تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 61 از 61 اولاول ... 11515758596061
نمايش نتايج 601 به 607 از 607

نام تاپيک: Chelsea F.C | آبی های لندن | فصل 2016-2017

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

از مدیرای عزیز اگر کسی هست لطفا تاپیک فصل بعد ما رو تایید کنید و اینو بایگانی کنید
    تاپیکی هنوز زده نشده که تایید کنیم. یکی از هواداران یه تاپیک بزنه، ما تایید کنیم و این یکی رو قفل کنیم

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دیروز زدم نوشت منتظر تایید توسط مدیریت ولی اگر نیست دوباره میزنم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

تا باز شدن تاپیک جدید.اخرین پیامم تو این گروه
    متاسفانه شایعات جدایی کنته بسیار شدید شده این روزا و دلیلشم پیامک کنته به کاستا و پایین اومدن قیمت این عتیقه بیان میشه.
    هر چند کار کار کنته به نظرم غیر مسولانه و تا حدودی عجولانه بود ولی نه تنها این دلیل بلکه هیچ‌دلیل دیگه ای جدایی کنته از تیم رو توجیه نخواهد کرد.
    خدا وکیلی بیای اون تیم داغون رو تحویل بگیری و به یکی از با شکوه ترین قهر مانیهای تاریخ نبدیل کنی اخرشم جوابت این باشه.
    الان دیگه دارم کم‌کم به مخ ابراموویچ شک میکنم.جدایی کنته ابراموویچ رو به یک چهره منفور بین هواداران تبدیل خواهد کرد.
    اقا هر چی فکر میکنم اصلا و ابدا جدایی کنته تو کتم نمیره و در صورت انفاق افتادن فصل بعد رو دنبال نکنیم سنگین تریم

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

متاسفانه شابعات داره بیشتر و بیشتر میشه و همه چی سر اون پیامک کونته به کاستا هستش !

در این قضیه من طرف کونته رو میگیرم . مربی مختاره کادر خودش رو داشته باشه و مقصر خود کاستاست که اون پیام رو علنی کرد ! بنظرم باید شدیدا جریمه بشه !

از طرفی رابطه کونته و باشگاه بدجور تیره و تاره ! هم بهخاطر نقل و انتقالات و هم به خاطر کاستا !

با توجه به سابقه قبلی کونته باید کمی نگران بود بابت جدایی !

همین الان خبری اومد که میگه دارن با انریکه مذاکراتی مخفیانه میکنند برای اینکه اگر کونته بره اون رو بیارن !

جدایی کونته مساوی سقوط ازاد و بدون بازگشت چلسی !‌

در هر صورت امیدوارم کاستای اشغال و چند نفر دیگه از تیم برن و کونته بمونه و نقل و انتقالات عالی داشته باشیم و همه چی عادی بشه !‌

اگه نباشه جاش خالی می مونه emadd69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    SOUTH

پيش فرض

دوستان اینطور که مشخصه قضیه جدایی کنته شایعه بوده .. چندتا منبه از جمله اسکای گفتن کنته فصل بعد مربی چلسی خواهد ماند ..
    از طرفی خبرهایی میرسه که انگار چلسی با 1/2 بازیکن که من احتمال میدم لوکاکو و باکایوکو باشه به توافق رسیده ، اما اقدامات رسمی و اعلام رسمی رو گذاشته برای ماه جولای به دلیل اینکه توی ماه جولای اسپانسر جدید شروع به کار میکنه .
    یه همچین چیزایی ... البته یه ذره غیر قابل باور به نظر میرسه

6. این کاربر از emadd69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

دوستان اینطور که مشخصه قضیه جدایی کنته شایعه بوده .. چندتا منبه از جمله اسکای گفتن کنته فصل بعد مربی چلسی خواهد ماند ..
    از طرفی خبرهایی میرسه که انگار چلسی با 1/2 بازیکن که من احتمال میدم لوکاکو و باکایوکو باشه به توافق رسیده ، اما اقدامات رسمی و اعلام رسمی رو گذاشته برای ماه جولای به دلیل اینکه توی ماه جولای اسپانسر جدید شروع به کار میکنه .
    یه همچین چیزایی ... البته یه ذره غیر قابل باور به نظر میرسه
    چه عجب يه خبر (شايعه) خوب هم شنيديم!!
    ممنون

9. 2 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •