تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 87 از 91 اولاول ... 3777838485868788899091 آخرآخر
نمايش نتايج 861 به 870 از 909

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی پرسپولیس تهران | ارتش سرخ | فصل 96 - 1395

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

کلا روند اینجوریه که اول چند موقعیت گیر طارمی میاد که خراب کنه. بعد میرسیم به انتهاش که باید پنالتی خراب کنه اما بعد از اون چشم بسته هم توپ ها رو گل میکنه. روندش اینجوریه دیگه کاریش نمیشه کرد. فقط این بازی اون قسمت آخر رو تلویزیون سانسور کرد و ما باید هفته آینده شاهدش باشیم
    ولی ناموسن عجب شیرجه سریعی زد .ما با هر تیم قطری بازی کنیم دروازهبانشون قاسم برهانه ؟
    ولی به نظرم الریان قویتر از لخویا بود. این لخویا مثل استقلال خوزستان پارساله که فقط با دروازبانشون قهرمان شدن. اون الریان 4 تا زی زی گولو و تابه تا داشت حداقل
    بازی برگشت لخویا باید حمله کنه. دیگه نمیتوه دفاع چند لایه تشکیل بده. من فکر میکنم توی قطر صعود میکنیم. ان شاء الله
    ------
    بی ربط : امیدوارم فروزان به فیفا شکایت نکنه که کلا فوتبال ایران به مدت 20 قرن محروم میشه.

2. 4 کاربر از farshad.88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

محمد انصاری و همسرش

4. 5 کاربر از 000000000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

برانکو: فکر می‌ کنم شانس یوونتوس برای قهرمانی در لیگ قهرمانان بیشتر از رئال مادرید است

برانکو می گوید تیمش نیازمند به جذب مدافع است.

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس می گوید شاید لخویا از ما وضعیت بهتری داشته باشد اما ما برای گلزنی به قطر می‌رویم و به تیم خودمان خوشبین هستم و اعتماد دارم.

به گزارش خبرگزاری فارس برانکو پس از پایان تمرین سرخ‌پوشان در جمع خبرنگاران درمورد بازی برگشت مقابل لخویا قطر گفت:

این نیمه دوم بازی ما مقابل لخویا است، شاید به نظر می‌رسد آنها یک امتیاز از ما بالاتر باشند؛ بله وضعیت بهتری دارند اما در همان شرایط می‌تواند کار برایشان مشکل ساز شود و ما برای گلزنی به قطر می‌رویم و به تیم خودمان خوش بین و اعتماد دارم. لخویا تیم خوب و منسجمی است اما با وجود گرما و روزهای پایانی فصل کار برای هر دو تیم سخت است.

سرمربی پرسپولیس در مورد حضور العربی در ترکیب تیم لخویا در بازی برگشت، عنوان کرد:

بله اگر العربی بازی کند وضعیت آنها بهتر می‌شود. او آقای گل لیگ قطر است از زمان حضورم در عربستان و وقتی در الهلال بود او را می‌شناسم. او در هجده قدم خودش را خوب پیدا می‌کند. از کجا فهمیدید که او می‌خواهد بازی کند؟ به هر حال او بازی کند یا نه شرایط متفاوت است. با حضور العربی، لخویا قوی‌تر خواهد بود.

وی در مورد آنالیز AFC از بازی پرسپولیس و لخویا قطر گفت:

این آنالیز نشان داد که ما برتر از حریف در بازی رفت بودیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد سوپر جام و بازی با نفت تهران در خصوص برگزاری در روز 23 تیرماه گفت:

بازی می‌کنیم و با خوشحالی منتظر آن مسابقه می‌مانیم.

برانکو در مورد فعالیت باشگاه در نقل و انتقالات در زمانی که او به مسافرت می‌رود گفت:

به باشگاه لیست داده‌ام و در تماس هستیم. اسم زیاد داریم قبل از هرچیز می‌خواهیم در خط دفاع تیم را تقویت کنیم اما در هر پستی یک بازیکن می گیریم.

وی در مورد اینکه پراهیچ در فضای مجازی از حضورش در پرسپولیس گفته، اظهار داشت:

او بازیکن قابل توجهی اس، اسامی زیادی برای مذاکره داریم و خواهید دید.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه با لوکا مودریچ در رئال و مانژوکیچ در یونتوس در تماس هست یا نه و کدام تیم برنده فینال لیگ قهرمانان خواهد شد، گفت:

بله ارتباط خوبی با هر دوی آن‌ها دارم، در یک تیم با آنها کار کردم. احساس خوبی دارم با آن ها، هم با قهرمانی رئال و هم قهرمانی یونتوس؛ اما فکر می‌کنم شانس یونتوس برای قهرمانی بیشتر است.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. 5 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوستان درسته با استقلالیا کل کل داریم و اونا هم خیلی نا مردی کردن تا الان در حق ما و از الغرافه و ... دکل نوردی کردن ولی دلیل نمیشه ما هم همینطوری رفتار کنیم بالاخره این تیم نماینده کشورمون بود و امیدوار بودم بتونه حریفش رو شکست بده و صعود کنه و اگرم میبازه با نتیجه حداقلی ببازه نه با 6 گل

8. 3 کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

منم با وحیدرضا موافقم. استقلال نباید با این نتیجه میباخت. تمام تقصیر ها واسه منصوریانه. وقتی میبینه یار نداره و تیم حریف هم قوی هست چرا به شیوه کیروش بازی نکرد؟ اینجا اسم ایران مطرحه. امارات از همون جام ملت های 96 شروع کرد به ساختن تیم های پایه. این تیم العین نتیجه همین کارهای پایه است. توی ایران به جز آکادمی کیا تیم پایه دیگه فایده ندارند. اون رده سنی رو که رد کنن به حال خودشون رها میشن. الان از نظر نیروی انسانی امارات به ما رسیده. اگه نسل بعدیشون هم همیجوری باشه چند سال دیگه ما حسابی عقب میوفتیم
    امیدوارم امشب پرسپولیس و استقلال خوزستان آبروداری کنن.به امید یه پیروزی پرسپولیسی

10. 3 کاربر از farshad.88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

ترس برادر مرگه ! افتضاحی که استقلال درست کرد خوشحالی نداره چون آبروی ایران رفته ! حداقل طرفدارهای این تیم خوب می دونن منصوریان چه اشتباهاتی کرد و باعث این نتیجه ی عجیب شد !

اینطوری فشار رویه پرسپولیس و اس. خوزستان هم برای بازی های امشب و فردا شب بیشتر شد. امیدوارم برعکس باعث ایجاد انگیزه بشه تا آبروداری کنن.

لخویا در لیگ ستارگان قطر در 13 بازی که تویه خانه داشته 9 تا برد، 3 تا مساوی و یه باخت داشته ! 48 گل زده و 15 گل خورده. اگه آمار بازی های آسیایی رو هم بهش اضافه کنیم میشه میانگین 3.6 گل زده و 1.1 گل خورده در هر بازی خانگی. اگه کلین شیت کنیم میشه گفت شاهکار کردیم. نکته ی کلیدی بازی استفاده از تک فرصت هامون هست.
    Last edited by Mohammad; 30-05-2017 at 10:52.

12. 2 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mojtabaivi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

فوتبال باشگاهی با ملی متفاوته و قطعا یه هوادار واقعی از شکست رقیب سنتیش توی هر بازی در هر سطحی خوشحال میشه. بدتر از اون که بیایم نژادپرستی رو هم قاطیش کنیم و بگیم این عربا فرق داره و فلان و اینا...
    در هر صورت امیدوارم با برد امروز مقابل لخویا، کاممون شیرین تر بشه

14. این کاربر از mojtabaivi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

فوتبال باشگاهی با ملی متفاوته و قطعا یه هوادار واقعی از شکست رقیب سنتیش توی هر بازی در هر سطحی خوشحال میشه. بدتر از اون که بیایم نژادپرستی رو هم قاطیش کنیم و بگیم این عربا فرق داره و فلان و اینا...
    در هر صورت امیدوارم با برد امروز مقابل لخویا، کاممون شیرین تر بشه
    چنین تعریفی از هوادار واقعی نظر شخصی شماست.

16. این کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

هه، ادمین استقلالی انجمن رو ببین، از سوزش چه کارا که نمی‌کنه!

سلام puya2010 گرامی.

پست ایجاد شده توسط شما طبق قوانین حــذف شد.

قسمت ابتدایی پست : وای وای وای، نمی‌دونی چقدر خوشحالم
    عالی بود، منصوریان پر......
    تاپیک : تاپیک اختصاصی پرسپولیس تهران | ارتش سرخ | فصل 96 - 1395
    دلیل حذف : حاشیه_صحبت از تیم حریف

دلیل حذفش خیلی خنده داره

ذات هواداری فوتبال یعنی خوشحال شدن از باخت رقیب سنتی و ناراحت شدن از بردش، یعنی از باخت رقیب سنتی نسبت به برد تیم خودی هم بیشتر خوشحال شی، این یعنی هواداری واقعی
    ذات انجمن و تالارهای گفتگو هم یعنی به اشتراک گذاری احساسات و افکار و دانسته‌هایتان با دیگران به شرطی که اصطحکاکی ایجاد نشه

من تو تاپیک پرسپولیس و نه استقلال ، از باخت علی منصور پر ادعا و نه استقلال (هر چند هر دو یکین) ، اون هم به خاطر صحبت‌هایی که علیه پرسپولیس قبلا کرده بود، خوشحالم و بین پرسپولیسی ها ابراز خوشحالی کردم، بعد پستم حذف میشه

واقعا خسته نباشی ادمین جان ، خدا قوت پهلوون ، دلیل حذفت خیلی خنده داره، به امید داشتن ادمینی قانونمند و نه مغرض

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

به چند نکته اشاره کنم اینجا:

اولا: این استقلالی هایی که الان دم از وطن پرستی میزنن، همون هایی هستن که رفتن بودن پیج الهلال و دست به دامن اعراب شده بودن

دوما: فوتبال یک ورزشه، ذات ورزش یعنی اعتلای جسم و روح و روان، یعنی رقابت سالم در کنار احترام به حریف (و من کری خوندن رو جزو شیرینی های رقابت سالم می‌دونم)، و نه پرداختن به گرایش‌های سیاسی و نژادی و قومیتی و در یک کلام نژادپرستی که فیفا شدیداً مخالفشه

سوما: من واقعا متوجه نمیشم این مردم چقدر راحت و عوامانه فریب میخورن، این حجم گسترده نفرت از اعراب که در رقابت های ورزشی بین ما و اونا وجود داره فقط فقط ماحصل گزارشات جهتداریه که رسانه میلی، بلندگوی نظام، در عوض باخت هایی که کشور در عرصه های سیاسی و اقتصادی از اونا متحمل شده برای ملت پخش میکنه، و قصدش از این کار اینه که اگر شاید ما اونا رو بردیم ، بعدش بیان بگن ببینید مردم اینا هیچی نیستن ما شکستشون دادیم، تا به این شکل مرهمی باشه بر زخم‌هایی که مردم از عقب موندگی کشور که حاصل مدیریت ضعیف اونهاست رو جبران کنه، اگه عرضه دارید در عرصه های سیاسی و اقتصادی شکستشون بدید

چهارما: من از باخت استقلال خوشحالم که یک باشگاهه و نه از باخت تیم ملی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •