تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 16 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 157

نام تاپيک: سوال درباره ریزش مو و جلوگیری ان

آخر فروم باز Amir-Rainman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

یکم بیشتر توضیح میدی یعنی طرز تهیه این مخلوط چطور باید باشه ؟ چطور استفاده میکنید ؟ چند بار در هفته یا ماه ؟
    سیر ها را پوست کنده و له کنید. روغن زیتون را در تابه گرم کنید سپس روی پوره سیر ریخته و هم بزنید تا یکدست شود. مخلوط سیر و روغن زیتون را در یک بطری شیشه ای بریزید و بگذارید دو تا سه روز بماند. هفته ای دو بار این ماسک خانگی را روی پوست سرتان بگذارید و ماساژ دهید. اجازه دهید ماسک به مدت یک ساعت روی موهایتان بماند سپس با آب ولرم بشویید.

برای سیر و ماست هم دو قاشق ماست و ۴ حبه سیر، سیر له کنید و با ماست مخلوط کنید، ماست سرد نباشه، کله تون یخ میزنه

2. 2 کاربر از Amir-Rainman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه 0reza666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

این ادرس چی میگه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دی هیدرو تستوسترون چیه و چطور مهارش کنیم؟ میگن علل ریزش مو همینه.
    Last edited by 0reza666; 25-09-2016 at 10:29.

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

این ادرس چی میگه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دی هیدرو تستوسترون چیه و چطور مهارش کنیم؟ میگن علل ریزش مو همینه.
    هورمونی هست که در بدن ترشح میشه و کاریش نمیشه کرد بخضوص در مردان
    تنها داروی ریزش مو که روی این هورمون اثر میکنه فینستراید ۱ میلی گرم هست

Sent from my E5823 using Tapatalk

5. 2 کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام دوستان

من مشکل ریزش مو دارم و دکترم برام ماینوکسیدیل تجویز کرد. من در طول مدتی که ازش استفاده میکردم ریزش موم قطع شده بود. ولی در طول این مدت سه بار وسطش قطع کردم. دو بار اول مثلا حدود دو هفته نزدم. ولی بعد از شروع دوباره قطع شد. اما الان که بعد از یه مدت ۱ ماه که نمیزدم حدود سه هفتس که دارم میزنم ولی قطع نمیشه و ریزش موم هنوزم پابرجاست. کسی میتونه راهنمایی کنه یا دلیلش رو بدونه؟

ممنون

7. این کاربر از pedram-007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

منم زیاد وارد نیستم و همینطور که تو این تاپیک میبنی همش دارم سوال میکونم ولی این خوب میدونم نباید مصرفش قطع میکردی. قطع کنی ریزش با شدت بیشتری برمیگرده اشتباه کردی مصرفش قطع کردی حالا دوباره مصرف کن انشاالله نتیجه میگیری. حالا ببین دوستان چی میگن.

9. این کاربر از 0reza666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

شاید سوالم باز تکراری باشه. ولی باز ممنون میشم جواب بدین چون دلگرمیه واقعا.
    امروز 1395/07/16 هست و من الان دقیق دارم 3 ماه و 16 روز هم محلول و هم قرص مصرق میکنم. چون من سر ماه رفتم دکتر اون تاریخ یاداشت کردم الان میدونم دقیق چه وقته دارم مصرف میکنم دقیق نوشتم. بگزریم. موهای پشت سرم که گفته بودم داره خالی میشه کلوفت شده ولی انگاری هیچ موه جدید داره در نمیاد منکه چیزی نمیبینم. ریزش اصلا دیگه ندارم فقط همون 1 ماه اول با اینکه قرص و محلول استفاده میکردم ریزش بود که درجا الان قطع شد خوب الان نصف ماه گزروندم یعنی 3 ماه دیگه مصرف کنم سر جم میشه 6 ماه خوب چرا پور پشت نشده پشت سرم یعنی هیچ امیدی نیس؟
    البته این مورد بگم جاهای دیگه بدنم حالا هرکجا میخواد باشه مو در امده مگه افتضاء اصلا دیگه دارم پشمالود میشم این همه بچه ها میگن چون واقعا موهای ریز در امده ولی پشت سرم انگاری باز همونه تغییری نکرده چرا؟ ایا زمان بیشتری میخواد مصرف این دارو و محلول.
    Last edited by 0reza666; 07-10-2016 at 10:48.

تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

کسی نیس جوابگو باشه

تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

یه سوال دیگه.
    من الان 4 ماه هم محلول و هم قرص دارم مصرف میکونم و تعدادی جوش بزرگ رو سرم و تعداد کمی هم رو صورتم جوش زده که خیلی خیلی بزرگ هم هست. من قبلا اصلا هیچ جوشی نداشتم چه رو سرم چه رو صورتم و این جوش ها انگاری داره روز به روز بیشتر میشه. این جوش ها دلیلیش چیه. عوارض این محلول و قرص ایا؟؟؟
    لطفا توضیح بدین چون واقعا دارم کم کم نگران میشم...
    Last edited by 0reza666; 17-10-2016 at 23:20.

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

یه سوال دیگه.
    من الان 4 ماه هم محلول و هم قرص دارم مصرف میکونم و تعدادی جوش بزرگ رو سرم و تعداد کمی هم رو صورتم جوش زده که خیلی خیلی بزرگ هم هست. من قبلا اصلا هیچ جوشی نداشتم چه رو سرم چه رو صورتم و این جوش ها انگاری داره روز به روز بیشتر میشه. این جوش ها دلیلیش چیه. عوارض این محلول و قرص ایا؟؟؟
    لطفا توضیح بدین چون واقعا دارم کم کم نگران میشم...
    من در مورد محلول اطلاعی ندارم چون استفاده نمیکنم
    ولی در مورد قرص فیناستراید که الان 2 سال دارم میخورم
    نه باعث شده موهای جاهای دیگه بدنم زیاد بشه ! ( اصلا غیر منطقی هست این حرف چون این قرص کارش یه چیز دیگس ) نه باعث جوش شده
    عوارض این قرص تو سایت های دیگه و این سایت بارها گفته شده و اصلا عوارض خاصی نیستن که تازه برای همه هم پیش نمیاد ، تازه همونا هم با قطع دارو برطرف میشن

14. این کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال elyartab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

شاید سوالم باز تکراری باشه. ولی باز ممنون میشم جواب بدین چون دلگرمیه واقعا.
    امروز 1395/07/16 هست و من الان دقیق دارم 3 ماه و 16 روز هم محلول و هم قرص مصرق میکنم. چون من سر ماه رفتم دکتر اون تاریخ یاداشت کردم الان میدونم دقیق چه وقته دارم مصرف میکنم دقیق نوشتم. بگزریم. موهای پشت سرم که گفته بودم داره خالی میشه کلوفت شده ولی انگاری هیچ موه جدید داره در نمیاد منکه چیزی نمیبینم. ریزش اصلا دیگه ندارم فقط همون 1 ماه اول با اینکه قرص و محلول استفاده میکردم ریزش بود که درجا الان قطع شد خوب الان نصف ماه گزروندم یعنی 3 ماه دیگه مصرف کنم سر جم میشه 6 ماه خوب چرا پور پشت نشده پشت سرم یعنی هیچ امیدی نیس؟
    البته این مورد بگم جاهای دیگه بدنم حالا هرکجا میخواد باشه مو در امده مگه افتضاء اصلا دیگه دارم پشمالود میشم این همه بچه ها میگن چون واقعا موهای ریز در امده ولی پشت سرم انگاری باز همونه تغییری نکرده چرا؟ ایا زمان بیشتری میخواد مصرف این دارو و محلول.

دوست عزیز من قبلا هم عرض کردم که ماینوکسیدل امکان رویش موهای زاید در نقاط عجیب بدن رو داره. اینو تایید میکنن همه

16. این کاربر از elyartab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 6 از 16 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •