تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 58 از 61 اولاول ... 8485455565758596061 آخرآخر
نمايش نتايج 571 به 580 از 607

نام تاپيک: Chelsea F.C | آبی های لندن | فصل 2016-2017

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

قهرمانی لیگ برتر رو به همه طرفداران چلسی تبریک میگم
    فصل سختی رو گذروندیم و قهرمانی هم واقعا حقمون بود
    این تیمی که کنته این فصل ساخت می تونه حتی توی لیست تیمای برتر تاریخ لیگ برتر هم قرار بگیره
    امیدوارم دو تا بازی بعدیمون هم ببریم و رکورد خوبی هم به جا بذاریم ولی دیگه در کل دیگه استرس ها گذشت
    فقط یه قهرمانی جام حذفی باقی مونده تا فصل دیگه عالی تموم بشه

2. 6 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

با ورود موراتا، لوکاکو، مانولاس و رودریگز

چلسی و انتظار برای یک تابستان داغ

با توجه به حضور در لیگ قهرمانان، احتمالا تابستان شلوغ و پر هزینه ای در انتظار چلسی خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، خداحافظی با بهترین گلزن چلسی در لیگ برتر می تواند یکی از تغییراتی باشد که قهرمان لیگ برتر قرار است در فصل جدید با آن مواجه شود. آنتیونیو کونته در تابستان سال گذشته و بعد از سپری کردن تورنمنتی دشوار با تیم ملی ایتالیا در یورو 2016 به اردوی چلسی ملحق شد اما حالا و بعد از کسب قهرمانی در لیگ برتر، در موقعیت بهتری برای تشویق رومن آبراموویچ برای خرید ستارگان بزرگ و رقم زدن فصلی موفق قرار دارد.
    اخبار حاکی از آن است که آبی های لندن بودجه ای 120 میلیون پوندی را برای تابستان امسال در نظر گرفته اند و همچنین قرار است تعدادی از بازیکنان قرضی نیز دوباره به استمفوردبریج بازگردند. اخبار زیادی در مورد پیشنهاد 76 میلیون پوندی تیانجین از سوپرلیگ چین به دیگو کاستا به گوش می رسد و احتمالا او بالاترین دستمزد را در بین بازیکنان فوتبال جهان دریافت خواهد کرد. به جز تیانجین، چند باشگاه دیگر چینی نیز به دنبال جذب مهاجم تندخوی چلسی هستند.
    پس بدین ترتیب، هدف اول آبی های لندن جذب یک یا دو مهاجم گلزن در تابستان است که اهداف اصلی آنها آلوراو موراتا، ستاره اسپانیایی رئال مادرید و رومن لوکاکو، آقای گل لیگ برتر و ستاره سابق خود چلسی و عضو فعلی اورتون است. البته نباید فراموش کرد که آندره بلوتی، ستاره گلزن تورین و موسی دمبله از سلتیک نیز نام هایی هستند که در فهرست مهاجمان مدنظر چلسی به چشم می خورند.
    همچنین تامی ابراهیم، مهاجم 19 ساله بریستول که از چلسی به این تیم ملحق شده، بعد از درخشش در این تیم به ترکیب چلسی بازخواهد گشت. اگرچه میچی باتشوایی زننده گل قهرمانی چلسی در برابر وست بروم بود، اما آینده او در رختکن این تیم در هاله ای از ابهام قرار دارد و ممکن است به تیم هایی که از لیگ برتر، لیگ ایتالیا و فرانسه که خواهان او هستند ملحق شود. پست دیگری که آبی های لندن به دنبال تقویت آن هستند، بال کناری است که در سیستم کونته از اهمیت فراوانی برخوردار است. با توجه به اتکای بیش از حد سرمربی ایتالیایی به درخشش ویکتور موسس و مارکوس آلونسو، آنها قصد دارند میشل آنتونینو را به خدمت بگیرند. رایان برتراند، مدافع سابق چلسی نیز یکی دیگر از گزینه های نام برده برای بازگشت به ترکیب این تیم است اما به هر حال نام های زیادی برای تقویت این پست در رسانه ها مطرح شده است.
    با توجه به جدایی جان تری، خروج ایوانوویچ در زمستان گذشته و مورد سوال بودن آینده کورت زوما، چلسی به شدت به دنبال تقویت خط دفاعی خود است. آندریاس کریستنسن، مدافع قرضی چلسی بعد از 2 فصل حضور در گلادباخ به ترکیب تیم بازخواهد گشت و در اردوی پیش فصل چین مورد آزمایش قرار خواهد گرفت. کولیبالی، مانولاس، رودریگز و لاپورته، نام های مطرح شده برای تقویت خط دفاعی چلسی هستند و هدف کونته داشتن 6 مدافع آماده است زیرا معمولا او تیمش را با 3 مدافع وسط به میدان می فرستد. درون دروازه، به احتمال فراوان شاهد جدایی آسمیر بگوویچ خواهیم بود زیرا او قصد دارد در تیمی عضویت داشته باشد که سنگربان اول باشد و با حضور تیبو کورتوا این اتفاق ممکن نیست. آبی های لندن در پی جذب یک هافبک میانی نیز هستند اما در این پست گزینه های زیادی وجود ندارد. باکایوکو از موناکو و کسیه از آتالانتا بازیکنانی هستند که مورد نظر کونته قرار دارند اما در حال حاضر نیز با حضور ماتیچ، کانته و فابرگاس ترافیک زیادی در این پست وجود دارد.
    همچنین دغدغه بعدی چلسی، روشن شدن تکلیف بازیکنان قرضی این تیم در تابستان امسال است. برتراند ترائوره، مارکو ون خینگل، پاسالیچ و اومرو از جمله این بازیکنان هستند و کونته باید به سرعت در مورد آینده آنها تصمیم گیری کند. چلسی در فصل آتی در لیگ قهرمانان حضور خواهد داشت و کونته به وضوح و بارها در هفته های اخیر اعلام کرده که برای حضوری مقتدرانه در فصل آینده، ترکیب چلسی نیاز به تقویت دارد. پس با این تفاسیر، احتمالا تابستان شلوغی در انتظار آبی های لندن خواهد بود.

4. 5 کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

خوب متاسفانه آخرین بازمانده نسل طلایی چلسی کاپیتان لیدر و افسانه چلسی جان تری اخرین بازی خودش رو برامون انجام داد و در دقیقه 26 و با تشویق هوادارا و از بین تونل افتخار بازیکن های خودی تعویض شد و میراث خودش رو جاودانه کرد و کاپیتانی رو تحویل کیهیل داد و رفت .

مرسی کاپیتان برای همه فداکاری هایی که برامون کردی برای همه گل هایی که برامون زدی برای همه گل هایی که برامون نزدی برای همه موقعیت های که دفع کردی یا همه سوتی هایی که دادی همه و همه این موارد از تو برامون یه اسطوره ساخت و برامون اسطوره باقی خواهی ماند .

پ. ن :‌چلسی اخرین بازیش رو داره با 3 گل و برد تموم میکنه و رکرود بیشترین برد در تاریخ لیگ رو البته اگر اشتباه نکنم به اسم خودش میزنه ! یه پایان فوقالعاده برای کونته و تیمش البته قبل در لیگ چون هنوز حذفی رو پیش رو داریم !

6. 6 کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

۹۳ امتیاز، پایان فصل اول دون آنتونیو در لیگ برتر

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخرین بازی فصل، آخرین بازیِ کاپیتان، جشن قهرمانی

طرفداری- قهرمانِ لیگ جزیره در آخرین بازی هم عقب نکشید و با کسب پیروزی برابر ساندرلند، در اولین فصل آنتونیو کونته در لیگ برتر، ۹۳ امتیاز دشت کرد.
    ساندرلندی ها که سقوط خود را قطعی می دیدند، بازی را طوفانی آغاز کردند. سانتر ارسالی مارتینز در دقیقه ۲ در شلوغی محوطه جریمه به مانکیو رسید تا این بازیکن توپ را به زیرطاق کورتوا بفرستد. در دقیقه ۷ بازی، آلونسو ضربه آزاد بدست آمد را به تیرک دروازه کوبید.
    در ادامه همین فرصت، اصرار چلسی به حفظ توپ باعث شد در گوشه سمت راست دروازه حریف توپ به ویلیان برسد و بازیکن برزیلی در زاویه بسته به زیبایی دروازه حریف را باز کند. در دقیقه ۱۱ بازی، کوستا و هازارد همزمان موقعیت ایده آلی را در جلوی دروازه از دست دادند.
    یک دقیقه بعد شوت آلونسو را پیکفورد بلوکه کرد. در دقیقه ۱۵، سانتر لوییز را کوستا استفاده نکرد. در دقیقه ۲۰، پاس آلونسو به کوستا در نهایت با واکنش عالی پیکفورد همراه شد و در بازگشت، موزس توپ را به هوا فرستاد. در دقیقه ۳۱ فرار موزس و پاس او به ویلیان باعث شد ستاره برزیلی شوتی را راهی دروازه حریف کند که با اختلاف کم به بیرون رفت.
    در دقیقه ۴۳، ساندرلند رو یک ضربه ایستگاهی دیگر دومین موقعیت مهمش را هم نزدیک بود به گل تبدیل کند اما ضربه اوشی را کورتوا گرفت. مهمان نیمه دوم را هم بهتر آغاز کرد و کورتوا بار دیگر نگذاشت تیمش عقب بیافتد. در دقیقه ۵۹، کنترل توپ توسط کوستا و پاس وی به هازارد با فرار ستاره بلژیکی همراه بود و شوت زیبای او چلسی را به گل دوم رساند.
    در دقیقه ۷۶، سانتر فابرگاس با اشتباه مدافعان ساندرلند و دروازه بان این تیم به پدرو رسید و وی دروازه خالی را باز کرد. در دقیقه ۸۸، آزپیلیکوئتا در پشت محوطه شوت زیبایی را به سمت دروازه حریف زد اما توپ با اختلاف کم به بیرون رفت. در دقیقه ۸۹، پاس عمقی پدرو، باتشوایی را تک به تک کرد تا وی توپ را از میان پاهای دروازه بان عبور دهد. در دقیقه ۹۰، باتشوایی در موقعیتی مشکوک به آفساید فرار کرد و با دریبل ۲ بازیکن، توپ را به گوشه دروازه ساندرلند رساند تا چلسی پایان خوشی در لیگ برتر داشته باشد.

ترکیب دو تیم:

آمار بازی:

- - - Updated - - -

چلسی پنجمین عنوان قهرمانی اش را در لیگ برتر جشن گرفت.

طرفداری - چلسی موفق شد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در فصل 2016-2017 شود. آنتونیو کونته در اولین فصل حضورش با آبی ها موفق شد با 30 پیروزی رکوردی تاریخی به جا بگذارد. کاپیتان جان تری آخرین جام خود را با چلسی جشن گرفت.

8. 3 کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

آنتونیو کونته باور دارد که چلسی باید به موفقیت کسب شده توسط خود افتخار کند.

طرفداری- جشن قهرمانی تیم چلسی در بازی مقابل ساندرلندبا احساسات بسیاری همراه بود. خداحافظی جان تری و استیو هالند از طرفداران چلسی، صحنه های احساسی زیادی را رقم زد. آنتونیو کونته نیز نتوانست این ها را در کنفرانس خبری پس از بازی انکار کند.
    به گزارش سایت رسمی باشگاه چلسی، آنتونیو کونته پس از بازی مقابل ساندرلند گفت:
    امروز با احساسات بسیاری همراه بود. این فوق العاده است که فصل را این گونه به پایان برسانیم. ما با 30 برد، قهرمان این لیگ شدیم. ما بر سختی های زیادی غلبه کردیم و باید برای این قهرمانی همراه با طرفداران و خانواده خود افتخار کنیم.
    خداحافظی جان تری
    پیش از این گفته بودم که باید راه مناسبی برای خداحافظی قهرمان باشگاه پیدا کنیم. او لیاقت این را داشت که بازی را از ابتدا شروع کند. سپس در دقیقه 26 تعویض شود. او استحقاق این جشن را داشت زیرا که تاریخ چلسی را نوشته است. برای او و خانواده اش آرزوی بهترین ها را دارم. برای من و باشگاه این غم بزرگی است که او را از دست می دهیم. او در داخل و خارج از زمین بسیار به من کمک کرد. باید به تصمیم او احترام بگذاریم. کار بازیکنانم برای ایجاد یک گارد افتخار برای او بسیار عالی بود. او یکی از بهترین مدافعان جهان است و لیاقت این ها را دارد.
    میچی باتشوایی
    برای او خوشحالم چرا که فصل سختی را گذراند. این آسان نیست که از لیگ دیگری بیایید و در لیگ برتر انگلیس بازی کنید. این جا لیگ قدرتمندی است. بعد از یک سال کار ، تلاش و تعهد به باشگاه، او لیاقت بازی در آخرین دیدار لیگ را داشت.
    فینال جام حذفی در برابر آرسنال
    این خطرناک است. این که فکر کنیم همه چیز تمام شده است و قهرمانی یا شکست در این بازی شرایط را تغییر نمی دهد. ما باید مانند برنده ها فکر کنیم. این فصل فوق العاده خواهد شد اگر که موفق شویم تا جام حذفی انگلیس را نیز مال خود کنیم. ما باید راه درست را پیدا کنیم. ما و آرسنال در یک سطح قرار داریم. ما در دیدار رفت 3-0 به آن ها باختیم و پس از آن 3-1 پیروز شدیم. حالا فرصت این را داریم تا بازی سوم را در برابر آن ها انجام دهیم. این فرصت خیلی خوبی است تا دومین جام فصل را نیز به دست بیاوریم. من برای پیدا کردن بهترین عملکرد بازیکنانم در آن بازی تلاش خواهم کرد. شش روز فرصت دارم تا ترکیب یازده نفره خود را انتخاب کنم و به بازیکنانی که دقایق بیش تری برای بازی کردن نیاز دارند، فرصت بدهم. این فصل نشان داد بازیکنانی که از روی نیمکت به بازی می آیند، بسیار قاطع هستند. امروز پدرو و باتشوایی از رو نیمکت به زمین آمدند و گلزنی کردند. فابرگاس نیز در بازی مقابل واتفورد این چنین گلزنی کرد. اگر از من بپرسید چه تیمی انگیزه بسیاری دارد، پاسخ من آرسنال است. زیر تنها راهی که آن ها می توانند فصل خوبی داشته باشند این است که قهرمان جام حذفی شوند. بعد از تمام این سال ها آن ها به لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا نکرده اند. این بحث درباره موارد تاکتیکی نیست، همه چیز در مورد انگیزه است.

10. 3 کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اسطوره باشگاه چلسی در پایان فصل از جمع آبی پوشان جدا خواهد شد.

طرفداری- جان تری، مدافع باشگاه چلسی پس از انجام [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در استمفوردبریج برای چلسی، عنوان کرد که به حضورش در چلسی طی این سال ها افتخار می کند. به نقل از سایت رسمی چلسی، اسطوره آبی پوشان پس از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تیمش مقابل ساندرلند اظهار داشت:
    روز سختی برایم بود. دوران طولانی در این باشگاه سپری کردم و خوشحالم که امروز با تشویق تماشاگران کارم را به اتمام رساندم. جو بسیار احساسی بود. از بازیکنان و هواداران به خاطر حمایت شان بسیار تشکر می کنم. این باشگاه برای 22 سال خانواده من بوده و از صمیم قلب از همه تشکر می کنم. احساس باورنکردنی دارم که توانستم در این مدت طولانی در باشگاه چلسی بمانم.
    وی ادامه داد:
    این باشگاه برایم به معنی همه چیز است. زمانی که 14 ساله بودم، صندلی ها، توالت ها و رختکن ها را تمیز می کردم. من از پایین ترین سطح شروع کرده و آن قدر تلاش کردم تا به این مرحله رسیدم. فکر می کنم همین مسئله باعث شده تا با هواداران رابطه فوق العاده ای داشته باشم زیرا یکی از خود آن ها هستم. لحظات فوق العاده ای در طول این سال ها داشته ام. اولین جام در لیگ برتر در سال 2005 به دست آمد که برایم بسیار خاص بود و پس از آن نیز افتخارات فوق العاده کسب کرده ام.
    مدافع انگلیسی تصریح کرد:
    شاید من در این فصل به اندازه کافی بازی نکردم ولی بازیکنان عملکرد فوق العاده ای داشتند. کونته با یک سیستم و سبک جدید به تیم آمد و باید این بازیکنان را به دلیل شیوه ای که بازی می کنند، تشویق کرد. هدف تیم شکستن رکورد 30 پیروزی در یک فصل بود که این را نیز انجام دادند و حالا یک بازی مهم دیگر هفته آینده در جام حذفی داریم که منتظر این رقابت هستیم.

12. 3 کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

در بیانیه خداحافظی اش گفته بود: "همیشه حواسم به این بوده است که در موقعیت مناسبی بروم و به شکل درست. حالا احساس می‌‌کنم که انتهای این فصل، هم برای باشگاه و هم برای من زمان مناسبی است". کاش حواسش به دل های ما هم باشد به هوادارانش که دلش را ندارند در لباس دیگری او را ببینند.

اختصاصی طرفداری- 15 می 2017 استادیوم استمفودربریج دقیقه 22 کاپیتان آبی های لندن جان تری دروازه واتفورد را باز می کند، تنها گل او در فصل اخیر و دومین گلش در دو فصل گذشته در شب درخشش میچی باتشوایی و پس از آن این کاپیتان، رهبر و اسطوره آبی ها بود که به پهنای صورت اشک می ریخت و گریه می کرد، تا اگر ندیده اند ببینند که هیولاها هم گریه می کنند و چه بهتر برایِ خود او تا شاید با زبانی که درکش برای همه رنگ ها و سنین قابل فهم تر است به بهترین قاضیان دنیا از احساساتش نسبت به باشگاهی بگوید که بیست و دو سال از زندگیش را در آن گذرانده است و برایش از هر نقطه در دنیا، انگلستان و لندن امن تر است و برای ساکنینش قابل اعتمادتر. جایی که خماری و نشئگی، صفر و صد و بندگی و سروری را با آن گذرانده در اوج تنهایی تنها نمانده و وقتی همه دنیا به او پشت کردند او را با آغوش باز پذیرفته اند و حالا در انتهای خط فهمیده که بهتر است مکالمه محو باشد و همان بهتر که همین اشک ها، شاهپرک های انتشار حواس او به سوی هوادارانش باشند چه آخرین بار که در دادگاه برای اثبات خودش در یک محکمه رسمی با زبانش حرف زد و گفت به آنتوان فردیناند آن حرف ها را نزده به خرج کسی نرفت و نتیجه اش همان شد که همه می دانید.

14. 2 کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

صحبت از ابعاد فنی و ویژگی های فوتبالی جان تری برای هوادارانی که در سال های اخیر با فوتبال او زندگی کرده اند قلم فرسایی بیهوده است چه بارها و بارها در همین تارنما از هنر مدیریت و رهبری او خوانده ایم و هزاران بار هنر واقعی او را درون زمین دیده ایم. با هیج متری و میزانی جی تی را نمی توان جز برترین و با ثبات ترین مدافعان قرن بیستم ندانست. کسی که جیمی کرگر او را بهترین مدافع انگلیسی عصر حاضر می دانست، کاپیتانی در عقب زمین که رهبر و مربی درون زمینِ تیم بود. نقطه اطمینان و اتکای لمپارد و دروگبا برای هجوم و نگهبانی امن برای حراست از دروازه پتر چک بزرگ. تایمینگ مناسب برای سر زنی، سرعت بالا و بازی خوانی فوق العاده از جی تی مدافعی ساخت که هم روی هوا و هم روی زمین در زمره بهترین های عصر خود باشد. رهبری که به گفته اکثر هم دوره هایش راس اصلی مربع شگفت انگیز چلسیِ مورینیو (عشق اول آبی ها) بود و حالا پس از بیست و دو سال همچنان خبری از نشانه های غفلت و سستی را نمی توان در اسباب و اثاثیه اش پیدا کرد.

هانس گئورگ گادامر فیلسوف آلمانی قرن بیستم را عصر حاکمیت رسانه بر دنیا می دانست، قرن بیست و یکم که تکلیفش روشن است، اینکه ما هر خبری را از قاب رسانه می بینیم، لالایی شبانه را از دهن او می شنویم و اخم دراکولا و لبخند بتمن از شعاع چشمان او می بینیم هم خود از آن باگ های مسئله ساز عصر مدرن است، چه همین جعبه جادو می تواند خیلی سیاهی ها را سفید و خیلی سفیدی ها را سیاه جلوه بدهد و اذهان عمومی را مثل همان حسی که مردم به بن افلک بیچاره در دختر گمشدهِ فینچر داشتند، شکل دهد و در این شکل دهی چه فرم هایی که دفرمه نمی شود و چه نامیزان هایی میزان. مسئله متاسفانه به همین جا ختم نمی شود که دروغ نه سیاه را سفیدی نشان دادن که خیلی خیلی خیلی سیاه نشان دادن یک لکه سیاه وسط انبوهی از سفیدی را نیز شامل می شود. مثل داستانِ جان تری که لغزش یک مرد بود. لغزشی عیان شده از بین هزار میلیون لغزش پنهان مانده و برملا نشده، به دست رسانه نرسیده، رسوا شده ای میان باکره های دروغین و قدیسان کاربلد، پس با منطق ما قابل اغماض است مثل همان لغزشِ لوژنیکی، مثل آن سُری که خورد و سَر هزاران نفر از طرفدارانش را برد بین دست هایشان و آرزوهای یک تیم را ته دره، بی تقصیر بود چرا که زمین ناهموار همیشه باعث می شود پایی که در سراشیبی است مطمئن تر باشد و زمینِ مقابلِ تری انگلیسی هیچ گاه هموار نبوده است.
    البته این هم مولود ذهن لعنتی ما آدم هاست. این ذهن همه چیزِ خواهِ پرفکشنیست که به هیچ سطحی قانع نیست و همیشه در پی چیزی بیشتر است. فوتبالیست خوبی است؟ پدر خوب چطور؟ پدر خوبی است، همسر خوب طور؟ همسر خوبی است؟ شهروند خوب چطور؟ شهروند خوبی است؟ فعال محیط زیست چطور. همین بی نهایت طلبی ما، همین پا در زمین داشتن و سر در آسمان داشتنِ ما همیشه باعث آن شده تا نبینیم داشته هایمان را، زمین را خاک را. مثل اینکه آن قدر دنبال مائده بهشتی باشیم تا طعم سیب زمینی سرخ کرده را فراموشی کنیم یا آن قدر نواهای ملکوتی را بجوییم تا یادمان برود که همین قارقار کلاغ چه طراوشاتی را نمی تواند به لحظه های ما ببخشد. در مورد جی تی، اخلاق و ما نیز داستان همین است. اینکه از او بخواهیم چیزی فراتر از آنچه هست باشد، جوانمردانه نیست، نسبت به هیچ طرف این بازی اخلاقی نیست که از این منظر به او بنگریم و به ترازو بکشیمش، که با این فریم از یاد می بریم، دست آوردهای غیر قابل کتمان او برای آبی ها را و با شاخص هایی بی ربط در مورد یکی از بهترین مدافعین تاریخ جزیره حرف می زنیم که نه سول کمپل و نه حتی ریو فردیناند نتوانستند تا این حد با ثبات و بی تاثیر یک کیفیت ثابت را در طول سالیان متمادی تکرار کنند و عالی بمانند.
    داستان جی تی به عنوان اخرین بازمانده آن نسل طلایی با آخرین فِرِیم های فصل درخشان چلسی هم بالاخره به آخرش رسید، آن هم در آغاز داستانِ فوق جذاب چلسی و دون آنتونیو دوست داشتنی ، موقعیت مغتنمی بود برای خداحافظی، برای رفتن. مثل کهن سالانی که آرزویشان رفتن در زمانی است که هنوز سرپا هستند و دست و پا گیر کسانشان نیستند، کسی نمی تواند از تایمینگ خداحافظی او ایرادی بگیرد. در بیانیه خداحافظی اش گفته بود: "همیشه حواسم به این بوده است که در موقعیت مناسبی بروم و به شکل درست. حالا احساس می‌‌کنم که انتهای این فصل، هم برای باشگاه و هم برای من زمان مناسبی است". کاش حواسش به دل های ما هم باشد به هوادارانش که دلش را ندارند در لباس دیگری او را ببینند.

16. 2 کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

تری: چلسی در تابستان 6 بازیکن می‌خرد

جان تری، کاپیتان چلسی که در پایان فصل از این تیم جدا خواهد شد مدعی شد که فصل آینده این تیم پنج یا شش بازیکن بزرگ خواهد خرید.
    به گزارش "ورزش سه"، چلسی پس از یک فصل بسیار ضعیف، امسال با هدایت کونته دوباره قهرمانی لیگ را از آن خود خواهد کرد و حالا تیم کونته که 30 پیروزی از 38 بازی کسب کرده، به دنبال تقویت خود برای فصل آینده و چمپیونزلیگ است. تری که در پایان فصل از این تیم جدا می‌شود، مدعی شد که آنها فصل آینده 5 یا 6 بازیکن به خدمت خواهند گرفت.
    او گفت:" با توجه به چمپیونزلیگ و تعداد بازی ها، فکر می‌کنم چلسی واقعا در نقل و انتقالات باید تقویت شود. مطمئنم که مالکین باشگاه با مربی در این رابطه جلسه خواهند داشت. تعجب می‌کنم اگر که باشگاه 5 یا 6 بازیکن نخرد."

18. 3 کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بازم قهرمانی لیگ برتر رو تبریک میگم به همه طرفداران چلسی
    هفته آخر هم بردیم و رکورد خوبی به جا گذاشتیم
    از طرفی فاصله بازی با آرسنال هم کم نبود و بازیکنا راحت استراحت می کنن

دیگه فقط همون جام حذفی مونده که فک کنم می تونیم بدست بیاریم
    بعدش دیگه می تونیم در مورد نقل و انتقالات صحبت کنیم اونم احتمالا توی تاپیک سال بعد
    فک کنم سال دیگه خوب تقویت بشیم

20. 4 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •