تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 16 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 157

نام تاپيک: سوال درباره ریزش مو و جلوگیری ان

آخر فروم باز Ali_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    هرکجا که اهل دلی باشد

پيش فرض

تشخیص ریزش موی وابسطه به اندروژن(ارثی یا مردانه) بالینی و با مشاهده الگوی ریزش است و هیچ آزمایشی نیاز نیست و مشخص کننده نیست

حتی در خانم ها تشخیص ریزش موی وابسته به اندروژن همیشه برای تشحیص نیاز به ازمایش ندارد

Sent from my E5823 using Tapatalk
    سلام دوست من

این سایت رو شما تا به حال دیدید؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    حرفاش کلا خلاف چیزایی هست که من بیرون از متخصصای پوست و مو میشنوم
    نظر شما در این خصوص چیه؟

و این که این سه گزینه چقدر خوبه و توصیه میشه؟
    - مزوتراپی
    - پی آر پی
    - کاشت مو
    جدیدا دکترمو عوض کردم گفت به ترتیب این سه راه رو داری که درست کنی موهاتو
    و طبق معمول همه دکترا باز هم فعلا محلول نوشت و... مجددا تکرار همان داستان قبل

@ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    رضا جان
    شما هم نمیخواد این قدر حساسیت به خرج بدید
    از همون قطره چکان استفاده کن
    و مالش زیاد هم خوب نیست. نباید با موها بازی کرد
    دقت کن که فقط باید ماینوکسیدیل رو روی سرت پخش کنی نه اینکه ماساژ بدید

بعد از استفاده از ماینو مدتی ریزش بیشتر میشه
    اما بعدا کم کم درست میشه و برمیگرده
    کچل زیاده دوست من! یه جا خوندم که نوشته بود 40% مردای دنیا کچل میشن
    نگران نباش... و تلاش خودتو بکن. امیدوارم نتیجه بگیری
    منم دنبال روش های مختلف هستم

2. 2 کاربر از Ali_Best بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه 0reza666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

خوب یه سوال دیگه دارم. همنطور که اولین پست و پیام اولین تاپیک نوشتم.

1 ایا من باید قرص فیناید1 همش مصرف کنم چون دکتر یه دوره 3 ماه نوشت برام و کم کم داره تموم میشه؟

2 البته من محلول ماینو کسیدیل5 تا اخر عمر استفاده میکنم اگه جواب بده مشکلی نیس همش استفاده مینکم؟

3 اضافه کنم قرص هماتینیک که قرص ویتامین D3 هم داده اونم دوره 3 ماهه داره ایا اونم باید باز بخرم و همش باید مصرف کنم؟

ممنون میشم به تک تک سوالاتم جواب بدین.

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام دوست من

این سایت رو شما تا به حال دیدید؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    حرفاش کلا خلاف چیزایی هست که من بیرون از متخصصای پوست و مو میشنوم
    نظر شما در این خصوص چیه؟

و این که این سه گزینه چقدر خوبه و توصیه میشه؟
    - مزوتراپی
    - پی آر پی
    - کاشت مو
    جدیدا دکترمو عوض کردم گفت به ترتیب این سه راه رو داری که درست کنی موهاتو
    و طبق معمول همه دکترا باز هم فعلا محلول نوشت و... مجددا تکرار همان داستان قبل

رضا جان
    شما هم نمیخواد این قدر حساسیت به خرج بدید
    از همون قطره چکان استفاده کن
    و مالش زیاد هم خوب نیست. نباید با موها بازی کرد
    دقت کن که فقط باید ماینوکسیدیل رو روی سرت پخش کنی نه اینکه ماساژ بدید

بعد از استفاده از ماینو مدتی ریزش بیشتر میشه
    اما بعدا کم کم درست میشه و برمیگرده
    کچل زیاده دوست من! یه جا خوندم که نوشته بود 40% مردای دنیا کچل میشن
    نگران نباش... و تلاش خودتو بکن. امیدوارم نتیجه بگیری
    منم دنبال روش های مختلف هستم

1- صحبت ها درست هست،فقط اینکه واقعا مطالعه ای انجام نشده که محلول ماینوکسیدیل و فوم رو با هم مقایسه کنه و اینکه قرص فینستراید اثر بهتری نسبت به ماینوکسیدیل موضعی داره
    2-بنظر من اگه روش های ارزان دارویی پاسخ نداد،کلا بیخیال درمان ریزش مو بشین؛چون واقعا ارزش این خرج ها رو نداره،به اطرافمون نگاه کنیم ،مردهای زیادی رو با ریزش مو میبینیم و این یک پدیده طبیعی و فیزیولوژیک هست؛هم اینکه شخصا فکر میکنم مردهایی که ریزش مو دارند اگه بیشتر جذاب نباشن کمتر جذاب نیستند و یک مرد طاس مشکلی با خانم ها نداره مگر اینکه خودش اعتماد به نفش کمتر باشه

خوب یه سوال دیگه دارم. همنطور که اولین پست و پیام اولین تاپیک نوشتم.

1 ایا من باید قرص فیناید1 همش مصرف کنم چون دکتر یه دوره 3 ماه نوشت برام و کم کم داره تموم میشه؟

2 البته من محلول ماینو کسیدیل5 تا اخر عمر استفاده میکنم اگه جواب بده مشکلی نیس همش استفاده مینکم؟

3 اضافه کنم قرص هماتینیک که قرص ویتامین D3 هم داده اونم دوره 3 ماهه داره ایا اونم باید باز بخرم و همش باید مصرف کنم؟

ممنون میشم به تک تک سوالاتم جواب بدین.

1-چه قرص فینستراید چه محلول ماینوکسیدیل باید برای همیشه استفاده بشه؛اما معمولا پاسخ به درمان رو بررسی میکنن و در صورت عدم پاسخ مناسب دارو رو قطع میکنن
    2-اگر دارو ها برای شما عارضه ایجاد نکنن و با مصرف مداومش مشکل نداشته باشین،موردی برای مصرف همیشگیش نیست،مگر اینکه در آینده در شما بیماری ایجاد بشه که نباید داروها رو مصرف کنید؛
    این رو هم اضافه کنم مصرف همزمان این دو دارو نیاز نیست
    3-مکمل ها تاثیر اثبات شده ای در درمان ریزش موی وابسته به اندروژن(مردانه یا ارثی) نداره؛
    بخصوص اینکه یک مرد اصلا نیازی به مکمل هماتنیک در هیچ شرایطی بجز بیماری نداره؛
    این کپسول شامل آهن،ویتامین سی،فولیک اسید و ویتامین ب 12 هست که یک فرد با تغذیه معمولی به هیچکدام احتیاج نداره و فقط در کسانی که بیماری های خاص و یا در جنگ و قحطی و یا سفر طولانی دریایی در 200 سال پیش بودند ممکن هست به این دارو نیاز پیدا کنند
    ویتامین دی هم باز نقشی در این مشکل نداره،اما توصیه میشه همه در کشور،به علت شیوع کمبود ویتامین دی،همه مکمل ویتامین دی مصرف منند که در سن شما باید ماهی یک عدد پرل 50000 واحدی دی 3 مصرف بشه

5. 2 کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

1- صحبت ها درست هست،فقط اینکه واقعا مطالعه ای انجام نشده که محلول ماینوکسیدیل و فوم رو با هم مقایسه کنه و اینکه قرص فینستراید اثر بهتری نسبت به ماینوکسیدیل موضعی داره
    2-بنظر من اگه روش های ارزان دارویی پاسخ نداد،کلا بیخیال درمان ریزش مو بشین؛چون واقعا ارزش این خرج ها رو نداره،به اطرافمون نگاه کنیم ،مردهای زیادی رو با ریزش مو میبینیم و این یک پدیده طبیعی و فیزیولوژیک هست؛هم اینکه شخصا فکر میکنم مردهایی که ریزش مو دارند اگه بیشتر جذاب نباشن کمتر جذاب نیستند و یک مرد طاس مشکلی با خانم ها نداره مگر اینکه خودش اعتماد به نفش کمتر باشه

1-چه قرص فینستراید چه محلول ماینوکسیدیل باید برای همیشه استفاده بشه؛اما معمولا پاسخ به درمان رو بررسی میکنن و در صورت عدم پاسخ مناسب دارو رو قطع میکنن
    2-اگر دارو ها برای شما عارضه ایجاد نکنن و با مصرف مداومش مشکل نداشته باشین،موردی برای مصرف همیشگیش نیست،مگر اینکه در آینده در شما بیماری ایجاد بشه که نباید داروها رو مصرف کنید؛
    این رو هم اضافه کنم مصرف همزمان این دو دارو نیاز نیست
    3-مکمل ها تاثیر اثبات شده ای در درمان ریزش موی وابسته به اندروژن(مردانه یا ارثی) نداره؛
    بخصوص اینکه یک مرد اصلا نیازی به مکمل هماتنیک در هیچ شرایطی بجز بیماری نداره؛
    این کپسول شامل آهن،ویتامین سی،فولیک اسید و ویتامین ب 12 هست که یک فرد با تغذیه معمولی به هیچکدام احتیاج نداره و فقط در کسانی که بیماری های خاص و یا در جنگ و قحطی و یا سفر طولانی دریایی در 200 سال پیش بودند ممکن هست به این دارو نیاز پیدا کنند
    ویتامین دی هم باز نقشی در این مشکل نداره،اما توصیه میشه همه در کشور،به علت شیوع کمبود ویتامین دی،همه مکمل ویتامین دی مصرف منند که در سن شما باید ماهی یک عدد پرل 50000 واحدی دی 3 مصرف بشه
    دکتر جان من تصمیم گرفتم ماینوکسیدیل رو با توجه به ریزش موی ارثی که دارم تا اخر و هر زمانی که شد استفاده کنم . حالا سوالی که دارم اینکه ایا بهترین فرم ماینوکسیدیل همون 5 درصدش هستش ؟ ایا میشه تنها یکبار ازش استافده کنم مثلا شب بزنیم فقط ؟ یا اینکه بهترین فرم استفاده از ماینوکسیدیل چطور هستش ؟

سوال دوم اینکه اگر بخوام فیناستراید 1 میل هم استفاده کنم و در اینده قصد بچه دار شدن داشته باشیم از کی باید مصرف این قرص قطع بشه تا تاثیر منفی نزاره تو این قضیه اونم با اطمینان 100 درصدی یعنی کامل اثراتش از بدن خارج بشه ؟

در کنار این دو چه قرص ها و ویتامین هایی رو استفاده کنیم تا به اون بالایی ها کمک کنه تا نتیجه بهتر بشه ؟ مثل مولتی ویتامین ها و .... یا گیاهان دارویی ؟

7. این کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دکتر جان من تصمیم گرفتم ماینوکسیدیل رو با توجه به ریزش موی ارثی که دارم تا اخر و هر زمانی که شد استفاده کنم . حالا سوالی که دارم اینکه ایا بهترین فرم ماینوکسیدیل همون 5 درصدش هستش ؟ ایا میشه تنها یکبار ازش استافده کنم مثلا شب بزنیم فقط ؟ یا اینکه بهترین فرم استفاده از ماینوکسیدیل چطور هستش ؟

سوال دوم اینکه اگر بخوام فیناستراید 1 میل هم استفاده کنم و در اینده قصد بچه دار شدن داشته باشیم از کی باید مصرف این قرص قطع بشه تا تاثیر منفی نزاره تو این قضیه اونم با اطمینان 100 درصدی یعنی کامل اثراتش از بدن خارج بشه ؟

در کنار این دو چه قرص ها و ویتامین هایی رو استفاده کنیم تا به اون بالایی ها کمک کنه تا نتیجه بهتر بشه ؟ مثل مولتی ویتامین ها و .... یا گیاهان دارویی ؟
    ۱-واقعا فوم یا محلول فرق خاصی در عملکرد ندارند؛اما شما باید ۵%اسنفاده کنید و حتما ۲ بار در روز استفاده بشه

۲-نیازی به مصرف همزمان نیست؛اما برای شما که مرد هستید،اگر در حال مصرف دارو باشید،مشکلی برای جنین ایجاد نمیشه؛این مسائل که دارویی برای جنین خطر داره مربوط به مادران هست؛
    البته نکته ای در مورد فینستراید هست:گرد و خرده های دارو از روی پوست جذب میشن،پس اگه زن باردار در منزل هست باید احتیاط کرد چون اگه با گرد و خرده دارو تماس داشته باشه،خطر ایجاد اختلال لندام جنسی و اندام جنسی مبهم در جنین وجود داره

۳-در ریزش موی وابسته به اندروژن(ارثی یا مردانه) مصرف هیچ مکمل ویتامینی یا گیاهی نیاز نیست و تاثیر نداره

Sent from my E5823 using Tapatalk
    Last edited by M.R.S.; 04-08-2016 at 08:40.

9. 3 کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Ali_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    هرکجا که اهل دلی باشد

پيش فرض

دوست من... ابتدا سپاسگزارم که وقتتان را برای جواب پرسش ها میذارید

حقیقتش نسخه های دکتر جدید رو از داروخانه نگرفتم و به پیشنهاد چند نفر پیش دکتر دیگه ای رفتم که در محدوده ما میگن بهترینه
    این دکتر برام اینا رو نوشته:
    - ماینو 5 ساختنی یک بار در شب
    - فین پشیا 1 مجددا
    - تونیک نوپریل یک بار در صبح

(سابقه قبلی استفاده از دارو ها رو هم در انتها نقل قول کردم)

راجع به فیناستراید گفت تو به آینده فک نکن
    5 - 6 سال راحت استفاده کن و گفت:
    من در هیچ کنگره ای نشنیدم تا الآن که عوارضی به اندازه عقیمی داشته باشه
    (خیلی اصرار میکردم که من چند جا خوندم که نوشتن احتیاط کنید و نمونه هایی مشاهده شده... اما گفت نه مشکلی نداره)
    بنده هم 27 سالمه و مجردم فعلا

نظر شما چیه؟
    فیناستراید رو چی کار کنم؟

دکتره بهم گفت آمریکا هم بری همین نسخه رو بت میدن. خیالت راحت... 7 ماه دیگه نتیجه شو میگیری
    و با کلی سوال و اینها گفت که باور کن بهترین نسخه همینه که نوشتم!

نسخه اولین دکتر:
    نزدیک به سه سال هست در پی ریزش مو (که دکتر ارثی تشخیص داده) دارو مصرف میکنم. موضعی و خوراکی
    دو سال اول ماینو 2 و 5 درصد به همراه فیناستراید 1 و یک سری تونیک های موضعی و قرص های زینک و امثالهم
    که زمانی که فیناستراید رو قطع کردم ریزش موهام شدید شد... دکتر که رفتم محلول 5 و 7 ساختنی برام نوشت + محلول آمپول زتا ایتالیایی
    این دکتر اعتقاد داشت فیناستراید رو دو سال کافیه مصرف کنم و بعد از اون باید قطع کنم. و گفت فیناستراید موضعی داخل محلول میذارم
    اما نتیجه بخش نبوده و الان وسط سرم و قسمت رچ خیلی خالی شده
    و یه سوال دیگه از قبل:
    مزوتراپی توصیه میشه؟
    پی آر پی چی؟

سپاسگزارم بزرگوار

11. این کاربر از Ali_Best بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه 0reza666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

با سلام. امروز 1395/05/20 هست این ماه تموم بشه من دقیق دو ماه که دارم قرص فیناید1 و محلول ماینو کسیدیل5 استفاده میکنم.

ریزش مو من وقتی میرفتم حموم به مقدار 20 تا 40 تار مو میریخت و تو دستام کامل معلوم بود. ولی از روزی که پیش دکتر رفتم و استفاده میکنم ریزش به کل متوقف شده و حتی یه تار مو هم نمیریزه تو دستم بعد شستن موها. البته این مورد بگم که تا 3 هفته تا 1 ماه همچنان ریزش مو داشتم وقتی مصرف میکردم این دارو و محلولو حتی ریزش 2برابرم شده بود ولی الان دیگه نمیریزه خدارو شکر.

سوالم بالا بارها جواب دادین ولی از اونجای که بی تاقتم باز میپرسم. پس چرا موهای جدید در نمیاد یا چرا پشت موهام پور پشت نمیشه من قرص و محلول سر ساعت مصرف میکنم محلول صبح و شب قرص هم شب بعد غذا.

و روزی دوبار هم سرم میشورم.

البته این مورد بگم البته خودمم زیاد ندیدم و شایدم از قبل بوده و من دارم خیال میکنم انگاری جلو سرم چپ و راست که حتی بچه هم هستی اون قسمت مو نداره انگاری یه موهای طلایی زده. چون من حتی جلو سرمم چب و راست اگه منظورم متوجه شده باشید اون محلول میزنم گفتم شاید مو در بیاد حالا در میاد یا در نمیاد دیگه نمیدونم ولی سوال اصلی پشت سرمه که چرا هنوز پر پشت نشده و ایا میشه. یا نکنه زمان بیشتری میخواد که منم بی حوصله...
    Last edited by 0reza666; 10-08-2016 at 07:36.

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دوست من... ابتدا سپاسگزارم که وقتتان را برای جواب پرسش ها میذارید

حقیقتش نسخه های دکتر جدید رو از داروخانه نگرفتم و به پیشنهاد چند نفر پیش دکتر دیگه ای رفتم که در محدوده ما میگن بهترینه
    این دکتر برام اینا رو نوشته:
    - ماینو 5 ساختنی یک بار در شب
    - فین پشیا 1 مجددا
    - تونیک نوپریل یک بار در صبح

(سابقه قبلی استفاده از دارو ها رو هم در انتها نقل قول کردم)

(خیلی اصرار میکردم که من چند جا خوندم که نوشتن احتیاط کنید و نمونه هایی مشاهده شده... اما گفت نه مشکلی نداره)

نظر شما چیه؟

دکتره بهم گفت آمریکا هم بری همین نسخه رو بت میدن. خیالت راحت... 7 ماه دیگه نتیجه شو میگیری
    و با کلی سوال و اینها گفت که باور کن بهترین نسخه همینه که نوشتم!
    [RIGHT][COLOR=#000000]

و یه سوال دیگه از قبل:
    مزوتراپی توصیه میشه؟
    پی آر پی چی؟

سپاسگزارم بزرگوار
    این روش ها با اینکه اثراتی داشته اند،هنوز وارد منابع درمانی نشده اند؛البته چون مساله ریزش موی ارثی،بیشتر مساله زیبایی هست تا درمانی از هر روش نوینی که تاثیرش مشاهده بشه استفاده میشه؛از این بین در مقالاتی که مطالعه کردم در مورد PRP مطالعات بهتری وجود داشت و نجایج مثبتی نشان داده بود

با سلام. امروز 1395/05/20 هست این ماه تموم بشه من دقیق دو ماه که دارم قرص فیناید1 و محلول ماینو کسیدیل5 استفاده میکنم.

ریزش مو من وقتی میرفتم حموم به مقدار 20 تا 40 تار مو میریخت و تو دستام کامل معلوم بود. ولی از روزی که پیش دکتر رفتم و استفاده میکنم ریزش به کل متوقف شده و حتی یه تار مو هم نمیریزه تو دستم بعد شستن موها. البته این مورد بگم که تا 3 هفته تا 1 ماه همچنان ریزش مو داشتم وقتی مصرف میکردم این دارو و محلولو حتی ریزش 2برابرم شده بود ولی الان دیگه نمیریزه خدارو شکر.

سوالم بالا بارها جواب دادین ولی از اونجای که بی تاقتم باز میپرسم. پس چرا موهای جدید در نمیاد یا چرا پشت موهام پور پشت نمیشه من قرص و محلول سر ساعت مصرف میکنم محلول صبح و شب قرص هم شب بعد غذا.

و روزی دوبار هم سرم میشورم.

البته این مورد بگم البته خودمم زیاد ندیدم و شایدم از قبل بوده و من دارم خیال میکنم انگاری جلو سرم چپ و راست که حتی بچه هم هستی اون قسمت مو نداره انگاری یه موهای طلایی زده. چون من حتی جلو سرمم چب و راست اگه منظورم متوجه شده باشید اون محلول میزنم گفتم شاید مو در بیاد حالا در میاد یا در نمیاد دیگه نمیدونم ولی سوال اصلی پشت سرمه که چرا هنوز پر پشت نشده و ایا میشه. یا نکنه زمان بیشتری میخواد که منم بی حوصله...
    در مورد فینستراید باید 12 ماه صبر کرد تا اثر کامل و نحوه پاسخش مشخص بشه
    در مورد ماینکوسیدیل هم 2 ماه اول ریزش رو داریم،بعد از 4 تا 8 هفته رویش رو داریم که بعد از 12-18 ماه به حد نهایی خودش میرسه؛

و اینکه در همه افراد ما تاثیر چشمگیر از نظر ظاهری رو ممکن هست نبینیم؛

شخصا فکر میکنم بهترین روش برخورد با این نوع ریزش مو،اهمیت ندادن و داشتن اعتماد به نفس هست؛ریزش موی وابسته به اندروژن در مردان بیماری نیست،بلکه قسمتی از تغییرات حیاتشون هست و یک مرد طاس همچنان برای جنس مخالف جذاب هست؛
    این روش خود من بوده که تا الان هم موفق بودم و کمبودی بابت ریزش مو حس نمیکنیم؛
    سن 27 سال؛3-4 سال ریزش مو دارم؛متاهل(به تازگی)
    Last edited by M.R.S.; 10-08-2016 at 09:33.

14. این کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

نظر شما چیه؟
    خب بنده خدا راست گفته
    من خودم 2 ساله دارم میخورم خیلی موثر بوده
    از نظر من که بهترین و راحت ترین راه درمان ریزش موی ارثی همینه
    اگه یه زمانی متاهل هم شدین و خواستین بچه دار بشین ، قبلش مصرفش رو قطع کنین ، به همین راحتی

16. این کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Amir-Rainman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

دوستان کسی تجربه کاشت مو داره؟

من از حدود 3 -4 سال پیش ریزش مو هام شروع شد و میشه گفت تا حدود 1.5 سال ریزش داشت ( الان فک میکنم ریزش عادی داره همون تا 50 تا 100 تار مو در روز که میگن ) ولی خب همون 1.5 سال کافی بود که موهام خالی بشه جلو

تا به الان فقط یه بار دکتر رفتم که جز ویتامین چیزی نداد و اثری هم نداشت از طرفی هم چون داییم طاسه میگن به داییت رفتی
    البته چند ماه پیش به مدت 2-3 هفته از سیر ( تعریفش شنیده بودم ) استفاده کردم یه شوید شویدایی در اومد ولی خب دیگه ادامه ندادم بنظرتون با توجه به اینکه با سیر یه اتفاقاتی افتاده میتونه این ارثی باشه یا نه مربوط به چیزای دیگه ست و با دارو حل میشه؟؟

از طرفی هم نمیخوام طوری باشه که فقط با مصرف دارو مو دربیاد و با قط کردن دارو دوباره برگردم سر خونه اول، اینجوری همون مو بکارم بهتره

یه راهنمایی کنید من دکتر برم یا نه؟

18. این کاربر از Amir-Rainman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •