تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: مشورت در ارتباط با طراحی سایت

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض مشورت در ارتباط با طراحی سایت

با سلام.

چند مدتی هستش که قصد دارم یک سایت در ارتباط با یک موضوع تخصصی راه اندازی کنم. اما یکم در انتخابم تردید کردم !

به عنوان نکته باید بگم که در هر صورت ، با توجه به مخاطبان وب سایتی که قراره راه اندازی کنم ، راه اندازی انجمن هم اجباری هستش

اما راه اندازی انجمن به عنوان سردر و ورودی اصلی سایت به نظرم طرح جالبی به نظر نمی رسه. همچنین تصور بنده بر اینه که ایده ی راه اندازی انجمن در ابتدای کار به نظرم منطقی نیست و آنچنان جذب مخاطب نمی کنه

چند تا طرح دارم دوست داشتم دوستان نظرشونون بگن و تصمیم بگیرن کذوم یک بهتر هستش :

طرح اول ‌: راه اندازی یک صفحه ی ثابت برای پیج اولیه برای توضیحات ، ایجاد یک وبلاگ در همون دامنه برای قرار دادن آموزش ها و در نهایت قرار دادن انجمن در ساب دامین
    طرح دوم : یک پرتال برای انجمن در صفحه ی اصلی با یک سری توضیحات و قرار دادن آموزش های انجمن در صفحه ی اصلی پرتال
    طرح سوم : یک انجمن برای صفحه ی اصلی

کـاربـر بـاسـابـقـه SADEGH 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

با سلام.

چند مدتی هستش که قصد دارم یک سایت در ارتباط با یک موضوع تخصصی راه اندازی کنم. اما یکم در انتخابم تردید کردم !

به عنوان نکته باید بگم که در هر صورت ، با توجه به مخاطبان وب سایتی که قراره راه اندازی کنم ، راه اندازی انجمن هم اجباری هستش

اما راه اندازی انجمن به عنوان سردر و ورودی اصلی سایت به نظرم طرح جالبی به نظر نمی رسه. همچنین تصور بنده بر اینه که ایده ی راه اندازی انجمن در ابتدای کار به نظرم منطقی نیست و آنچنان جذب مخاطب نمی کنه

چند تا طرح دارم دوست داشتم دوستان نظرشونون بگن و تصمیم بگیرن کذوم یک بهتر هستش :

طرح اول ‌: راه اندازی یک صفحه ی ثابت برای پیج اولیه برای توضیحات ، ایجاد یک وبلاگ در همون دامنه برای قرار دادن آموزش ها و در نهایت قرار دادن انجمن در ساب دامین
    طرح دوم : یک پرتال برای انجمن در صفحه ی اصلی با یک سری توضیحات و قرار دادن آموزش های انجمن در صفحه ی اصلی پرتال
    طرح سوم : یک انجمن برای صفحه ی اصلی
    سلام
    اول یه توضیحی در مورد بخش بولد:
    کم نیستند سایت هایی که صرفا انجمن هستن و نتایج خوبی هم گفتن و این ایده هیچ مشکلی نداره.

در مورد بخش آبی رنگ:
    مسلما جذب مخاطب در صورتی امکان پذیره که تمایز آشکاری بین محتوای شما و محتوای موجود در وب در مورد موضوع مدنظرتون وجود داشته باشه و ضمنا دائما قابلیت به روز رسانی داشته باشه و همچنین انتظار بازدهی سریع مثلا 3-4 ماهه نداشته باشین و هیچوقت این به روز رسانی ها رو متوقف نکنین. حالا اگه همه این موارد رو داشته باشین، تفاوتی نداره که محتواتون توی یه سیستم مدیریت محتوا باشه یا انجمن. البته انجمن به دلیل ماهیت کار گروهی که داره می تونه توی سرعت بهبود رتبه الکسا تاثیر بذاره.

در کل این که شما از کدوم طرحت استفاده کنی، کاملا بستگی به محتوا و ذوق و سلیقه شما داره.
    پیشنهاد می کنم شما خودت، خودت رو ارزیابی کنی و ببینی تو کدوم حالت بیشتر احساس راحتی می کنی و حاضری بیشتر روش وقت بذاری، همون حالت رو انتخاب کن.
    موفق باشی

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

سلام
    اول یه توضیحی در مورد بخش بولد:
    کم نیستند سایت هایی که صرفا انجمن هستن و نتایج خوبی هم گفتن و این ایده هیچ مشکلی نداره.

در مورد بخش آبی رنگ:
    مسلما جذب مخاطب در صورتی امکان پذیره که تمایز آشکاری بین محتوای شما و محتوای موجود در وب در مورد موضوع مدنظرتون وجود داشته باشه و ضمنا دائما قابلیت به روز رسانی داشته باشه و همچنین انتظار بازدهی سریع مثلا 3-4 ماهه نداشته باشین و هیچوقت این به روز رسانی ها رو متوقف نکنین. حالا اگه همه این موارد رو داشته باشین، تفاوتی نداره که محتواتون توی یه سیستم مدیریت محتوا باشه یا انجمن. البته انجمن به دلیل ماهیت کار گروهی که داره می تونه توی سرعت بهبود رتبه الکسا تاثیر بذاره.

در کل این که شما از کدوم طرحت استفاده کنی، کاملا بستگی به محتوا و ذوق و سلیقه شما داره.
    پیشنهاد می کنم شما خودت، خودت رو ارزیابی کنی و ببینی تو کدوم حالت بیشتر احساس راحتی می کنی و حاضری بیشتر روش وقت بذاری، همون حالت رو انتخاب کن.
    موفق باشی
    ممنون از پاسختون .

نه در فکر بازدهی چند ماهه نیستم . دارم برای چند سال برنامه ریزی میکنم . خوب مسلما سایت هایی با محوریت موضوع های تخصصی مخاطب کمتری نسبت به سایت های با محوریت موضوع های عمومی مخاطب جذب می کنند.

اما هدفم اینه که مخاطبانم رو به موضوع مشتاق کنم . با طرح انجمن فکر نکنم زیاد به این هدف نزدیک بشم ، چون به نظر من :

- زمانی که مطالب آموزشی به صورت پشت سر هم در یک سایت به صورت وبلاگ وار قرار میگیرند ، مخاطب تحریک میشه که مطالب رو پشت سرهم مطالعه کنه و همواره سایت رو بازدید کنه که آیا مطلب جدیدی قرار گرفته یا نه ( و در نتیجه آمار بازدید روزانه بالا می مونه )
    اما در انجمن علاقه برای این کار کمتر هستش . چون کاربر مستقیم میره سراغ فلان آموزش یا مطلب و کارش که تموم شد ، سایر مطالب رو مشاهده نمی کنه

لذا به ایده ی یک انجمن به عنوان صفحه ی اول زیاد فکر نمی کنم و بیشتر فکرم در ارتباط با موضوع ساخت یک پرتال برای انجمن در صفحه ی اصلی هستش. کاربر وقتی که وارد میشه پرتال رو میبینه که یک سری مطالب به صورت پشت سر هم قرار گرفتند.

البته سعی من در اینه که از مشورت دوستان با تجربه تر در این زمینه نیز استفاده کنم

در آغاز فعالیت javadnabavi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

کار درست تر اینه که انجمن رو در کنار سایت اصلی و بعد از رونق گرفتن سایت راه اندازی کنید. چون در غیر اینصورت اگه موضوع خاص و ایده جدیدی برای انجمن نداشته باشید جواب خوبی نمیگیرید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

برای طراحی سایت دو زبانه باید چیکار کرد؟ کدوم پلاگین و قالب بهتر هستند؟

پروفشنال badboys_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    گیلان - لنگرود

پيش فرض

شما سایتی رو توسط وردپرس و با قالب مورد دلخواه و سلیقه خودتون طراحی کنید و توسط ماژول های مدیریت انجمن به راحتی یک انجمن داخل وبسایت تون راه اندازی کنید .مثل خیلی از سایت های دانلود

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

من سایت خودمو از این وب سایت خریدم آنلاین. هزینش فقط 8 تومن بود که حودش پرداخت آنلاین هم داره خیلی بهمکمک کرد قالباشم زیاده می تونی انتخاب کنی
    farnazweb.ir

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض سایت دو زبانه

برای این کار نیاز به پلاگین خاصی نیست. شما از طریق دایرکت ادمین یا سی پنل یک ساب دامین ایجاد می کنید. بعد دقیقا مانند نصب وردپرس روی دامین اصلی، روی ساب دامین هم وردپرس رو نصب می کنید و سایتتون رو به زبان دیگه میارید بالا. اگر در سایتتون بیشتر تولید محتوا دارید goodnews عالیه. اگر هم بیشتر روی محصولات مانوور می ده، enfold فوق العاده هست. برای نصب وردپرس و همچنین انتخاب قالب آموزش های این سایت کامل هست: kalaateh.com

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •