تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 16 اولاول ... 28910111213141516 آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 157

نام تاپيک: سوال درباره ریزش مو و جلوگیری ان

آخر فروم باز Amir-Rainman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

سلام

بعد از 3 سال ریزش، خلاصه امروز رفتم دکتر

ماینوکسیدیل 2% داد و شامپو ماینوکسیدل و زینک پلاس

فک کنم ریزش مو به هر دلیلی باشه باز این ماینوکسیدیلِ هست ! ولی خب من شنیدم بعد از دوره مصرف ( که میگن سه ماهه ) اگه مصرف نکنی موهایی که دراومده میریزه

من الان حدود 9 ماهی هست که دیگه ریزش موهام مث قبل نیست و خیلی کمتره یه جورایی بصورت عادی ( حتی از تابستون یکم پر تر هم شده سرم ) ( از تابستون مخلوط سیر و روغن زیتون ماهی 3-4 دفه میزنم که موهای نازک دراومده که امروز دکتر گفت اینا شبیه مو نوزاده، بدرد نمیخوره !! )

حالا من کلا سوالم اینه، کسی که موهاش بخاطر ریزش ارثی یا استرس یا اختلالات هورمونی یا کلا هر دلیلی ریخته باشه، بازم اگه مصرف ماینوکسیدیل قطع کنه، موهایی که در اومده میریزه؟؟

2. این کاربر از Amir-Rainman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه 0reza666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

محلول خرگوشک شما پیشنهاد دادین و خوبه. حالا یه سوال من یکی تموم کردم و 1 ماه دارم استفاده میکونم بنظرت باز یکی دیگه بخرم و 1 ماه دیگه استفاده کنم یا نه؟ بنظر خودم که بد نبود و انگاری موهامو یکم بهتر کرده البته بقول دوستان بزنی پوست سرت از سفیدی در میاره و یکم تاریک میکنه عالیه یجورای کلک میزنه به مردم و سرت سیاه نشون میده دیگه

4. این کاربر از 0reza666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ALEMIX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

محلول خرگوشک شما پیشنهاد دادین و خوبه. حالا یه سوال من یکی تموم کردم و 1 ماه دارم استفاده میکونم بنظرت باز یکی دیگه بخرم و 1 ماه دیگه استفاده کنم یا نه؟ بنظر خودم که بد نبود و انگاری موهامو یکم بهتر کرده البته بقول دوستان بزنی پوست سرت از سفیدی در میاره و یکم تاریک میکنه عالیه یجورای کلک میزنه به مردم و سرت سیاه نشون میده دیگه
    نمی دونم دوست گرامی من خیلی تجربه ایی ندارم اگر بهتون افتاده خب استفاده کنید نمی دونم عوارضی هم داره یا نه؟

6. این کاربر از ALEMIX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

مگه قراره چیزای که گیاهی هست هم عوارض داشته باشه

8. این کاربر از 0reza666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

ب
    حالا با توجه به این صحبت ها،تصمیم گیری مبنی بر مصرف یا عدم مصرف دارو بعهده خودتون هست

Sent from my E5823 using Tapatalk
    با سلام من این تو گوگل پیدا کردم ایا شما نظری ندارین

براساس تحقیقات اخیر، داروهای ضد دردی مانند هیدروکودون (hydrocodone) و اوکسی‌کودون (oxycodon) می‌توانند باعث کاهش سطح تستوسترون ‌شوند. روزانه افراد زیادی برای تسکین درد از داروهای مسکن استفاده می‌کنند. ۷۴ درصد از کسانی که به مدت طولانی از این داروها استفاده می‌کردند، با کاهش تستوسترون روبه‌رو شدند و ۳۴ درصد از مردانی که به طور موقت از این داروها استفاده کردند دچار کاهش هورمون شدند. داروهای دیگری نیز با کاهش تستوسترون در ارتباط هستند: استاتین‌ها (statins) که برای کاهش کلسترول مصرف می‌شوند، داروهای مخدر مانند کوکایین و متامفتامین، داروهای ضدافسردگی و شیمی‌درمانی.
    Last edited by 0reza666; 11-03-2017 at 12:31.

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

با سلام من این تو گوگل پیدا کردم ایا شما نظری ندارین

براساس تحقیقات اخیر، داروهای ضد دردی مانند هیدروکودون (hydrocodone) و اوکسی‌کودون (oxycodon) می‌توانند باعث کاهش سطح تستوسترون ‌شوند. روزانه افراد زیادی برای تسکین درد از داروهای مسکن استفاده می‌کنند. ۷۴ درصد از کسانی که به مدت طولانی از این داروها استفاده می‌کردند، با کاهش تستوسترون روبه‌رو شدند و ۳۴ درصد از مردانی که به طور موقت از این داروها استفاده کردند دچار کاهش هورمون شدند. داروهای دیگری نیز با کاهش تستوسترون در ارتباط هستند: استاتین‌ها (statins) که برای کاهش کلسترول مصرف می‌شوند، داروهای مخدر مانند کوکایین و متامفتامین، داروهای ضدافسردگی و شیمی‌درمانی.
    در درمان ریزش موی مردانه ما کاری به تستستذون نداریم؛کم کردن تستسترون عارضه ایجاد میکنه؛
    ما در ریزش مو تبذیل تستسترون به هورمون دیگر به اسم دی هیدرو تستسرون رو مهار میکنیم؛
    وگرنه بخوایم تستسرون رو کاملا از بین نبریم کاری ندارد؛بیضه را در میاوریم!

11. این کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

مگه قراره چیزای که گیاهی هست هم عوارض داشته باشه
    آره دیگه اونا هم همچین بی عارضه نیستن همین گل گاو زبان مشهور را زیاد بخورن برای کبد ضرر داره یا هر داروی گیاهی دیگه ایی با از متخصصش سوال کرد

13. این کاربر از ALEMIX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

محلول ماینوکسیدیل یا آلوپکسی بعد گذشت چه مدت شروع به تاثیر میکنه ؟

15. این کاربر از ALEMIX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

محلول ماینوکسیدیل یا آلوپکسی بعد گذشت چه مدت شروع به تاثیر میکنه ؟
    رویش مو ممکن هست تا ۴-۸ هفته بعد از مصرف نمایان بشه و بعد از ۱۲-۱۸ ماه به مرحله پایدار میرسه؛
    پس برای دیدن نتیجه کامل باید یکسال صبر کرد(مگر اینکه عارضه ای ایجاد کرده باشه)

17. 2 کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

خوب دکتر من روز اولی که تاپیک زدم شروع کردم به خوردن قرص فیناید1 و خوب بوده تا الانکه دقیق 9 ماه دارم میخورم و همنطور که شروع کردم یکم موهام میریخت ولی بعد 2 ماه مصرف بکل قطع شد و اصلا حتی 1 دونه تار مو هم نمیریخت تا اینکه الان نزدیک 1 ماه بازم حس میکنم یعنی دقیق دارم میگم وقتی سرم میشورم نزدیک 20 یا بیشتر تار مو تو دستام پیدا میشه و این یعنی همچنان ریزش خفیفی دارم. جریان چیه مشکل کجاست چرا بکل قطع نمیشه؟ منکه مدام سر وقت دقیق 8 شب قرص دارم میخورم.

ایا باید برم قرص 2تراستراید بخرم و بخورم. چون همنطور که تو این تاپیک صحبت شده این دارو جدیده و دو تا انزیم غیر فعال یا بلوکه میکنه در صورتی که قرص فینیستراید فقط یه انزیم غیر فعال یا همون بلوکه میکنه. چه کنم اصلا موهام نریزه؟
    Last edited by 0reza666; 20-03-2017 at 21:49.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •