تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 16 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 157

نام تاپيک: سوال درباره ریزش مو و جلوگیری ان

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

منم با 31 سال سن و اینکه ریزش موی ارثی دارم از دیروز شروع کردم به استفاده از ماینوکسیدیل 2 درصد و اینبار میخوام تا اخر ازش استفاده کنم

با توجه به تجربه قبلی استفاده از میانوکسیدیل که برام موثر بود ( هرچند با قطعش موهام ریزش داشت ولی با بدبختی نگهشون داشتم )

درکل میخوام برای همیشه از این ترکیب استفاده کنم

روزی 1 سی سی ماینوکسیدیل

روز 1 قرص مولتی

یک روز در میان 1 قرص زینک پلاس

استفاده از سبوس برنج و گندم و جو به صورت خوراکی یا دم کرده

حالا با این وجود امیدوارم موهام برگرده به حالت قابل قبول انشالله ولی اگر برنگشت چند سال بعد میکارم

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یه سوال : ماینوکسیدیل 2 درصد رو میشه مادام العمر استفاده کرد ؟ عوارض خاصی تو طولانی مدت نداره ؟

و اگر نظر یا راهنمایی خاصی دارین ممنون میشم بگید

2. این کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال 775e's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

شما به داروخانه مراجعه کردید
    بهشون بگید یا به سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنید مطالبش رو بخونید

4. 2 کاربر از 775e بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

منم با 31 سال سن و اینکه ریزش موی ارثی دارم از دیروز شروع کردم به استفاده از ماینوکسیدیل 2 درصد و اینبار میخوام تا اخر ازش استفاده کنم

با توجه به تجربه قبلی استفاده از میانوکسیدیل که برام موثر بود ( هرچند با قطعش موهام ریزش داشت ولی با بدبختی نگهشون داشتم )

درکل میخوام برای همیشه از این ترکیب استفاده کنم

روزی 1 سی سی ماینوکسیدیل

روز 1 قرص مولتی

یک روز در میان 1 قرص زینک پلاس

استفاده از سبوس برنج و گندم و جو به صورت خوراکی یا دم کرده

حالا با این وجود امیدوارم موهام برگرده به حالت قابل قبول انشالله ولی اگر برنگشت چند سال بعد میکارم

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یه سوال : ماینوکسیدیل 2 درصد رو میشه مادام العمر استفاده کرد ؟ عوارض خاصی تو طولانی مدت نداره ؟

و اگر نظر یا راهنمایی خاصی دارین ممنون میشم بگید
    عوارض ماینوکسیدیل ،موضعی هست مصرف طولانی مدتش،موردی نداره؛

نکته:در ریزش موی وابسته به اندروژن(یا ارثی یا مردانه)، ماینوکسیدیل ۵ درصد استفاده میشه و مفدار مصرفش ۱ سی سی ۲ بار در روز هست

Sent from my E5823 using Tapatalk

6. 2 کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه 0reza666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

سلام من محلول ماینوکسیدیل ۵ درصد رو پنبه و پنبه خیلی کوچک بر میدارم و خیلی اون غلیض میکنم و میزنم به کل سرم در کل خود پوست سر کامل خیس میکنم از بس شک دارم باز با پنبه کامل خیس میکنم میزنم سرم با اینکه این تاپیک یک هفته اس زدم و یک هفته اس دکتر رفتم دارم مصرف میکنم امروز دومین مصرفه یعنی یکی تموم کردم الان دومی دارم میزنم صبح و شب میزنم. سوال اصلیم اینه با پنبه میزنم و 5 دقیقه کل سر ماساژ میدم مشکلی نیس اخه گفتین با قطره چکان باید بزنیم البته خود دارو خانه و دکتر خودم و تو اموزش مصرف هم همینطوری نوشته من میخوام بدونم با پنبه میزنم مشکلی نباشه عصرش کم نشه. ببخشید پیامم طولانی شد ولی ممنون میشم بخونید جواب بدین.
    Last edited by 0reza666; 14-07-2016 at 11:14.

پروفشنال 775e's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

سلام من محلول ماینوکسیدیل ۵ درصد رو پنبه و پنبه خیلی کوچک بر میدارم و خیلی اون غلیض میکنم و میزنم به کل سرم در کل خود پوست سر کامل خیس میکنم از بس شک دارم باز با پنبه کامل خیس میکنم میزنم سرم با اینکه این تاپیک یک هفته اس زدم و یک هفته اس دکتر رفتم دارم مصرف میکنم امروز دومین مصرفه یعنی یکی تموم کردم الان دومی دارم میزنم صبح و شب میزنم. سوال اصلیم اینه با پنبه میزنم و 5 دقیقه کل سر ماساژ میدم مشکلی نیس اخه گفتین با قطره چکان باید بزنیم البته خود دارو خانه و دکتر خودم و تو اموزش مصرف هم همینطوری نوشته من میخوام بدونم با پنبه میزنم مشکلی نباشه عصرش کم نشه. ببخشید پیامم طولانی شد ولی ممنون میشم بخونید جواب بدین.
    اینقدر حساسیت نیاز نیست......

9. این کاربر از 775e بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه 0reza666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

دوستان امکان داره برای کسی برعکس جواب بده این ماینوکسیدیل ۵ درصد اخه انگاری موهای من بیشتر از قبل داره میریزه و حتی جلو سرمم داره میریزه و خیلی کم پشت شده الان 3 هفته اس دارم استفاده میکنم فکر کنم 1 ماه شده این دقیق یادم نیس. چرا پور پشت نمیشه عقب سرم همه چی انگاری برعکس داره میشه. اخه تو گوگل سرچ کردم فقط یجا یکی نظر داده بود دروغه بدتر میریزه موها الان منم که استفاده کردم نمیتونم دیگه مصرف نکنم بیشتر میریزه ولی میزنمم انگاری هیچی به هیچی چه کنم؟
    Last edited by 0reza666; 23-07-2016 at 11:10.

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دوستان امکان داره برای کسی برعکس جواب بده این ماینوکسیدیل ۵ درصد اخه انگاری موهای من بیشتر از قبل داره میریزه و حتی جلو سرمم داره میریزه و خیلی کم پشت شده الان 3 هفته اس دارم استفاده میکنم فکر کنم 1 ماه شده این دقیق یادم نیس. چرا پور پشت نمیشه عقب سرم همه چی انگاری برعکس داره میشه. اخه تو گوگل سرچ کردم فقط یجا یکی نظر داده بود دروغه بدتر میریزه موها الان منم که استفاده کردم نمیتونم دیگه مصرف نکنم بیشتر میریزه ولی میزنمم انگاری هیچی به هیچی چه کنم؟
    ریزش مو در شروع درمان تا ۲ ماه ممکن هست ادامه داشته باشه
    رویش مو از ۴ تا ۸ شروع میشه و ۱۲ تا ۱۸ ماه به حد پایدار میرسه
    برای بررسی پاسخ به درمان حداقل باید ۴ ماه از شروع درمان گذشته باشه

12. این کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

ریزش مو در شروع درمان تا ۲ ماه ممکن هست ادامه داشته باشه
    رویش مو از ۴ تا ۸ شروع میشه و ۱۲ تا ۱۸ ماه به حد پایدار میرسه
    برای بررسی پاسخ به درمان حداقل باید ۴ ماه از شروع درمان گذشته باشه

سلام
    دقیقا میشه فهمید ریزش مو ارثی هست یا نه؟منظورم ازمایش هایی هست که بشه فهمید علت دقیق و اصلی ریزش کم پشتی موهای سر از چیه؟
    ممنون

14. این کاربر از siahkamar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

تشخیص ریزش موی وابسطه به اندروژن(ارثی یا مردانه) بالینی و با مشاهده الگوی ریزش است و هیچ آزمایشی نیاز نیست و مشخص کننده نیست

حتی در خانم ها تشخیص ریزش موی وابسته به اندروژن همیشه برای تشحیص نیاز به ازمایش ندارد

16. 2 کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

تشخیص ریزش موی وابسطه به اندروژن(ارثی یا مردانه) بالینی و با مشاهده الگوی ریزش است و هیچ آزمایشی نیاز نیست و مشخص کننده نیست

حتی در خانم ها تشخیص ریزش موی وابسته به اندروژن همیشه برای تشحیص نیاز به ازمایش ندارد

غیر از ریزش ارثی کلا ازمایشی هست که بشه فهمید اشکال از ریزش ارثی نیست و جای دیگه اشکال داره و علتش جای دیگه هست؟
    بهترین زمان مصرف قرص فیناستراید 1 چه زمانی هستش؟منظورم صبح یا شب و با غذا یا قبل و بعدش؟
    ممنون

18. این کاربر از siahkamar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •