تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 72 از 178 اولاول ... 226268697071727374757682122172 ... آخرآخر
نمايش نتايج 711 به 720 از 1778

نام تاپيک: تاپیک جامع ترابردپذیری سه اپراتور(همراه اول-ایرانسل-رایتل)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

یعنی واقعا متاسفم برای این اپراتور ها و طرح مسخرشون!!!!!

قبل از اینکه این طرح از فاز بتا در بیاد من اقدام کردم که از همراه اول به ایرانسل ترابرد داشته باشم.

1 ماهه که هنوز درگیرم.
    این در صورتی هستش که همه قوانین رو میدونم و از خود اپراتورهای مرکز تماس هاشون بهتر بلدم توضیح بدم.

اما برای بار دهم، به دلیل Authentication failure رجکت میشم.
    بارها و بارها و بارها به کال سنتر هر دو اپراتور صحبت کردم.کلی اطلاعات غلط و درست گرفتم ازشون.آخرین بار دیگه همه ی هزینه هام صفر بود، حتی از سیمکارت همراه اولم استفاده نمیکنم و گذاشتم توی گوشی که باهاش تماس نگیرم.ترابردم رد شد. اپراتور همراه اول زنگ زدم میگه آقا شما قطعی صوری روی خط دارید برید مخابرات ببینید چرا!!!!! با هزار جور بدبختی و مرخصی از محل کار رفتم مخابرات، میگن آقا معلومه! خود همراه اول قطعی صوری میذاره روی خططتون تا ترابردتون انجام شه.یعنی در مرحله ترابرد نمیتوانید سند را نقل و انتقال بدید.اما خططون وضعیتش نرماله.اپراتور همراه اول چرت گفته!!!! رفتم ایرانسل، اون نمایندگی که من مراجعه کردم، کلا تو باغ نبودن!

همه ی این مراحل در صورتی اتفاق افتاده که اولین باری که درخواست ترابرد دادم، اس ام اس تایید رو ارسال کردم و فرداش سیمکارت ایرانسل برام اومد.اما دیگه قطع سیمکارت همراه اول و وصل سیمکارت ایرانسل الان یک ماهه که منو خسته کرده!!!!!!

به 100 روش مختلف تاحالا با ایرانسل حرف زدم! تنها کاری که میکنه فرم پیگیری ثبت میکنه.شاید! شاید! از هر 5 تا فرم یکبار یکی از مرکز ترابردشون زنگ برنه! بعد دلیل درست هم نمیگه! هیچی نمیگن! کلا همه ی فرم های پیگیری من 1 ماهه که در حال بررسی هستش!!!!!!!!!!!!

کلا توی این 2 اپراتور یک نفر وجود نداره که بگه آقا مشکل شما اینه!!!!! به این دلیل ریجکت میشید!!!!!! آخه واژه Authentication failure که نشد جواب.این در صورتی که سند من مشکلی نداره، هزینه خطم همیشه زیر 2 هزار تومنه، خطمم چند سالیه که دارم و از دائمی به دائمی دارم انتقال میدم اگه خدا بخواد و مسئولین بذارن و دست از ناهماهنگی ها و دزدی ها توی روز روشنشون بردارن!!!!!
    معلومه کاربری که حداقل ماهی 100 هزار تومن پول قبض موبایلش میاد رو همراه اول نمیخواد از دست بده! بابا بسه انقدر کار شکنی نکنید.اپراتور های همراه اول که اطلاعات غلط میدن!!!! اپراتورهای ایرانسلم که کلا یه حرف دارن بزنن،"در حال پیگیری"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سامانه شکایات وزارت ارتباطات هم شکایت پر کردم و از اونجا هم به جایی نرسیدم!!!!

متاسفم.فقط میتونم بگم متاسفم.

همه ی این حرفا رو در حالتی دارم میزنم که دیروز صبح باز هم ترابرد من به همین دلیل Authentication failure برای بار حداقل هشتم رد شد!!!!!!!
    Last edited by HamedLan; 17-09-2016 at 10:05.

2. 2 کاربر از HamedLan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

ایا بسته اینترنتتون الفا پلاس است؟ تا اونجایی که میدونم فقط انهایی که بسته الفا پلاس قعال دارن میتونن به شبکه lte همراه اول متصل بشن.

Sent from my iPhone 6s+
    الان بسته الفا پلاس فعال کردم
    سرعت نت بیشتر شد
    ولی همچنان تو 4G رجیستر نمیشه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. این کاربر از ho3in2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

قبل از اینکه این طرح از فاز بتا در بیاد من اقدام کردم که از همراه اول به ایرانسل ترابرد داشته باشم.

1 ماهه که هنوز درگیرم.
    این در صورتی هستش که همه قوانین رو میدونم و از خود اپراتورهای مرکز تماس هاشون بهتر بلدم توضیح بدم.

بارها و بارها و بارها به کال سنتر هر دو اپراتور صحبت کردم.کلی اطلاعات غلط و درست گرفتم ازشون.آخرین بار دیگه همه ی هزینه هام صفر بود، حتی از سیمکارت همراه اولم استفاده نمیکنم و گذاشتم توی گوشی که باهاش تماس نگیرم.ترابردم رد شد. اپراتور همراه اول زنگ زدم میگه آقا شما قطعی صوری روی خط دارید برید مخابرات ببینید چرا!!!!! با هزار جور بدبختی و مرخصی از محل کار رفتم مخابرات، میگن آقا معلومه! خود همراه اول قطعی صوری میذاره روی خططتون تا ترابردتون انجام شه.یعنی در مرحله ترابرد نمیتوانید سند را نقل و انتقال بدید.اما خططون وضعیتش نرماله.اپراتور همراه اول چرت گفته!!!! رفتم ایرانسل، اون نمایندگی که من مراجعه کردم، کلا تو باغ نبودن!

همه ی این مراحل در صورتی اتفاق افتاده که اولین باری که درخواست ترابرد دادم، اس ام اس تایید رو ارسال کردم و فرداش سیمکارت ایرانسل برام اومد.اما دیگه قطع سیمکارت همراه اول و وصل سیمکارت ایرانسل الان یک ماهه که منو خسته کرده!!!!!!

به 100 روش مختلف تاحالا با ایرانسل حرف زدم! تنها کاری که میکنه فرم پیگیری ثبت میکنه.شاید! شاید! از هر 5 تا فرم یکبار یکی از مرکز ترابردشون زنگ برنه! بعد دلیل درست هم نمیگه! هیچی نمیگن! کلا همه ی فرم های پیگیری من 1 ماهه که در حال بررسی هستش!!!!!!!!!!!!

کلا توی این 2 اپراتور یک نفر وجود نداره که بگه آقا مشکل شما اینه!!!!! به این دلیل ریجکت میشید!!!!!! آخه واژه Authentication failure که نشد جواب.این در صورتی که سند من مشکلی نداره، هزینه خطم همیشه زیر 2 هزار تومنه، خطمم چند سالیه که دارم و از دائمی به دائمی دارم انتقال میدم اگه خدا بخواد و مسئولین بذارن و دست از ناهماهنگی ها و دزدی ها توی روز روشنشون بردارن!!!!!
    معلومه کاربری که حداقل ماهی 100 هزار تومن پول قبض موبایلش میاد رو همراه اول نمیخواد از دست بده! بابا بسه انقدر کار شکنی نکنید.اپراتور های همراه اول که اطلاعات غلط میدن!!!! اپراتورهای ایرانسلم که کلا یه حرف دارن بزنن،"در حال پیگیری"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

همه ی این حرفا رو در حالتی دارم میزنم که دیروز صبح باز هم ترابرد من به همین دلیل Authentication failure برای بار حداقل هشتم رد شد!!!!!!!
    دوست من بنده از همراه اول ترابرد کردم به ایرانسل ولی با خاطر پیامی که پخش میشه ناراضیم بهتون پیشنهاد میدم فعلا ترابرد نکنید

فرستاده شده از SM-G360Hِ من با Tapatalk

6. 2 کاربر از reza2700 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

الان رفتم دفتر خدمات مشترکین و سیمکارت رو عوض کردم و 5 تومن ازم گرفتن و روی پوکه این سیمکارته نوشته LTE USIM
    همون موقع خود یارو سیمکارتو تست کرد و بازم به شبکه 4G وصل نشد
    یه شماره داد گفت به این زنگ بزن
    الانم زنگ زدم به اون شماره و یارو گفت این مشکل به ما مربوط نمیشه
    یعنی مضخرف ترین کار زندگیم همین ترابرد کردن بود

8. 2 کاربر از ho3in2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

الان رفتم دفتر خدمات مشترکین و سیمکارت رو عوض کردم و 5 تومن ازم گرفتن و روی پوکه این سیمکارته نوشته LTE USIM
    همراه اول ایرادات سیستمی زیاد داره

10. 2 کاربر از reza2700 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

همراه اول ایرادات سیستمی زیاد داره

بالاخره بعد چن بار تماس با 9990 مشکل بر طرف شد ولی سرعتش فرق چندانی با 3G نداره

12. این کاربر از ho3in2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

منم به رایتل ترابرد کردم و زنگ زدن گفتن فردا میاره . البته بعد از یک هفته

14. این کاربر از Click 1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه masoudyasar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

1 ماهه که هنوز درگیرم.

سلام دوست عزیز
    همانطور که دوست مون بالاتر گفت فعلا ترابرد رو بی خیال بشین چون این پیغام ترابرد همراه اول خیلی بده من که مجبور کرد برگردم همراه اول همه فکر می کردن خط قطع شده (همه مردم نمیدونن که ترابرد چیه)

16. این کاربر از masoudyasar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دقیقا همینه
    ولی به 4g وصل نمیشه
    به جان خودم این سیم کارت از نوع 4g هستش باور نداری ببر نمایندگی نشون بده یا ببر امور مشترکین مگر اینکه همراه اول داره از این راه یه پول دیگه ای هم به جیب میزنه و روز روشن سر ملت کلاه میزاره ! این سیم کارت از نوع سه پانچ و در اندازه های : نانو . میکرو . نرمال . یا همون یو سیم محسوب میشه و بهتر تر و شکیل تر از ین سیم کارت تو ایران نداریم . تمامی اپراتورها برای شبکه 4g از این نوع دارن استفاده میکنن برا همراه اول هم فرقی نداره بازم میگم شاید دارن یا کارشکنی میکنن و یا سر ملت از این راه کلاه میزارن یا مشکلی چیزی تو ترابرد به وجود اومده برا خط شما . بعید هم نیست !

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

من گفتم کارشکنی و ایراد از خود ترابرد و همراه اول هستش دیگه الان ببین راحت 5000 ت از شما گرفتن ببین چقدر از این بلاها سر دیگر کاربران نمیارن . خود من سیم اول که رایگان دادن فعال نشد . مجبوری رفتم تعویض سیم کارت دادم و 5000 ت از جیبم رفت و حالا بعد گذشت یک هفته و همون 3 روز اخر یک هفته این سیم کارت تازه هم خود به خود نیم سوز شد و میگن دوباره برو تعویض سیم کارت انجام بده و 5000 ت ناقابل پرداخت کن . شما رو شبکه 4g ریجیستر نمیشدی ماله منم رو شبکه 3g کلا میپره و آنتن میره و سیم کارت از کار میافته . من میدونم مشکل از خود همراه اوله ولی با زور میگن فقط تعویض سیم کارت . ملت نکنین این کارها رو به خدا همه رو مسخره کردن و دارن بازی میدن . از طرفی هم دارن درامد زایی میکنن .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •