تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 41 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 404

نام تاپيک: Manchester United FC | شیاطین سرخ | فصل 17-2016

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

پیروزی پرگل منچستریونایتد برابر گالاتاسرای

منچستریونایتد در دیداری پرگل و تماشایی موفق شد با نتیجه 5-2 گالاتاسرای را شکست بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان ژوزه مورینیو در این دیدار نمایش خوبی مقابل حریف ترک ارائه دادند و در نهایت توانستند به یک پیروزی پرگل دست پیدا کنند.

یونایتدها بازی را بهتر آغاز کردند و تنها 5 دقیقه از بازی سپری شده بود که زلاتان ابراهیموویچ به زیبایی دروازه گالاتاسرای را باز کرد. روی یک ارسال از سمت راست بود که ستاره سوئدی با ضربه ای تماشایی کار را تمام کرد.

بعد از این گل بازیکنان گالاتاسرای رفته رفته پیش کشیدند و سرانجام بعد از چند حمله خوب، در دقیقه 22 به گل رسیدند. روی یک ضربه آزاد بود که ارسال وسلی اشنایدر به محوطه جریمه یونایتدها رسید و سلجوق اینان گل تساوی را به ثمر رساند.

بعد از این گل بازی متعادل تر شد و هر دو تیم موقعیت هایی داشتند تا اینکه در دقیقه 40، گالاتاسرای توانست به به گل برتری برسد. آرمیندو بروما که پشت محوطه صاحب توپ شده بود، با ضربه ای دقیق، حساب کار را 2-1 کرد؛ نتیجه ای که تا پایان نیمه اول پا برجا ماند.

نیمه دوم را دو تیم با چند تعویض آغاز کردند و این به دو گل برای منچستریونایتد در همان 15 دقیقه ابتدایی منجر شد. ابتدا در دقیقه 55، روی همکاری راشفورد و والنسیا، وین رونی از فاصله ای نزدیک، دروازه گالا را باز کرد.

4 دقیقه بعد، خطای بازیکنان گالا روی راشفورد، یک ضربه پنالتی نصیب منچستریونایتد کرد که این بار هم رونی آن را تبدیل به گل کرد. اما این هم پایان کار نبود و در دقیقه 62، مروان فلینی حساب کار را 4-2 کرد. روی ارسال والنسیا بود که این هافبک بلژیکی با ضربه سر موسلرا را مغلوب کرد.

بازیکنان گالا که چیزی برای از دست دادن نداشتند، بعد از دریافت گل چهارم ابتکار عمل را در دست گرفتند اما باز هم این منچستریونایتد بود که در دقیقه 75 به گل رسید. بعد از اینکه موسلرا اجاز گلزنی به لینگارد نداد، نوبت ماتا بود که روی پاس کریک، کار را تمام کند. در دقایق پایانی هم اتفاق خاصی نداد و بازی با برتری 5-2 منچستریونایتد به پایان رسید.

دانلود خلاصه ی بازی :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. 8 کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال desperanish's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

طوفان بپا شد

ایبرا طوفانی شروع کرد

امیدوارم با همین انگیزه پیش بره

عکس العمل خوزه بعد از گل ایبرا برای رقبا

خوشبختانه فضا برای درخشش ایبرا در یونایتد هست

============

میانگین سنی خط حمله 24 سال هست ولی در خط دفاع 21 سال!!!

کاملا مشهوده که تو خط دفاع فقدان ویژگی تجربه موج میزنه.

دارمیان با 26 سال سن با تجربه ترین بازیکن خط دفاعیه!

واقعا دست آوردی در خرید پوگبا نمی بینم

در حالی که خرید یه دفاع با تجربه رو حیاتی می دونم.

============
    احتمالا چهارشنبه با سیستم 4-2-3-1 برابر اورتون بازی کنیم

4. 7 کاربر از desperanish بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

! Happy birthday, Bastian Schweinsteiger

6. 4 کاربر از MƐΛИĪИƓĿƐSS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه fa_shinobi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام دوستان. تو سایت گل یه خبر به این صورت اومده:
    Manchester United fans have bombarded Jose Mourinho's Instagram page, urging their manager not to sell midfielder Bastian Schweinsteiger

هواداران منچستر تو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه هشتگ گذاشتن برای نگه داشتن شواینی:

SaveSchweinsteiger#

چقدر بازیکن محبوبیه این شواینی. فکر کردم فقط من ازش خوشم میاد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا من که اینستاگرام ندارم ولی شما میتونید برید این هشتک رو بذارید.
    اونجا اینقدر مودب و ترو تمیز از اینستاگرام استفاده میکنن بعد اینجا همه میرن فحش میذارن هر چند که یکی دو تا نمونه هم هست اونجا

8. 4 کاربر از fa_shinobi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز h-blade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

یه نفر توضیح میده ساز و کار همکاری تیم با اسپانسر هایی نظیر شورلت , آدیداس و Aon چطوریه؟؟؟

تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

یه نفر توضیح میده ساز و کار همکاری تیم با اسپانسر هایی نظیر شورلت , آدیداس و Aon چطوریه؟؟؟

آدیداس تولید کننده لباس تیم هست. یعنی این شرکت تولیدی لباس داره و در کنار نایک و پیوما ابر قدرت های این صنعت هستند. این کمپانی لباس تیم رو تولید میکنه و هر ساله طبق قرارداد پول های زیادی رو در اختیار باشگاه میذاره. طبق قراردادی که سال 2015 منعقد شده، آدیداس به مدت ده سال و هر سال 75میلیون پوند رو در اختیار باشگاه میذاره. در عوض قسمت زیادی از درآمد فروش لباس به این کمپانی میرسه. معمولا چیزی حدود 80-90 درصد درآمد برای تولیدکننده لباس و بقیه اش سهم باشگاه هست. پس اینکه گفته میشه از درآمد فروش لباس هزینه ترانسفر بازیکن درمیاد یک باور غلطه و درآمد لباس قابل مقایسه با هزینه خرید بازیکنان نیست.
    AON یک شرکت بیمه است که حامی مالی تیمه و فقط اسمش روی پیراهن تمرین تیم هست. هزینه یک سری تورها و بازیهای دوستانه هم برعهده AON است. البته AON تا چند سال پیش اسپانسر اول تیم بود. قرارداد این شرکت با باشگاه دقیقا مشخص نیست ولی گفته میشه که قرارداد 8 ساله و مبلغ اون 180 میلیون پونده. در ضمن بجز پیراهن تمرین تیم، نام زمین تمرینی منچستر هم از کرینگتون به AON تغییر پیدا کرده.

جالبه بدونید که قبلا یک شرکت به نام HDL حامی لباس تمرین منچستر شد که برای اولین بار در انگلستان بود که شرکتی حامی لباس تمرین میشد. این شرکت بزرگترین ارائه دهندهٔ خدمات حمل و نقل هوایی و دریایی و سود آورترین شرکت حمل و نقل در دنیاست.
    اسپانسر اصلی اما جنرال موتورز آمریکا هست که اسم یکی از محصولاتش (شورولت) روی پیراهن اصلی تیم درج شده. قرارداد جنرال موتورز 7 ساله و به ارزش 210 میلیون پونده(سالی 30 میلیون پوند) که رکورد حامی مالی در دنیا رو شکست.

منابع: طرفداری، ویکی پدیا، خودم

11. 2 کاربر از fa_shinobi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز h-blade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

طبق آماری که اکثر جاها گذاشتن تعداد فروش پیراهن تیم در هر سال یک میلیون 400 هزار عدده

بنابراین اگر آدیداس بتونه برای هر پیراهن 54 پوند سود ببره تازه تونسته مبلغی که داده تصفیه کنه ....

و چنین شرکتی هم نمیاد اینقدر سرمایه بذاره برای سود یه میلیون دو میلیون پوندی پس حداقل باید سر هر لباس 10 پوند هم سود داشته باشه و با 54 پوند بالا میشه 64 پوند فقط سود هر لباس.....

من فکر نمیکنم که روی هر عدد لباس اینقدر سود ببره ....

پس چطوری میخواد مبالغی که داده جبران کنه و حتی به سود دهی هم برسه....

به نظرم درآمد دیگه ای هم باید داشته باشه و گرنه این مبالغ با هم نمیخونن...

13. 2 کاربر از h-blade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

طبق آماری که اکثر جاها گذاشتن تعداد فروش پیراهن تیم در هر سال یک میلیون 400 هزار عدده

بنابراین اگر آدیداس بتونه برای هر پیراهن 54 پوند سود ببره تازه تونسته مبلغی که داده تصفیه کنه ....

و چنین شرکتی هم نمیاد اینقدر سرمایه بذاره برای سود یه میلیون دو میلیون پوندی پس حداقل باید سر هر لباس 10 پوند هم سود داشته باشه و با 54 پوند بالا میشه 64 پوند فقط سود هر لباس.....

من فکر نمیکنم که روی هر عدد لباس اینقدر سود ببره ....

پس چطوری میخواد مبالغی که داده جبران کنه و حتی به سود دهی هم برسه....

به نظرم درآمد دیگه ای هم باید داشته باشه و گرنه این مبالغ با هم نمیخونن...
    البته چیزی که من تو سایت skysport دیدم به این صورته که رقم فروش بیشتره.
    این تعداد فروش تا ماه آپریله که تقریبا دو سه ماه قبل از اتمام فصله.
    بله آدیداس هم به فکر درآمدزایی هست.

15. 2 کاربر از fa_shinobi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

بر عکس دوستان من با رفتن شواین اشتایگر موافق، یعنی کلا با اومدنشم مخالف بودم.
    بازیکن گرفتیم واسه بیمارستان باشگاه، فقط داریم پول بی خود بهش میدیم.
    کلا بازیکن آلمانی هم تو تیم نباشه من خوشحال ترم.

17. این کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مورینیو: برای خرید پوگبا همه کار می کنیم

ژوزه مورینیو، تاکید کرد که این تیم برای پیوستن پوگبا، قبل از آغاز لیگ برتر، همه کار خواهند کرد.

به گزارش "ورزش سه"، پوگبا در آستانه پیوستن به جمع بازیکنان منچستر با مبلغ 120 میلیون یورو قرار دارد.

مورینیو در این خصوص گفت: "بازار نقل و انتقالات تا 31 آگوست فعال است اما من ترجیح می دهم تا 14 آگوست و قبل از شروع لیگ برتر، همه بازیکنانم را داشته باشم و برای این مهم همه تلاشمان را خواهیم کرد."

مورینیو گفت: "من علاقه ندارم تا در مورد بازیکنان دیگر تیم ها صحبت کنم. البته خیلی از مدیران دیگر تیم ها در مورد بازیکنان ما حرف می زنند. پوگبا در حال حاضر بازیکن یوونتوس است و تا رسمی نشدن قرارداد، من در این خصوص صحبتی ندارم.

تا به حال از شرایط تیمم راضی هستم. ما تا به حال 4 بازیکن گرفتیم نه 10 بازیکن. اما سعی کردم خریدهایی کنم که باعث بهبود کیفیت تیمم بشود.

ما یک مدافع مرکزی جوان و بسیار با کیفیت به خدمت گرفتیم. یک بازیکن خلاق به جمع ما اضافه شد و یک مهاجم با کلاس جهانی به ما پیوسته است. در حال اضافه کردن یک هافبک فوق العاده هستیم تا تعادل در تیمم حفظ شود. من از ترکیب تیمم بسیار راضی هستم".

19. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •