تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: راهنمایی در مورد طراحی گیم

اگه نباشه جاش خالی می مونه Emir1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Michigan

پيش فرض راهنمایی در مورد طراحی گیم

سلام،
    من چند تا ایده و طرح خیلی خاص برای گیم دارم که کاملا بکر هستن و هیچ نمونه مشابهی ازشون ساخته نشده و کاملا مطمئنم که مخصوصا دو تاشون میتونن به پرمخاطبترین گیمها تبدیل بشن.
    یه سوال از دوستان و اساتید دارم.
    با توجه به اینکه تجربه ای در زمینه برنامه نویسی و یا نرم افزارهای بازی سازی ندارم، آیا نرم افزاری هست که المان ها و اشکال آماده داشته باشه و کار باهاش خیلی راحت باشه، فقط در این حد که بشه اشکال آماده رو انتخاب کرد. البته این توضیح رو هم بدم که قصد ندارم بازی رو خودم بسازم، فقط میخوام یه سری تصاویر از ایده ها و طرحهایی که برای بخشهای مختلف بازی در ذهن دارم طراحی کنم و چیزی که در ذهن دارم رو بتونم به صورت تصویر در بیارم که بشه راحتتر توضیحش داد و نهایتا به صورت یک طرح آماده کنم و به شرکتهای بازی سازی ارائه بدم.
    Last edited by Emir1; 03-07-2016 at 07:38.

2. این کاربر از Emir1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ehsan_wwe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران (پایین شهرش) In The End

پيش فرض

Udk - cryengine - fpscreator - و جدیدن unity از انجین هایی هستن که کلی المان آماده دارن
    آسون ترینش fpscreator جدید هست

4. 3 کاربر از ehsan_wwe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Michigan

پيش فرض

Udk - cryengine - fpscreator - و جدیدن unity از انجین هایی هستن که کلی المان آماده دارن
    آسون ترینش fpscreator جدید هست
    این مواردی که اسم بردین و مخصوصا fpscreator نیازی به دونستن برنامه نویسی و آموزشهای خاص ندارن؟ البته میدونم که هرکدومشون برای خودشون دنیایی هستن و برای ساخت یک حرکت ساده، نیاز به اقدامات و تنظیمات زیادی دارن، ولی فقط در همین حد که عرض کردم یعنی ساخت یک محیط و تصویر ساده و بدون موشن، به راحتی میشه باهاشون کار کرد و فقط المان آماده رو وارد کرد؟
    با تشکر

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

این مواردی که اسم بردین و مخصوصا fpscreator نیازی به دونستن برنامه نویسی و آموزشهای خاص ندارن؟ البته میدونم که هرکدومشون برای خودشون دنیایی هستن و برای ساخت یک حرکت ساده، نیاز به اقدامات و تنظیمات زیادی دارن، ولی فقط در همین حد که عرض کردم یعنی ساخت یک محیط و تصویر ساده و بدون موشن، به راحتی میشه باهاشون کار کرد و فقط المان آماده رو وارد کرد؟
    با تشکر
    Unity بهترین موتوریه که میتونی انتخاب کنی. واسه برنامه نویسی هم میتونی از Play Maker استفاده کنی که کارو خیلی تمیز نگه میداره. قیمتش هم در برابر ارزشش خیلی مناسبه ...

7. 2 کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

در حد تجاری بخای کار کنی آسون باشه و ... نمیشه به هر حال شما یاد بگیری هم کار سنگین و وقت گیریه خصوصا اینکه معلوم نیست ایده ها چی باشه ! بفروش به شرکتی چیزی اگه ارزش داره. اگه میخای در حد فان باشه fpsc خوبه برات سادس ولی به شدت محدود ایده هاتو نمیتونی پیاده کنی . درضمن گرافیک و مدلسازی و ... هم هست دربارش فک کن :|
    در کل اگه بخای خودت شروع کنی فعلا باید بیای تو خط یادگیری ایده هاتو کلا فراموش کنی واسه یکی دو سال (بستگی به خودت داره و اینکه چه چیزایی بلدی)

اگه ایده کوچیکی واسه تلفن همراه باشه میتونی رو من حساب کنی بعد از فروش درصدی کار کنیم
    Last edited by Reza Azimy_RW; 17-09-2016 at 21:35.

9. این کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Michigan

پيش فرض

در حد تجاری بخای کار کنی آسون باشه و ... نمیشه به هر حال شما یاد بگیری هم کار سنگین و وقت گیریه خصوصا اینکه معلوم نیست ایده ها چی باشه ! بفروش به شرکتی چیزی اگه ارزش داره. اگه میخای در حد فان باشه fpsc خوبه برات سادس ولی به شدت محدود ایده هاتو نمیتونی پیاده کنی . درضمن گرافیک و مدلسازی و ... هم هست دربارش فک کن :|
    در کل اگه بخای خودت شروع کنی فعلا باید بیای تو خط یادگیری ایده هاتو کلا فراموش کنی واسه یکی دو سال (بستگی به خودت داره و اینکه چه چیزایی بلدی)

اگه ایده کوچیکی واسه تلفن همراه باشه میتونی رو من حساب کنی بعد از فروش درصدی کار کنیم
    واقعیتش من ذهن خلاقی دارم، وقتی ایده ای به ذهنم میرسه تمام ابعادش رو تو ذهنم میسازم، گیمی که مدنظرمه هم اینکه جزئیات و ویژگیهای خیلی زیادی داره هم اینکه کاملا خاص و منحصر به فرده و نمونش در سبک و استایل تا به حال ساخته نشده، البته چند تا ایده دارم که مخصوصا دو تاشون بدون مشابه هستن. خودمم یخورده تحقیق کردم و تا جایی که متوجه شدم کمپانیهای بزرگ بازی سازی ایده های گیم رو دریافت نمیکنن و به این شکل با کسی همکاری نمیکنن، به خاطر یه سری مسائل مثل ادعاهایی که ممکنه بعدا اشخاص مختلف در مورد گیمی که کمپانی با ایده های افراد خودش میسازه داشته باشن و امثال این مسائل، ولی ظاهرا تنها راهش اینه که به صورت حضوری به استدیوهای طراحی گیم این کمپانیها مراجعه بشه. که با این حساب ظاهرا باید صبر کنم ببینم کی مسیرم به حوالیشون میخوره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •