تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: خرید سیستم کامل با قطعات هماهنگ

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض خرید سیستم کامل با قطعات هماهنگ

با سلام خدمت اساتید
    می خواهم یک سیستم جدید بخرم (البته صبر میکنم تا سری 1000 کارت گرفایک های جیفورس برسه)
    چند تا سوال داشتم که توی جوابشون موندم.
    می خواهم سیستمی بخرم که حداقل 5 سال از ارتقا آنچنانی اون راحت باشم (فوقش یکی دو قطعه اصلی تعویض بشه) و هزینه کمی برای ارتقا بدم.
    کاربرد اصلی من بازی است و اولویت اصلی من هم بازی است و بعد کارهایی مثل برنامه نویسی و یا کمی فتوشاپ.

- نظر خودم روی مین بورد برای Asus H110M-C بود که تغییرش دادم به Asus H170M-Plus که نوع بالاتری است.
    - گرافیک می خواستم 950 بندازم که الان منتظر 1060 می مونم.
    - پردازنده یه 6400 یا تهش دیگه 6500 کارمو راه می اندازه. در مورد خنک کننده پردازنده هم می خواستم استوک خودش باشه ولی تغییرش دادم به یک Green TinyCool-90 CPU Cooler که قیمت حدود 20 تومن داره.
    - هارد می خواستم SSD بندازم ولی منصرف شدم و به یک ترا آبی وسترن تغییرش دادم. شنیدم که واسه گیمینگ بهتره به نسبت سری مشکی یا بنفش اون.
    - در مورد حافظه هم می خواستم مین بورد قوی تر بگیرم که حافظه های باس بیشتر بخرم ولی فهمیدم کارایی خیلی کمی دارن و به همین دلیل از خرید مین سری Z170 منصرف و به حافظه های 2133 کینگستون یا کینگمکس راضی شدم. برای شروع هم حداقل 8 یا 12 می اندازم.
    - در مورد پاور هم می خواستم یک GREEN GP480A-EU بگیرم که تغییرش دادم به GREEN GP530A-EU که فکر میکنم برای سیستم کافی باشه.
    - در مورد کیس هم می خواستم یک کیس اورامان گرین بگیرم ولی تغییرش دادم به یک X+ Eagle از گرین که جای بیشتری داره و امکانات بهتری.

حالا با توجه به کارایی که من دارم هزینه ای که می تونم حداکثر بزارم حدود 2.100 تا 2.400 میشه و اینکه من هم آینده نگر هستم و برای لپ تاپ عمر حداکثر سه سالی در نظر می گیرم و برای کیس عمر حداکثر 5 و 7 سال (با ارتقا) در مورد این سیستم در نظر دارم یا اینکه نسل بعد PCIE بیاد یا نسل بعد DDR بیاد یا نسل بعد از GDDR گرافیک ها بیان برای من عمر این سیستم هست.
    اهل اورکلاکینگ هم نیستم و اهل این هم نیستم که بازی روی 4k و اولترا بازی کنم.، بلکه برای من HD و روی High باشه یا FHD روی High باشه کافیه.
    حالا نظر اساتید اهل فن چیه. بیشتر هزینه کنم یا اینکه همین سیستم با آینده نگری من کافیه؟
    ممنون میشم عزیزان و اساتید اهل فن جواب من رو بدن.

2. این کاربر از armageddon67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

بعید میدونم با این پول بشه الانم بازی ها رو رو حالت 4 کی اجرا کرد.چه برسه به 5 سال دیگه

4. این کاربر از mohsen0000000000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •