تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 58 از 92 اولاول ... 84854555657585960616268 ... آخرآخر
نمايش نتايج 571 به 580 از 916

نام تاپيک: FC Barcelona | بلوگرانا |فصل 2016-2017

پروفشنال aryna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

فابرگاس: مسی باعث علاقه کودکان به فوتبال شده است

سسک فابرگاس، ستاره سابق بارسلونا به تمجید از لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی بارسا پرداخت.​​​​​​​
    به گزارش "ورزش سه"، فابرگاس در سال 2011 از آرسنال به بارسا ملحق شد اما بعد از 3 فصل نه چندان موفق دوباره به لندن، اما این بار به چلسی بازگشت.
    فابرگاس گفت: "من همیشه لیونل مسی را تحسین می کنم. زیرا بعد از این همه دستاوردها در دنیای فوتبال، آنچه باعث علاقمند کردن هر کودکی در جهان به فوتبال شده و ترغیب همه علاقمندان فوتبال، همچنان فروتن و متواضع باقی مانده است. البته مسی در زندگی روزمره و در برخورد با همه از جمله فرزندان و همسر خود نیز همینگونه است. مسی سالهای سال بهترین بازیکن دنیا بوده و فاتح همه عناوین شده و در بالاترین سطح قرار داشته است. پس در معدود روزهایی که در بهترین شرایط نیست اوضاع هرگز آسان نیست و به دلیل همین روحیه من همیشه او را تحسین کرده ام."

2. 5 کاربر از aryna بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پیکه بعد از بازی اسپانیا غوغا کرده

آن چیزی که من در رئال به آن علاقه ندارم کادر مدیریتی این تیم است. اتهاماتی که به مسی و نیمار وارد می شود اما رونالدو از همه چیز مبرا است.

برای من آزاردهنده است که کسی که در پرونده های قضایی لیونل مسی و نیمار دست دارد در VIP سانتیاگو برنابئو می نشیند. همیشه در مادرید اوضاع اینگونه بوده است؛ پرونده های علیه مسی و نیمار و ... هیچ چیز علیه کریستیانو رونالدو.

همه ما می دانیم که اتفاقات توسط مادریدی ها برنامه ریزی می شود و همیشه اینگونه بوده است و همه اتفاقات در پشت پرده تعیین می شود. من رابطه دوستانه ای با بازیکنان رئال مادرید دارم اما در مورد سران این باشگاه چه می توان گفت؟

آیا این احکام از سوی قضات است و به رئال مادرید ربطی ندارد؟ همه ما این مسائل را می دانیم. این استدلال من است و علاقه ای به بحث کردن در مورد آن ندارم.

زمانی که ما با 6 گل پاری سن ژرمن را مغلوب می کنیم همه از داوری حرف می زنند اما وقتی رئال با گل آفساید راموس فاتح لیگ قهرمانان می شود هیچ اتفاقی نمی افتد.

در دیدار برابر فرانسه نیز چون لباس سفید بر تن داشتیم (اشاره به لباس رئال مادرید)، داوری به سود ما بود اما من واقعا علاقمندم از تکنولوژی بازبینی صحنه ها در لالیگا نیز استفاده شود. خبرنگاران نیز در کنفرانس خبری همیشه به دنبال گرفتن تیترهای جذاب از من هستند.

ورزش سه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

طرفداری

4. 5 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بازی بعدی تیم:

دو روز دیگه مهمان گرانادا

حریف:

ته جدولی هست ولی 3 بازی از 4 بازی آخر خودش در خونه رو برده. اون شکست هم 0-1 مقابل اتلتیکو بوده

مصدومیت ها:

با بازگشت متیو فقط میمونه ویدال که ادامه فصل رو از دست داده

محرومیت ها:

مسی که قبل از تعطیلات 5 کارته شد

ترکیب احتمالی:

رافینیا-سوارز-نیمار
    راکیتیچ-بوسکتس-اینیستا
    روبرتو-پیکه-اومتیتی-آلبا
    تر اشتگن

6. 5 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

کارلوس دیبوس: مسی شخصیت یک لیدر را ندارد

به گزارش "ورزش سه"، مسی به دلیل توهین به کمک داور دیدار آرژانتین-شیلی، برای 4 جلسه از همراهی آلبی سلسته محروم شد و در غیاب او، آرژانتین 2-0 مغلوب بولیوی شد تا شرایطش برای صعود به جام جهانی 2018 دشوارتر شود.

دیبوس معتقد است که مسی نمی تواند مانند دیگو مارادونا الهام بخش هم تیمی هایش باشد و اعلام کرد که ستاره بارسا را دیگر نمی توان بهترین بازیکن دنیا دانست.

او به خبرنگاران گفت:" فکر نمی کنم این اشتباه باشد که یک بازیکن با سرمربی تیمش در مورد بازیکنانی که دوست دارد در کنارشان بازی کند یا بازی نکند، وارد دیالوگ شود اما آن بازیکن باید شخصیت و شجاعت لازم را داشته باشد و تیم را روی شانه هایش به پیروزی ببرد؛ کاری که دیگو مارادونا انجام می داد.

آن بازیکن باید احساس کند که آن پیراهن نماینده آرژانتینی های بسیاری است و همه ما بهترین را برایش می خواهیم. دیگو نماینده چنین بازیکنی بود و به نظر من، مسی نیست.

این به آن معنی نیست که او بد است. به نظر من، او یکی از سه بازیکن برتر دنیاست اما بهترین نیست. در حال حاضر، نیمار بهتر از اوست."

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سمپائولی: این یک رویای منحصر به فرد است که بهترین بازیکن دنیا را هر روز از فاصله‌ای اندک نظاره‌گر باشید

خورخه سمپائولی که تاکنون بارها تمایلش را برای کار کردن با مسی ابراز کرده بود، در مصاحبه با روزنامه آرژانتینی 'Diario Olé' بار دیگر بر این علاقه تاکید کرد و گفت:

من می‌خواهم مسی را تمرین بدهم تا او را هر روز از نزدیک‌ترین فاصله ببینم. این یک رویای منحصر به فرد است که بهترین بازیکن دنیا را هر روز از فاصله‌ای اندک نظاره‌گر باشید. چه کسی دوست ندارد مسی را تمرین بدهد. اگر بتوانید به او شانس خوشحال بودن از یک بازیکن تعیین‌کننده بودن را بدهید، 95 درصد بازی حل شده است. آنگاه می‌شود مثل زمانی که مارادونا در اوج بود. برای یک تیم خیلی دشوار است که در روز خوب لئو شکست بخورد.

وضعیت تیم ملی آرژانتین؟ این مرا آزار می‌دهد که در کشورم احترامی که باید و شاید به تیم ملی گذاشته نمی‌شود. ما بهترین بازیکن دنیا را داشتیم (مارادونا) و حالا هم بهترین بازیکن دنیا را در اختیار داریم و این گونه به نظر می‌رسد که نمی‌خواهیم از آن لذت ببریم.

9. 5 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کارلوس دیبوس: مسی شخصیت یک لیدر را ندارد
    کی هست؟

نیمار در حال حاضر از رونالدو بازیکن بهتریه و تازگی ارزشش هم بیشتر شده ولی واسه اینکه جای مسی رو بگیره یکم کار داره

با ارزش ترین بازیکنان جهان

1 - لیونل مسی
    2 - نیمار
    3 - کریستیانو رونالدو
    4 - لوییس سوارز
    5 - گرت بیل

11. 6 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی | SoRoush 8K |'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    ! Columbia !

پيش فرض

فوری : فصل برای نیمار تمام شد !!!

نیمار در تمرینات امروز بارسا دچار شکستگی استخوان زانو شد و حداقل 3-4 ماه از میادین دور خواهد بود . مدت زمان دقیق ریکاوری به روند بهبودی او بستگی دارد .

لینک کامل خبر و ویدیو تکل خشن گومز روی نیمار در لینک زیر :

پ.ن : بدبخت شدییییم بنظر من نبود نیمار حتی از نبود مسیم بدتره

13. 4 کاربر از | SoRoush 8K | بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز omidscafild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

نیمار در تمرینات امروز بارسا دچار شکستگی استخوان زانو شد و حداقل 3-4 ماه از میادین دور خواهد بود . مدت زمان دقیق ریکاوری به روند بهبودی او بستگی دارد .

دروغ اول آوریله !
    امروز هرچی خبر شنیدی وتو کن !

15. 5 کاربر از omidscafild بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

همین یه مورد کم بود برای تیم با این همه بازی سخت و سرنوشت ساز.
    ولی همیشه باید امید داشت، وقتی PSG رو میشه اونجوری برد پس میشه ال کلاسیکو و یوونتوس و ادامه CL رو هم برد.

17. 5 کاربر از hosseinf722 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

باو دروغ اول اپریل هستش تا 14 فروردین هر چی شنیدین دایورت کنین

19. 7 کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •