تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 92 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 916

نام تاپيک: FC Barcelona | بلوگرانا |فصل 2016-2017

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی romantic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

من بازی برگشت با سویا رو با تاخیر دیدم.
    از بین خریدهای جدید تیم، دینیه رو کاملا می‌شناختم چون همیشه بازیهای رم رو دنبال میکردم. ولی خب از اون چیزی که فکر میکردم خیلی بهتر و پخته‌تر تو ترکیب بارسا خودشو نشون داد. شخصا فکر میکنم لیگ ایتالیا بعد از لالیگا، بهترین منبع بارسا برای خرید بازیکنه. تاکتیکی‌ترین لیگ اروپاست و بازیکنهای دفاعی و هافبک مخصوصا خیلی زود توش به بلوغ میرسن. خلاصه اینکه خیلی خیلی به دینیه برای آینده امیدوارم.

اومتیتی هم همونی نشون داد که تو خلاصه بازی‌هاش از یوتیوب و چند بازی یورو دیده بودم. خیلی با انرژیه و قدرت بدنی خوبی داره. حرکات انفجاریش میتونه هر مهاجمی رو اذیت کنه. پرش‌هاش خیلی بلنده و علاقه‌اش به پا به توپ جلو رفتن چیزیه که با یکم کار کردن روش، خیلی به کار بارسا میاد.

اما کسی که واقعا هیچی ازش نمیدونستم آندره گومز بود. نمیدونم چرا این بازیکن که تو لالیگا هم بازی میکرد، کلا از رادار من بیرون بود. باید بگم واقعا ار استیلش خوشم اومد. سر بالا و دید خوب در کنار ظرافت خاصی که در حرکاتش داره رو خیلی دوست داشتم. از نظر حرکت در زمین حالا شاید یکم مقایسه عجیبی باشه، ولی منو یاد «روی کاستا» میندازه.
    چند پاس ظریف و دقیق و به‌موقع داد که واقعا منو امیدوار کرد. با هردو پا هم خیلی خیلی راحته و اینم عالیه برای یه بازیساز. چون بازیکن دوپا در هافبک خود بخود دیدش هم وسیع‌تر میشه.
    درکل خیلی خوشحالم که اصلا شبیه راکیتیچ نیست و بیشتر برای پر کردن جای طراح اصلی در تیم به کار میاد.

درباره دنیس سوارز دیگه حرف نمیزنم چون فکر میکنم همه‌مون کاملا ازش شناخت داشتیم و میدونیم چیکاره‌ست. فقط بگم که تو بازی رفت، پاسش روی گل اول نشون داد چرا وقتش بود بیاد بارسا.
    Last edited by romantic; 19-08-2016 at 10:19.

2. 7 کاربر از romantic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

The Best Ever

Captain Of Captains

4. 5 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

بارسلونا 6 - 2 رئال بتیس

خلاصه بازی:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همه چیز عالی بود. خط حمله فوق العاده کار کرد و به نظرم گامی محکم بود برای گرفتن لالیگا.

مسی که فکر میکنم فصلی طوفانی رو پیش رو داره و سوارز هم که اصلا نمیدونستم در کنار فینیشینگ خوبش اینقدر کاشته زن خوبیه. ضربه کاشتش واقعا تماشایی بود. آردا و دنیس هم در خط حمله و هم در بازیسازی مطلوب ظاهر شدن.

برای قضاوت درباره ی خط دفاعی زوده اما گل اول رو که رو کاشته خوردیم و گل دومم ناگهانی و غافلگیر کننده بود.
    حیف این بازی که نه شبکه ورزش و نه شبکه سه اون رو نشون نداد. احتمالا سریال پریا هوادار بیشتری از بارسا تو ایران داره!
    هتریک سوارز در اولین بازی و دو گل از مسی. اونم بدون وجود نیمار، اینیستا و ماسکرانو ... فقط امیدوارم با افت مواجه نشیم که با وجود خرید بازیکنان خوب بعیده دیگه مثل فصل قبل گیر کنیم.

تبریک بابت این پیروزی شیرین.

Last edited by Demon King; 20-08-2016 at 22:59.

6. 6 کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

بازی خیلی خوبی بود... خط دفاع هنوز تمرکز عالی نداره و روی ضربه های شروع مجدد باید هنوز خیلی بیشتر کار بشه، ولی بقیه تیم خیلی خوب بود. مسی دو گل زد و یک پاس گل داد. سوارز هت تریک کرد. آردا هم یک گل زد و یک پاس گل داد در خط حمله. اینها بدون نیمار و اینیستا بود.

آخرین بازی براوو رو هم در بارسا دیدیم که امیدوارم در منچستر سیتی موفق باشه

8. 5 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

چه شبی بود

ضمن تبریک شروع خوب لالیگا

نیمار با برزیل آلمان رو شکست داد و قهرمان المپیک شد

خلاصه بازی

مراسم اهدای مدال

یه سوپر گل زد و یکی از پنالتی های پایان بازی

این تنها جامی بود که برزیل در تاریخش نداشت

10. 5 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

دیووووونتم بارسا
    به امید جام سی ام الی سی و ششم برای مسی در این فصل بهمراه بارسا

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

پروفشنال aryna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

ادعای موندودپورتیوو
    حمله نهایی بارسلونا برای جذب مهاجم والنسیا

باشگاه بارسلونا قصد دارد تا پیش از یکشنبه، کار انتقال پاکو آلکاسر، مهاجم والنسیا را نهایی کند.

به گزارش "ورزش سه"، هفته گذشته بود که موندودپورتیوو فاش ساخت که بارسلونا برای جذب پاکو آلکاسر، مهاجم 23 ساله والنسیا در حال مذاکره است و همه چیز خوب پیش می رود. این منبع تایید کرد که در ضیافت ناهار بین پیتر لیم، مالک والنسیا و جوزپ ماریا بارتموئو، رئیس باشگاه بارسلونا در یکی از رستوران های شهر بارسلون، بحث انتقال آلکاسر به بارسا مطرح شده و مورد موافقت نیز قرار گرفته اما با لو رفتن این ملاقات، باشگاه والنسیا برای مقابله با انتقادات شدید هواداران ترجیح داد عقب نشینی کند.
    لای هون، مدیر باشگاه در حضور هواداران والنسیا تاکید کرد که آلکاسر به بارسلونا نخواهد رفت اما مشکل اینجاست که باشگاه والنسیا برای رعایت فیرپلی مالی مجبور است یک یا دو بازیکن خود را به تیمی دیگر منتقل کند و پیشنهاد 30 میلیون یورویی بارسا بعلاوه منیر و سامپر، بسیار جذاب و وسوسه انگیز است. آلکاسر که میان هواداران والنسیا بسیار محبوب است، هنوز حاضر نشده نسبت به این اتفاقات اظهارنظر کند. موندودپورتیوو امروز گزارش داد که مدیران بارسلونا قصد دارند حمله نهایی برای جذب آلکاسر را انجام دهند و کار این انتقال را تا روز یکشنبه و پیش از بازی با بیلبائو تمام کنند. به ادعای همین منبع، در صورت اصرار والنسیا به حفظ آلکاسر، منیر الحدادی در بارسلونا ماندگار خواهد شد و پرونده جذب مهاجم جدید نیز بسته می شود.

13. 2 کاربر از aryna بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال aryna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

چراغ سبز گابی‌گل به بارسلونا

گابریل باربوسا، مهاجم سانتوس و تیم المپیک برزیل علاقه خود برای بازی در بارسلونا را بصورت غیر مستقیم نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا سخت در پی جذب یک مهاجم جدید است اما هنوز در این مورد به توفیقی دست پیدا نکرده است. گامیرو، نولیتو، ویه تو و ژسوس، بازیکنانی بودند که به پیشنهاد بارسا پاسخ منفی دادند و چند روزی است که نام پاکو آلکاسر، مهاجم والنسیا به عنوان یکی از گزینه های بارسا مطرح شده که البته پیشنهاد بارسلونا با مخالفت والنسایی ها روبرو شده است.
    گابریل باربوسا، ملقب به گابی گل، مهاجم تیم المپیک برزیل بامداد امروز پس از قهرمانی در المپیک در مصاحبه با خبرنگاران گفت:" حالا که المپیک تمام شده، زمان آن است تا به آینده فکر کنم. پیشنهادات خوبی دارم اما دوست دارم در کنار نیمار بازی کنم. بازی کنار او لذتبخش است."

15. این کاربر از aryna بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال aryna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

در مصاحبه با خبرنگاران
    نیمار: دیگر کاپیتانی برزیل را نمی‌خواهم

نیمار بامداد امروز در فینال المپیک موفق شد پنالتی آخر برزیل را به گل تبدیل کرده و باعث پیروزی این تیم بر آلمان و کسب مدال طلای المپیک برای برزیلی ها برای اولین بار شود.

به گزارش "ورزش سه"، برزیل کارش در المپیک را با دو تساوی عجیب برابر آفریقای جنوبی و عراق آغاز کرد که همین مساله باعث شد نیمار به عنوان کاپیتان، تحت انتقادات شدید کارشناسان و مردم برزیل قرار بگیرد. هنگام بازی با عراق، عده ای از هواداران حاضر در ورزشگاه اقدام به تشویق مارتا، کاپیتان تیم ملی زنان برزیل پرداختند و بدین وسیله اعتراض خود به نیمار را نشان دادند.
    ستاره بارسلونا از بازی با دانمارک اوج گرفت و در بازی فینال نیز ضمن زدن یک گل تماشایی، بهترین بازیکن برزیل بود. او پس از اتمام بازی در مصاحبه با خبرنگاران از انصرافش نسبت به بستن بازوبند کاپیتانی سخن گفت:" در این مدت بسیار تحت فشار قرار گرفتم و خدا را شکر می کنم که در نهایت توانستیم عنوان قهرمانی المپیک را کسب کنیم. با خانواده ام صحبت کرده ام و تصمیم گرفتم که دیگر بازوبند کاپیتانی تیم کشورم را بر بازو نبندم." این پیغامی مستقیم برای تیته، سرمربی تیم ملی برزیل بود که حالا باید یک کاپیتان جدید برای سلسائو انتخاب کند.

17. 3 کاربر از aryna بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال aryna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

براوو در مسیر جدایی
    خداحافظی احساسی براوو در کمپ تمرینی بارسا

کلودیو براوو، دروازه بان شیلیایی بارسا در تمرین امروز صبح این تیم شرکت نکرد تا یک قدم دیگر به جدایی از آبی اناری ها نزدیک تر شود.

به گزارش "ورزش سه"، براوو با سیتی به توافقات قطعی دست یافته و تنها به دلیل مصدومیت تراشتگن مجبور شد در سوپرکاپ اسپانیا و نیز بازی شب گذشته برابر بتیس حضور پیدا کند. براوو شب گذشته در برتری 6-2 بارسلونا، آخرین بازی خود برای این تیم را انجام داد و به زودی راهی سیتی خواهد شد.
    براوو با وجود اینکه در تمرین امروز صبح شرکت نکرد اما در کمپ تمرینی بارسا(خوان گامپر) حضور پیدا کرد و در رختکن از هم تیمی های خود خداحافظی کرد. طبق ادعای موندودپورتیوو، براوو خطاب به بازیکنان بارسا گفت:" از شما بسیار ممنونم به خاطر این دوسال دوستی و هم تیمی بودن که با خاطرت خوب زیادی همراه بود. ممنونم که کمک کردید من جام های زیادی در این مدت کسب کنم و برای همیشه قدردان شما خواهم بود." پس از اتمام صحبت های براوو، بازیکنان بارسا به شدت او را تشویق کرده و با وی خداحافظی کردند.

19. 4 کاربر از aryna بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •