالاتِ آتی، اولین تاثیر حضور مالک جدید را در میلان ببینیم و این تیم هم مانند دیگر باشگاه شهر میلان، دست و دل باز تر از همیشه به جمع تیم های سطح اول فوتبال جهان برگردد.
    البته امیدوارم پا جاپای اینتر نذارن که مالکان جدیدش کلا طرفدارانشون رو نامید کردن.

2. 2 کاربر از mohammad_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

دلامدونینا کلا چینی شد که ! یادش بخیر دهه نوداوج فوتبال ایتالیا بود همیشه تو اروپا مدعی بودند تیم های ایتالیایی.

4. این کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

آریگو ساکی: از نمک نشناسی دوناروما شگفت زده شدم؛ سرنوشت کاکا و شوچنکو را به او یادآوری می کنم

سرمربی اسطوره ای سابق میلان اعلام کرد از نمک نشناسی دوناروما شگفت زده است.

جانلوییجی دوناروما از آکادمی میلان به تیم اصلی راه یافت و در ترکیب ثابت این تیم قرار گرفت اما اخیرا اعلام کرد که قصد ندارد قراردادش را با این باشگاه تمدید کند. آریگو ساکی در این مورد در گاتزتا دلو اسپورت نوشت:

من برای دوناروما به عنوان یک بازیکن احترام قائل بودم اما از نمک نشناسی او نسبت به میلان شگفت زده شدم. تصمیم او باعث شد نه تنها در مورد شخصیت او، بلکه در مورد آینده اش نیز به شک بیفتم. می خواهم به او یادآوری کنم که سرنوشت تمام کسانی که پول را در اولویت خود قرار دادند، چگونه بوده است. مثلا کاکا و شوچنکو که میلان را برای رئال مادرید و چلسی ترک کردند و به زودی از تصمیمشان پشیمان شدند.

رسانه های زیادی معتقدند دوناروما به رئال مادرید می پیوندد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پرتاب دلارهای تقلبی به سمت دوناروما

تصمیم جانلوئیجی دوناروما، دروازه بان جوان میلان، به تمدید نکردن قراردادش با روسونری، با واکنش منفی هواداران روبرو شد.

دوناروما که تا سال 2018 با میلان قرارداد دارد، از تمدید قراردادش با این باشگاه خودداری کرد و اکنون این باشگاه مجبور است او را بفروشد و در غیر این صورت، او می تواند سال آینده با انتقالی آزاد به هر باشگاهی که می خواهد برود.

این تصمیم او باعث خشم هواداران میلان شد و گروهی او را به پول پرستی متهم کردند. به همین دلیل، در دیدار امشب تیم های زیر 21 ساله های ایتالیا و دانمارک در رقابت های قهرمانی اروپا، این هواداران عصبانی با پرتاب دلارهای تقلبی به سمت دروازه دوناروما، اعتراض شان را به او نشان دادند.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پیج میلان

آخر فروم باز H A M A S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

بعد از چندسال دوباره به p30world برگشتم...یادش بخیر..حس میکنم پیر شدم

بازی کیه وو رو الکی سختش کردیم..ولی بردیم.انشالله سهمیه رو بگیریم

9. این کاربر از H A M A S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

خوشحالی بونوچی پس از گلزنی مقابل هواداران تیم سابقش و شکسته شدن رکورد 10 بازی پیاپی کلین شیت یوونتوس

نیمه اول بازی دو تیم میلان و یوونتوس در حالی با نتیجه 1-1 به پایان رسید که بونوچی موفق شد گل زیبای دیبالا را پاسخ بدهد. این بازیکن که از ابتدای بازی از سوی هواداران یوونتوس چندان مورد استقبال قرار نگرفته بود، پس از گلزنی همان خوشحالی همیشگی اش را در برابر دیدگان آنها به نمایش گذاشت.

او دقیقا روی سر دو هم بازی قدیمی اش، کیه لینی و بارتزالی بلند شد و ضربه سر را زد و پس از گل با عبور از مقابل جایگاه هواداران یوونتوس، نگاه معناداری به آنها داشت تا مشخص شود با دل خوشی تورین را ترک نکرده است.

ضمنا او با این گل، رکورد بینظیر 10 بازی پیاپی گل نخوردن بانوی پیر در سری آ را شکست. 10 هفته پیش، یک یوونتوسی دیگر یعنی مارتین کاسرس دروازه شزنی را باز کرده بود.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

از لیونل مسی تا جنارو گتوزو؛ بهترین های دوران فوتبال آندره آ پیرلو از زبان خودش

اسطوره فوتبال ایتالیا در آستانه دیدار خداحافظی اش از برخی از بهترین های دوران ورزشی اش نام برد.

در روز 21 ماه می، در سن سیرو قرار است بازی خداحافظی آندره آ پیرلو با حضور بزرگان فوتبال برگزار شود. کنفرانس خبری او در نهایت به سوال و جواب های کوتاه و انتخاب بهترین ها رسید:

تکنیکی ترین هم تیمی که داشتم، رونالدینیو بود. بهترین حریف، لیونل مسی. آزاردهنده ترین پارک جی سونگ! در مورد مربیانم، از همه آنها چیزهایی یاد گرفته ام. بهترین؟ الساندرو نستا. دیوانه ترین هم تیمی ام هم آنتونیو کاسانو بود. کسی که از چیزی که داشت بیشترین استفاده را می کرد؟ جنارو گتوزو. کدام بازی را دوست دارم پاک کنم؟ فینال لیگ قهرمانان 2005 در استامبول مقابل لیورپول. بهترین بازی؟ فینال جام جهانی 2006.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

محرومیت یک ساله میلان از رقابت های اروپایی در دادگاه CAS بخشیده شد

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

گتوزو: اخراج کسیه درست بود اما چرا صحنه آفساید کوترونه بازبینی نشد؟

میلان علی رغم ارائه یک بازی خوب در سوپرکاپ ایتالیا با نتیجه 1-0 برابر یوونتوس شکست خورد تا دست آن ها از جام کوتاه بماند. جنارو گتوزو، سرمربی میلان پس از بازی مصاحبه ای با خبرنگاران رای اسپورت انجام داد:

باید از تیم تمجید کنیم چون همان گونه که در کنفرانس خبری پیش از بازی گفته بودم، می بایست فراتر از حد توان تلاش می کردیم و این کار را انجام دادیم. قضاوت حوادث و صحنه های بازی برعهده من نیست. اقرار می کنم که کارت قرمز کسیه عادلانه بود اما صحنه های دیگری هم بودند مثل پنالتی روی کونتی. تنها نگرانی من، استفاده از سیستم کمک داور ویدیویی است چون در یک صحنه میلیمتری موقعیت گل ما، پرچم کمک داور به نشانه آفساید بالا رفت. یوونتوس دو گل زد که یکی از آن ها آفساید گرفته شد. یوونتوس اجازه ادامه بازی را یافت و تصمیم داور بعدا گرفته شد. چرا صحنه آفساید کوترونه بازبینی نشد؟ این چیزی است که مرا ناراحت می کند. تیم امروز شخصیتش را نشان داد و برابر حریفی عالی، سخت مبارزه کرد. حالا باید با دو محروم به مصاف جنوا برویم. نمایش ما خوب بود اما همیشه باخت در فینال ها مایه حسرت است.

ادامه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •