تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 41 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 404

نام تاپيک: Manchester United FC | شیاطین سرخ | فصل 17-2016

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

تویه بازی امروز با دورتمند هم از سیستم 4-2-3-1 استفاده شد که نیمه اول دپای نوک حمله بود. از رفتن فلینی و بلیند به شدت استقبال می کنم و امیدوارم از مکنر هم بیشتر در خط دفاع استفاده بشه.

2. 4 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

تویه بازی امروز با دورتمند هم از سیستم 4-2-3-1 استفاده شد که نیمه اول دپای نوک حمله بود. از رفتن فلینی و بلیند به شدت استقبال می کنم و امیدوارم از مکنر هم بیشتر در خط دفاع استفاده بشه.
    حالا فلینی یه چیزی، ولی بیلند چرا محمد جان؟ البته بلیند خیلی به فن خال وفاداره و بعید نیست بره. ولی آیا مهره چند پسته خوبی در خط دفاعی و هافبک نیست؟
    امروز 4-1 به دورتموند باختیم... البته مسلما این بازی های تدارکاتی مهم نیست، ولی خیلی بهتر میشه اگر ببریم این بازی ها رو.
    +
    بهترین خبر چرخش مورینیو از فروش ماتاست. بازی با ویگان ناراحتی (که اصلا به ماتا نمیخوره) رو چهرش معلوم بود. ولی هرچی میگذره گویا راضی تر و شادتره.
    +
    چند روز پیش این ویدئوی پایین رو دیدم کلی خندیدم... عشقه کاپیتان
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. 5 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

حالا فلینی یه چیزی، ولی بیلند چرا محمد جان؟ البته بلیند خیلی به فن خال وفاداره و بعید نیست بره. ولی آیا مهره چند پسته خوبی در خط دفاعی و هافبک نیست؟
    قطعا خیلی خوبه حسین جان ولی این اواخر به وضوح افت کرده. من از اول هم موافق حضورش در خط دفاع نبودم، تویه این پست خیلی پر نوسان بود و به شخصه دوست ندارم مورینیو هم در این پست ازش بازی بگیره. اگه بخواد در خط هافبک هم بازی کنه که همین الان هم ترافیک زیادی داریم. اگر هم موندگار باشه به نظرم به یه بازیکن جانشین تبدیل بشه.
    بعلاوه قطعا یه سری بازیکن از تیم ما جدا میشن. من دوست دارم به جای بازیکنان جوان و آینده دارمون، بلیند یکی از گزینه ها باشه. بلیند تویه بازی با دورتمند حدود 65 دقیقه در پست هافبک دفاعی بازی کرده بود؛ کنار هررا.

البته هنوز مشخص نیست کدوم بازیکن ها تویه تفکرات مورینیو هستن. هنوز زمان نیاز داریم.

6. 5 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال desperanish's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

با سلام به دوستان منچستری

خلع یک رهبر تو دفاع واقعا غیر قابل انکاره. میشه خیلی راحت یکی مثل مکسس یا بونوچی رو خرید که خیلی واجب تر از خط میانی و پوگباست.
    کلا توپ که میرسه به محوطه جریمه تیم بهم میریزه و عدم هماهنگی موج میزنه.
    تو خط حمله با حضور زلاتان خیلی میشه امیدوار شد که خط حمله ثبات خودش رو بدست بیاره.

بازی با دورتمند ابداً مدل بازی مورینیو رو نشون نمیده، خوزه همواره تو بازی های پیش فصل فقط به فکر تست بازیکناست.
    میخیتاریان اصلا خوب ظاهر نشده و استرس تو بازیش هست. که به نظرم خوزه بتونه از پسش بر بیاد ولی نگران اینم که خوزه انتخاب درستی نکرده باشه و سطح بازیش پایین تر از منچستر باشه.

با توجه به نتایج ضعیف تو بازی های تدارکاتی با اضافه شدن ایبرا، فشار روی ایبرا برای درخشش خیلی زیاد خواهد شد، نمیدونم خوزه برای این معضل چه برنامه ای خواهد داشت؟ زلاتان تحت فشار نمیتونه بازی های خودش رو ارائه برعکس یکسری از بازیکنا مثل سوارز و ...

خب خدا رو شکر تو خبر گاتزا الان دیدم منچستر سفت و سخت دنبال بونوچیه.
    Last edited by desperanish; 22-07-2016 at 21:52.

8. 6 کاربر از desperanish بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه fa_shinobi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

بنظر من خط دفاعی نیاز به یه مهره قوی داره. هر چند که مورینیو به دید واران به خرید جدیدش نگاه میکنه و میخواد اون رو به یه بازیکن خوب تبدیل کنه اما بنظر من بازیکن در این سطح زیاد داشتیم. مک نیر بازیکن آینده داری بنظر میرسه و فیلیپ جونز که یک زمان جزو بهترین مدافعان لیگ جزیره بود. اگه همین بازیکنها برای این کار انتخاب میشدن بهتر بود تا این که یه بازیکن بخرن. بنظرم یا باید بازیکن بزرگی میگرفتن یا از همین بازیکنها استفاده میکردن. ولی امیدوارم ریسک مورینیو جواب بده و بیلی به یه بازیکن در حد و اندازه های منچستر تبدیل بشه.
    بازیکنانی مثل روخو، بلیند و فلینی واقعا در حد و اندازه های منچستر نیستند. هر چند که هر کدوم ویژگی های خاصی هم دارن اما واقعا نمیشه با این بازیکنان قهرمان اروپا (یوفا) و لیگ برتر شد. فن خال متاسفانه همه تیم رو به خط میانی تبدیل کرد. روخو تو آرژانتین دفاع چپ بازی نمیکنه، هافبک چپه. بلیند هم هابک دفاعیه. اما اونا رو یه خط کشید عقب. مورینیو نباید اشتباه فن خال رو تکرار کنه که اگه بازیکنی مثل لوک شاو مصدوم شد کل فصل رو دنبال بازیکنی برای جانشینش باشه. احتمالا این بازیکنان به عنوان ذخیره انتخاب بشن و اگه نخوان باید از تیم جدا بشن. اوضاع برای ماتا فرق داره. حتی ازش اگه تو ترکیب اصلی استفاده نکنه با توجه به اینکه گزینه اول برای ورود به زمین هست و با توجه به حجم بازیها و مصدومیت هایی که ممکنه پیش بیاد، میشه تصور کرد که ماتا حداقل 50 درصد بازیها رو بیاد زمین.
    شواین اشتایگر رو خیلی دوست دارم و امیدوارم بتونه خودش رو به مورینیو ثابت کنه. فصل قبلی وقتی وارد زمین میشد یا بیرون میرفت کاملا تغییر نظم توی تیم به چشم میومد.

چند روز پیش سایت گل بعضی از ترکیب های احتمالی رو با خریدن پوگبا بررسی کرد که بد نیست یه نگاهی بهشون بندازید. نکته اینکه این فصل تیم جذابی داریم !

4-2-3-1 (سیستم مورد علاقه مورینیو)

ترکیب خوبیه. اما بعید میدونم از کریک به عنوان بازیکن ثابت استفاده کنه. ضمنا پوگبا هم هنوز مشخص نیست.
    ضمنا این ترکیب ممکنه تغییرات زیادی کنه. باید ببینیم تو تمرینات چی پیش میاد. نمونه اش کاسمیرو تو رئال که جای خودشو تو ترکیب باز کرد.
    در نهایت امیدوارم که این تیم دو ویژگی خوب رو داشته باشه. یکی اینکه نتیجه بگیره و دوم اینکه زیبا بازی کنه

10. 6 کاربر از fa_shinobi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سلام دوستان

وقتتون بخیر...

با حضوره فراخنده ی ژوزه مورینیو در منچستر ، حالا منم قطعا با شما برای موفقیت این تیم دعا میکنم و با این نتایج خوب این تیم خوشحال و با نتیجه ی بد قطعا ناراحت...

یعنی دیگه الان ما هم جزوه طرفداران سرسخت این تیم خواهیم بود...

دوستان...

2 تا سوال داشتم؟

* نفراتی که در خط دفاع داریم،اصلا در سطح مطلوبی قرار دارن؟!! از نظره اسم و نام که در حد و اندازه های مدافعین تیم های بزرگ نیستن هیچکدومشون !!!
    مقایسه بکنید این خط دفاعی رو از نظره نام و شهرت با تیم های بزرگ ...

از بقیه جنبه ها هم فکر نمیکنم اوضاع خوبی داشته باشن با توجه به نتایج فصل قبلشون ... درسته؟!!

آیا باشگاه به فکره تقویت این پست هست یا ژوزه قراره با همین ها ادامه بده؟!
    بنظرتون با این نفرات به نتیجه میرسیم؟! من که اصلا امیدوارم نیستم...
    امیدوارم اشتباهی که ژوزه در فصل آخری که تو چلسی بود کرد رو اینجا دوباره انجام نده ! (انتخاب نفرات نچندان خوب در خط دفاع و استفاده نکردن از فصل نقل و انتقالات برای تقویت اون پست)

حداقل....حداقل .... حداقل به یک مدافع در سطح کلاس جهانی نیاز داریم به عنوان رهبر؟
    درسته؟!

یه صحبت هایی مبنی بر خرید پونوچی شنیدم...
    نظرتون چیه؟
    اصلا جدی هست؟یا در حد شایعه بوده؟
    ندیدم باشگاه اقدامی بکنه در خبر ها برای خریدش...

حالا اگر هم جذب بشه،بنظرتون مهره ی موثری خواهد بود؟یا به مدافع های سطح بالاتری نیاز داریم؟

* بازی های رسمی ما دقیقا از کی شروع میشه؟؟
    برنامه ی مسابقات اعلام شده؟

پ.ن :

من برعکس خیلی ها از باخت (اونم باخت سنگین) در یک بازی دوستانه اصلا ناراحت نشم هیچ،بلکه خوشحال شدم !
    بخاطره اینکه ژوزه متوجه بشه چقدر در خط دفاعی مشکل داریم و در این 1 ماه باقی مونده از فصل نقل و انتقالات برای تقویت هر چه بیشتر این پست استفاده بکنه و به این نفراتی که داریم اکتفا نکنه...

اگر میبردیم شاید ژوزه اشتباهی که در فصل آخره حضورش در چلسی کرد رو دوباره در منچستر تکرار میکرد....

12. 2 کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

رونمایی از پیراهن‌های جدید یونایتد(عکس)

کمپانی آدیداس از پیراهن‌های فصل آینده باشگاه منچستریونایتد رونمایی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، آدیداس برای دومین سال متوالی تولید کننده این پیراهن است و پیراهن امسال بر خلاف سال گذشته دیگر سه خط سفید روی قسمت شانه اش ندارد. همچنین دو نیمه این پیراهن، از رنگ‌های قرمز کمرنگ و پررنگ تشکیل شده است.

14. 5 کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

* نفراتی که در خط دفاع داریم،اصلا در سطح مطلوبی قرار دارن؟!! از نظره اسم و نام که در حد و اندازه های مدافعین تیم های بزرگ نیستن هیچکدومشون !!!
    مقایسه بکنید این خط دفاعی رو از نظره نام و شهرت با تیم های بزرگ ...
    یکی از بحث هایی که این 2 فصل اخیر وجود داشت نبود همون مدافع رهبر بود. خط دفاعی ما یه زمانی با دروازه بان هایی نظیر اشمایکل و فن در سار و مدافعانی مثل یاپ استم، ویدیچ، فردیناند و ... وزن خیلی سنگینی داشت !

الان حداقل در دروازه یکی از بهترین ها رو داریم ولی در خط دفاع دیگه خبری از اون مدافعان کامل نیست. اگه به این موضوع افت محسوس چند بازیکن و بازی پرنوسان بازیکنان دیگه در خط دفاع رو هم اضافه کنیم میشه گفت مثل خیلی از بازی ها تنها دخیا بود که یه تنه تیم رو نگه می داشت.

بونوچی بازیکنی نیست که یوونتوس ساده از دستش بده و قطعا منچستر برای خریدنش باز هم باید رقم بسیار سنگینی رو پرداخت کنه ! برخلاف پوگبا، من معتقدم اگه یه مدافع رهبر با رقم های سنگین خریداری بشه هیچ اشکالی بهش وارد نیست.

با خرید بیلی باز هم خط دفاع همچنان یکی از نقاط ضعف ماست.

16. 8 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

نمیدونم چرا اینقدر خیلی از دوستان به خرید پوگبا اشکال میگیرن !!

واقعا این یه اشتباهه ؟!! علتش چیه ؟!!

در اینکه واقعا در خط میانی یک بازیکن تمام عیاره هیچ شکی نیست!
    من خودمم میگم ارزشش به هیچ عنوان اون قیمت نیست! اما مگه قراره پولش از جیب ما بره ؟!!!
    حالا که میتونن همچین مبلغی رو خرج خرید یه بازیکن بکنن،چرا باید اینقدر ایراد بگیریم؟!
    چرا همش باید رئال مادرید و بارسا و منچستر سیتی و پاریسن ژرمن و چلسی خرید های نجومی داشته باشن؟!
    به این توجه کنید که یکی از سیاست های گواردیولا در تمامی این چند سال خرید و بهره بردن از بازیکن های فوق ستاره و گرون قیمت بوده !
    هم در بارسا و هم در بایرن...

ما چرا برای رقابت با همچین مربی ای که کاملا متکی به نفراته تیمش هست،حداقل یک خرید با ارزش نکنیم؟!

شنیدید هدف بعدی باشگاه کیه اگر در جذب پوگبا موفق نشیم؟!!!!

ماتیچ و ماتوئیدی !!

حالا باز ماتوئیدی خوبه ...

ولی عمرا بشه با ماتیچ کنار اومد ...

چیزی که مهمه اینه که ژوزه در اون پست به یه بازیکن سطح بالا نیاز داره! حالا چرا بهترین شون رو نگیره ؟!!

مطمئن باشید در یک ماهه پیش رو ، گواردیولا خرید های نجومیش رو شروع میکنه...

همین الان که در هر پست بهترین هارو داره و واقعا دست و بالش پره بازم قانع نیست!
    سیاستش همیشه تضعیف تیم رقیب بوده و هست با اتکا به قدرت مالی تیمش...!

پ . ن :

بحث مدافع همچنان نگران کننده اس...
    مخصوصا اینکه به قول دوستان بونوچی به این راحتی ها بدست نمیاد ....

میشه حداقل ، نفرات موجود در خط دفاع رو در یک خط توصیف کنید و در موردشون توضیح بدید؟
    من بازی های منچستر رو در فصول گذشته اصلا دنبال نکردم و آشنایی با نفرات دفاعی تیم ندارم به جز 1-2 مورد...

18. 6 کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

در مورد پوگبا تمامی بحث ها پیرامون یه سوال مشخص هست: " آیا پوگبا ارزش این پول رو داره؟ "

خب اگه ارزشش اون قیمت نیست چرا باید این مبلغ براش پرداخت بشه؟ درسته که جیب من و شما نیست؛ ولی اینو در نظر بگیرید با اون مبلغ چند تا مدافع تاپ ، یا چند تا هافبک تاپ و یا حداقل یه مهاجم تاپ و یه بازیکن دیگه میشه گرفت ؟! اگه منچستر یکی از بزرگترین و ثروتمندترین باشگاه های جهان هست دلیل نمیشه هر بازیکنی رو با هر قیمتی بگیره.

در مورد پوگبا شک و شبهه زیاد هست. اگه پاسخ اون سوال مشخص بود خب این بحث ها معنی نمیداد. من به شخصه دیدم بیشتر مثبت هست تا منفی. در نهایت اگه باشگاه جذبش کرد امیدوارم نشون بده که ارزشش رو داشته.

بازیکنان کنونی ما در خط دفاع شامل بیلی، شاو، والنسیا، دارمیان، اسمالینگ، بلیند، روخو، جونز، بلکت، مکنر و جکسون هستن. وارلا همین چند روز پیش قرضی رفت به یه تیم دیگه و از این جمع هم احتمال جدایی بلکت هست.

20. 8 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •