تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: کلیه بحث ها ، پرسش ها در رابطه با نرم افزار Memu

کاربر فعال انجمن طراحی صفحات وب kian98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

14 کلیه بحث ها ، پرسش ها در رابطه با نرم افزار Memu

سلام

نرم افزار Memu یک نرم افزار برای اجرا برنامه های اندرویدی بر روی ویندوز هست ..
    این نرم افزار فوق العاده عالی هست و به نظر من 10 ها پله از BlueStacks بهتره ...

به دلایل زیر :

فوق العاده سبکتره و هنگ نمیکنه !
    بلواستک بعضی جاهاش فیلتره ولی این نیست .
    رابط کاربری زیباتر و امکانات بیشتر
    دقیقا همانند سیستم عامل اندروید عمل میکنه و مثل بلواستک نیاز نیست قبلش آموزش ببینید .
    اندرویدش رو آپدیت میکنه
    صفحه اولش مثل میزکار ویندوزه و برنامه ها درونش چیده شده اند .
    هنگام باز شدنش مثل بلواستک 10 تا برنامه دیگه باز نمیکنه مثل آپدیتر و اینترفیس و سرویس منیجر ( البته توی Background )
    بلو استک دارای ارور های زیادی هست و بعضی اوقات خودم به شخصه مجبور شدم 3 بار پشت سر هم حذف و نصبش کنم .
    قابلیت گرفتن اسکرین شات و فیلم برداری از صفحه
    قابلیت تغییر میزان استفاده از منابع سی پی یو و رم
    قابلیت چرخش صفحه نمایش

و ...

من پیشنهاد میکنم بلواستک رو بریزید تو سطل زباله : دی

قدرت و راندمان بالا

اولین نکته ای که در مورد این برنامه به خوبی نمایانی می کند، قدرت بسیار بالای آن در اجرای بازی های apk در گوشی می باشد. این نرم افزار قدرت پردازشی بسیار بالایی در اجرای انواع بازی ها می باشد. طبق تستی که توسط برنامه انتوتو بنچ مارک گرفته شده است، این اپلیکیشن دارای بالاترین سطح قدرت در میان تمام گوشی های مطرح بازار می باشد. همانطور که از تصویر زیر نیز پیداست، این نرم افزار موفق به کسب رتبه اول در میان گوشی های مطرح و پرجم دار بازار شده است.

بهترین پشتیبانی از سخت افزار های مختلف

نرم افزار MEmu از انواع سخت افزارها و سیسیتم عامل های مختلف پشتیبانی می کند. سازگاری با انواع سخت افزارها و سیستم عامل های مختلف از جمله مواردی است که این برنامه را از برنامه ایی همانند بلواستکس یک سر و گردن بالاتر می برد. این نرم افزار در حال حاضر با ویندوز های 7 و 8 و 8.1 و 10 سازگاری کامل دارد. همچنین سازگاری با پردازنده های اینتل، ADM و … از نیز از دیگر موارد این برنامه کامپیوتر می باشد. برای استفاده از این نرم افزار هیچ مشکلی از لحاظ گرافیکی نیز نخواهید داشت. چرا که این برنامه از انواع کارت های گرافیک که در بازار موجود هستند، پشتیبانی می کند. قابلیت مولتی ویندوز

در MEmu می توانید به صورت هم زمان چند بازی را اجرا کنید. کاف است چند پنجره مختلف را باز کنید تا امکان انجام دادن چندین بازی اندروید را به صورت هم زمان داشته باشید. هریک از صفحات را می توانید به صورت جداگانه داشته باشید تا هر زمان که خواستید به هرکدام از بازی ها سر بزنید.

پشتیبانی از ماوس و کیبورد

بدون شک تجربه کردن یک بازی اندرویدی در ابعاد بسیار بزرگتر می تواند بسیار لذت بخش و هیجان انگیز باشد. این کار، زمانی که از موس و کیبورد برای کنترل کردن بازی استفاده کنید نیز هیجان را دو چندان خواهد کرد. این نرم افزار به شما امکان تجربه بازی های اندروید در صفحه های بزرگتر (صفحه لپ تاپ و کامپیوتر) را می دهد. همچنین شما قادر خواهید بود تا از کیبورد و موس و یا جوی استیک برای کنترل بازی مورد نظر استفاده کنید.

Last edited by kian98; 30-06-2016 at 14:00.

2. 5 کاربر از kian98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

ببخشید این نرم افزار از ربات های بازی کلش اف کلنز پشتیبانی میکنه

در آغاز فعالیت Heini7578's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2020
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من این نرم افزار رو تازه ریختم(آخرین ورژن)اما مشکلم اینه که فقط تا 99% میره و با ارور زیر مواجه میشم
    memuHyper-v Headless fronted has stop working

RSAT tools رو نصب کردم Hyper-v رو از طریق turn windows features on or off فعال کردم اما باز هم با همین ارور مواجه میشم قبل از اون هم از طریق driver reviver کارت گرافیکی رو آپدیت کردم.خود سایتmemu یه Hyper-v tools گذاشته ولی مسئله اینه که برای من دانلود نمی کنه
    حالا کسی میدونه کجای کارو اشتباه رفتم یا انجام ندادم؟ممنون میشم راهنماییم کنین

مشخصات:
    ram:4GB
    processor:intel core i5
    windos 7 pro 64-bit

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •