تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 16 اولاول ... 67891011121314 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 157

نام تاپيک: سوال درباره ریزش مو و جلوگیری ان

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

هشدار : توصیه می کنم بدون تجویز دکتر دارو مصرف نکنید
    دارو عوارض داره

2. این کاربر از Persianhb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه bahareh655's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    بالای نَوَردِوون-نزدیک پُشت بون

پيش فرض

سلام دوستان

من 30 سالمه و از 14 سالگی موهام شروع کرد به ریختن. موهای بسیار پرپشت و زیبا و بلندی داشتم. اوایل که می ریخت، باورش نداشتم و با خودم می گفتم خوب میشه!

ولی بعدتر که یه خرده جدی تر شد موضوع، تصمیم گرفتم برم دکتر. اولین بار که دکتر رفتم، تقریبا 18-19 ساله بودم. دو تا از دکترهای معروف تهران به نام دکتر فرشاد فرنقی و دکتر تائبی رفتم، ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم! شما هر داروی گیاهی و شیمیایی رو که بگید، من به مدت 4-5 سال مصرف کردم، ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم!
    تا اینکه 7-8 ساله اصلا ولش کردم به حال خودش و دیگه کاریش ندارم. الان موهام خیلی خیلی کم پشته. دکتر فرنقی همون بار اول که رفتم پیشش، بعد از معاینه بهم گفت که تو توی 50 سالگی کاملا طاس میشی

راستش دیگه دلم نمی خواد نه هزینه مالی کنم، نه هزینه زمانی و نه هزینه روحی! ولی از اونور چون یه خانم هستم و یکی از مهم ترین معیارهای زیبایی خانم ها برمی گرده به موهای بلند و پرپشت و خوش حالتشون، هر وقت تو کوچه و خیابون و عروسی و ... خانم های با موهای زیبا و رنگ کرده رو می بینم، یه جوری میشم!
    یعنی دلم می خواد من هم مثل 16 سال پیش، موهای زیبا داشته باشم تا به اونها زینت بدم و هر روز جلوی آینه لذت ببرم...

باز به سرم زده که برم دکتر، یه دکتری به نام دکتر صداقت پیشه توی کلینیک ابوریحان تهران رو بهم معرفی کردن که برم اونجا و مشکلم رو مطرح کنم. ولی راستش امید زیادی به بهبودی ندارم!

دوستان، الان دارو و روش درمانی جدیدی برای رویش مجدد موهای یه خانم در سن حدود 30 سالگی ارائه نشده؟

برای درمان ریزش و رویش مجدد موهای یک خانم چه باید کرد؟

ممنون میشم دوستان پیشنهادهای خودشون رو ارائه بدن.

4. 2 کاربر از bahareh655 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه rozbeh85's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

سلام، من مرد 32 ساله هستم، من پدرم کچل هست و مادرمم شدیدا کم مو.
    حدود 14 ساله بودم که موهام شروع کرد ریختن، حدود سال 77 بود که رفتم دکتر و اون زمان تازه فینوسترایت آمده بود، اونم هندی فکر کنم، یادم نیست، دکتر گفت در نهایت کچل میشی، ولی با این قرص و تونیک روبیان (قبل از محلول ماینوکسیدیل این تونیک روبیان بود) میتونی هی تاخیر بندازی تا بری بعدا مو بکاری.
    خلاصه من قرص رو الان 18 ساله دارم میخورم، موهام ریخته، حتی عکس های 5 سال پیشم رو نگاه میکنم مشخصه کمتر شده چه برسه به 10 یا 15 سال پیش، ولی هنوز مو دارم و شانه هم میخوره بهش، منظورم اینه طاس نشدم مثل پدرم.
    قرص را هم بوده چند ماهی که نخوردم، 2 ماه آموزشی سربازی، یا بعد از مهاجرت به شیش ماهی نخوردم.
    موهام ریحت، ولی نه در حد وحشتناک.
    الانم جدیداگویا یه قرصی آمده که باید روزی 4 دانه خورد، من میدونم اهل روزی4 تا قرص خوردن نیستم واسه همین نمیرم دنبالش.

6. 2 کاربر از rozbeh85 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ALEMIX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام دوستان

من 30 سالمه و از 14 سالگی موهام شروع کرد به ریختن. موهای بسیار پرپشت و زیبا و بلندی داشتم. اوایل که می ریخت، باورش نداشتم و با خودم می گفتم خوب میشه!

ولی بعدتر که یه خرده جدی تر شد موضوع، تصمیم گرفتم برم دکتر. اولین بار که دکتر رفتم، تقریبا 18-19 ساله بودم. دو تا از دکترهای معروف تهران به نام دکتر فرشاد فرنقی و دکتر تائبی رفتم، ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم! شما هر داروی گیاهی و شیمیایی رو که بگید، من به مدت 4-5 سال مصرف کردم، ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم!
    تا اینکه 7-8 ساله اصلا ولش کردم به حال خودش و دیگه کاریش ندارم. الان موهام خیلی خیلی کم پشته. دکتر فرنقی همون بار اول که رفتم پیشش، بعد از معاینه بهم گفت که تو توی 50 سالگی کاملا طاس میشی

راستش دیگه دلم نمی خواد نه هزینه مالی کنم، نه هزینه زمانی و نه هزینه روحی! ولی از اونور چون یه خانم هستم و یکی از مهم ترین معیارهای زیبایی خانم ها برمی گرده به موهای بلند و پرپشت و خوش حالتشون، هر وقت تو کوچه و خیابون و عروسی و ... خانم های با موهای زیبا و رنگ کرده رو می بینم، یه جوری میشم!
    یعنی دلم می خواد من هم مثل 16 سال پیش، موهای زیبا داشته باشم تا به اونها زینت بدم و هر روز جلوی آینه لذت ببرم...

باز به سرم زده که برم دکتر، یه دکتری به نام دکتر صداقت پیشه توی کلینیک ابوریحان تهران رو بهم معرفی کردن که برم اونجا و مشکلم رو مطرح کنم. ولی راستش امید زیادی به بهبودی ندارم!

دوستان، الان دارو و روش درمانی جدیدی برای رویش مجدد موهای یه خانم در سن حدود 30 سالگی ارائه نشده؟

برای درمان ریزش و رویش مجدد موهای یک خانم چه باید کرد؟

ممنون میشم دوستان پیشنهادهای خودشون رو ارائه بدن.
    هیچ کس بهتون آلوپکسی 2% نداد؟

8. این کاربر از ALEMIX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Amir-Rainman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

کسی دکتر خوب تو رشت سراغ داره؟؟

3سال قبل، پیش یه دکتر رفتم ، فقط ویتامین داد :|

میخوام حداقل یه بار راه درمان اصولیش رو برم ، ببینم چی میشه

چند ماهی هست روغن گیاهی استفاده میکنم موهام یکم پرپشت تر شده، همین ترغیبم کرده

10. این کاربر از Amir-Rainman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه bahareh655's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    بالای نَوَردِوون-نزدیک پُشت بون

پيش فرض

هیچ کس بهتون آلوپکسی 2% نداد؟
    چرا دادن، دکتر اولم فقط محلول ماینوکسیدیل نوشت. ولی تاثیر زیادی نداشت. به اضافه اینکه موهایی که با ماینوکسیدیل درمیاد، به شدت نازک و آسیب پذیره و باید آدم تا آخر عمر مصرف کنه. من بعد از 4-5 سال مصرف دیدم تاثیر آنچنانی نداره، ولش کردم!

راستش دنبال یه راه درمان متفاوتم. ولی اطلاعاتم در رابطه با روش های درمان فعلی و جدید خیلی محدوده!
    پی آر پی هم اصلا نمی دوتم چیه؟

اینه که به راهنمایی و مشاوره شما احتیاج دارم!

12. 2 کاربر از bahareh655 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

چرا دادن، دکتر اولم فقط محلول ماینوکسیدیل نوشت. ولی تاثیر زیادی نداشت. به اضافه اینکه موهایی که با ماینوکسیدیل درمیاد، به شدت نازک و آسیب پذیره و باید آدم تا آخر عمر مصرف کنه. من بعد از 4-5 سال مصرف دیدم تاثیر آنچنانی نداره، ولش کردم!

راستش دنبال یه راه درمان متفاوتم. ولی اطلاعاتم در رابطه با روش های درمان فعلی و جدید خیلی محدوده!

دوست عزیز همین امروز تو برنامه تخصصی شبکه سلامت که مرتبط با بیماریهای پوست و مو بود , کارشناس برنامه و مجری برنامه گفت که PRP راه حلی هست که هنوز در مرحله تحقیق و سنجش قرار داره و به هیچ وجه برای جلوگیری از ریش مو نمیتونه راه حل مناسبی باشه ...

14. 2 کاربر از hamid_diablo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

بنظر من طاسی رو قبول کنید؛اعتماد له نفستون رو تقویت کنین؛موها رو کوتاه نگه دارید و با پیرایش مناسب،کم پشت بودن رو بپوشانید؛داشتن مدل های مختلف ریش و سبیل هم میتونه در کمرنگ کردن طاسی کمک کننده باشه؛
    و به یاد داشته باشید مردهای طاس هیچ مشکلی در زمینه موفقیت کاری یا ارتباط با زنان ندارند؛به اطراف خود نگاه کنید،مردهای طاس در زندگی مشکلی‌ندارند

Sent from my MI 5 using Tapatalk

16. 2 کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Shape of Despair's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016
    محل سكونت
    (Hell (Iran

پيش فرض

آقا در این بین من هم یه سوال بسیار مهم بپرسم اونایی میدونن خواهشن بگن

من شدیداً از موی بدن متنفرم شدیداً و میخوام که موهای زائد در برخی از جاهای بدن برای همیشه نابود بشه.

دوستان راه حل هاشون رو بگن هرچی که میدونن بگن. کرم لوسیون خاصی هست بگن لیزر هم هست بازم بگن چطوری و هزینش و ....

18. 2 کاربر از Shape of Despair بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ALEMIX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

حق با شماست و این خیلی سخته من کاملا درک میکنم داشتن مو خیلی مهمه من دیدم کسانی رو که با محلول رویش مو موهای خوبی دارند و البته مرد هستند ایا برای پیوند مو اقدام کردین ؟همون کاشت شاید جواب بده من از خرگوشک استفاده کردم بد نبود حتی باعث شده بود پیشونیم مو دربیاد !!

20. 2 کاربر از ALEMIX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •