تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 49 از 61 اولاول ... 3945464748495051525359 ... آخرآخر
نمايش نتايج 481 به 490 از 607

نام تاپيک: Chelsea F.C | آبی های لندن | فصل 2016-2017

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کنایه سنگین تیبو کورتوا به مورینیو

تیبو کورتوا، مربی سابق خود مورینیو را به ایجاد جنگ روانی و بازی کثیف مقابل چلسی متهم کرد.

چلسی شب گذشته در یک چهارم نهایی جام حذفی توانست با یک گل از سد منچستریونایتد گذر کرده و راهی نیمه نهایی شود. در بازی شب گذشته، کونته و بازیکنان چلسی معتقد بودند که یکی از برنامه های اصلی یونایتد در زمین، انجام خطای های شدید روی ستاره هایی چون هازارد بوده است.

منچستر یونایتد از اواسط نیمه اول به دلیل اخراج هررا مجبور شد کار را 10 نفره ادامه دهد.

گلر بلژیکی چلسی در همین رابطه گفت:« سبک بازی یونایتد انجام خطاهای زیاد و بازی خشن بود؛ سبک ویژه مورینیو؛ اما فکر می کنم آندر هررا تاوان اشتباه هم تیمی هایش را داد؛ چرا که جونز 5 خطا روی هازارد انجام داد و سپس خطای ششم برای هررا بود که باعث شد اخراج شود.»

کورتوا ادامه داد:« یونایتد سعی در ارائه بازی روانی داشت و می خواست روی فکر و تمرکز ما تاثیر منفی بگذارد و همه اینها دستور مورینیو بود؛ ولی ما در تله آنها گرفتار نشدیم. ما به سبک خودمان بازی کردیم؛ همان سبکی که در 6 ماه اخیر نشان داده ایم. ای کاش یک گل دیگر هم می زدیم ولی در این زمینه دچار بدشانسی شدیم.»

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mourinho has made Manchester United dirty, says Courtois

2. 3 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برد خوبی توی جام حذفی داشتیم
    هر چند داور شاید می تونست بازیکن منچستر رو اخراج نکنه ولی در هر صورت ما توی این زمین بعید می دونم باخت بدیم و مدت هاست فقط بردیم
    بعد گل هم شاید کنته ریسک نکرد وگرنه چون اونا حمله نمی کردن میشد فابرگاس و پدرو رو مثلا جای ماتیچ و آلونسو اورد و ترکیب هجومی تر بشه
    به هر حال نیمه نهایی رفتیم و بازی با تاتنهام سخته و امیدوارم انتقام اون بازی آخرو بگیریم

توی لیگ هم فک نکنم دیگه دست یافتنی باشیم و امتیاز زیادی برا قهرمانی نمی خوایم
    فک کنم حتی فقط بازی های توی خونه هم ببریم صد در صد قهرمانیم
    شاید بازی سه هفته بعد که با سیتی توی خونه داریم تعیین کننده باشه و بتونیم دیگه تقریبا قطعی کنیم

4. 3 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

داوریها تو انگلیس فاجه ان .با وجود اینکه اصلا از کاستا خوشم نمیاد ولی هر چیزی حدی داره یه مشت وحشی رو ریخته تو زمین داورم که معلوم نیست داره چه غلطی میکنه.
    از کهیل هم صحبت نکنیم خیلی بهتره.یه ادم مستم اون خطارو نمیکرد وقهرمانی با این شرایط شاهکار کونته است وسلام.

6. این کاربر از jack82 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

خدایا از دست این گل نزها دیوانه نشیم صلوات.چه گلایی میزنیم و چه توپایی رو
    گل نمیزنیم.یکی به این پدرو باید بگه اقا نزن زیر توپ بزن پشت توپ به خدا گل قشنگ نمیخوایم.کاستا هم که خدای لاس زدن با توپه اگه پاس بده موقعیت هامون چند برابر میشه.
    تو بازی که کورتوا حتی یه توپم نگرفت داشتیم دو امتیاز از دست میدادیم که خوشبختانه این اتفاق نیفتاد.بدون ازار تیم طراوت همیشگی رو نداشت ولی باز هم موقعیتهای فراوان رو با بی دقتی محض و الته بدشانسی از دست دادیم.
    نیاز به یک گلزن قهار بیشتر از هر چیزی به چشم میاد.و البته دفامون فوق العاده ست

8. 2 کاربر از jack82 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

متاسفانه بد موقعی از فصل باختیم اونم توی خونه و یه بازیی که هیچ کی فکرشو نمی کرد!
    بازیو ندیدم ولی از هایلایت ها مشخص بود که کریستال پالاس از تک موقعیت ها استفاده کرد ولی بازیکنای چلسی خیلی توپ خراب کردن به خصوص کاستا
    شاید یه دلیل باخت بازی های ملی باشه که ما بازیکن زیاد داشتیم و یه دلیل هم اینکه در نبود موزس این بازی سیستم 3-4-3 نبود
    در کل خیلی غیر منتظره بود و تاتنهام هم دوباره رقیبمون برای قهرمانی شد

باز خوبه تیمای دیگه مثل سیتی و لیورپول فاصله زیادتر دارن و دیگه نمی رسن و الان تنها رقیب همین تاتنهامه
    الان 4 تا بازی آینده مون به ترتیب با سیتی ، بورنموث ، منچستر و آخری هم با تاتنهام توی جام حذفیه که کلا برنامه سختیه
    نکته مهم اینه که بازی چهارشنبه رو با سیتی ببریم تا دیگه تاتنهام نزدیکتر نشه بعد این برد دیگه سخت می تونه بهمون برسه
    چون بازی های هر جفت چلسی و تاتنهام تقریبا شبیه هم می مونه و حتی چلسی دو تا باخت هم بده و تاتنهام کلا همه رو ببره باز چلسی قهرمانه
    هر چند که باید راحتر از این حرفا قهرمان بشیم و تا اینجا اومدیم نذاریم دیگه کار به روز آخر بکشه

10. 3 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

باخت دیشب خیلی کارو سخت کرد.اگه مقابل سیتی امتیاز از دست بدیم هفته های پر استرسی در انتظارمون خواهد بود.بازیو دیشب ندیدم ولی ندید مطمعنم باز هم موقعیتهای فراوانی خراب کردیم.
    اقا بازیای تاتنهام خیلی راحته خدا کنه اتفاق بدی نیفته.باخت دیشب الانم برام باور نکردنیه

12. 3 کاربر از jack82 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

باخت دیشب خیلی کارو سخت کرد.اگه مقابل سیتی امتیاز از دست بدیم هفته های پر استرسی در انتظارمون خواهد بود.بازیو دیشب ندیدم ولی ندید مطمعنم باز هم موقعیتهای فراوانی خراب کردیم.
    اقا بازیای تاتنهام خیلی راحته خدا کنه اتفاق بدی نیفته.باخت دیشب الانم برام باور نکردنیه
    فوتبال قابل پیش بینی نیست ولی تقریبا قهرمانی چلسی مسجل شده ، تو 9 بازی باقی مانده و 9 امتیاز فاصله در جدول احتمال عقب افتادن چلسی و گرفتنش توسط اسپورز کمه.

14. 2 کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه emadd69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    SOUTH

پيش فرض

باخت بدی بود . حداقل باید تساوی رو میگرفتیم
    به نظر من بازی های ما تا آخر فصل نسبت به تاتنهام سخت تر هست .اورتون / سیتی / یونایتد ... مخصوصا که این تیم ها تیم های خشمگینی هستند و مطمئنا با تمام توانشون برای جبران بازی رفت میان . این تاتنهام هم لامصب شُل نمیکنه .

خدا کنه موزس زودتر برگرده . هر طور شده حتی شده با اختلاف گل هم باید قهرمان شیم تا بار سنگین از روی دوش کنته برداشته شه . بعدش با خیال راحت میتونیم بریم برای تقویت ترکیب تیم . اگه امسال تابستون ( با وجود قهرمانی احتمالی چلسی ) باز هم نقل و انتقالات خوبی نداشته باشیم ، من یکی دیگه از آبراموویچ نا امید میشم .

به امید قهرمانی
    Last edited by emadd69; 03-04-2017 at 14:04.

16. 3 کاربر از emadd69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

هازارد: من مثل مسی هنرمند نیستم

ادن هازارد، ستاره چلسی معتقد است که او با مسی در یک رده نیست و ستاره آرژانتینی "یک هنرمند" است.

هازارد در این فصل عملکردی استثنایی داشته و نقشی کلیدی در نمایش های خوب چلسی ایفا کرده است. همین عملکرد خوب ستاره بلژیکی باعث شده تا او با لیونل مسی مقایسه شود ولی هازارد هنوز خودش را در این سطح نمی‌داند.

او گفت:" به نظر من هنرمندهای واقعی زیدان و رونالدینیو بودند. خوان رومن ریکلمه هم با توپ عالی حرکت می‌کرد. همینطور مسی. کاری که او با توپ می‌کند با همه متفاوت است.

خودم را در این سطح نمی‌بینم. این دیگران هستند که باید نظر بدهند. من خودم را با هنرمندی مثل مسی مقایسه نمی‌کنم. من فقط می‌خواهم هواداران را خوشحال کنم. کسانی که به استادیوم می‌آیند می‌خواهند از بازی لذت ببرند. این به بازیکنان بستگی دارد که بتوانند آنها را خوشحال کنند."

18. 3 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

جنون فوتبال امشب داشت مارو سکته میداد.بازی بسیار بسیار مهمی رو بردیم.امان از دست این تاتنهام تا دقیقه 88 عقب بودن اخرش سه تازدن.میترسم با این روند تاتنهام همه بازیاشو ببره.جا برا اشتباه به هیچ عنوان نیست.باید همه بازیای خانگی و دو بازی خارج از خانه رو ببریم.بازیای خانگیمون رو کاغذ راحتن وای نتیجه پالاس کلا نگرانم کرده امیدوارم بخیر بگذره

20. 3 کاربر از jack82 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •