تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 16 اولاول ... 5678910111213 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 157

نام تاپيک: سوال درباره ریزش مو و جلوگیری ان

داره خودمونی میشه 0reza666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

بله حق با شما زیادی حساسیت بخرج میدم ولی خوب عین یه نخود ریخته و نمیخوام بیشتر بشه.
    ایا این سایت و گفته پماد بزنیم درست میگه. لطفا این ادرس بخونید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    .
    Last edited by 0reza666; 20-11-2016 at 22:18.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام
    منم ریزش موی آندروژنیک ( ارثی ) دارم
    تا حالا پیش دو تا متخصص معروف رفتم

اولیه در نوبت اول بهم قرص نورکرین ( که الان دیگه گیر نمیاد ) داد + شامپو کتوکنازول 2 درصد . ضمنا یه دستگاهی داشت که درواقع عین یه ذره بین قوی عمل میکرد پوست سر رو بصورت واضح روی مانیتور نشون میداد . بهم گفت درسته شما سابقه ارثی دارین ولی تا سنین بالا موهاتون نمیریزه ( نمیدونم از کجا فهمید )
    در نوبت دوم هم قرص اکوفن + شامپو کتوکنازول 2 درصد تجویز کرد.

دکتر دومی در نوبت اول تونیک noprit تجویز کرد و گفت یه شب درمیون بزن + شامپو چای سبز پرمون.
    در نوبت دوم برام ماینوکسیدیل 2 درصد + محلول رویش مو فولیکا تجویز کرد ( یه شب درمیون از هرکدوم )

با این اوصافی که گفتم نظر کدوم دکتر بهتر بوده ؟ لازم به ذکره که اون دکتر اولی رو 2 سال پیش رفتم اما این دکتر دومی رو که تازه باهاش آشنا شدم همین 3 ماه پیش.

اینم بگم که دکتر اولی از نظر سنی و تجربه از دکتر دومی بالاتره. هر دو هم خانم هستن.
    Last edited by aminreza.star; 20-11-2016 at 22:11.

3. این کاربر از aminreza.star بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام

اولیه در نوبت اول بهم قرص نورکرین ( که الان دیگه گیر نمیاد ) داد + شامپو کتوکنازول 2 درصد . ضمنا یه دستگاهی داشت که درواقع عین یه ذره بین قوی عمل میکرد پوست سر رو بصورت واضح روی مانیتور نشون میداد . بهم گفت درسته شما سابقه ارثی دارین ولی تا سنین بالا موهاتون نمیریزه ( نمیدونم از کجا فهمید )

دکتر دومی در نوبت اول تونیک noprit تجویز کرد و گفت یه شب درمیون بزن + شامپو چای سبز پرمون.
    در نوبت دوم برام ماینوکسیدیل 2 درصد + محلول رویش مو فولیکا تجویز کرد ( یه شب درمیون از هرکدوم )

با این اوصافی که گفتم نظر کدوم دکتر بهتر بوده ؟ لازم به ذکره که اون دکتر اولی رو 2 سال پیش رفتم اما این دکتر دومی رو که تازه باهاش آشنا شدم همین 3 ماه پیش.

اینم بگم که دکتر اولی از نظر سنی و تجربه از دکتر دومی بالاتره. هر دو هم خانم هستن.
    بنظر من تجویز‌ دومی دقیق تر هست چون اگه ریزش مو اندروژنیک باشه شما دو انتخاب دارویی دارید؛یا قرص فینستراید یک میلی گرم یا محلول ماینوکسیدیل ۵ درصد؛
    موثر واقع شدن مکمل ها و سایر تونیک ها و محلول ها،تا الان بصورت علمی و کامل اثبات نشده

Sent from my MI 5 using Tapatalk

5. 2 کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

سلام اقای دکتر. عکس صفحه بعد که دیدین و یکم اون دایره بزرگتر شده و میخوام از الان پیشگیری کنم. الان من امپول کورتون نمیخوام بزنم و میخوام پماد بزنم و اسم پماد چیه. ایا پماد کورتون قوی هست اسمش یا پماد پالس کورتون. دارو کورتون خوراکی. ايمونوتراپي ، پماد يا کرم آنترالين. پماد های حاوی آنترالین این چه پمادیه اسم نداره. ممنون میشم بگین تا برم از دارو خونه بگیرم. بجز امپول پماد و اگه قرص هست میشه بگین؟ البته بیشتر دنبال پمادم. امپول و قرص عوارض زیادی دارن...
    Last edited by 0reza666; 02-12-2016 at 13:32.

آخر فروم باز Amir-Rainman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

سلام

این داروهایی که برای رویش مو استفاده میشه، اگر بعد از رویش مو مصرف دارو رو قطع کنیم دوباره موها میریزه و برمیگرده به شرایط اول؟ ( چون خیلی شنیدم که میگن دارو رو قط کردن دوباره ریزششون شروع شد )

8. 2 کاربر از Amir-Rainman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

سلام دوستان

آیا خارش سر با ریزش مو مرتبطه ؟
    من 4 ماهی میشه که خارش سر گرفتم ...

حتی وقتی سرم و خوب میشورم چند دقیقه بعدش خارش سرم شروع میشه ...

10. این کاربر از hamid_diablo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه md70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    L O S T

پيش فرض

درود
    دوستان سوالی در رابطه با ریزش موی آندروژنیک دارم اونم اینکه تا جایی که بنده متوجه شدم ژن و DHT که از تستوسترون ایجاد میشه عامل ایجاد این ریزش هستن، حالا دستکاری زنتیک که هیچ اما مثلا کاهش هورمون تستوسترون بدن باعث نمیشه این ریزش کمتر بشه یا لااقل به تاخیر بیفته ؟!!

از طرف دیگه فعالیت های جنسی که طبیعتا در لول تستوسترون خون تاثیر گذاره، چی ؟ مثلا افرادی که زمینه زنتیک رو دارن و فعالیت جنسی زیادی رو هم انجام میدن هورمون ها در اثر تحریک زیادتر بیشتر و در نتیجه منجر به افزایش ریزش مو نمیشه ؟!

12. این کاربر از md70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

برای ریزش مو سکه ای که فقط یجای سر و اونم فقط اندازه یه نخود هست. ایا پماد بتامتازون 0/1 درصد که داخلش کروتون داره خوب هست.

تو گوگل سرچ کردم که میگن باید امپول در همون جای ریزش و زیر پوست تزریغ بشه ولی میخوام اگه بشه با پماد شاید درمان شد تو استفاده دراز مدت. اخه شاید این ریزش بخاطر استرسم باشه و ریزش مو سکه ای حاد نباشه. تازه یه کچلو هم هست فقط. یه پماد خوب معرفی میکنید لطفا
    Last edited by 0reza666; 03-12-2016 at 11:00.

داره خودمونی میشه Azot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

سلام

کتوکنازول ضد قارچ هست و برای شوره سر تجویز میشه... خودش تا حدودی باعث ریزش مو میشه
    یه دکتر دیگه هم برین...

15. 2 کاربر از Azot بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

اینم روش استفاده از قرص فیناستراید و بروشورش عکس گرفتم میذارم اینجا دیگه تا حی سوال نپرسین طریقه مصرفش چطوری هستا

...

...

..
    Last edited by 0reza666; 05-12-2016 at 19:33.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •