تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: "جلوی قانون" - کافکا

داره خودمونی میشه navidbozorgtar's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض "جلوی قانون" - کافکا

دوستان خلاصه داستان را ( الیته با کاملش فرق زیادی ندارد ) را براتون اینجا میزارم ... مطالعه کنید و برداشتتون رو بگید ! شاید بنظر بعضی ها واضح باشه اما دوست دارم نظرتون رو بدونم ...
    مردی روستایی قصد ورود به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را دارد اما جلوی قانون دربانی ایستاده است. مرد از دربان می‌پرسد که آیا ممکن است هیچگاه وارد شود. دربان در پاسخ می‌گوید: «ممکن است، اما فعلاً نه» دربان به مرد می‌گوید که از هر تالار به تالار بعدی دربان‌هایی دم هر در ایستاده‌اند، یکی نیرونمد تر از دیگری؛ و قیافهٔ دربان سوم به قدری هولناک است که من خودم تاب دیدنش را ندارم. مرد سالیان آزگار پشت در منتظر می‌ماند تا اجازهٔ ورود بگیرد و دست از همهٔ دارایی‌هایش می‌کشد به این امید که به دربان رشوه بدهد. دربان همه را می‌پذیرد ولی با گرفتن هر پیشکشی می‌گوید: «این را فقط از این جهت می‌گیرم که احساس نکنی کاری را فرو گذاشته‌ای.» در دوران پیری که زندگی‌اش به پایان نزدیک می‌شود تمام تجربیاتش به صورت یک سؤال خلاصه می‌گردد. دربان را فرا خوانده و از او می‌پرسد: «همه می‌کوشند به قانون دست یابند؛ پس چطور می‌شود که در همهٔ این سال‌ها جز من هیچ‌کس به طلب ورود نیامده؟» دربان در گوش مرد فریاد می‌زند: «جز تو هیچ‌کس نمی‌توانست به اینجا راه یابد، چون این در تنها برای تو بود. حالا می‌روم و می بندمش.»

2. 4 کاربر از navidbozorgtar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه stabesh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام
    یه کم بیشتر توضیح میدین من که متوجه نشدم چی شد آخرش!!!!

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

4. این کاربر از stabesh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه navidbozorgtar's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

سلام
    یه کم بیشتر توضیح میدین من که متوجه نشدم چی شد آخرش!!!!

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
    خب ببین بحث سر متوجه نشدن یه بخش نیست ... مثه پازله باید یه رابطه ی معنا دار گونه پیدا کنی ... مشکل نگارشی نداره متن ! یکم فکر کنین روش ... حتی من میگم ذهنی عمل نکنین و رو کاغذ بیارین افکارتون رو ... ایده هاتون رو راجب این متن ... درگیری فکری ایجاد کنین تو عمق افکارتون ! این متن البته اونقدر ها هم چالش بر انگیز نیست (الته اگه ذهنتون به اینجور متن ها عادت داشته باشه ) و در صمن منم صرفا برداشت خودم رو دارم که البته فکر نکنم درست "نباشه" چون چیز معنا دار دیگری رو فکر نکنم بشه برداشت کرد ... هر ایده ی احمقانه و خامی رو بیا بیان کن ... مهم نیست چی باشه ... شاید ایده ی منم خنده دار باشه برات ... بیا درگیری های ذهنی داشته باشیم ... درگیری ذهنی تنها نوع درگیریه که هر دو طرف برنده اند !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •