تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 82 از 92 اولاول ... 3272787980818283848586 ... آخرآخر
نمايش نتايج 811 به 820 از 916

نام تاپيک: FC Barcelona | بلوگرانا |فصل 2016-2017

پروفشنال momo1364's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

واقعا مدیران مسخره ای داریم... هیچ حس مسئولیتی ندارن... خاک بر سرتون

2. 3 کاربر از momo1364 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال aryna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

خوزه ماری باکه رو:

زمانی پیروزی بر رئال برای بارسا حکم قهرمانی داشت

خوزه ماری باکه رو، کاپیتان سابق بارسلونا، 25 سال پس از فتح جام باشگاه های اروپا بار دیگر به ورزشگاه ومبلی بازگشت.
    به گزارش "ورزش سه"، باکه رو کاپیتان تیم رویایی بارسلونای یوهان کرویف بود و از نسلی که ذهنیت بارسا را تغییر دادند.
    بارسا تا سال 1992 نتوانسته بود قهرمان اروپا شود ولی در فینال ومبلی، به لطف گل رونالد کومان بر این طلسم غلبه کرد.
    باکه رو که در بیست و پنجمین سالگرد آن قهرمانی به ورزشگاه ومبلی رفته بود، در مصاحبه با کادنا سر گفت:« زمانی برای ما پیروزی در ال کلاسیکو به اندازه قهرمانی ارزش داشت و قهرمان شدن در اروپا یک خواسته عادی محسوب نمی شد. بارسای رویایی کرویف توانست این ذهنیت را تغییر دهد. ما سختی های زیادی کشیدیم تا بارسلونا به ذهنیت کنونی دست یابد. آن تیم را با تیم سال اول گواردیولا مقایسه می کنم. بارسای رویایی با کرویف می توانست سال های بیشتری تداوم یابد ولی شکست 4-0 از میلان در فینال سال 1994 سبب شد تا سیاست های باشگاه تغییر کند. خوشبختانه الان توقع قهرمانی در اروپا از بارسلونا یک امر معقول است و به عنوان یکی از اهداف ضروری فصل در نظر گرفته می شود.»

4. 4 کاربر از aryna بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال aryna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

ادعای تی وی 3

جزئیات جدید از تمدید قرارداد قریب الوقوع مسی

شبکه تلویزیونی TV3 بارسلونا شب گذشته جزئیاتی جدید از تمدید قرارداد لیونل مسی فاش ساخت.
    به گزارش "ورزش سه"، لیونل مسی به تمدید قرارداد با بارسلونا بسیار نزدیک شده است. پس از اینکه زمستان گذشته مدیر ارتباطات بارسلونا از خونسردی و منافع مشترک در تمدید قرارداد مسی حرف زد، بسیاری نسبت به تمدید قرارداد فوق ستاره آرژانتینی بدبین شده و حتی شایعه شد که مسی از مصاحبه اسکار گرائو دلخور نیز شده است.
    تا یک ماه پیش نیز تحرک چندانی از سوی دو طرف برای تمدید قرارداد دیده نشد؛ با این حال طبق ادعای TV3، دو روز پیش از ال کلاسیکوی برگشت، پدر مسی در نشستی رودررو با رئیس بارسلونا(بارتومئو) به یک تفاهم دو طرفه دست یافت. بارسلونا قراردادی 4 ساله تا ژوئن 2021 به مسی پیشنهاد داده با حقوق سالانه 30 میلیون یورو خالص که مورد پذیرش وی نیز قرار گرفته است. شنبه شب نیز ژوردی مستره، نایب رئیس بارسا در مورد تمدید قرارداد مسی گفت که همه چیز در فاز نهایی قرار دارد و پیش بینی می شود که تا یکی دو هفته آینده مسی قراردادش را رسما تمدید کند.

6. 4 کاربر از aryna بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال aryna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

ادعای موندودپورتیوو:

دی ماریا در فهرست خرید فصل آینده بارسا!

بارسلونا برای فصل بعد قصد فروش آردا توران را دارد و برای جایگزینی وی نیز چند بازیکن را زیر نظر گرفته است.

ادامه خبر

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. 3 کاربر از aryna بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال aryna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

مجموعه ای از ستارگان و گمنام ها؛

گزارش؛ رمز گشایی از کلکسیون لباس لیونل مسی

امروز لیونل مسی با انتشار عکسی در صفحه رسمی خود، از اتاقی مملو از لباس ستارگان بزرگ و بعضا گمنام دنیای فوتبال رونمایی کرد.​​​​​​​

به گزارش "ورزش سه"، طی 13 سال حضور مداوم در مسابقات معتبر دنیای فوتبال از جمله جام جهانی، لیگ قهرمانان و لالیگا، مسی یک مجموعه زیبا و دیدنی را برای خود جمع آوری کرده که امروز برای اولین بار در معرض دید عموم هم گذاشته شد که نشریه "دیلی میل"، زوایای مبهم این کلکسیون را مورد بررسی قرار داده است. لباس ستارگان نام آشنایی مانند آنری، رائول، کاسیاس، توتی، ندود، فیلیپ لام، آگوئرو و یحیی توره، در میان این کلکسیون خودنمایی می کرد.
    اما بسیاری از هواداران فوتبال شاید ندانند که چرا لباس ژابی پریتو، بازیکن رئال سوسیداد هم در این مجموعه وجود دارد و اینکه لباس یوسف العربی، بازیکن لخوی قطر در این میان چه می کند؟
    همچنین لباس مانوئل لانزینی، مهاجم وستهام هم در این کلکسیون دیده می شود و این در حالیست که مسی و لانزینی هیچ گاه در یک مسابقه روبروی هم قرار نگرفته اند.
    سال گذشته و هنگامی که لانزینی دچار مصدومیت شد، مسی به عیادت وی رفت و آنجا لباسی بین آنها رد و بدل شد.
    همچنین مسی لباس خود را با کاسیاس بعد از کوپا دل ری سال 2014 و شکست در فینال برابر رئال عوض کرد.
    اما مشخص نیست که لباس ژابی پریتو، بازیکن رئال سوسیداد کجا و چگونه در این مجموعه جای گرفته است.
    فرانچسکو توتی، اسطوره ایتالیایی رم نیز در جریان دیدار دو تیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان دو فصل پیش، لباس خود را به ستاره بارسا هدیه داد. در این مجموعه، لباس بسیاری از هم تیمی های سابق و فعلی او در بارسلونا مانند دنی آلوس، فابرگاس، پیکه و لوییس سوارز دیده می شود.
    همچنین پیراهن بسیاری از ستارگان هم وطن مسی مانند آیمار، دیگو میلیتو و آنخل دی ماریا هم در این کلکسیون دیدنی وجود دارد.
    نکته جالب دیگر، نبودن حتی نشانه ای از رقیب بزرگ سالهای اخیر او، کریستیانو رونالدو در هیچ کجای این کلکسیون است.
    در سقف این مجموعه دیدنی هم مسی لباس هایی از دکو و فابرگاس در عرصه ملی و همچنین پاول ندود با لباس یوونتوس قرار داده که این نیز یکی از دیگر از نکات مبهم این کلکسیون است. بازیکنانی از کشورهای ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، آرژانتین، اروگوئه، هلند، مراکش و پرتغال نیز در این فهرست وجود دارند اما نکته جالب، نبود لباس حتی یک بازیکن انگلیسی است. نکته جالب دیگر، نبود لباس زین الدین زیدان در این کلکسیون است زیرا مدتی پیش مسی در مصاحبه ای اذعان داشت که به جز بازیکنان آرژانتینی، تمایلی به تعویض لباس خود با کسی ندارد و تا به حال فقط علاقمند به داشتن لباس زیدان بوده است.

10. 7 کاربر از aryna بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

تعریف به سبک مارادونا: مسی به کسی توهین نمی کند. من یک سال مربی او بودم. او بیشتر شبیه یک خرس عروسکی (تدی خرسه) است تا یک بازیکن فوتبال.

12. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

موندو دپورتیوو: دنی آلوز در نقل و انتقالات زمستانی چندین بار خودش را به بارسلونا پیشنهاد داده بود!

ظاهرا عدم تطابق با سبک بازی و شرایط آب و هوایی و البته دوری از فرزندان، فرضیه بازگشت به بارسا را در ذهن آلوز پرورانده بوده است.

مارکا هم تایید کرد: بارسلونا در ژانویه پیشنهاد دنی آلوز برای بازگشت را رد کرد

دنی دوست داشت به بارسا برگردد اما بارسا دوست نداشت!

14. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohsen14014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Usa

پيش فرض

از حماقت این کادر مدیریت و مربی لجباز فعلی هر چی بگن قابل باوره ، لعنتی ها دارن ذره ذره تیمو نزول میدن .
    متاسفانه با این مربی هایی که مد نظر دارن فصل بعد هم امید زیادی به بازگشت قدرتمند نیست .

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

لیونل مسی به عنوان بهترین بازیکن لالیگا در ماه آوریل انتخاب شد

لیونل مسی جایزه بهترین بازیکن لالیگا در ماه آوریل 2017 را دریافت نمود. به گزارش وب سایت رسمی لالیگا، لیونل مسی که هشت گل در چهار دیدار ماه آوریل به ثمر رسانده بود و سه پاس گل نیز داده و به بارسلونا کمک کرده تا در صدر جدول لالیگا باشد، به عنوان بهترین بازیکن مسابقات در ماه گذشته برگزیده شد.

17. 6 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سوارز: به خاطر پیشنهاد بارسا گریه کردم

لوئیس سوارز، ستاره بارسا، فاش کرد به دلیل اینکه این باشگاه علی رغم اتفاقی که برای او در جام جهانی رخ داد، برای خرید او اقدام کرد، به گریه افتاد.​​​​​​​

در دیدار اروگوئه مقابل ایتالیا در جام جهانی برزیل بود که سوارز شانه جورجو کیه لینی را گاز گرفت و همین به محرومیت طولانی مدت او از بازی های باشگاهی و ملی منجر شد؛ اتفاقی که این بازیکن فکر می کند به معنای پایان آرزوهایش برای بازی در نوکمپ باشد اما وقتی باشگاه بارسلونا پیشنهادش برای خرید او را پس نگرفت، بسیار احساساتی شد.

او به خبرنگاران گفت:" پره گواردیولا با من تماس گرفت و به من گفت که سخت نگیرم و اینکه بارسا هنوز من را می خواهد. زوبی زارتا (مدیر ورزشی وقت بارسا) هم با من تماس گرفت.

به یاد دارم بعد از اینکه با زوبی زارتا صحبت کردم، نمی توانستم جلوی اشک هایم را بگیرم زیرا نمی توانستم باور کنم که آنها هنوز من را می خواهند. بازی برای بارسا انگیزه زیادی برای بازگشت به من می داد.

گاهی اوقات به ویدئوها و عکس های آن زمان نگاه می کنم، وقتی که در یک سالن کوچک حبس شده بودم و با خوانخو تمرین می کردم و به دنبال جایی برای دویدن بودیم تا از رسانه ها دور بمانیم.

دوران بدی بود. دلفینا (دختر سوارز) عادت داشت که بازی های بارسا را تماشا کند و از من می پرسید "پدر، چرا با آنها نیستی؟" و من شرایط را برای او توضیح می دادم، بدون اینکه دروغ بگویم؛ بنابراین او می توانست درک کند."

19. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •