تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 41 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 404

نام تاپيک: Manchester United FC | شیاطین سرخ | فصل 17-2016

اگه نباشه جاش خالی می مونه fa_shinobi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

ترکیب منچستریونایتد برای فصل بعد مشخص شد
    به گزارش وبسایت نود، روز جمعه، ژوزه مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی خود اعلام کرد که به زودی هافبک موردنظرشان با این تیم قرارداد خواهد بست، او همچنین اعلام کرد که:
    « من معمولاً دوست دارم با ۲۰ بازیکن و ۳ دروازه‌بان کارکنم و این کاری است که من در ۱۵ سال اخیر انجام داده‌ام.ما بازیکنان زیادی داریم اما درعین‌حال رقابت‌های زیادی در پیش رو داریم. بخصوص لیگ اروپا که تغییر زیادی در برنامه‌های تیم اعمال می‌کند. بازی‌های پنج‌شنبه، علاوه بر سفر ریسک زیادی برای ما خواهد داشت. ازآنجا که بازی‌های زیادی در این فصل یکشنبه‌ها برگزار خواهد شد تصمیم گرفتم ۲۳ بازیکن و ۳ دروازه‌بان داشته باشم. فکر می‌کنم این تعداد زیاد است اما مجبور بودم این کار را بکنم.»
    با توجه به صحبت مورینیو، کاملاً مشخص است که ترکیب ۲۶ نفره یونایتد در فصل بعد را چه افرادی تشکیل می دهند:
    سه دروازه بان یونایتد: ده خیا، رومرو، سم جانستون
    مدافعین: والنسیا، دارمیان، اسمالینگ، بایی، بلیند، جونز، شاو، روخو و فوزو منسا
    هافبک ها: کریک، هررا، فلینی، ماتا، اشنایدرلین، دیپای، لینگارد، یانگ، مخیتاریان و پوگبا.

مهاجمین: رونی، رشفورد، مارسیال و زلاتان.
    به این ترتیب خروج شواین اشتایگر قطعی است و به نظر می آید بازیکنانی نظیر بورثویک جکسون، عدنان یانوزای، پریرا و ویلسون، به صورت قرضی راهی تیم های دیگر شوند.

بر عکس دوستان من با رفتن شواین اشتایگر موافق، یعنی کلا با اومدنشم مخالف بودم.
    بازیکن گرفتیم واسه بیمارستان باشگاه، فقط داریم پول بی خود بهش میدیم.
    کلا بازیکن آلمانی هم تو تیم نباشه من خوشحال ترم.
    من موافق نیستم. شواینی یه بازیکن سطح بالاست. بیخود نیست که یوآخیم لو در حالتی که ناآماده هم بود به زمین میفرستادش.
    اگر بنا به خرج های بی حساب و کتاب باشه که باشگاه تو این دو سال سنگ تموم گذاشته اینقدر بازیکن گرون خریده و حقوق های بالا داده.
    در مورد مصدومیت خوب هر بازیکنی این ریسک رو داره. نمونه اش گرت بیل که دو فصل قبل کلا مصدوم بود و اوایل فصل قبل هم همینطور. اما دلیل نمیشه که نگرش ندارن و دلیل نمیشه که فصل بعدم اینطور باشه.
    من زیاد از پست های فوتبال سر درنمیارم. ولی تا اونجا که میدونم هافبک ها دو دسته هستند: دسته اول دسته دوم
    دسته اول اونایی هستند که میل هجومی دارن و حتی بعضیاشون فقط یک خط عقبتر از مهاجم نوک بازی میکنن. دسته دوم برعکس بیشتر حالت دفاعی دارن.

بازیکنانی که هجومی تر هستند: هررا، ماتا، دیپای، لینگارد، یانگ، مخیتاریان
    بازیکنان دفاعی: کریک، فلینی، شواینی، اشنایدرلین و پوگبا
    معمولا دو تا بازیکن دفاعی استفاده میشه. یه نمونه ترکیب رو دوستمون گذاشتن

میبینیم که میخیتاریان هم راستا با مارسیال بازی میکنه و طبق این ترکیب مثلا دیپای جای مارسیال هم میتونه بازی کنه.
    در قسمت عقبتر اگر فرض کنیم که زوج پوگبا، اشنایدرلین باشه هنوزم به یک هافبک تراز اول نیازه. حجم مسابقات خیلی زیاده و همونطور که خود مورینیو هم گفته بازیهای لیگ اروپا پنجشنبه هست و بازیهای لیگ یکشنبه که کارو خیلی سخت میکنه. حتما باید تو این پست سه بازیکن وجود داشته باشن.
    کریک و فلینی واقعا در اون حد و اندازه نیستند. کریک قرار بود این فصل جدا شه ولی دوباره قرارداشو تمدید کردن. اما من فکر میکنم شواینی سطح خیلی بالاتری داره نسبت به کریک و تعجب میکنم که چرا اونو نگر داشتن ولی شواین اشتایگر رو میخوان بفروشن.
    Last edited by fa_shinobi; 06-08-2016 at 19:33.

2. 6 کاربر از fa_shinobi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

Official
    .

4. 10 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

تبریک بابت بردن اولین جام با مورینیو

3 تا نکته را نمیشه بهشون اشاره نکنم

ترکیبی که مورینیو امروز استفاده کرد واقعا برای من عجیب بود. اصلا انتظارش رو نداشتم. در موردش زیاد میشه صحبت کرد ولی همین بس که امیدوارم فلینی یکی از خروج های قطعی ما باشه و شوانی و ماتا موندگار بشن.

تقدیم این جام به فن خال هم فکر می کنم کاملا به حق بود.

و زلاتان ! یه جنگجوی واقعی هست، هم داخل زمین و هم خارج زمین. مصاحبه هایی که می کنه کلا این حس رو کاملا به تیم منتقل می کنه. تیم ما یکی مثل زلاتان رو واقعا کم داشت.

6. 10 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

منم برد رو نبرک میگم... دو گل واقعا زیبا زدیم... خصوصا گل لینگارد. کلا گلزنی تو ومبلی رو بلده!
    من فکر میکنم تو ترکیب مورینیو و لیست بازیکناش حضور فلینی (و احتمالا موندنش) به عنوان هافبک دفاعی میتونه قابل پیش باشه. فیزیک و قدرت درگیریش و همینطور گلزنیش میتونه مورد علاقه مربی (شاید هر مربی) باشه. کما اینکه فلینی خیلی وقتا بازی رو مخی ارائه میده و ایضا سوتی هم ازش بعید نیست.
    و زلاتان ! یه جنگجوی واقعی هست، هم داخل زمین و هم خارج زمین. مصاحبه هایی که می کنه کلا این حس رو کاملا به تیم منتقل می کنه. تیم ما یکی مثل زلاتان رو واقعا کم داشت.
    تائید میشه.
    متاسفانه ما فصل قبل رابین رو از دست دادیم که شاید از بعد حواشی آرومتر بود نسب به ایبرا، ولی از بعد فنی و شم گلزنی، ماشین گلزنی ای بود بود مثل زلاتان.

8. 7 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Administrator Meisam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    P30WORLD

پيش فرض

سلام
    امضای فنخال روی خط به خط تیم وجود داره، مشخصا این تیم فنخال هست و اگه مورینیو از فنخال یاد میکنه (که البته لحنش بیشتر منت گذاشتن، فخر فروختن و ادای افتادگی بود تا افتادگی و صداقت واقعی)
    از دخیای درون دروازه که اگه فنخال نبود و اوایل فصل قبل نیمکت نشینش نمیکرد تا مجبور به تمدید قرارداد بشه الان احتمالا توی تیم سفید پوش مادرید حضور داشت
    تا والنسیایی که از وینگ راست و بال راست به دفاع راست تبدیلش کرد (و توی سه بازی اخیر منچستر 4 تا پاس گل داده) که در زمان فنخال کلی بهش خرده گرفتن بابت اینکار
    تا بلیندی که به دفاع وسط تبدیلش کرد و دیروز هم نمایش قابل قبولی ارائه کرد
    تا لوک شاو جوانی که از ساهتهمپتون خرید
    حتی مروانی که زمان فنخال استفاده کردن ازش به عنوان انتخاب احمقانه ازش یاد میشد و همیشه زمان اعلام ترکیب تیم کلی روی حضور مروان مانور منفی داده میشد
    لینگارد و مارسیال رو هم که دیگه توضیح نداره

لج بازی های مورینیو هم جالب توجه هست، اینکه شواینی چه چیزی کمتر از کریک داره و آیا قدرت رهبری و بازی خونی و جنگندگی شواینی رو بازیکنی الان در تیم داره یا نه به کنار
    این چه کاری بود دیروز با ماتا کرد؟ در حالی که گزینه های تعویض دیگه ای داشت تعویض مجدد ماتا در حالی که همه از رابطه ی نچندان خوبشون خبر دارن اونم توی یه همچین بازی جای تعجب بسیار داشت

متاسفانه مورینیو همون مورینیوی رئال و همون مورینیوی چلسی هست و توی بعضی اخلاق هاش تغییری ایجاد نشده و همون راهی رو داره میره که قبلا بارها رفته
    و انتظار اینکه با اون رفتارها اینبار نتیجه ی متفاوتی بگیره مقداری دور از انتظار هست

مرسی.
    میثم

10. 9 کاربر از Meisam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض زلاتان: منچستریونایتد احتمالاً بزرگترین باشگاهیست که در آن حضور داشته ام؛ فقط میلان را می توانم با این باشگاه مقایسه کنم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    .

.
    طرفداری-پس از پیروزی امروز مقابل لسترسیتی و کسب اولین جام در اولین بازی رسمی به همراه منچستریونایتد، زلاتان ابراهیموویچ از یونایتد به عنوان بزرگترین باشگاهی که تاکنون در آن حضور داشته یاد کرد و درباره وضعیتش در تیم جدیدش صحبت کرد.

به گزارش سایت Mirror، منچستریونایتد امروز در چارچوب دیدار کمیونیتی شیلد به مصاف لسترسیتی رفت و در پایان موفق شد تا با نتیجه 1-2 از سد مدافع عنوان قهرمانی بگذرد. زلاتان ابراهیموویچ که پیش از این در دیدار دوستانه مقابل گالاتاسرای موفق به گلزنی با پیراهن یونایتد شده بود، امروز نیز در اولین بازی رسمی اش برای شیاطین سرخ یک گل حیاتی را به ثمر رساند. وی پس از پایان مسابقه درباره احساسش از بازی و کسب جام گفت:

حس خوبی دارم. در اولین بازی رسمی ام برای گرفتن جام بازی کردیم و برنده جام شدیم. همه چیز در همین خلاصه می شود؛ کسب جام های مختلف. این سی و یکمین جام من بود و فوق العاده خوشحال هستم. دلیل پیوستن من به منچستریونایتد همین بود و امیدوارم که جام های بسیار بیشتری را کسب کنیم. عملکردهای (خوب) انفرادی من از راه خواهد رسید. ما در ابتدای راه هستیم. من در حال بهبود وضعیت جسمانی خودم هستم. در حال وفق پیدا کردن با محیط و آشنایی با هم تیمی هایم هستم. وقتی همه این مسائل حل شوند، پیشرفتمان شتاب خواهد گرفت. آن گاه می توانیم بازی خودمان را بکنیم و لذت ببریم. شرایط در حال بهبود یافتن است. در ابتدای کار هستیم و در حال شناخت پیدا کردن از همدیگریم، به خصوص در ایجاد درک متقابل بین خودم و سایر اعضای تیم.
    در ادامه، خبرنگار به این نکته اشاره کرد که در دیدار مقابل لسترسیتی، فرصت های چندانی برای زلاتان ایجاد نشد، اما او از تک فرصت به وجود آمده بهره برد و با یک ضربه سر پر قدرت، دروازه لستر را باز کرد. ابراهیموویچ در پاسخ گفت:

نه، ضربه ام چندان پر قدرت نبود، اما زاویه خوبی داشت. در هر حال، وارد دروازه شد و این تنها چیزیست که اهمیت دارد. بازی سختی بود. ما در مقابل تیم خوبی به میدان رفتیم، تیمی که قهرمان فصل گذشته بود و می توان متوجه شد که آن ها تیم قدرتمندی هستند. در سوی مقابل، در تیم ما چیزی بزرگ در حال رخ دادن است و ما در ابتدای آن هستیم. ما کارمان را با یک جام شروع کردیم، بنابراین شروع خوبی را داشته ایم.
    خبرنگار در سوال بعدی اش از ابراهیموویچ پرسید: "می دانیم که شما یک آرمان گرا هستید. آیا به خوبی در تیم جا افتاده اید؟ حس خوبی دارید؟" و مهاجم سوئدی یونایتد پاسخ داد:

حس خوبی دارم، حس خیلی خوبی دارم. این تیم فوق العاده است. هم تیمی های خوبی دارم، بازیکنان حرفه ای خوبی در اینجا هستند، روحیه خوبی بر تیم حاکم است و یک سرمربی خوب داریم. همه او را می شناسند. او می خواهد که برنده شود و هر کاری را برای برنده شدن انجام می دهد. فارغ از تیم، باشگاه منچستریونایتد احتمالاً بزرگترین باشگاهی است که در آن بازی کرده ام. تنها باشگاهی که می توانم آن را با منچستریونایتد مقایسه کنم، میلان است. از بودن در اینجا خیلی مفتخر و سربلند هستم.
    در سوال آخر، خبرنگار از زلاتان پرسید: "آخرین حضور شما در ومبلی به همراه تیم ملی سوئد بود که با باخت 0-1 مقابل انگلستان همراه شد. امروز احتمالاً احساس بهتری را داشتید". ابراهیموویچ هم این کنایه را بی جواب نگذاشت و در پاسخ گفت:

بله، اما آن ها هم در خانه من (سوئد) با نتیجه 2-4 باختند.

12. 8 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه fa_shinobi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

من حدودا نیم ساعت از بازی جام اتحادیه و خلاصه بازی رو دیدم. منچستر بهتر بازی میکرد و توپم بیشتر در اختیار داشت. دو گل هم که زد و گل لستر روی اشتباه بازیکن خودی بود نه کار گروهی لستر.
    این بازی یه نکته مثبت داشت:
    *همونطور که دوستان اشاره کردن تقدیم جام به فن خال که این بازی نتیجه کسب جام حذفی با فن خال بود.
    اما دو تا نکته منفی هم داشت:
    *تعویض ماتا در دقیقه آخر در شرایطی که به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شده بود. همچین چیزی به ندرت اتفاق میفته، مشکل وقتی بدتر میشه که اون بازیکن ماتا هم باشه. بهونه مورینیو این بود که قد ماتا کوتاه بوده، ولی مگه میخیتاریان اندازه فلیینه فرستادش تو زمین. ممکنه تو زمان باقی مانده از نقل و انتقالات نظر ماتا عوض بشه و راهی تیم دیگه ای بشه.
    *من خودم زلاتان رو دوست دارم و خوشحالم که به منچستر اومده. اما فوتبال یه بازی تیمیه و 11 نفر توی زمین تلاش میکنن. متاسفانه همه اخبار شده زلاتان. 10تا بازیکن دیگه فراموش شدن. گلی که لینگارد زد خیلی زیباتر از گل زلاتان بود و همچنین تلاش بازیکنانی مثل شاو و مارسیال مثال زدنی بود.

با توجه به اینکه باشگاههای یوونتوس و منچستر حضور پوگبا در تست های پزشکی منچستر رو تایید کردن احتمالا همین امروز خبر نهایی میشه و حضور پوگبا قطعی. با توجه به صحبت های اخیر مورینیو رفتن شواینی هم قطعی به نظر میرسه.

وضعیت تیم در شروع فصل جدید رو نسبت به شروع فصل قبل بهتر میدونم به این دلایل:
    *خریدهای امسال کمتر و قوی تر از خریدهای پارسال هستند. یعنی به عبارتی خلاصه و مفیدن. امسال باشگاه زلاتان، میخیتاریان، بیلی و پوگبا رو گرفته و پارسال ممفیس، مارسیال، رومرو، شواینی، اشنایدرلین، دارمیان.
    *خروجی های تیم کمتره و تیم کمتر دچار تغییرات شده. همچنین خروجی های پارسال اکثرا وزنه برای تیم به حساب میومدن. خروجی های پارسال: فن پرسی، نانی، چیچاریتو، دی ماریا، رافائل، جانی اونز، فالکائو و یک سری بازیکن کم نام و نشان. خروجی های امسال: شواینی و یک سری بازیکن جوان هست که زیاد بازی نکردند و به تیمی دیگه قرض داده میشن.
    *حرف و حدیثی در مورد کیفیت مارسیال نیست و ثابت شده هست و شک و تردیدی وجود نداره.
    *بازیکنانی مثل راشفورد و لینگارد اضافه شده اند.
    *روی نیمکت بازیکنان بهتری وجود دارن و دست مربی بازتره. یه بازیکن دیگه به دفاع میانی اضافه شده(بیلی)
    *بجر رونی دو تا مهاجم خوب به نام های زلاتان و راشفورد هستند و مثل پارسال بحران مهاجم وجود نداره. احتمالا بازی های زیباتر و پرگل تری خواهیم داشت.

اما یک سری مشکلات و سختی ها هم وجود داره:
    *کونته و گواردیوالا دو مربی بزرگ به تیم های حریف اومدن. چلسی مسلما مثل فصل قبل نیست و مدعی قهرمانیه. کلوپ بازیکنان مد نظر خودش رو گرفته. لستر، آرسنال و تاتنهام تیم های قوی ای هستن و در کل رقابت سخت تر شده.
    *همچنان دفاع میانی خیلی پر قدرت نیست.
    *حاشیه های بی دلیل مورینیو ممکنه مشکلاتی بوجود بیاره که بحث ماتا و شواینی همین الان در جریانه.

امیدوارم که منچستر امسال بتونه موفق باشه. دیگه واقعا حوصله همه سر رفته.

14. 6 کاربر از fa_shinobi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال desperanish's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام به دوستان منچستر

اول از همه برد رو تبریک میگم و امیدوارم تیم بتونه به همین منوال راهش رو ادامه بده.

درباره نقاط مختلف زمین:

1. به نظرم تو دروازه تیم مشکلی تا انتهای فصل نخواهد داشت.
    2. سمت راست زمین رو والنسیا تا آخر فصل برای منچستر بیمه خواهد کرد، اگر لینگارد بتونه با والنسیا هماهنگ بشه که دیگه فوق العاده خواهد شد.
    ولی بعید میدونم بشه یک زوج مثل اندی کول و دوایت یورک بشه سمت راست تیم تشکیل داد. اگر من جای خوزه بودم به راست تیم توجه بیشتری می کردم.
    3. باز هم پا فشاری میکنم که تجربه فاکتوریه که فقدانش تو خط دفاع کار را به جایی خواهند رساند که نیم فصل خوزه فقط دنبال یک دفاع وسط باشه.
    4. اما پاشنه آشیل تیم فلاینی هست. نه به خاطر اشتباه دیروزش بلکه اصلا در حد و اندازه های منچستر نیست. خوش فکر نیست و فقط قد بلندی داره خوزه از این ویژگی خیلی خوشش میاد و با اومدن پوگبا به نظرم دیگه تو ترکیب جایی نخواهد داشت.
    5. به نظرم خوزه باید بازی بیشتری به ماتا بده، یا حداقل موقعی که زلاتان تو زمین هست به ماتا هم بازی بده. چون وقتی ایبرا تو زمین هست نیاز به یک هافبک بازی ساز و خوش فکر داره که رونی 20 تا 30 درصد میتونه موثر باشه ولی ماتا 50 تا 60 درصد میتونه به ایبرا کمک بکنه.
    زلاتان باید یک خط بیاد عقب تا بتونه توپ بگیره و این نظم تیم رو بهم میزنه و زلاتان نمیتونه نقش خودش رو ایفا کنه.

============

درباره ایبرا:

خوشبختانه ایبرا تونسته فشار اولیه ای که روی خودش بود کم کنه که نقش والنسیا بی بدیل بوده. زلاتان تو اون فصلی که برای بارسلونا بازی کرد توی 10 هفته اول لالیگا گل زد و همه رکورد های بارسلونا رو جابجا کرد ولی 2-3 هفته بعدش که تیم های حریف روی ایبرا برنامه ریزی کردند و نتونست گل بزنه ایبرا رفت به حاشیه و گواردیولا زلاتان رو گذاشت رو نیمکت! و کلا ذهن ایبرا رو بهم ریخت. در منچستر هم این اتفاق خواهد افتاد ولی خوزه راه حل این موضوع رو به خوبی بلد هست و استاد بیرون آوردن تیم از زیر فشار هست. کنترل زلاتان در هفته هایی که افت میکنه رو خوشبختانه به خوبی بلده.

============
    درباره خوزه:

متاسفانه مورینیو همون مورینیوی رئال و همون مورینیوی چلسی هست و توی بعضی اخلاق هاش تغییری ایجاد نشده و همون راهی رو داره میره که قبلا بارها رفته و انتظار اینکه با اون رفتارها اینبار نتیجه ی متفاوتی بگیره مقداری دور از انتظار هست

درباره گفته های این دوست عزیز باید بگم که هر مربی ای فلسفه ای برای خودش داره و نمیشه بدون در نظر گرفتن آن درباره او نظر داد.
    فلسفه مورینیو، برد تحت هر شرایطی و به هر نحوی هست. بازی زیبا شاید در معدود بازی هایی بشه از تیم هایی که خوزه سرمربی شون بوده دید.
    از تمام ابزارها (بازیکن، اعتراض، بازی خشن، دفاع اتوبوسی و ...) استفاده (شاید هم سوء استفاده) میکنه تا نتیجه بگیره.
    خوزه به دنبال نتیجه است و بازیکنایی که جاه طلب نباشند تو برنامه های خوزه جایی نخواهند داشت. حالا میخواد شوآینی باشه یا ماتا.
    پس میشه علت تعویض ماتا را به راحتی فهمید، ارسال های مدام از جناحین روی دروازه، تیم رو شدید تحت فشار قرار داده بود و ماتا بازیکن هد زنی نیست پس برای چی باید توی زمین باشه؟ خوزه اصلا مربی احساساتی ای نیست و راحت تعویضش کرد و ماتا هم به راحتی قبول کرد.
    به نظرم با ابزاری که خوزه در منچستر داره بتونه امسال نتایج خوبی بگیره، هرچند شاهد بازی های زیبایی نخواهیم بود.
    ولی در سال های آینده بعد از ثبات خوزه بازی های زیباتری از منچستر ببینیم.

Last edited by desperanish; 09-08-2016 at 02:18.

16. 8 کاربر از desperanish بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سلام به همه ی طرفداران تیم اولِ شهره منچستر !!

با کمی تاخیر، به تمامی هواداران،کسب اولین جام قهرمانی با هدایت ژوزه مورینیو رو تبریک میگم... !!

قطعا یه خط و نشونه حسابی واسه رغبا و مدعیان کشیدیم در حالی که تیم هنوز تا کامل شدن فاصله ی زیادی داره هنوز...

این قهرمانی یک شروع خیلی خوب و امید بخش رو نوید میده ...
    البته اکثریت هواداران به قدرت گرفتن دوباره ی منچستر یونایتد با هدایت مورینیو اذعان داشتند...
    اما این شروع فوق العاده واسه اون عده از هواداران بدبین منچستر که معتقد بودن مورینیو به این زودی ها نمیتونه با وجود شاهکار هایی که دیوید مویس و لوئی فن خال بعد از دوران با شکوه آلکس فرگوسن انجام دادن تیم رو به یک مدعی قهرمانی تبدیل کنه ، بسیار امیدوار کننده بود!

به عقیده ی من بهترین خرید این فصل باشگاه منچستر یونایتد ، نه زالاتان بود ، نه میختاریان و نه پوگبا ....
    بلکه بدون شک بهترین خرید،ژوزه مورینیو بود...
    مربی ای که به جرات میشه گفت تنها فردی در دنیا بود که میتونه دوران طلایی آلکس فرگوسن رو دوباره احیا کنه !

همگی امیدواریم و منتظریم ببینیم دستپخت ژوزه مورینیو برای حضور در فصل جدید چطور خواهد بود...

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

دانلود خلاصه ی بازی فینال سوپرجام انگلیس " مـنـچـسـتـــر یـــونـایــتـد - لسترسیتی" :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دانلود ویدئو اهدای سوپرجام انگلیس به مـنـچـسـتـــر یـــونـایــتـد :

کد:

دانلود مصاحبه ی مربیان بعد از بازی فینال سوپرجام انگلیس:

کد:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •