تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 38

نام تاپيک: دیجی کالا ایفون ها را جمع آوری کرد !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

دوستان عزیز
    ببخشید وسط درگیرتون می پیوندم
    در رابطه با این مورد بهتر است بجای اینکه به هم دیگر بپرین، بهتر بررسی کنید دلیل دید مخالف و تند از کجا می اید.
    در رابطه با اینکه این روش ریجستری درست است یا نه، جواب ساده اش نه است و با شکست مواجه می شود به چند دلیل:
    - قبلا این طرح اجرا و با شکست سنگینی مواجه شد.
    - گوشی صنعتی نیست که بشه کنترل دستوری کرد، اگر نه که 90 درصد اینها از لحاظ تکنولوژی عقبتر و تو هیچ اداره ای ویندوز و افیس نبود
    - صنعتی هایی که موتور پیشرفت توش سریع است و مرز هارو راحت در می نورده رو نمی شه با این قوانین مسدود کرد. بجای اینکار اگر اینها سیستم واردات رو از هفت خان رستم خارج و هزینه های واردات قاچاق رو افزایش می دادن بجای اینکه بیان الکی به مشتری فشار بیارن قطعا بهتر جواب می دهد ( که البته این موارد باید در کنار اصلاح روابط، افزایش روابط تجاری و ارتباطات و با فرای مرز و ... باید انجام بشه - زنجیره بهم پیوسته )

من دید مهر رو درک می کنم چون می دونم از کجا امده ( اینترنت 128 کافیه سلام می رسون) اما در رابطه با نظرشون چند مورد هست که فکر کنم لازمه بگم
    هیچکس تو تمام موارد علامه دهر نیست که انتظار دارید تمام موارد و دید ها را بداند. ( همانطور که من هم نیستم) ولی کسانی که اطلاعات جامع دارن باید درست و به شکل صحیح به کسایی که نمی دونن به اشتراک بزارن.
    و گرنه به رخ کشیدن ندانستن افراد به درد کسی نمی خورد.

بحث alirezarz رو هم می دونم از کجا می اید. مسائل تجاری و فرای اون همیشه تو تجارت سنتی ایران هستش و تا وقتی ارتباط مستقیم نیاید همین وضع خواهد بود
    +

من نقض حرفت رو یک دوره ( قبل از این دوره ) دیدم که حتی تمام شرکت هایی که به ظاهر نمایندگی داشتن حتی تا جایی پیش رفته بود که جواب تماس هم نمی دادند و همه چیز شده بود دلالی و بازار سیاه و واسطه

و فکر نکن راحت می شه روی این حرف حساب کرد که هزاران بار نقض شده تا جایی که من یادم میاد

ایفون سیستم تجاری و اکو سیستمش اش متفاوت با سیستم تجاری استاندارد است و نباید بدون درکش بهش بکوبی+ تمام کسانی که به سمتش رفتن با توجه به نیاز و درکی که داشتن رفتن. نیاید انتظار داشته باشی نیاز هایی که گوشی های دیگر نمی توانند ساپورت کنند رو این گوشی ساپورت کند.

پ ن: بحث من جدای از طرفداری ها و مباحث حاشیه و مد است و بعد فنی رو گفتم. ببخشید عین پیاز امدم وسط
    عزیز بهتره به این بحث ها دیگه دامن زده نشه
    برای تمام گفته های شما جوابی دارم ولی ترجیح میدم این بحث ها که تمومی ندارند و اخرش هم به جایی نمیرسه رو ادامه ندم و به کار های مهمتری ک دارم بپردازم
    به هرحال ممنون ک پاسخ دادید و ممنون میشم ک این بحث بی فایده رو ک جز خسته کردن انگشتان دست چیزی ندارد تمام کنیم
    روز و شب خوش (اخرین پست در این تاپیک از بنده)

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

کـاربـر بـاسـابـقـه EHSANRF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

عزیزانم دیجی کالا کیلویی چند!؟ که اصلا دارین دربارش صحبت میکنین

1. اگر این وضعیت صورت بگیره، گوشی هایی که نمایندگی توی کشور ندارن، کارکرده اونها با قیمت های فضایی رد و بدل خواهند شد.
    2. اپراتورهای مختلف سعی میکنن با شرکت های مختلف گوشی سازی قرارداد ببندن - مثل AT&T که با کلی شرکت قرارداد داره و گوشی تحت انحصار خودش و فقط با سیمکارت خودش بیرون میده - و گوشی هایی مختص به همون اپراتور بیرون بدن ( این کار شدنیه! چرا دوستان خرده میگیرن!؟ )
    3. ممکنه اگه مورد 2 انجام بشه گوشی های اختصاصی برای ایران - و اپراتور خاص - تولید بشه که قیمتش یک سوم گوشی های آنلاک باشه ( گوشی هایی که در تمام اپراتورها خط بدن )
    4. ثبت IMEI کاری نداره، شما فکر میکنین یکی نشسته تو گمرک و چک میکنه چه گوشی با مجوز اومده چه گوشی نه!؟ خیر در اشتباهید، لیست IMEI رو از نمایندگی ها میگیرن و ثبت میکنن تو تنظیم مقررات ( البته اگه مورد دوم اجرا بشه که خود اپراتورها قرارداد میبندن با شرکت ها و کار راحت تر میشه )، تنظیم مقررات هم طبق بانک اطلاعاتش - اگه داشته باشه - میتونه اجازه بده یا خیر! به همین راحتی

در کل من میگم طرح خوبیه
    نیمه پر لیوان رو ببینیم
    ممکن هست جنسی گرون بشه و جنسی دیگه ارزون ( تا بوده همین بوده )

3. این کاربر از EHSANRF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

عزیزانم دیجی کالا کیلویی چند!؟ که اصلا دارین دربارش صحبت میکنین

1. اگر این وضعیت صورت بگیره، گوشی هایی که نمایندگی توی کشور ندارن، کارکرده اونها با قیمت های فضایی رد و بدل خواهند شد.
    2. اپراتورهای مختلف سعی میکنن با شرکت های مختلف گوشی سازی قرارداد ببندن - مثل AT&T که با کلی شرکت قرارداد داره و گوشی تحت انحصار خودش و فقط با سیمکارت خودش بیرون میده - و گوشی هایی مختص به همون اپراتور بیرون بدن ( این کار شدنیه! چرا دوستان خرده میگیرن!؟ )
    3. ممکنه اگه مورد 2 انجام بشه گوشی های اختصاصی برای ایران - و اپراتور خاص - تولید بشه که قیمتش یک سوم گوشی های آنلاک باشه ( گوشی هایی که در تمام اپراتورها خط بدن )
    4. ثبت IMEI کاری نداره، شما فکر میکنین یکی نشسته تو گمرک و چک میکنه چه گوشی با مجوز اومده چه گوشی نه!؟ خیر در اشتباهید، لیست IMEI رو از نمایندگی ها میگیرن و ثبت میکنن تو تنظیم مقررات ( البته اگه مورد دوم اجرا بشه که خود اپراتورها قرارداد میبندن با شرکت ها و کار راحت تر میشه )، تنظیم مقررات هم طبق بانک اطلاعاتش - اگه داشته باشه - میتونه اجازه بده یا خیر! به همین راحتی

در کل من میگم طرح خوبیه
    نیمه پر لیوان رو ببینیم
    ممکن هست جنسی گرون بشه و جنسی دیگه ارزون ( تا بوده همین بوده )
    بهتره هر دو نیمه لیوان رو ببینیم
    این طرح در صورتی خوبه که واقعا بقیه موارد هم باهاش درست بشه -فقط بیان این کارو بکنن، مسئله قاجاق حل و مملکت گل و بلبل نمی شه
    +
    این مورد تو ایران جواب نمی ده، همانطور که سال 87 جواب نداد. این مشکل یک شبه با فقط محدود کردن حل نمیشه.
    این کار جز افزایش شدید هزینه گوشی هایی که از مسیر اصلی میاد و اضافه کردن یک مرحله باسه گوشی های به قولی نیامده از نمایندگی - بخوانید شخصی خود طرف سفارش داده از سایت های خارجی با پست فرستادن.- و افزایش هزینه های الکی که می تونست جای دیگر برود کار دیگری از دید من انجام نمی دهد

پروفشنال farsweb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دلمون خوش بود تحریم ها کم میشه. ظاهرا جیب برادران انتها نداره. نمیخوان شرایط فروش کالاهای امریکایی تو ایران عادی بشه. با انواع حیله ها

داره خودمونی میشه EDWARD WHITE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

آیفون که مردم ایران رو آدم حساب نمی کنه که حتی یک کیبرد فارسی نمیده ... نمی دونم چرا انقدر سینه چاک توی ایران داره ...... رفت که رفت ..... به سلامت

7. 2 کاربر از EDWARD WHITE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

آیفون که مردم ایران رو آدم حساب نمی کنه که حتی یک کیبرد فارسی نمیده ... نمی دونم چرا انقدر سینه چاک توی ایران داره ...... رفت که رفت ..... به سلامت
    پس اگر بگن ورود گوشی به کل ممنوع، گوشی ملی با سیستم عامل ملی از نوع صاایران بدن بیرون شما دیگر مسئله ای ندارید

ما داریم سر حق انتخاب، حق دسترسی و نیاز بحث می کنیم .... حذف کردن چیزی به بهونه های الکی اخر سر گریبان گیر چیزی که خودت می خوای هم می شود
    +
    من تو اینترنت گشتم ظاهرا در سیستم عربی گذاشتن ( گرچه عین زبان چینی باید یک جرف رو بگیری تا چند حرفش بیاد ) + app هم نوشتن باسش

9. 3 کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

حتما میخوان مجبورتون کنن جی ال ایکس بخرید

11. این کاربر از years بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

بیشتر به خاطر 2 میلیارد یورو دزدیده شده توسط امریکاست

13. این کاربر از kenzu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

من نمیخواستم چیزی دیگه اینجا بنویسم ولی اینو یادم رفت ک بگم

اگر فکر میکنید فقط قصد اینکار جمع اوری برند های گوشی امریکاییه چرا پس مایکروسافت گوشی هاش جمع اوری نشده و نمیشه؟؟
    اگر پاسخ میدهید با فرضیات صحبت نکنید!!

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

15. این کاربر از alirezarz62 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Amir-Rainman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

امروز S7 تو دیوار زده بودن 1 تومن، طرف میگفت از آلمان آوردم و ریجستری هم شده و ازین چیزا ... !!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •