تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 33 از 33

نام تاپيک: کسب و کار فارغ التحصیلان دانشگاه!

پروفشنال farsweb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بزرگترین
    بزرگترین
    بزرگترین حسرت و پشیمانی من ورود به دانشگاه بود. من پر از ایده های خلاقانه بودم، در زمان خودم از بهترین های کامپیوتر. دانشگاه مثل خواب روی یک بالش نرم 5 سال از باارزش ترین فرصت های زندگیمو گرفت و بعد هم بلافاصله خدمت اجباری. من به همه به برادر خودم شدیدا توصیه می کنم بدنبال کسب و کار باشن. اگر ایده ای دارن نزارن بعد از دانشگاه. بخدا دانشگاه هیچ چیز به شما اضافه نمیکنه.

دانشگاه و درس در کنار کار و فقط در صورتی که به کار لطمه نزنه، نه اینکه درس خودن به امید آینده واهی. این کشور بدست نااهل افتاده و نمیشه به مسائلش مثل بقیه دنیا نگاه کرد.

2. 4 کاربر از farsweb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

بزرگترین
    بزرگترین
    بزرگترین حسرت و پشیمانی من ورود به دانشگاه بود. من پر از ایده های خلاقانه بودم، در زمان خودم از بهترین های کامپیوتر. دانشگاه مثل خواب روی یک بالش نرم 5 سال از باارزش ترین فرصت های زندگیمو گرفت و بعد هم بلافاصله خدمت اجباری. من به همه به برادر خودم شدیدا توصیه می کنم بدنبال کسب و کار باشن. اگر ایده ای دارن نزارن بعد از دانشگاه. بخدا دانشگاه هیچ چیز به شما اضافه نمیکنه.

دانشگاه و درس در کنار کار و فقط در صورتی که به کار لطمه نزنه، نه اینکه درس خودن به امید آینده واهی. این کشور بدست نااهل افتاده و نمیشه به مسائلش مثل بقیه دنیا نگاه کرد.
    اخرین جمله شما رو فقط اگاهان میفهمند واقعا چقدر زیبا بیان کردید عالی عالی

4. این کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال vahid-p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    دانشكده مهندسی کامپیوتر امیرکبیر-نرم افزار ( سابقا م.پز

پيش فرض

بزرگترین
    بزرگترین

تا حد زیادی موافقم. البته من نگران کار نیستم، ولی دانشگاه واقعا انگیزه و خلاقیت هایی که قبلا داشتم رو ازم گرفت. شایدم مقصر خودم بودم.

در کل مدرک گرفتنش خوبه لااقل از نظر اجتماعی ولی در حد لیسانس کفایت میکنه برای کسی که میخواد کار کنه. اگر میخواد بره خارج ارشد هم بگیره. وگرنه بدتر از لیسانس ارشده (خودم الان ارشدم) و اینکه داری وقتت رو برای کارهایی هدر میدی که ارزش خاصی ندارن.

6. این کاربر از vahid-p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •