تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 87 از 92 اولاول ... 3777838485868788899091 ... آخرآخر
نمايش نتايج 861 به 870 از 916

نام تاپيک: FC Barcelona | بلوگرانا |فصل 2016-2017

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

هرکی خربزه میخوره پای لرزش هم باید بشینه، فعلا که چیزی ثابت نشده. صرفاً تحقیق دارن میکنن.

برام واقعا جالبه که بعضی ها فکر میکنن یه تیم فوتبال، تا دادگاه عالی کشور اسپانیا هم نفوض داره، و تصور اینه مسی بیگناه بوده ولی بخاطر فشار رئال، تک تک قاضی ها اون رو مجرم دونستن.

اونم در شرایطی که میبینیم رئال نمیتونه حتی جلوی تحقیق درباره بهترین بازیکن خودش رو بگیره.

بعضی ها فکر میکنن داریم مثلا درباره عربستان صعودی حرف میزنیم، درحالی که طبق دموکراسی ایندکس، اسپانیا تو لیست دموکراتترین کشورهای جهان، جزء ۲۰ تای اول هست. بعد اونوقت تو نظام قضاییش اینقدر نفوض و فساد هست و کسی دم نمیزنه؟

آخه تعصب تا چه اندازه... ذوب شدین بخدا، بسه دیگه.

2. 3 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

برام واقعا جالبه که بعضی ها فکر میکنن یه تیم فوتبال، تا دادگاه عالی کشور اسپانیا هم نفوض داره، و تصور اینه مسی بیگناه بوده ولی بخاطر فشار رئال، تک تک قاضی ها اون رو مجرم دونستن.
    از روی هوا نمیگیم. پرونده مسی اگه در جریان باشی اول بی گناه شناخته شد. دادستان اسپانیا (که در رئال مادرید سمت داشته، VIP سانتیاگو برنابئو میشینه و کنار دست پرز به عنوان حامی هست) دوباره شکایت کرد و آخر حکم محکومیت رو گرفت.

هرکی خربزه میخوره پای لرزش هم باید بشینه، فعلا که چیزی ثابت نشده. صرفاً تحقیق دارن میکنن.
    وزارت دارایی خبر داده 15 میلیون فرار مالیاتی داشته و خواستار تشکیل پرونده شده. میگی چیزی ثابت نشده؟ بله اگه دادستان اسپانیا این بار نقش فرشته مهربون رو بازی کنه جلوی شکایت گرفته میشه و قسر در میره.

4. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

از روی هوا نمیگیم. پرونده مسی اگه در جریان باشی اول بی گناه شناخته شد. دادستان اسپانیا (که در رئال مادرید سمت داشته، VIP سانتیاگو برنابئو میشینه و کنار دست پرز به عنوان حامی هست) دوباره شکایت کرد و آخر حکم محکومیت رو گرفت.

وزارت دارایی خبر داده 15 میلیون فرار مالیاتی داشته و خواستار تشکیل پرونده شده. میگی چیزی ثابت نشده؟ بله اگه دادستان اسپانیا این بار نقش فرشته مهربون رو بازی کنه جلوی شکایت گرفته میشه و قسر در میره.
    من یادم نمیاد مسی بیگناه شناخته شده باشه. پس خلاصه حرفت اینه که دادستان و قاضی و همه و همه، تو اسپانیا کثیف هستن و رئالی؟

چیزی ثابت نشده چون دادگاهی تشکیل نشده، رونالدو هم از خودش دفاعی نکرده. جهت اطلاع، یه دعوای حقوقی همیشه دو طرف داره، قاضی هم به حرف دو طرف گوش میده و تصمیم میگیره.

6. 6 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

این ایجنت ها هم یه حرفایی میزنن

مدیر برنامه وینیسیوس جونیور (خرید تازه رئال) ادعا کرده بارسلونا پیشنهاد بالاتری از رئال مادرید داده و موکلش بخاطر پول به رئال نرفته

یعنی باور کنیم بارسا برای جوان 16 ساله که تجربه دسته اول برزیل هم نداره بالای 61 میلیون یورو پیشنهاد داده؟!

با عقل جور درمیاد؟
    تکمیلی

وینیسیوس جونیور: طرفدار سرسخت بارسلونا، الگویم نیمار و مسی بهترین بازیکن جهان است، مسی.

پاش به مادرید برسه مجبوره همرو انکار کنه

من یادم نمیاد مسی بیگناه شناخته شده باشه. پس خلاصه حرفت اینه که دادستان و قاضی و همه و همه، تو اسپانیا کثیف هستن و رئالی؟

چیزی ثابت نشده چون دادگاهی تشکیل نشده، رونالدو هم از خودش دفاعی نکرده. جهت اطلاع، یه دعوای حقوقی همیشه دو طرف داره، قاضی هم به حرف دو طرف گوش میده و تصمیم میگیره.
    مارکا خبر داد / مسی تبرئه شد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

مسی چون از یک کهکشان دیگه ای هستش برای همین کلا از مالیات معافه

10. این کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

انریکه: اگر می دانستم قرار است در بارسلونا به 8 جام برسم، بدون فکر کردن قراردادم را امضا می کردم

فینال جام حذفی اسپانیا، آخرین چالش پیش روی لوئیز انریکه به عنوان مربی در بارسلونا است.

00:00 بامداد یکشنبه، شاگردان لوئیز انریکه مارتینز در بارسلونا می بایست برای انجام دیدار نهایی جام حذفی اسپانیا یا همان کوپا دل ری در ویسنته کالدرون برابر دپورتیوو آلاوز قرار بگیرند. به گزارش آ اس، لوئیز انریکه در آخرین کنفرانس خبریش به عنوان سرمربی بلوگرانا حاضر شد و به گفتگو با خبرنگاران پرداخت:

محتوای مخفی: ادامه 
    فینال جام حذفی:

دیدار خاص و متفاوتی در پیش داریم، به خصوص از این نظر که جو فینال ها جذاب است و در یک استادیوم بی طرف هواداران و تیم ها مقابل هم قرار می گیرند. دوست دارم خداحافظیم با باشگاه با قهرمانی باشد. در جام حذفی، مسیر سختی را با کنار زدن تیم هایی نظیر اتلتیکو مادرید و بیلبائو گذراندیم و اکنون می خواهیم که به جام برسیم. پیش از فینال، تیم ما در وضعیت خوبی قرار دارد و رقابت شانه به شانه ای را در لیگ پشت سر گذاشته است. در حال حاضر وقت لذت بردن است، منتهی باید برای هر اتفاقی در بازی با آلاوز آماده باشیم.

آلاوز:

آلاوز فصل را به طور قابل توجه ای سطح بالا تمام کرده و نشان داده اند تیم با کیفیتی هستند. فینال جام حذفی رویداد بزرگی برای آن هاست و قاعدتا برای موفقیت انگیزه دارند. باید مراقب نفرات هجومیشان به ویژه دیورسون باشیم. آن ها تیمی هستند که به سیستم های مختلف سوئیچ می شوند و قادرند بهترین شیوه را برابر حریفان اجرا کنند. فینال جام حذفی با دو بازی گذشته دو تیم در لالیگا دارای تفاوت است. امیدوارم در بهترین فرم خود باشیم.

غیبت سرجی روبرتو و لوییس سوارز:

تیمی مثل بارسا نباید با غیبت بازیکنانش نگرانی برای به مشکل خوردن داشته باشد. در پست دفاع راست و با غیبت روبرتو دو یا سه بازیکن را برای جایگزینی مد نظر دارم اما فعلا تصمیم قطعی نگرفته ام و نمی خواهم سرنخی بدهم. استفاده از گومز؟ گومز، ماسکرانو، دینیه و حتی الیکس ویدال در صورت بهبود وضعت جسمانی، شانس قرار گیری در ترکیب تیم دارند.

دوره مربیگری سه ساله در بارسلونا:

خوب یا بد، حقیقت این است که به طور نسبی به آن ها چیزهایی که از ابتدای پروژه به دنبالش بودیم رسیده ایم. در زمان مربیگریم در بارسا سعی کردم تیمی غیر قابل پیشبینی و صد در صد آماده برای رویارویی با رقبا داشته باشته باشم. البته که مبنا بر این بود که با سبک و فلسفه باشگاه جلو برویم. به اشتباهات خود واقفم و سعی کردم از پیشآمد دوباره تا جایی که می توانم جلوگیری کنم. اگر قبل از پذیرفتن هدایت بارسلونا به من گفته می شد که قرار است طی این دوره سه ساله به هشت جام با تیم برسم، بدون درنگ برگه قرارداد را امضا می کردم. قصد دارم بعد از اتمام کارم در بارسلونا به لذت بردن از اوقات فراغت بپردازم. بازگشت؟ آینده را نمی توان حدس زد. بارسلونا خانه من است و من خیلی از چیزهایم را از این باشگاه دارم. هرگز نباید گفت هرگز.

وابستگی به مسی در کسب عناوین:

مسی بهترین بازیکن جهان و یک رهبر در تیم است، اما افتخارت به صورت تیمی حاصل می شوند. سوارز؟ شگفت انگیز و نیمار نیز سال های بلوغ خود را اینجا پشت سر گذاشته است. همگی عالی بوده اند و از شاگردانم راضی هستم.

رابطه ات با کنفرانس های مطبوعاتی:

اینجا مثل یک سیرک است، اما نمی خواهم بگویم دلقک کیست. اینجا جایی بود که من همواره هنگام پرسش و پاسخ با شما در آن احساس راحتی داشته ام. طی این مدت من از 44 سالگی به 47 سالگی رسیده ام و سعی کردم در گفته هایم توهینی به کسی نکنم و همه چیز در احترام باشد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. 5 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کفش های مسی برای فینال فردا

25 گل و 9 پاس گل در 24 فینال

فردا 25 مین

14. 5 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مسی چون از یک کهکشان دیگه ای هستش برای همین کلا از مالیات معافه
    100 در 100

رئال مادرید 10 سال اخیر: 14 جام

4 لالیگا
    2 کوپا
    2 سوپرکاپ
    2 سی ال
    2 سوپرکاپ اروپا
    2 جام جهانی باشگاهی

لیونل مسی 10 سال اخیر: 24 جام

6 لالیگا
    4 کوپا
    5 سوپرکاپ
    3 سی ال
    3 سوپرکاپ اروپا
    3 جام جهانی باشگاهی

16. 9 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

فینال جام حذفی اسپانیا: بارسلونا - آلاوس

ساعت: 23:59 زنده از شبکه سه

محرومین بارسلونا: سوارز و روبرتو

مصدومین بارسلونا: رافینیا و متیو

18. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز omidscafild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

یه گل دیگه پشت باکس ! یه عملکرد خارق العاده دیگه از مسی . چه پاسی داد به آلکاسر ! بالای 20 تا دریبل موفق داشت دیشب ! بهترین بازیکن 20 سال اخیر این فصل 20 تا دریبل نداشته !!! زشته مقایسه این دو باهم !

30 امین جام مسی بود این جام و سومین کوپای متوالی که تو هر 3 تاش فوق العاده بود .

آندره گومز بهتر شده نسبت به بازیای قبل . یکی دوتا حرکت انفجاری داشت که تماشاگرا هم شوکه شده بودن و تشویقش میکردن . جای امیدواری داره برا فصل بعد .

الکس هم برگشت و امیدوارم هرچه زودتر برگرده به روزای اوجش چون بدجور بهش نیاز داریم .

ولی چه بازی ای کرد اینیستا . فک کنم بهترین بازی فصلش بود . عالی بود . کوتینیو شاید با نیمار زوج خوبی تشکیل بدن ولی از نظر عملکردی به نصف عملکرد اینیستا هم نخواهد رسید .

هر دفعه باید بگم که چقد خوبه که بوسکتسو داریم . با کانته با اختلاف بهترینای جهانن . البته بوسکتس اوله . لذت میبرم وقتی بازیشو میبینم .

خدارو شکر که بازی آخر انریکه بود . چون دیگه تحمل دیدن اینکه تمام توپ ها باید به مسی برسه که یه حرکتی بزنه رو ندارم . یه موقعیت ایجاد نشد که مسی دخالت نداشته باشه .

و در آخر اولویت مربی جدید باید تقویت دفاع باشه . بشدت تو دفاع ضعیفیم . چون دفاع کردن بلد نیستیم . افتضاح کامل . پرسپولیس تو دفاع کردن بهتر از بارسا عمل میکنه . ماسکرانو هم حیف شد نتونست آخرین بازیش رو کامل انجام بده .

20. 7 کاربر از omidscafild بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •