تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: در مورد تلگرام

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

13 در مورد تلگرام

سلام لطفا تو رو خدا کمکم کنید
    من قبلا توی گوشیم روی یه خط قدیمم تلگرام نصب کرده بودم. و بعد تلگرام رو به صورت کلی از روی گوشیم حذف کردم و حتی خطم را گذاشتم کنار. گوشیم را ریست فکتوری کردم 2.3 بار. ایمیل جدید به گوشیم دادم وقتی گوشیم از ریست فکتوری بالا اومد.
    حالا یه خط جدید خریدم. کل مخاطب های گوشیم را پاک کرده بودم و فقط چند تا از دوستای اصلیم را نگه داشتم. حالا که تلگرام روی خط جدید نصب کردم بعضی وقتا پیام میاد مثلا فلان خانم (دوستای قدیمم) وارد تلگرام شد!!!! در صورتی که من اصلا دیگه شماره اون دوستم را توی گوشی نداشتم حتی توی تلگرام هم نداشتم. و کلا پاک کرده بودم فرمت کردم..... اما عجیبه که هنوز این پیغام ها واسم میاد!!
    چندین بار چند تا از دوستای قدیمم به همین صورت اضافه شدن توی تلگرامم. و من نمیخوام این اتفاق بیوفته چون باعث دردسر میشه واسم. تو رو خدا کمکم کنید باید چیکار کنم. من اصلاتوی خط جدیدم شماره تلفنی از این دوستام نه رو سیم کارت نه تو گوشی نداشتم!! حالا وقتی گوشی فرمت شده و تلگرام جدید اونم روی خط جدید نصب شده این شماره ها و مخاطبا از کجا میان؟؟!!!
    من باید چیکار کنم تو رو خدا کمکم کنید. گوشیم رو بفروشم درست میشه؟؟
    زودتر جوابم رو بدین دوستان
    مرسییییییییییییییی

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام لطفا تو رو خدا کمکم کنید
    من قبلا توی گوشیم روی یه خط قدیمم تلگرام نصب کرده بودم. و بعد تلگرام رو به صورت کلی از روی گوشیم حذف کردم و حتی خطم را گذاشتم کنار. گوشیم را ریست فکتوری کردم 2.3 بار. ایمیل جدید به گوشیم دادم وقتی گوشیم از ریست فکتوری بالا اومد.
    حالا یه خط جدید خریدم. کل مخاطب های گوشیم را پاک کرده بودم و فقط چند تا از دوستای اصلیم را نگه داشتم. حالا که تلگرام روی خط جدید نصب کردم بعضی وقتا پیام میاد مثلا فلان خانم (دوستای قدیمم) وارد تلگرام شد!!!! در صورتی که من اصلا دیگه شماره اون دوستم را توی گوشی نداشتم حتی توی تلگرام هم نداشتم. و کلا پاک کرده بودم فرمت کردم..... اما عجیبه که هنوز این پیغام ها واسم میاد!!
    چندین بار چند تا از دوستای قدیمم به همین صورت اضافه شدن توی تلگرامم. و من نمیخوام این اتفاق بیوفته چون باعث دردسر میشه واسم. تو رو خدا کمکم کنید باید چیکار کنم. من اصلاتوی خط جدیدم شماره تلفنی از این دوستام نه رو سیم کارت نه تو گوشی نداشتم!! حالا وقتی گوشی فرمت شده و تلگرام جدید اونم روی خط جدید نصب شده این شماره ها و مخاطبا از کجا میان؟؟!!!
    من باید چیکار کنم تو رو خدا کمکم کنید. گوشیم رو بفروشم درست میشه؟؟
    زودتر جوابم رو بدین دوستان
    مرسییییییییییییییی

سلام سوالتون رو اینجا مطرح کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •