تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 61 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 607

نام تاپيک: Chelsea F.C | آبی های لندن | فصل 2016-2017

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

رودریگز، هافبک هجومیه و پشت مهاجمه، سسک هافبک دفاعی یا میانی، رودریگز اگه بیاد فکر میکنم در واقع به جای اسکار میاد، بعید میدونم بخواد کنار کانته بازی بده به رودریگز، فرضا اگه بخریمش!
    منم کلا زیاد از لوکاکو خوشم نمیاد، مخصوصا با اون رقم بالا! البته احتمال اینکه سران باشگاه بخوان روی یه مهاجم بهتر هم دست بذارن پایینه
    من نگفتم جای فابرگاس میاد !! اگر بیاد میاد جای اسکار بازی میکنه که مفت نمیارزه و اسکار میره رو نیمکت !

جای فابرگاس باید ناینگولان رو میگرفتیم که نگرفتیم ! میشه ویتسل رو هم خرید یا ژاو ماریو !

ولی به شدت از خرید خامس استقبال میکنم . تیم به همچین بازیکنایی که میتونند یه تنه یه بازی رو در بیارن نیاز داره !‌

عضو تیم زیرنویس فارسی jb.NY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من نگفتم جای فابرگاس میاد !! اگر بیاد میاد جای اسکار بازی میکنه که مفت نمیارزه و اسکار میره رو نیمکت !
    منظورم Demba ba بود که گفت "کنته به فابرگاس بازی نمیده چون دفاعش ضعیفه، حالا بیاد بره رودریگز رو بخره"
    البته زیدان که دوباره تاکید کرده رودریگز فروشی نیست و میمونه توی رئال.

داره خودمونی میشه Demba Ba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

منظورم Demba ba بود که گفت "کنته به فابرگاس بازی نمیده چون دفاعش ضعیفه، حالا بیاد بره رودریگز رو بخره"
    البته زیدان که دوباره تاکید کرده رودریگز فروشی نیست و میمونه توی رئال.
    عزیز من، بین فابرگاس و اسکار یکیشون بازی میکنه، در واقع تو این سیستم کونته، برای پست هافبک طراح، یا اسکار بازی میکنه یا فابرگاس. حالا اگه قرار باشه خامس بیاد، اولا فابرگاس معاوضه میشه و میره رئال و ثانیا جای اسکار رو تو ترکیب اصلی میگیره. یعنی در واقع جای جفتشون رو میگیره.
    زیدان هم چرت گفته، تنها عاملی که باعث شده خامس تا همین الانشم جدا نشه، قیمت بالاشه که هیچ تیمی حاضر نیست اون مبلغ رو براش خرج کنه. زیدان که تیمش بدون رونالدو و بیل هم باشه به خامس بازی نمیده.

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

من فقط موندم اینا چرا دست دست میکنند برای خرید !! خوب شما که بالاخره میخوای بخری زود باش همین امروز و فردا کار خرید هات رو انجام بده تموم بشه تیم زودتر با هم مچ بشه !

امروز برای کولیبالی پیشنهاد 60 میلیونی داده شد و فکر نکنم رد بشه ( ناپولی این بازیکن رو 7 میلیون از خنگ خرید ) داشتم الان فیلم مهارتهاش رو میدیدم عجب بازیکنیه خدایی ! ارزش این پول رو داره ! راحت میتونه 4-5 سال دفاع رو بیمه کنه برامون ! حالا فکر کن زوما هم کنار دست این بیاد و از این یاد بگیره و پیشرفت کنه چی میشه !!

و اینکه به نظر خرید لوکاکو هم قطعی میاد و احتمال اینکه با خریدش تیم با دو مهاجم بازی کنه زیاده !‌

میمونه یه دفاع چپ که حتما از واجباته خریدش حالا هر کی میخواد باشه فقط بازیکن خوبی باشه و جوون !

رئال هم دیشب تلویحا قیمت فروش خامس رو اعلام کرد 65 میلیون ! احتمالا 30 تا فابرگاس رو حساب کنند و 35 تا روش بدن و خامس رو بخرن !

ولی من به این تیم با این خرید های احتمالی امید زیادی دارم مخصوصا به کونته !

5. این کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من فقط موندم اینا چرا دست دست میکنند برای خرید !! خوب شما که بالاخره میخوای بخری زود باش همین امروز و فردا کار خرید هات رو انجام بده تموم بشه تیم زودتر با هم مچ بشه !

امروز برای کولیبالی پیشنهاد 60 میلیونی داده شد و فکر نکنم رد بشه ( ناپولی این بازیکن رو 7 میلیون از خنگ خرید ) داشتم الان فیلم مهارتهاش رو میدیدم عجب بازیکنیه خدایی ! ارزش این پول رو داره ! راحت میتونه 4-5 سال دفاع رو بیمه کنه برامون ! حالا فکر کن زوما هم کنار دست این بیاد و از این یاد بگیره و پیشرفت کنه چی میشه !!

و اینکه به نظر خرید لوکاکو هم قطعی میاد و احتمال اینکه با خریدش تیم با دو مهاجم بازی کنه زیاده !‌

میمونه یه دفاع چپ که حتما از واجباته خریدش حالا هر کی میخواد باشه فقط بازیکن خوبی باشه و جوون !

رئال هم دیشب تلویحا قیمت فروش خامس رو اعلام کرد 65 میلیون ! احتمالا 30 تا فابرگاس رو حساب کنند و 35 تا روش بدن و خامس رو بخرن !

ولی من به این تیم با این خرید های احتمالی امید زیادی دارم مخصوصا به کونته !
    کولیبالی قبلا هافبک دفاعی هم بازی می کرده و یه خصوصیتش اینه که پاسور خوبی هم هست و برای یه دفاع پاسور خوب بودن خیلی تاثیر داره
    ولی دیگه واقعا 60 میلیون زیاده و این ناپولی بیزنس راه انداخته بازیکنا رو دو برابر بفروشه!
    با این مبلغ رکورد نقل و انتقالات برای یه مدافع و رکورد نقل و انتقالات کل چلسی هم زده میشه و به نظرم دیگه 45 براش کافیه
    با وجود کولیبالی دفاع وسط تکمیل میشه و اگه زوما هم برگرده می تونه زوج اون باشه و کیهیل و تری هم دیگه فیکس نیستن

در مورد لوکاکو هم اگه 75 میلیون قیمتشه خیلی زیاده و من مطمئنم همین باتشوای که 30 میلیون گرفتیم خودش در حد همون لوکاکو میشه
    سیستم دو مهاجمه هم نقاط قوت و ضعف خودشو داره و مثلا یه مشکلش اینه که توی دفاع و هافبک وسط تعداد بازیکن کم میشه
    اگه قراره 75 تا برا لوکاکو داد که با این مبلغ راحت میشه خامس رو گرفت
    فک کنید مثلا خامس به اضافه دو تا بازیکن دیگه بیان ترکیب چه قدر عالی میشه:

کورتوا
    هکتور - کولیبالی - زوما - آزپلیکوئتا
    ماتیچ - کانته
    هازارد - خامس - ویلیان
    کاستا

یا اگه سیستم 1-4-1-4 هم باشه باز ترکیب همینه فقط ماتیچ جلوتر میاد
    کلا این ترکیب شاید بهتر از این باشه که مثلا لوکاکو با این قیمت بیاد و با دو مهاجم بازی کنیم
    ترائوره هم به آژاکس قرضی دادیم و اگه دو مهاجمه بازی کنیم واقعا حیف میشه اونو یه فصل از دست دادیم

7. این کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

کولیبالی قبلا هافبک دفاعی هم بازی می کرده و یه خصوصیتش اینه که پاسور خوبی هم هست و برای یه دفاع پاسور خوب بودن خیلی تاثیر داره
    ولی دیگه واقعا 60 میلیون زیاده و این ناپولی بیزنس راه انداخته بازیکنا رو دو برابر بفروشه!
    با این مبلغ رکورد نقل و انتقالات برای یه مدافع و رکورد نقل و انتقالات کل چلسی هم زده میشه و به نظرم دیگه 45 براش کافیه
    با وجود کولیبالی دفاع وسط تکمیل میشه و اگه زوما هم برگرده می تونه زوج اون باشه و کیهیل و تری هم دیگه فیکس نیستن

در مورد لوکاکو هم اگه 75 میلیون قیمتشه خیلی زیاده و من مطمئنم همین باتشوای که 30 میلیون گرفتیم خودش در حد همون لوکاکو میشه
    سیستم دو مهاجمه هم نقاط قوت و ضعف خودشو داره و مثلا یه مشکلش اینه که توی دفاع و هافبک وسط تعداد بازیکن کم میشه
    اگه قراره 75 تا برا لوکاکو داد که با این مبلغ راحت میشه خامس رو گرفت
    فک کنید مثلا خامس به اضافه دو تا بازیکن دیگه بیان ترکیب چه قدر عالی میشه:

کورتوا
    هکتور - کولیبالی - زوما - آزپلیکوئتا
    ماتیچ - کانته
    هازارد - خامس - ویلیان
    کاستا

یا اگه سیستم 1-4-1-4 هم باشه باز ترکیب همینه فقط ماتیچ جلوتر میاد
    کلا این ترکیب شاید بهتر از این باشه که مثلا لوکاکو با این قیمت بیاد و با دو مهاجم بازی کنیم
    ترائوره هم به آژاکس قرضی دادیم و اگه دو مهاجمه بازی کنیم واقعا حیف میشه اونو یه فصل از دست دادیم
    وحید جان وضعیت بازار بد جوری خراب شده الان رو هر بازیکنی بخوای دست بزاری حداقل 30 تا میخوان و به نظرم با این وضعیت نمیشه زیاد خرده گرفت مخصوصا ناپولی که استاد قالب کردن بازیکنه ! 7 میلیون کجا و 60 میلیون پوند کجا !

از طرفی چاره دیگه ای نداریم و باید هر طور شده کولیبالی رو بخریم با فیلم هایی که ازش دیدم بد جور بهش امیدوارم به دفاع سر و سامان خوبی بده مخصوصا اگر زوما هم بیاد کنار دستش ! جانشیناش هم تری و کیهیل میشن که فوقالعاده میشه مخصوصا اینجوری تری میتونه یکسال دیگه هم بمونه تو تیم و از نیکمت کمک حال تیم باشه !

کاملا موافقم خرید لوکاکو با اون قیمت خریت محضه ! من موندم چرا مثلا نمیرن سمت اوبامیانگ که راحت میشه با 50 میلیون پوند یا 60 تا خریدش و خیلی از لوکاکو بهتره و میتونه زوج خوبی با کاستا بسازه !

بازم موافقم با این پول خامس خریده بشه و پشت کاستا بازی کنه !!!! واوووو عجب چیزی میشه !

در مورد دفاع چپ من با رودریگز موافقم امروزم خبراش اومد که تیمش با 30 میلیون یورو موافقت میکنه برای فروش که عالیههههه! باید همین فردا بخرنش ! این بشر با هازارد سمت چپ غوغا میکنه اگر بیاد !

هازارد و موسس و روردیگز سمت چپ

ازپیلی و ویلیان و پدرو سمت راست

کانته و ماتیچ و خامس و اسکار میانه زمین

زما و کولیبالی و تر یو کیهیل دفاع وسط --

کورتوا و دیگو لوپز و اون دروازه بان پرتغالی ریکاردو هم دروازه بان

به این ترکیب تقریبا میشه گفت کامل و بی نقص و خیلی هم عالی و فقط میشد جای ازپیلی کسی مثل کارواخال باشه دیگه نور علی نور میشد

تا یادم نرفته بالا سر همچین تیمی کسی مثل کونته !!!!!!!!!!

به این فصل با این خریدا امیدوارم خیلی زیاد !

9. این کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Demba Ba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

وقتی پوگبا و هیگواین و استونز با اون قیمت ها فروش میرن، کولیبالی هم ارزش این قیمت رو داره.
    برای دفاع چپ هم هکتور بازیکن بهتریه از ریکاردو رودریگز، رودریگز تو دفاع خیلی ضعیفه، یه جورایی مثل مورنو لیورپوله که تیمو تو همه بازیا به فنا میده. واقعا حیف شد فیلیپه لوییز رو فروخت اون مورینیوی عقده ای، به راحتی بهترین دفاع چپ اروپاست.

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

بله لوییز واقعا حیف شد، واقعا فروش خیلی بدی بود، مثل فروش هایی که اون خرس لیورپولی توی چلسی داشت و بازیکنای خوب رو مفت داد و رفت، حالا اون خرس لیورپولی رو میگیم عامل نفوذی بود و مفت بازیکن فروخت به تیم سابقش، ولی مورینیو چرا، لوییز، ماتا... عجب

12. این کاربر از jb.NY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب خوشبختانه بازی باخته رو بردیم و فعلا صد در صد امتیاز رو گرفتیم
    کنته توی همین چند وقته تیمو جوری ساخته که تا آخرین دقیقه بازیکنا بجنگن
    تعویض ها هم خیلی خوب بودن و باتشوای گل زد و فابرگاس پاس گل خیلی خوب داد

نکته مثبت یکی باتشوای هست که قبلا هم گفتم می تونه خودش یه پا لوکاکو باشه و توی همین دو تا بازی با دقایق خیلی کم یه گل و یه پاس گل داره
    کاستا هم فعلا خوب گل می زنه و از این نظر مطمئنه فقط همون بحث حاشیه ست که باید دید تا کی دووم میاره و اخراج و محروم نمیشه!
    در مورد دفاع هم همچنان مشکله و راحت یه دفاع گوشه و یه دفاع وسط می خوایم که الکی همه بازی ها گل نخوریم

به نظرم حالا خامس رو نگیریم شاید اتفاقی نیافته چون مهره های هجومی خوبن ولی دفاع نگیریم خیلی ضرر می کنیم
    کنته تیمش روحیه قهرمانی داره و اگه توی این ده روز باقی مونده خوب بازیکن بخریم می تونیم برای قهرمانی بهتر بجنگیم
    فعلا که توی خبرا می بینیم همه پینشهادهامون رد شدن...

14. 2 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

همه مهره ها خوبن الا اسکار که به قول یکی از دوستان فقط تنها نکته مثبش آمادگی جسمانیشه که جسمی که توش هیچ هنری نهادینه نشده به هیچ دردی نمیخوره خامس رو نگیریم اتفاقی نمیوفته ولی بگیریم شاید اتفاقای بسیار خوبی بیوفته، حضور خامس به جای اسکار توی زمین تغییر خیلی بزرگیه

مشکل اینجاست که مدام در حال پرسه زدن اطراف محوطه حریفیم، ولی کاری نمیتونیم بکنیم، بار هجومی پایینه...
    توپ ربایی و پاس سسک هم که فوق العاده بود، عالی بود، لیاقت تشویق بعد گل رو داشت، هرچند که فقط صدای دیگو دیگو رو میشد شنید!
    Last edited by jb.NY; 20-08-2016 at 23:55.

16. 2 کاربر از jb.NY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •