تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 154 از 178 اولاول ... 54104144150151152153154155156157158164 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,531 به 1,540 از 1776

نام تاپيک: تاپیک جامع ترابردپذیری سه اپراتور(همراه اول-ایرانسل-رایتل)

اگه نباشه جاش خالی می مونه britain's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

لعنت به همراه اول 5 روزه میخوام ترابرد کنم به رایتل ولی همراه اول نمیذاره و با اپراتورش تماس میگیرم میگه یک قطع ویژه ( که نمیدونم چی هست) روی خط شما هست و به زودی همکاران مشکل برطف میکنن و با شما تماس میگیرن ولی هنوز هیچی ( با هر شرایطی شده میخواد امار ترابرد پایین نگه داره و جلو ریزش مشترک بگیره)
    195 شکایت کن

2. 2 کاربر از britain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

لعنت به همراه اول 5 روزه میخوام ترابرد کنم به رایتل ولی همراه اول نمیذاره و با اپراتورش تماس میگیرم میگه یک قطع ویژه ( که نمیدونم چی هست) روی خط شما هست و به زودی همکاران مشکل برطف میکنن و با شما تماس میگیرن ولی هنوز هیچی ( با هر شرایطی شده میخواد امار ترابرد پایین نگه داره و جلو ریزش مشترک بگیره)
    شما اگر سیم کارت رایتل رو دریافت کردید و اجازه ترابرد رو نمیگیرید، از هر دو اپراتور شکایت کنید بصورت جداگانه و بنویسید که اپراتور مبدا اجازه خروج نمیده و توی شکایت بعدی بنویسید اپراتور مقصد اجازه ورود نمیده البته با مقداری آب و تاب و همینطور اسم اشخاص و کدشون که بهتون تماس میگیرن و یا تماس میگیرید رو قید کنید و حتما ذکر کنید که در چندین مرتبه تماس جوابهای سربالا و غیر منطقی میدن... در ضمن اگر خواستید ترابرد کنید حتما اوایل هفته و در ساعات اداری باشه بهتره...
    موفق باشید

4. 2 کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه iman2919's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016
    محل سكونت
    (زندان)

پيش فرض

بیخیال شدم 5 روز پیگیری کردم از همراه اول و رایتل نشد. دیگه حسش نیست همین همراه اول موندگار شدم
    ( ولی خدایی این کار همراه اول درست نیست که به زور و به بهانه های مزخرف بخواد مشترک نگه داره)

6. این کاربر از iman2919 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ninpo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

مزخرف تر از همراه اول ندیدم من
    10 روز پیش از ایرانسل ترابرد کردم به مزخرف اول همون موقع ترابردم اوکی شد و سیمکارتم از ایرانسل سوخت و اصولا باید مزخرف اول سیمکارت میداد بهم
    نداده که هیچ میگه شما ترابردت کنسل شده الان 10 روزه ایرانسل میگه شما مشترک ما نیستی و تخلیه شده اطلاعاتت اما همراه اول م میگه مشترک ما نیستی هنوز مشترک ایرانسلی،دفتر خدماتی هم که رفتم و شمارمو گفتم میگه همراه اولی ولی نمیشه بهتون سیمکارت بدیم چون ترابرد نشدی...خلاصه الان 10 روزه سیمکارتم کلا تو هیچ شبکه ای نیست و وقتی هم با شماره خودم تماس می گیرم میگه شماره اشتباهه....این همراه اولم نوبری واسه خودش،گیج ترین اپراتور جهان اسلامه...

8. 3 کاربر از ninpo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه red 1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

10 روز پیش از ایرانسل ترابرد کردم به مزخرف اول همون موقع ترابردم اوکی شد و سیمکارتم از ایرانسل سوخت و اصولا باید مزخرف اول سیمکارت میداد بهم
    نداده که هیچ میگه شما ترابردت کنسل شده الان 10 روزه ایرانسل میگه شما مشترک ما نیستی و تخلیه شده اطلاعاتت اما همراه اول م میگه مشترک ما نیستی هنوز مشترک ایرانسلی،دفتر خدماتی هم که رفتم و شمارمو گفتم میگه همراه اولی ولی نمیشه بهتون سیمکارت بدیم چون ترابرد نشدی...خلاصه الان 10 روزه سیمکارتم کلا تو هیچ شبکه ای نیست و وقتی هم با شماره خودم تماس می گیرم میگه شماره اشتباهه....این همراه اولم نوبری واسه خودش،گیج ترین اپراتور جهان اسلامه...
    چندین بار توی این فورام گفته شده
    به هیچ وجه به همراه اول ترابرد نکنید

کلا بخش پذیرش ترابردش داغونه به تمام معنا
    الان شما نفر اول نیستی
    100 درصد ترابرد به همراه اول مشکل داره

10. این کاربر از red 1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

دوست عزیز تو ۲ صفحه پیش منم اینو اعلام کردم
    همین مشکل شما رو از همراه اول ب ایرانسل داشتم

12. 3 کاربر از ShadowDragon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

بیخیال شدم 5 روز پیگیری کردم از همراه اول و رایتل نشد. دیگه حسش نیست همین همراه اول موندگار شدم
    ( ولی خدایی این کار همراه اول درست نیست که به زور و به بهانه های مزخرف بخواد مشترک نگه داره)
    به نظر من شکایت کن و ناامید نشو. رایتل بسته های مکالمه خوبی داره. با وجود تلگرام هم مردم کمتر پیامک میزنن مگر در مواد ضروری. من میخوام یکی بسته دکا رو بگیرم که واقعا مخارج رو میاره پایین.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

14. این کاربر از m2music بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دوست عزیز تو ۲ صفحه پیش منم اینو اعلام کردم
    همین مشکل شما رو از همراه اول ب ایرانسل داشتم
    در کل همراه اول مزخرف ترین همکاری رو در ترابرد داره، موقع خروج مشترکین، خطشون رو زودتر قطع میکنه و اینطوری برای اپراتور مقصد دردسر ایجاد میشه و مشتری نسبت به اون اپراتور بد بین میشه.

16. 2 کاربر از Saeed7Star بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

با اینکه اصلا همراه اول رو قبول ندارم اما صحبت شما تقریبا درست نیست... چون مشکل من از طرف ایرانسل بود ک دیر پذیرش کرد.. اصولا بین ارسال از مبدا و فعال سازی مقصد باید ۵ دقیقه باشه، قرار نیست مبدا از مقصد سوال کنه شما حال داری فعال کنی یا نه؟ اونم تو ساعت اداری...
    در اثبات صحبتم، شما ۷۰٪ مواقع زنگ بزنی ۷۰۰, جواب اینکه سیستم در حال بروز رسانی( قطع هست) رو میگیری .....

من از ایرانسل به رایتل هم رفتم، که این حرف رو میزنم

18. این کاربر از ShadowDragon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

سلام دوستان

من یکسال قبل سیمکارت دائمی را از همراه اول ترابرد کردم به رایتل.
    حالا می خوام برگردم به همراه اول. به این دلیل که حالا پوشش 4G همراه اول در تهران و کرج، از رایتل بهتر شده.

چطور اقدام کنم که کمترین زمان قطع شدن خط رو داشته باشم؟
    Last edited by mohsen3; 02-11-2017 at 22:43.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •