تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: مشاوره برای خرید تلویزیون تا 5 میلیون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض مشاوره برای خرید تلویزیون تا 5 میلیون

سلام،دوستان من قصد خرید یک تلویزیون ترجیحا 50" به بالا رو دارم، چیزهایی که مد نظرمه هم اول اینکه فکر میکنم سامسونگ یا الجی بهتره،چون اهل فیلم و ... هستم و فلش و هارد میخوام وصل کنم و میخوام که اکثر فرمت های ویدیویی رو ساپورت کنه و زیرنویس فارسی رو راحت قبول کنه
    دوما کیفیت صدای خوبی داشته باشه ، سه بعدی باشه
    دیگه 4k بودن برام انچنان اولویتی نداره،ولی خوبه که باشه !

بعد یه سوال،تو تاپیک دیگه خوندم که پیشنهاد شده بود از فروشگاههای بانه انلاین خرید کنه ! فروشگاه قابل اعتمادی هست ؟ قیمت ها به قیمت بانه است واقعا ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hammy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

بانه میخوای بخری فقط سونی می صرفه. سامسونگ قیمت بانه غیربانه نزدیک هم هست. ال جی رو هم بی خیال به نظر من

پیشنهاد من Samsung 55JU7960 هست اگر نمی خواهی برای نسل جدید (K) سامسونگ صبر کنی (و اگر 3D لازم هستی). اگر صبر کنی نسل KS8000 سامسونگ چیز خوبی هست (البته بدون 3D).

حال داشتی برو سایر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یکم ریویو بخون.
    Last edited by Hammy; 13-07-2016 at 15:44.

3. این کاربر از Hammy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

شما میتوانی تلویزیون های آندرویدی هم تهیه کنی. خوبی این تلویزیون ها این است که دیگه مهم نیست چه مارکی باشند، چون با نصب برنامه میتوانی هر فرمت فیلمی را با زیرنویس هم پخش کنی.
    الان سونی w800 که آندرویدی است تقریبا تمام فرمتهای فیلم را با زیرنویس فارسی srt به راحتی نمایش میدهد.
    مثلا این مدل Sony KDL-50W800C که گارانتی دارش حدود 4700 قیمت دارد.

5. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

بانه میخوای بخری فقط سونی می صرفه. سامسونگ قیمت بانه غیربانه نزدیک هم هست. ال جی رو هم بی خیال به نظر من

پیشنهاد من Samsung 55JU7960 هست اگر نمی خواهی برای نسل جدید (K) سامسونگ صبر کنی (و اگر 3D لازم هستی). اگر صبر کنی نسل KS8000 سامسونگ چیز خوبی هست (البته بدون 3D).

حال داشتی برو سایر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یکم ریویو بخون.
    سایت خوبی معرفی کردی مرسی،حتما میخونم . ولی یه سوال ، گفتی ال جی رو بیخیال ، اما همین سایت بهترین های 55 اینچ رو تو یه بازه ی قیمتی ال جی معرفی کرده ! LG 55EG9100 که بهش نمره 8.5 داده و LG OLED55E6P رو داده 9 ! که البته این دومی رو نتونستم قیمتش رو پیدا کنم تو بازار ایران ، اما اولی EG9100 حدودا 5600000 قیمتشه، کلا هرچی Best نگاه کردم ال جی بود !

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سایت خوبی معرفی کردی مرسی،حتما میخونم . ولی یه سوال ، گفتی ال جی رو بیخیال ، اما همین سایت بهترین های 55 اینچ رو تو یه بازه ی قیمتی ال جی معرفی کرده ! LG 55EG9100 که بهش نمره 8.5 داده و LG OLED55E6P رو داده 9 ! که البته این دومی رو نتونستم قیمتش رو پیدا کنم تو بازار ایران ، اما اولی EG9100 حدودا 5600000 قیمتشه، کلا هرچی Best نگاه کردم ال جی بود !
    اونها OLED هستند و قیمت ها برای 50 اینچ به بالا همه 3000 هزار دلار به بالا (که تو ایران می شه 10+). قطعا مدل اشتباهی رو توی ایران پیدا کردی. اگه جیبت به OLED می رسه که شک نکن.

8. این کاربر از Hammy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

توی این سایت غیر از اولید ال جی بقیه مدلهای ال جی نمره خیلی پایینی گرفته بودن

10. این کاربر از bas ali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

اونها OLED هستند و قیمت ها برای 50 اینچ به بالا همه 3000 هزار دلار به بالا (که تو ایران می شه 10+). قطعا مدل اشتباهی رو توی ایران پیدا کردی. اگه جیبت به OLED می رسه که شک نکن.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مگه همین نیست ؟ oled ـه دیگه !
    توی این سایت غیر از اولید ال جی بقیه مدلهای ال جی نمره خیلی پایینی گرفته بودن
    این
    Samsung 55JU7960
    که دوستمون پیشنهاد کرده اصلا تو این سایت نیست !
    این 2 مدل چطورن ؟

Samsung-55JC8880-Curved

LG-55UF85000GI

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

پلاسما vt60 چطوره ؟ کسی اطلاعی داره ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دقت کن که اسم تمامی مدل های LG و Samsung وقتی میان ایران به کلی عوض می شوند. فقط از روی مشخصات و ظاهر می تونی معادل سازی بکنی (تازه اونم حدودی. احتمالا اونی که میاد ایران متفاوت با مدل جهانی باشه). مثلا JU7960 معادل JU7100 تو بازار جهانی هست (احتمالاً!!) و غیره. ولی مدل های سونی اسمهاشون درست هست.

14. این کاربر از Hammy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دقت کن که اسم تمامی مدل های LG و Samsung وقتی میان ایران به کلی عوض می شوند. فقط از روی مشخصات و ظاهر می تونی معادل سازی بکنی (تازه اونم حدودی. احتمالا اونی که میاد ایران متفاوت با مدل جهانی باشه). مثلا JU7960 معادل JU7100 تو بازار جهانی هست (احتمالاً!!) و غیره. ولی مدل های سونی اسمهاشون درست هست.
    آن هم بخاطر مونتاژ شدن این مدلها در ایران است. برای اینکه مشخص شود مدل مونتاژی است یا اصلی، در نام دستگاه تغییراتی میدهند.

ولی تلویزیون های وارداتی با همان نام جهانی در ایران عرضه میشوند.

16. 2 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •