تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 130 از 178 اولاول ... 3080120126127128129130131132133134140 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,291 به 1,300 از 1776

نام تاپيک: تاپیک جامع ترابردپذیری سه اپراتور(همراه اول-ایرانسل-رایتل)

اگه نباشه جاش خالی می مونه britain's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

قرعه کشی مال آذره که ! 2 ماه عقبه ! پول ندارن شاید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

قرعه کشی که همش حرفه
    بسته آغازین هدیشو منظورمه، الان 5-6 ماهه مشکل آنتن دهی همراه اول رو اعلام کردم و هیچ کاری نکردن! تا بهد تعطیلات عید درست نشه، صد در صد دایمی همراه اول رو ترادبرد میکنم، حالا یا ایرانسل یا رایتل
    از اوجایی که جفتشون در یه حدن، بسته هدیه هرکدوم که بهتر باشه )
    بعد از ترابرد متوجه شدم توی خونمون مشکل پرش آنتن ایرانسل دارم. یکبار زنگ زدم ۷۰۰ تا الان نزدیک ۱۰ بار زنگ زدن ببینن درست شده یا نه.
    مرتب پیگیری میکنن ولی متاسفانه مشکل هنوز حل نشده البته از حق نگذریم بهتر شده یه مقدار.

Sent from my D6503 using Tapatalk

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

بعد از ترابرد متوجه شدم توی خونمون مشکل پرش آنتن ایرانسل دارم. یکبار زنگ زدم ۷۰۰ تا الان نزدیک ۱۰ بار زنگ زدن ببینن درست شده یا نه.
    مرتب پیگیری میکنن ولی متاسفانه مشکل هنوز حل نشده البته از حق نگذریم بهتر شده یه مقدار.

Sent from my D6503 using Tapatalk
    منم همین وضع رو با رایتل دارم، کلی زنگ زدن
    امانش هست سوال آخرم رو جواب بدین?

اگه نباشه جاش خالی می مونه iman2919's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016
    محل سكونت
    (زندان)

پيش فرض

من 2 روز هست ترابرد کردم از همراه اخر به ایرانسل

خدا را شکر "اینترنت عالی" "تماس صوتی عالی" "انتن دهی عالی"

فعلا فقط مشکل نرسیدن پیامک از بعضی سرشماره ها هست

تا این لحظه از سرشماره 3000 پیامک نمیاد

از فروشگاه بازار هم پیام نمیاد
    Last edited by iman2919; 27-02-2017 at 10:05. دليل: اپدیت

5. 4 کاربر از iman2919 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

امروز درخواست بازگشت از رایتل به ایرانسل رو دادم
    تجربه یک ماهه رایتل، اینترنت داغون!!!!
    البته فقط اطراف ما! جاهای دیگه بدون مشکل بود

هرچقدر هم تماس گرفتم کاری نکردن، فقط.کلی تماس الکی بدون نتیجه که آخریش 1 هفته قبل.بود

7. این کاربر از ShadowDragon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

دوستان من هم بالاخره درخواست ترابرد به ایرانسل از همراه آخر رو برای تاریخ 24.12 دادم. امیدوارم همه چیز به خوبی پیش بره....
    خداحافظی با همراه آخر بعد از بیشتر از 10 سال

9. 3 کاربر از Skeepie بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

من یک سیم کارت رایتل داشتم که خاک میخورد و امروز رفتم دفتر پیش خوان و فرم ترابرد به همراه اول رو پر کردم و ده دقیقه بعد پیامک از 667 اومد و 1 رو فرستادم و یک کد اومد برام. منتظرم سیم قبلی غیر فعال و سیم جدید فعال بشه. هزینه هم هزار تومن گرفت و سیم کارت 4g داد .

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

من یک سیم کارت رایتل داشتم که خاک میخورد و امروز رفتم دفتر پیش خوان و فرم ترابرد به همراه اول رو پر کردم و ده دقیقه بعد پیامک از 667 اومد و 1 رو فرستادم و یک کد اومد برام. منتظرم سیم قبلی غیر فعال و سیم جدید فعال بشه. هزینه هم هزار تومن گرفت و سیم کارت 4g داد .
    بعد سه روز امروز صبح ترابرد انجام شد و 800 مگ هم اینترنت هدیه داد همراه اول. فعلا که همه چی خوبه.

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

دوستان، بعد برگشت به ایرانسل مشکل رجیستر در شبکه دارم
    یهو آنتن میره، searching میاد ، تا وقتی که تغییر شبکه یا جستجو نزنم آنتن ندارم، سیمکارتهای دیگه همچین مشکلی ندارن

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

ترابرد ۸۰ هزار و ۱۴۵ شماره تلفن همراه از ابتدای طرح ترابردپذیری
    از زمان اجرای طرح ترابردپذیری شماره‌های تلفن همراه (MNP) ،۱۶۴ هزار و ۶۷۸ درخواست ترابرد از سوی مشترکین در سامانه مدیریت ترابردپذیری ثبت شده که از این تعداد ۸۰ هزار و ۱۴۵ ترابرد با موفقیت تکمیل شده است.
    به گزارش خبرگزاری تسنیم، حسین فلاح جوشقانی با اعلام مطلب فوق گفت: از زمان اجرای طرح ترابردپذیری شماره‌های تلفن همراه (MNP) ،164 هزار و 678 درخواست ترابرد از سوی مشترکین در سامانه مدیریت ترابردپذیری ثبت شده که از این تعداد 80 هزار و 145 ترابرد با موفقیت تکمیل شده است.
    معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری افزود: در شهریور سال جاری میزان درخواستهای ترابرد تکمیل شده 33 درصد بود که در پایان بهمن ماه به 63 درصد رسیده است. همچنین میزان درخواستهای ترابرد رد شده در شهریور 24 درصد بوده که در پایان بهمن ماه به 6/4 درصد رسیده است.
    وی درباره وضعیت ترابردهای انجام شده در بهمن ماه گفت: میزان درخواستهای رد شده از سوی اپراتورها در بهمن ماه نسبت به ماه قبل از آن کاهش یافته و از 7/5 درصد به 6/6 درصد رسیده است. میزان درخواستهای ترابرد تکمیل شده نیز از 59 درصد در پایان دی ماه به 65/7 درصد در پایان بهمن ماه رسیده که یکی از نشانه‌های بهبود عملکرد ترابردپذیری است.
    فلاح جوشقانی افزود: 30 درصد از درخواست‌های ترابرد ثبت شده از سوی متقاضیان لغو شده و 16 درصد از درخواستها نیز به دلیل موارد 12 گانه در قواعد تجاری مانند عدم احراز هویت، عدم پرداخت صورتحساب و عدم رعایت ترابرد نظیر به نظیر (اعتباری به اعتباری یا دائمی به دائمی) رد شده‌اند.
    حدود 23 درصد از درخواستهای ترابرد نیز به علت پاسخ ندادن مشترک به پیامک تائید ارسالی از سوی مرکز مدیریت Time out شده‌اند که البته به دلیل آشنائی نسبی مشترکین با مراحل ترابردپذیری این آمار نسبت به ماههای گذشته کاهش یافته است.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •