تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکل در آپگرید فریمور مودم TP-LINK

داره خودمونی میشه roohroba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

13 مشکل در آپگرید فریمور مودم TP-LINK

سلام. برای آپدیت فریمور مودم TD-W8901G اقدام کردم ولی هیچ آپدیتی صورت نگرفت! ورژن سخت افزاری مودم هم 3 هست ( اون چیزی که زیر دستگاه زده شده). بر این اساس من فریمورهای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را از سایت رسمی تی پی لینک دانلود و امتحان کردم ولی هیچ آپگریدی صورت نگرفت. بار اول این ارور را میداد:

دفعه بعدی که اقدام کردم اصلا همین ارور را هم نداد. فقط بعد از کلیک روی دکمه آپگرید مودم یکبار خاموش و روشن شد و هیچ اتفاقی هم نیفتاد.
    باید موقع آپگرید کردن اینترنت وصل باشه یا نه؟ من در هر دو حالت امتحان کردم. یکبار هم وایرلس را خاموش گذاشتم بازم نشد.
    لطفا اگر کار خاص دیگه ای باید بکنم یا فریمور دیگه ای را باید استفاده کنم، راهنمایی کنید. ممنون میشم

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام

شما فایل داخلشون از زیپ در بیارید و بعد امتحان کنید ببینید چی میشه

خودش هم گفته تو حین آپدیت ،مودم ریستارت میشه

3. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه roohroba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

بله دوست عزیز. اینو که میدونم باید فایل دانلودی را از حالت فشرده خارج کنم و ازش استفاده کنم! نوع فایل از نوع ras هست.

اینم که مودم باید ری استارت بشه میدونم! ولی مشکل اینکه که بعد از آپلود فایل مورد نظر و زدن آپگرید روند ری استارت انجام میشه ولی هیچ ارتقایی در ورژن فریمور صورت نمیگیره

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

بله دوست عزیز. اینو که میدونم باید فایل دانلودی را از حالت فشرده خارج کنم و ازش استفاده کنم! نوع فایل از نوع ras هست.

اینم که مودم باید ری استارت بشه میدونم! ولی مشکل اینکه که بعد از آپلود فایل مورد نظر و زدن آپگرید روند ری استارت انجام میشه ولی هیچ ارتقایی در ورژن فریمور صورت نمیگیره
    خود مودم میگه باید نوع فایل چی باشه؟

چون مودم من تا جایی که یادمه نوع فایل رو همون زیپ در نظر میگیره،مودم به مودم پس فرق داره،مودم من دی لینک و نوع فایل رو هم فشرده در نظر گرفته

اگر فایل زیپ شده باشه چی؟قبول میکنه یا نه؟

6. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •