تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: شنیدن صدای جیر جیر از لپ تاپ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

13 شنیدن صدای جیر جیر از لپ تاپ

سلام
    مدل لپتاپ n552vw هست ،با حرکت موس و وقتی با قلتک موس صفحات رو بالا پایین میرم یه صدای جیر جیر یا سوت مانند ریزی از قسمت میانی لپتاپ تقریبا بین حروف ب تا ن شنیده میشه ،خواستم بدونم این صدای هارد هست یا چیز دیگه ایه ؟ عادیه یا نه ؟ البته چون با صدای موس تغییر پیش میاد من یکم به صدای هارد بودن شک کردم.
    با موس بی سیم هم امتحان کردم همین اتفاق میفته.
    ممنون میشم راهنماییم کنید

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

عکس داخل این لپ تاپ در این تاپیک هست
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دقت کنید که محل قرارگیری هارد کجاست و بررسی کنید که آیا این صدا از محل هارد است؟

ضمن اینکه زمانی که این صدا می آید، شما دارید مثلا فایلی را از روی هاردت میخوانی؟
    یا مثلا زمانی است که داری صفحات وب را بالا و پایین میبری؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

سلام ممنون بابت راهنماییتون

دقت کنید که محل قرارگیری هارد کجاست و بررسی کنید که آیا این صدا از محل هارد است؟
    اینطور که از عکس ها پیداست هارد باید در قسمت محل استراحت دست ها باشه و صدایی که میاد از قسمت بالاتر لپتاپ( تقریبا بین حرف های ب تا ن از کیبورد هست).

ضمن اینکه زمانی که این صدا می آید، شما دارید مثلا فایلی را از روی هاردت میخوانی؟
    نه ، فایلی جابه جا نمیشه صرفا همون صفحه وب هست .
    با تکون دادن موس یا جرخش قلتک صدای جیر جیر (یکم برفکی هم میزنه ،شبیه نویز ها) ،این صدا تغییر میکنه.
    با توجه به عکسی که شما فرستادید میشه تقریبا سمت راست کارت گرافیک توی عکس .

البته تا الان مشکلی بنظرم ندیدم توی لپ تاپ بجز این صداهه و یه ارور مربوط به intel graphic display doesnt resposns.......recovered م(متنش درست یادم نیست)که فکر میکنم نرم افزاری باشه .
    لطفا اگر اطلاع دارید که عادی هست این قضیه یا نه هر چه سریع تر مطلع کنید منو چون مدت محدودی زمان تست وجود داره

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

بنظرم که غیرمعمول است موقع اسکرول ماوس، لپ تاپ صدا بدهد.
    بهتر است جهت اطمینان لپ تاپ را به فرد مطمئنی نشان دهید. ضمن اینکه در زمان های مختلف تست کنید. مثلا در safe mode تست کنید که آیا باز صدا میدهد و یا آیا در غیر از زمان اسکرول ماوس، باز هم صدا میدهد یا خیر تا مطمئن شوید که ایراد سخت افزاری نباشد.

در مورد پیغام خطای گرافیک هم یک بار مجددا کارت گرافیک را نصب کنید. معمولا این مشکل با نصب صحیح مجدد کارت گرافیک حل میشود.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام
    مدل لپتاپ n552vw هست ،با حرکت موس و وقتی با قلتک موس صفحات رو بالا پایین میرم یه صدای جیر جیر یا سوت مانند ریزی از قسمت میانی لپتاپ تقریبا بین حروف ب تا ن شنیده میشه ،خواستم بدونم این صدای هارد هست یا چیز دیگه ایه ؟ عادیه یا نه ؟ البته چون با صدای موس تغییر پیش میاد من یکم به صدای هارد بودن شک کردم.
    با موس بی سیم هم امتحان کردم همین اتفاق میفته.
    ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام منم دقیقا همین مشکل رو دارم گارانتی شما مال کدوم شرکته؟
    بعد الان چیکارش کردین؟بردین گارانتی؟

در ضمن مشکل ریست شدن گرافیک رو هم دارم.احساس میکنم یه سری لپ تاب بنجول رو گارانتی کردن.شرکت سازنده هم بنا به درخواست یه نفر گفته باشه اینایی که خرابن رو برات بسته بندی میکنم با قیمت ارزونتر.بعد واسطه گرم بیاد با قیمت اصلی بفروشه.

از لوازم جانبی بسیار بیکیفیتش پیداست.
    Last edited by lost_z; 26-09-2016 at 12:03.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

سلام منم دقیقا همین مشکل رو دارم گارانتی شما مال کدوم شرکته؟
    بعد الان چیکارش کردین؟بردین گارانتی؟

در ضمن مشکل ریست شدن گرافیک رو هم دارم.احساس میکنم یه سری لپ تاب بنجول رو گارانتی کردن.شرکت سازنده هم بنا به درخواست یه نفر گفته باشه اینایی که خرابن رو برات بسته بندی میکنم با قیمت ارزونتر.بعد واسطه گرم بیاد با قیمت اصلی بفروشه.

از لوازم جانبی بسیار بیکیفیتش پیداست.
    سلام
    خداروشکر تا الان مشکل فنی پیش نیومده و بنظر میاد که صدا همون صدای هارد باشه و دیگه بیخیال این قضیه شدم ، گارانتی هم نبردم چون زمان تعویض که گذشته بود و مشکل خاصی هم به وجو نیومده یود.
    در مورد گرافیک هم تست هایی انجام دادم که اخرش دیدم انگار با فایرفاکس مشکل داره و فقط روی فایرفاکس این اتفاق میفته که اگر برای شما هم موقع کار با مرورگر فایرفاکس این اتقاق میفته از کروم استفاده کن
    برای خودم رو هم الان پیش فرض کروم گذاشتم.
    و در مورد لوازم نمیدونم برای شما چیا داخل جعبه بوده اما برای من که فقط یه موس او کیف اضافه بر سازمان بود که از جفتش راضیم جنس عالی نیستن ولی مشکل خاصی هم نداشتن. از کجا خریدی شما ؟ لوازم مشکلی داشته آیا ؟
    گارانتی هم یکپارچه ایسوس بود.
    امیدوارم که مشکل گرافیک شما هم جز این نباشه چون به سادگی رفع شد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

مگه گارانتی تعویضش چقدر بود مال من فکر کنم چند ماهی باشه. گارانتی من ویستا هستش. مشکل فنی که پیش نمیاد ولی شاید عدم عملکرد و کارایی بالا رو داشته باشه. برای منم همونا تو جعبه بود ولی کاملا بی کیفیتن، کیف دوشی و موس بیسیمی که یه جا میزاری خود به خود ریزه ریزه حرکت میکنه. مال شما هم اینجوریه؟ نه مشکلی نداشتم تا الان.ولی انتظارشم نداشتم .

آره منم هر وقت تو فایرفاکس بودم این اتفاق میفتاد.

یه مشکل دیگه هم هست. وقتی میذارم میره تو اسلیپ صفحه میره ولی دیگه در نمیاد از اسلیپ باید پاور رو دو بار بزنم تا بیاد.مال شما هم اینجوریه؟ چیکارش کردین؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

مگه گارانتی تعویضش چقدر بود مال من فکر کنم چند ماهی باشه. گارانتی من ویستا هستش. مشکل فنی که پیش نمیاد ولی شاید عدم عملکرد و کارایی بالا رو داشته باشه. برای منم همونا تو جعبه بود ولی کاملا بی کیفیتن، کیف دوشی و موس بیسیمی که یه جا میزاری خود به خود ریزه ریزه حرکت میکنه. مال شما هم اینجوریه؟ نه مشکلی نداشتم تا الان.ولی انتظارشم نداشتم .

آره منم هر وقت تو فایرفاکس بودم این اتفاق میفتاد.

یه مشکل دیگه هم هست. وقتی میذارم میره تو اسلیپ صفحه میره ولی دیگه در نمیاد از اسلیپ باید پاور رو دو بار بزنم تا بیاد.مال شما هم اینجوریه؟ چیکارش کردین؟
    مدت زمان تعویض فروشگاه یک هفته بود یعنی دیگه گارانتی نمیخواست اما برای خود ویستا رو نمیدونم ، به هرحال دیگه الان 3 4 ماهی میشه دستم هست . در مورد موس هم اونقدر استفاده نکردم که به این مسائل برسه فقط چند بار استفاده کردم ، اخه موس خوش دستی هم نیست ،کوچیکه در کل.
    موقع اسلیپ هم یکی از دکمه های کیبورد، من معمولا اینتر رو میزنم میاد بالا
    ممکنه از ویندوز هم باشه .
    به گارانتی ها هم اعتماد چندانی ندارم .
    تا حالا از این گارانتی ها استفاده کردی ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

سلام
    داداش مشکل شما حل شد؟؟؟
    یکی دو روزی هس که یه همچین مشکلی برای منم پیش اومده
    وقتی دستم رو میزارم رو کلیک چپ موس و درگش میکنم و یا وقتی ک اسکرول موس رو میچرخونم یه همچین صدایی میاد.
    Last edited by omidbaratitavana; 23-05-2020 at 13:24.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2024

پيش فرض صدای جیرجیر لپ تاپ

سلام
    داداش مشکل شما حل شد؟؟؟
    یکی دو روزی هس که یه همچین مشکلی برای منم پیش اومده
    وقتی دستم رو میزارم رو کلیک چپ موس و درگش میکنم و یا وقتی ک اسکرول موس رو میچرخونم یه همچین صدایی میاد.
    سلام
    مشکلتون حل شد؟ الان این اتفاق برای لپ تاپ منم افتاده گارانتی هم داره
    لطفا بهم بگید که چی شد این صدا حل شد یا نه؟

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •