تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 174 از 178 اولاول ... 74124164170171172173174175176177178 آخرآخر
نمايش نتايج 1,731 به 1,740 از 1776

نام تاپيک: تاپیک جامع ترابردپذیری سه اپراتور(همراه اول-ایرانسل-رایتل)

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

کسی جدیدا با همراه اول ترابرد کرده؟تو مراحل اذیت نمیکنن؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2021

پيش فرض

سلام دوستان
    کسی اطلاعی داره VO LTE ایرانسل رو چطور میشه فعال کرد؟ ظارهرا میگن که از 13 خرداد بسته فعالسازیشو و مشترکینی که تا به حال فعال نکردن دیگه نمیتونن فعال کنن.. ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه

پروفشنال kurosh08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    Ramsar

پيش فرض

سلام. من دور روز قبل از ایرانسل به همراه اول ترابرد کردم. از دیروز صبح تا این لحظه هیچ کدوم از پیامک های بانکی واسم نمیاد! 4 تا بانک: ملی مهر پارسیان رفاه
    پیامک سامانه ثنا هم واسم نمیاد!!
    احتمالاً سامانه های دیگه ای هم هست که نمیاد
    پنجاه بار زنگ زدم همراه اول. هی میگن ریست کردیم و 24 ساعت باید ثبت کنین، بلک لیست رو چک کنین!! و...
    عجب داستانی شد

- اختلال در دريافت پيامك‌ها پس از ترابردپذيري
    اختلال در دريافت پيامك‌ها يكي از شايع‌ترين ايراداتي است كه پس از انجام ترابرد گزارش شده است. تعداد زيادي از اين گزارشات به اختلال و عدم‌دريافت پيامك‌هايي نظير پيامك بانك‌ها، پيامك‌هاي صورت‌حساب و قبوض، پيامك از سرويس‌هاي پيامكي نظير اخبار و خطرناك‌تر از همه پيامك‌هايي كه براي عضويت و ورود در سرويس‌هاي آنلاين مورد نياز است، اشاره دارند. تصور كنيد براي ورود به حساب ايميل خود «ورود دومرحله‌اي» را فعال كرده‌ باشيد و حالا پس از انجام ترابرد براي ورود به ايميل يا سرويس‌هاي مشابه دچار مشكل جدي مي‌شويد. راه‌حل: در نخستين قدم با اپراتور جديد خود تماس بگيريد و خواستار كمك شويد؛ در صورتي كه مشكل حل نشد با سامانه ۱۹۵ تماس بگيريد و شكايت كنيد و درنهايت در صورت ادامه اين مشكل تنها راه «لغو ترابرد» و بازگشت به اپراتور نخستين است.
    Last edited by kurosh08; 02-08-2021 at 12:39.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2021

پيش فرض

سلام. بزرگترین اشتباه شما این بود که به اپراتور همراه اول ترابرد کرده اید.... ترابرد به ایرانسل هیچ مشکلی ندارد ولی همراه اول پاسخگوی هیچ مشکلی نیست...
    بنده 6ماه درگیر این مسائل بودم و به شما اطمینان میدم که همراه اول کوچکترین اقدامی برای شما انجام نخواهد داد. توصیه میکنم سریعتر به ایرانسل برگردید
    با آرزوی موفقیت

5. 2 کاربر از navid_rsz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    Ramsar

پيش فرض

سلام. بزرگترین اشتباه شما این بود که به اپراتور همراه اول ترابرد کرده اید.... ترابرد به ایرانسل هیچ مشکلی ندارد ولی همراه اول پاسخگوی هیچ مشکلی نیست...
    بنده 6ماه درگیر این مسائل بودم و به شما اطمینان میدم که همراه اول کوچکترین اقدامی برای شما انجام نخواهد داد. توصیه میکنم سریعتر به ایرانسل برگردید
    با آرزوی موفقیت
    سلام
    ای بابا
    حالا همراه اول گفت تا 48 ساعت دیگه نتیجه به شما اعلام میشه. از طریق 195 هم شکایت زدم و اونام گفتن 48 ساعت دیگه تماس بگیرین تا جواب رو به شما بدیم.
    اگه برگردم به ایرانسل مشکلی پیش نمیاد؟ بعضی از دوستان میگفتن بعد از برگشت یه سری مشکلات عجیب غریب ممکنه پیش بیاد
    من به خاطر این ترابرد کردم که سمت ما آنتن ایرانسل مشکل داره و اینترنت هم سرعت بسیار پایین

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام
    ای بابا
    حالا همراه اول گفت تا 48 ساعت دیگه نتیجه به شما اعلام میشه. از طریق 195 هم شکایت زدم و اونام گفتن 48 ساعت دیگه تماس بگیرین تا جواب رو به شما بدیم.
    اگه برگردم به ایرانسل مشکلی پیش نمیاد؟ بعضی از دوستان میگفتن بعد از برگشت یه سری مشکلات عجیب غریب ممکنه پیش بیاد
    من به خاطر این ترابرد کردم که سمت ما آنتن ایرانسل مشکل داره و اینترنت هم سرعت بسیار پایین
    با توجه به اینکه شهرستان تشریف دارین به ساختمان مرکزی مخابرات شهرتون حضوری مراجعه کنید زودتر به نتیجه خواهید رسید

8. این کاربر از dvb55 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2021

پيش فرض

سلام. خیر هیچ مشکلی پیش نمیاد و مطمعن باشین مشکلات احتمالی هم خیلی بهتر و سریعتر از همراه اول حل خواهد شد.
    اگه شما بابت عدم آنتن دهی ایرانسل از 195 و 700 پیگیری میکردین یقینا پاسخ بهتری میگرفتین تا اینکه ترابرد کنین به اپراتور بی حساب و کتابی مثل همراه اول
    بنده شخصا حدود 15 شکایت از همراه اول دارم که عالی ترین مراجع هم تاییدش کردن ولی همراه اول هیچ اقدام مثبتی انجام نمیده. برای همین میگم بجای اعصاب خردی، برید ایرانسل و مشکل آنتن دهیتون رو رفع کنین.
    بفرمایید کدام قسمت رامسر تشریف دارین تا بنده شماره مستقیم مسئول رسیدگی به bts های منطقه رو بهتون بدم و مشکلتون حل بشه

10. این کاربر از navid_rsz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    Ramsar

پيش فرض

خداروشکر از امروز صبح 90 درصد مشکل پیامکم بعد از ترابرد حل شد. از بانک ملی و مهر بدون مشکل پیام میاد. از گوگل و مایکروسافت و اینستاگرام و تلگرام و سامانه ثنا و دیجی کالا و... هم کد میاد.
    ولی از پارسیان و رفاه پیامک نمیاد و البته کد حساب سامسونگ هم واسم نمیاد. صبح دوباره زنگ زدم و گفتن مشکل شما هنوز در حال بررسیه و تیکت هنوز جوابش نیومده.
    فکر کنم این موارد هم به زودی حل شن. تا شنبه حل نشه دوباره تماس میگیرم.
    این سه چهار روز که این مشکل واسم پیش اومد به طور همزمان به 195 هم زنگ میزدم هم توی پنلش شکایت ثبت میکردم. به 9990 هم زنگ میزدم و هم ایمیل میدادم. پدرشونو درآوردم. گفتم تا دو روز دیگه حل نشه برمیگردم به ایرانسل. از بس زنگ زدم که همه اپراتورهای 9990 منو شناختن
    خلاصه این تماس های متعدد جواب داد و خداروشکر امروز صبح بخش بزرگ و مهمی از مشکل حل شد.

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    Ramsar

پيش فرض

با توجه به اینکه شهرستان تشریف دارین به ساختمان مرکزی مخابرات شهرتون حضوری مراجعه کنید زودتر به نتیجه خواهید رسید
    سلام
    اتفاقاً رفتم. اصلاً توی باغ نیستن. گفتن از همون 9990 پیگیری کن و صبر کن جوابش بیاد. بعدش توی سیستم نگاه کرد گفت سرویس پیامک خطت فعاله. فقط در همین حد!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

خداروشکر از امروز صبح 90 درصد مشکل پیامکم بعد از ترابرد حل شد. از بانک ملی و مهر بدون مشکل پیام میاد. از گوگل و مایکروسافت و اینستاگرام و تلگرام و سامانه ثنا و دیجی کالا و... هم کد میاد.
    ولی از پارسیان و رفاه پیامک نمیاد و البته کد حساب سامسونگ هم واسم نمیاد. صبح دوباره زنگ زدم و گفتن مشکل شما هنوز در حال بررسیه و تیکت هنوز جوابش نیومده.
    فکر کنم این موارد هم به زودی حل شن. تا شنبه حل نشه دوباره تماس میگیرم.
    این سه چهار روز که این مشکل واسم پیش اومد به طور همزمان به 195 هم زنگ میزدم هم توی پنلش شکایت ثبت میکردم. به 9990 هم زنگ میزدم و هم ایمیل میدادم. پدرشونو درآوردم. گفتم تا دو روز دیگه حل نشه برمیگردم به ایرانسل. از بس زنگ زدم که همه اپراتورهای 9990 منو شناختن
    خلاصه این تماس های متعدد جواب داد و خداروشکر امروز صبح بخش بزرگ و مهمی از مشکل حل شد.
    طبق تجربه ای که داشتم
    این مورد بین 1 هفته تا 1 ماه ممکنه خطا داشته باه و بعد از اون همه چیز درست میشه .

14. این کاربر از shervin115 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •