تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: کسی از فروشگاه زنبیل آنلاین خرید کرده؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض کسی از فروشگاه زنبیل آنلاین خرید کرده؟

سلام بر همه دوستان

من قصد خرید گوشی سامسونگ اس ۶ داشتم از دیجی کالا، اما متاسفانه دیجی کالا اخیرا سیاست انحصاری کثیف و ضد مشتری مدارانه ای برای فروش ته مانده انبارش اتخاذ کرده (نفروختن مدلها و رنگهای پرطرفدار از بعضی از محصولات تا زمان فروختن کامل ته موجودی یک مدل یا رنگ خاص) و به خاطر همین موضوع، من از خرید از این فروشگاه منصرف شدم. شخصا فکر می میکنم یکی از مهمترین دلایل این سیاست دیجی کالا علاوه بر نکته ای که ذکر کردم، سود سرشاری هست که از فروش بعضی مدلها نصیبشان می شود.

بهرحال، می خواستم ببینم کسی تاکنون از فروشگاه زنبیل خرید اینترنتی کرده و آیا راضی بوده؟ آیا میشه به این فروشگاه اعتماد کرد از نظر اصالت محصول و پاسخگویی به مشتری بعد از خرید؟

این محصولی است که من قصد دارم ازشون خریداری کنم:
    http://www.zanbil.ir/product/13853?model=23364

سپاس

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

سلام بر همه دوستان

من قصد خرید گوشی سامسونگ اس ۶ داشتم از دیجی کالا، اما متاسفانه دیجی کالا اخیرا سیاست انحصاری کثیف و ضد مشتری مدارانه ای برای فروش ته مانده انبارش اتخاذ کرده (نفروختن مدلها و رنگهای پرطرفدار از بعضی از محصولات تا زمان فروختن کامل ته موجودی یک مدل یا رنگ خاص) و به خاطر همین موضوع، من از خرید از این فروشگاه منصرف شدم. شخصا فکر می میکنم یکی از مهمترین دلایل این سیاست دیجی کالا علاوه بر نکته ای که ذکر کردم، سود سرشاری هست که از فروش بعضی مدلها نصیبشان می شود.

بهرحال، می خواستم ببینم کسی تاکنون از فروشگاه زنبیل خرید اینترنتی کرده و آیا راضی بوده؟ آیا میشه به این فروشگاه اعتماد کرد از نظر اصالت محصول و پاسخگویی به مشتری بعد از خرید؟

این محصولی است که من قصد دارم ازشون خریداری کنم:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سپاس
    سلام
    در مورد دیجی کالا کاملا موافقم
    تا وقتی فروشگاه های بزرگی مثل ال دیجیتال و گوشی شاپ هستن خرید از فروشگاه های متفرقه مثل زنبیل و کیو و ... پیشنهاد نمیشه.

پروفشنال mahdi_ctr's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    MyFC

پيش فرض

والا من میخواستم یه میز ال سی دی از زنبیل بخرم خیلی پیگیر کارم بودن
    حتی چندین بار از طریق تلگرام برام تصویر وضع موجود میز و رنگ رو برام ارسال کردن و تماس تلفنی هم داشتن باهام من از برخوردشون خیلی راضی بودم حقیقتش

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

فروشگاه خیلی خوبیه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •