تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 178 اولاول ... 5191979899100101102103104105111151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 1776

نام تاپيک: تاپیک جامع ترابردپذیری سه اپراتور(همراه اول-ایرانسل-رایتل)

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

من همچنان منتظرم این مشکل پیامک ها حل بشه میترسم شانس من واسه بانک نیاد و این پیام همراه اول که دوستان میگن تو مخه . والا خسته شدم از بس دوتا گوشی با خودم بردم تازه یکیش دو سیم کارته. در اینده هم که اپراتور چهارم داره میاد دیگه چه شود الان واسه نت مجبورم رایتل یا ایرانسل ببرم و همراه اولم چون جندین ساله دارم خط اصلیم هستش اما تو تهران چیزی بنام نت نداره جالبه بسته هم میگیری بعد از اتمام بازم به 4g وصل نمیشه! الان اگر ترابرد کنم همراه اولم دایمی تبدیل میشه به دایمی ایرانسل، تعرفه هاش خوبه نسبت به همراه اول؟ بسته های نتش با اعتباری فرق داره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
    شما از همراه اول دائمی بیای ایرانسل دائمی ضرر نکردی که هیچ خیلی هم منفعت کردی چرا ؟ تنوع بسته های اینترنتی ، تماسی ، پیامکی و طرح های رنگی ایرانسل . هزینه مکالمه درون شبکه و برون شبکه ارزان نسبت به دیگر اپراتورها . استفاده از 4G و به زودی : +4G .

در مورد ترابرد اگه دائمی باشه به دائمی و اگه اعتباری باشه به اعتباری تبدیل میشه . از تمامی بسته های اینترنتی موجود در شبکه ایرانسل میتونید استفاده کنید . تعرفه هاش از همراه اول بهتر هستش . فقط مشکل آنتن دهی در جاده ها داره . پیامک های بانکی هم میاد نگران نباشید . حتی پیامک های شبکه های اجتماعی هم میاد مثل وایبر و تلگرام و یاهو جی میل و غیره ...

2. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

دوستان سلام . ميخواستم ببينم آيا امكان ترابرد سيم كارت ديتا رايتل به شبكه ايرانسل وجود داره؟ اينو از پشتيباني ايرانسل پرسيدم گفت نميشه ولي آخه مگه ماهيت سيم كارت ديتا شبيه اعتباري نيست؟ يه مقدار شك داشتم واسه همين اينجا مطرح كردم ببينم كسي اطلاع داره؟ اگه احيانا سوالم تكراري هست معذرت خواهي ميكنم چون حقيقتش حوصله نداشتم كل ١٠٠ صفحه تاپيك ترابرد رو بخونم

4. 2 کاربر از Mohammad Aghaee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها amirbrad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

دوستان سلام . ميخواستم ببينم آيا امكان ترابرد سيم كارت ديتا رايتل به شبكه ايرانسل وجود داره؟ اينو از پشتيباني ايرانسل پرسيدم گفت نميشه ولي آخه مگه ماهيت سيم كارت ديتا شبيه اعتباري نيست؟ يه مقدار شك داشتم واسه همين اينجا مطرح كردم ببينم كسي اطلاع داره؟ اگه احيانا سوالم تكراري هست معذرت خواهي ميكنم چون حقيقتش حوصله نداشتم كل ١٠٠ صفحه تاپيك ترابرد رو بخونم
    سلام
    متاسفانه فکر نکنم بشه فقط باید از نوع خودش باشه مثلا دایمی به دایمی یا اعتباری به اعتباری چون با سیم دیتا نمیشه تماس گرفت و با اعتباری فرق داره.

6. این کاربر از amirbrad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه MatinSpider's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران یعنی شهری که ...

پيش فرض

سلام دوستان. بنده هم تقريبا يك ماهي ميشه كه درگير ترابرد از همراه اول به ايرانسلم. من يكبار يه غلطي كردم و موقع ثبت نام، اشتباها به جاي اطلاعات مالك سيم كارت، مشخصات خودم رو وارد كردم. خيلي جالبه كه سايت ايرانسل همون لحظه خطا داد و گفت مشخصات مالك سيم كارت با اين شماره هماهنگ نيست اما از ٦٦٧ پيامك اومد و از من خواست كه مراحل ترابرد رو با ارسال ١ پيش ببرم. خلاصه سيم كارتمم تحويل گرفتم اما در آخر به علت عدم تطابق مشخصات درخواستم لغو شد. حالا از اون به بعد من هر درخواست صحيحي كه ثبت ميكنم برام از همراه اول پيامك مياد كه شما درخواست نا تمام ديگري ثبت كرديد و ترابردم لغو ميشه. چندين بار با پشتيباني هر دو اپراتور صحبت كردم هر دوشون منو پاس ميدن به اون يكي. واقعا كلافه شدم. مخابراتم كه ميري ميگه خط شما در حال خروج از mci هستش و از دست ما كاري بر نمياد. حتي اين امكان وجود نداره كه من از ترابردم انصراف بدم چون هنوز ترابردي انجام نشده. خلاصه اينكه من الان روو هوام. ايرانسل ميگه شما ترابردت انجام نميشه. همراه اولم ميگه كه شما داري ترابرد انجام ميدي در صورتي كه از قبل اصلا لغو شده. واقعا ديگه نميدونم چيكار كنم. اگه كسي نظري داره ممنونش ميشم.

8. این کاربر از MatinSpider بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    متاسفانه فکر نکنم بشه فقط باید از نوع خودش باشه مثلا دایمی به دایمی یا اعتباری به اعتباری چون با سیم دیتا نمیشه تماس گرفت و با اعتباری فرق داره.

باید بشه دیتا رایتل به پیام رسان ایرانسل تبدیل خواهد شد . ولی فکر نکنم کسی تا به حال انجام داده باشه ! تو قوانین ترابرد هم اشاره به این مورد نشده و سخن از دائمی به دائمی و اعتباری به اعتباری شده . حالا شما اولین باش و این کار رو اگه خواستی انجام بده ببین نتیجه چی میشه .

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام دوستان. بنده هم تقريبا يك ماهي ميشه كه درگير ترابرد از همراه اول به ايرانسلم. من يكبار يه غلطي كردم و موقع ثبت نام، اشتباها به جاي اطلاعات مالك سيم كارت، مشخصات خودم رو وارد كردم. خيلي جالبه كه سايت ايرانسل همون لحظه خطا داد و گفت مشخصات مالك سيم كارت با اين شماره هماهنگ نيست اما از ٦٦٧ پيامك اومد و از من خواست كه مراحل ترابرد رو با ارسال ١ پيش ببرم. خلاصه سيم كارتمم تحويل گرفتم اما در آخر به علت عدم تطابق مشخصات درخواستم لغو شد. حالا از اون به بعد من هر درخواست صحيحي كه ثبت ميكنم برام از همراه اول پيامك مياد كه شما درخواست نا تمام ديگري ثبت كرديد و ترابردم لغو ميشه. چندين بار با پشتيباني هر دو اپراتور صحبت كردم هر دوشون منو پاس ميدن به اون يكي. واقعا كلافه شدم. مخابراتم كه ميري ميگه خط شما در حال خروج از mci هستش و از دست ما كاري بر نمياد. حتي اين امكان وجود نداره كه من از ترابردم انصراف بدم چون هنوز ترابردي انجام نشده. خلاصه اينكه من الان روو هوام. ايرانسل ميگه شما ترابردت انجام نميشه. همراه اولم ميگه كه شما داري ترابرد انجام ميدي در صورتي كه از قبل اصلا لغو شده. واقعا ديگه نميدونم چيكار كنم. اگه كسي نظري داره ممنونش ميشم.
    همون موقع کد پیگیری که گرفتی الان داری ؟ اگه داری تو قسمت لغو ترابرد ایرانسل وارد کن ببین چه نتیجه ای میده ؟ بعدش با سامانه 195 تماس تلفنی بگیر در ساعات اداری و موضوع رو بیان کن تا از اونجا رسیدگی بشه و اگه شد ترابرد رو کلا لغو کنن . حالا هم چیزی نشده شکر خدا خط شما کار میکنه و فقط نمیتونین ترابرد انجام بدین که به نظر من کلا بیخیال بشین اصلا ارزش دردسر های ترابرد و و بازگشت ترابرد رو نداره .

11. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه MatinSpider's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران یعنی شهری که ...

پيش فرض

همون موقع کد پیگیری که گرفتی الان داری ؟ اگه داری تو قسمت لغو ترابرد ایرانسل وارد کن ببین چه نتیجه ای میده ؟ بعدش با سامانه 195 تماس تلفنی بگیر در ساعات اداری و موضوع رو بیان کن تا از اونجا رسیدگی بشه و اگه شد ترابرد رو کلا لغو کنن . حالا هم چیزی نشده شکر خدا خط شما کار میکنه و فقط نمیتونین ترابرد انجام بدین که به نظر من کلا بیخیال بشین اصلا ارزش دردسر های ترابرد و و بازگشت ترابرد رو نداره .
    بله من دو تا كد پيگيري داشتم كه اونارو توو قسمت انصراف از ترابرد وارد كردم اما پيغام داد كه با اين شماره ترابردي يافت نشد.
    راستش آخه الان چون وضعيت خطم نرمال نيست و نميشه مثلا بسته اينترنت گرفت، دارم پافشاري ميكنم.
    خيلي ممنون از راهنماييتون. اين راه هم امتحان ميكنم.

13. این کاربر از MatinSpider بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

منم از همراه اول به ایرانسل ترابرد کردم، پیامک های بانک و پیامک های تایید هویت اپلیکشن های خارجی برام میاد، اما پیامک اپلیکشن های داخلی مثل دیجی کالا، زودفود،اسنپ و.... اینهاست که مشکل دارن و نمیاد.
    کلا هر پیامکی که از شماره های 1000،2000 و 3000 ارسال میشه به غیر از بانک نمیاد.
    شما اینها رو امتحان کنید بگید.

Sent from my Xperia Z2 d6503 from Tapatalk
    منم از همراه اول به ایرانسل ترابرد کردم، پیامک های بانک و پیامک های تایید هویت اپلیکشن های خارجی برام میاد، اما پیامک اپلیکشن های داخلی مثل دیجی کالا، زودفود،اسنپ و.... اینهاست که مشکل دارن و نمیاد.

من از همراه اول ترابرد کردم به رایتل
    ظاهرا بطور پیش فرض پیامک های تبلیغاتی غیر فعال است
    عدد ۳ را به ۸۰۰ پیامک زدم
    پاسخ آمد که تا ۲۴ ساعت آینده پیامک های تبلیغاتی برای شما فعال میشه

15. 2 کاربر از mohsen3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Majidson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

دقیقا مشکل همه هستش.

به جز پیامک بانک ها، متاسفانه هیچگونه پیامک خدماتی از سرشماره های ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰ دریافت نمی شود.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

17. 2 کاربر از Majidson بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض تاپیک جامع ترابردپذیری سه اپراتور(همراه اول-ایرانسل-رایتل)

با 195 تماس تلفنی و ارتباط با کارشناسان سازمان تنظیم مقررات داشتین ؟ با 195 تماس بگیرید و به بخش کارشناسان تنظیم مقررات وصل و مشکل رو بیان کنید و پیگیری کنید .
    به من یک شماره دادن گفتن این مال بخش تجدید نظر است ۸۸۱۱۳۰۰۷ تماس گرفتم گفت پیگیری میکنیم دو روز بعد تماس گرفتم گفتن بله مشکل وجود داره رایتل هم گفته نمیدونیم مشکل از کجاس . همین!

Last edited by bigbang001; 01-11-2016 at 10:31.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •