تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: پایین امدن کیفیت فایل وکتور در فتوشاپ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

14 پایین امدن کیفیت فایل وکتور در فتوشاپ

سلام به همه دوستان

من به یه مشکلی برخوردم امیدوارم دوستان بتونن راهنماییم کنن .

من با نرم افزار کورل یه متن خوشنویسی تهیه کردم میخوام با فرمت pdf سیو کنم و در فتوشاپ ازش استفاده کنم .
    مشکل من با فایل pdf سیو شده اینه که وقتی اونو باز میکنم داخل فتوشاپ وقتی با مد رنگی grayscale اونو داخل فتوشاپ باز میکنم کیفیت خوبی داره و نوشته ها حالت پله پله و دندونه دار نیست ولی وقتی مد رنگی cmyk و rgb که مورد نیازمه باز میکنم کیفیتش پایین میاد و نوشته ها لبه دار و پله پله میشن .
    اینم عکسشه که تصویر سمت راست مد رنگی cmyk هستش و کیفیتش پایین اومده مخصوصا توی سایز کوچیک نوشته خیلی این افت کیفیت به چشم میاد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی برام مهمه خواهشا راهنماییم کنید
    اینم یه تصویر دیگه از کیفیت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by mona-mm; 30-06-2016 at 04:33.

پروفشنال akpa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

فکر کنم هنگام تغییر مد عکس از حالت وکتور به پیکسل تغییر حالت میده بهتره در حالت وکتور سایز رو کمی بزرگتر کنید و بعد تغییر مد بدین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

فکر کنم هنگام تغییر مد عکس از حالت وکتور به پیکسل تغییر حالت میده بهتره در حالت وکتور سایز رو کمی بزرگتر کنید و بعد تغییر مد بدین
    سلام ممنون از پاسختون
    یعنی مد رنگی
    grayscale برای وکتوره و پیکسلی نیست ولی مد رنگای دیگه حالت پیکسلی میشن ؟ چون با انتخاب مد رنگی gray کاملا خوب باز میکنه .
    کاری نیست موقع سیو توی کورل انجام بدیم تا شکل دیگه ای سیو بشه و این مشکل تو مدای رنگی دیگه هم پیش نیاد ؟
    من وکتوراییو دیدم که تو تمام مدای رنگی مثل هم باز میشن و افت کیفیت ندارن حداقل محسوس نیست خیلی تفاوتشون . ولی چون با کورل تخصصی اشنایی ندارم نمیدونم تنظیماتشو موقع سیو pdf و ai .. چطور قرار بدم که بهترین حالت سیو بشه و رنجه نشه فایلای پی دی اف و ... توی اموزشا هم چیزی راجع به این مورد ندیدم

ممنون میشم دوستان راهنماییم کنید خیلی ضروری به این مورد نیاز دارم و باید این مشکلو برطرف کنم .
    Last edited by mona-mm; 01-07-2016 at 17:11.

پروفشنال akpa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام ممنون از پاسختون
    یعنی مد رنگی
    grayscale برای وکتوره و پیکسلی نیست ولی مد رنگای دیگه حالت پیکسلی میشن ؟ چون با انتخاب مد رنگی gray کاملا خوب باز میکنه .
    کاری نیست موقع سیو توی کورل انجام بدیم تا شکل دیگه ای سیو بشه و این مشکل تو مدای رنگی دیگه هم پیش نیاد ؟
    من وکتوراییو دیدم که تو تمام مدای رنگی مثل هم باز میشن و افت کیفیت ندارن حداقل محسوس نیست خیلی تفاوتشون . ولی چون با کورل تخصصی اشنایی ندارم نمیدونم تنظیماتشو موقع سیو pdf و ai .. چطور قرار بدم که بهترین حالت سیو بشه و رنجه نشه فایلای پی دی اف و ... توی اموزشا هم چیزی راجع به این مورد ندیدم

ممنون میشم دوستان راهنماییم کنید خیلی ضروری به این مورد نیاز دارم و باید این مشکلو برطرف کنم .
    منم خیلی وارد نیستم .لی اگه با پسوند eps سیو کنید موقع باز کردن عکس ازتون ریزولوشن میگیره و همون ابتدا تبدیل به پیکسل میشه برای نتیجه بهتر توصیه میکنم اول سند رو به صورت رنگی (rgb یا cmyk ) باز کنید و بعد عکس رو وارد کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •