تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 21

نام تاپيک: فروش TechniSat SkyStar USB HD اخرین و جدیدترین مدل تولیدی این سری

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض فروش یکدستگاه TechniSat SkyStar USB HD اخرین و جدیدترین مدل تولیدی این سری

فروش TechniSat SkyStar USB HD اخرین و جدیدترین مدل تولیدی این سری
    کاملا سالم و استفاده انچنانی از دستگاه نکردم و با نو فرقی نداره

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمت 350
    Last edited by iranmjh; 04-07-2016 at 21:29.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

تخفیف میدم هر کی خواست امار بده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

تخفیف میدم هر کی خواست امار بده
    سلام
    من می خوام البته اگه تمیز و سالم باشه و حقیقتا این قیمت خیلی بالا هست من تصورم قیمت حدود 200 تا 250 بود
    شما تا چه قیمتی حاضرید بفروشید؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام
    من می خوام البته اگه تمیز و سالم باشه و حقیقتا این قیمت خیلی بالا هست من تصورم قیمت حدود 200 تا 250 بود
    شما تا چه قیمتی حاضرید بفروشید؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    سلام
    تمیز و سالمه دستگاه حرف نداره
    تخفیف میدم

شمارتو پیغام کن تماس میگیرم
    Last edited by iranmjh; 01-07-2016 at 16:45.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

هنوز موجوده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

فروخته شد...

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

مزایا :
    1- سیگنالمتر خیلی دقیق و خوبی داره ، که برای تنظیم دیش های وطنی به کار میاد .
    2- طراحی کارت خوب هست و تهویه ی خوبی میتونه داشته باشه
    Last edited by mehr1362; 31-10-2016 at 22:07.

8. 3 کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

در مورد درایور من مشکلی تا به حال نداشتم عرض کنم در ویندوز 10 64 بیت وقتی کابل یو اس بی را به لپتاپ وصل کنید کارت به راحتی به شکل bda شناخته میشه و البته بدون نیاز به نصب درایور و... و میتوان با پرگ دی وی بی یا نرم افزار خودش کانالها رو تماشا کرد

و در باقی موارد غیر دیشگردان که متوجه شدم و تا به حال تستی نکردم و نمیدونم چطور عمل میکند باقی را نمیدانم چه هست و به چه کاری می اید و البته بنده ابتدای خرید این کارت اکانت اینترنت یکطرفه ماهواری داشتم و عملکرد خیلی خوبی داشت
    حالا هم بسته اینترنت 4جی ایرانسل 100 گیگابات دارم و اولین بار هست بعد از چندین سال همان حس اینترنت یکطرف ماهواره ای که با این دستگاه داشتم را از نظر سرعت نت تجربه میکنم

سپاس
    Last edited by iranmjh; 09-07-2016 at 21:02.

10. این کاربر از iranmjh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

حیف شد، دنبال یک دیوایس خوب برای سیستم بودم که گویا به راحتی چند سال قبل پیدا نمیشه دیگه.

در مورد موارد ذکر شده دوستان، بنده متاسفانه این کارت را نداشتم و نمیتونم نظری بدم. هاما من برای لینوکس کارت را نیاز داشتم جهت یک سیستم headless داخل شبکه با استفاده از نرمافزار tvheadend که خب تا جایی که شنیده بودم مشکلی در رابطش اونبر نبود. اگر چه درایور رسمی ای نبود ازش ولی درایوری که توی اینترنت هست بدون مشکل کار میکنه و در مورد دیش گردان، DiSEqC را گزارش دادند که پشتیبانی میکنه، لذا برای کنترل موتور گردان نرم افزار و درایور صحیحی استفاده کنید نباید مشکلی داشته باشه.

حالا خارج از بحث بلایند اسکن، 4k و ....، دوستان جایی جهت تهیه این دیوایس و یا دیوایس های مشابه اگر اطلاع دارند ممنون میشم پ.خ کنند برام. بنده برای استفاده همراه با سیستم لینوکس با پروسسور ARM مثل رازبری لازم دارم و لذا اینکه تنها اینترفیس قابل قبول طبیعتا فقط USB هست.

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

حیف شد، دنبال یک دیوایس خوب برای سیستم بودم که گویا به راحتی چند سال قبل پیدا نمیشه دیگه.

در مورد موارد ذکر شده دوستان، بنده متاسفانه این کارت را نداشتم و نمیتونم نظری بدم. هاما من برای لینوکس کارت را نیاز داشتم جهت یک سیستم headless داخل شبکه با استفاده از نرمافزار tvheadend که خب تا جایی که شنیده بودم مشکلی در رابطش اونبر نبود. اگر چه درایور رسمی ای نبود ازش ولی درایوری که توی اینترنت هست بدون مشکل کار میکنه و در مورد دیش گردان، DiSEqC را گزارش دادند که پشتیبانی میکنه، لذا برای کنترل موتور گردان نرم افزار و درایور صحیحی استفاده کنید نباید مشکلی داشته باشه.

حالا خارج از بحث بلایند اسکن، 4k و ....، دوستان جایی جهت تهیه این دیوایس و یا دیوایس های مشابه اگر اطلاع دارند ممنون میشم پ.خ کنند برام. بنده برای استفاده همراه با سیستم لینوکس با پروسسور ARM مثل رازبری لازم دارم و لذا اینکه تنها اینترفیس قابل قبول طبیعتا فقط USB هست.
    سلام
    دوست عزیز ، بنده از سال 1383 سر وکارم با --- بوده ، 16 مدل مختلف داشتم!
    جز اولین کسانی هستم که مک هک کردند و فهمیدند افلاین به چه شکلی هست .
    چیزهایی که میگم حاصل تجربه ی خودم هست ، همین مدل کارت که فروخته شد را هم دارم که به خاطر سیگنالمتر فوق العادش نگه داشتم ! سیگنالمتر این کارت این قدر دقیق هست که میتونم دقتش را با فایندرهای 1 تومنی مقایسه کنم !
    بین سال های 1385 تا 1388 فردی بود به نام عبود عساکره ( بچه جنوب ) که به جرات میگم 80 درصد کارت هایی که در ایران دست به دست میشه را این فرد وارد کرده و فروخته !
    بعد از نابودی آفلاین و آنلاین ، مشتری های --- که برای این دو منظور کارت میخریدند از بین رفتند !
    الان یک دسته ی سومی داریم ( دهه 70 اکثرا ) که این دسته صرفا برای کانال دیدن دنبال --- هستند.
    تنها فردی که وارد کننده بود در این سال های اخیر ، نزدیک 6 ماهی هست که آنلاین نشده .
    الان هیچ وارد کننده ای برای --- نداریم ، علتش هم این هست که بازار و مشتری نمیفهمه اصلا چی هست !
    این وارد کننده ای که گفتم ، قیمت هاش به این شکل بود :
    TBS 5922 = 465
    Tevii S660 = 440
    و ....
    مشتری هم نداشت ، چون 90 درصد کاربرها --- را با رسیورهای گلوبال چینی مقایسه می کنند !
    فکر میکنند چون مثلا استارمکس A100 با 24 ماه شیرینگ 260 فروخته میشه ، --- هم باید مثلا 150 تومن باشه !
    علت کمبود این هست که مشتری ارزش --- را نمیدونه ، وارد کننده هم به بدبختی باید بفروشه ! پس وارد نمیکنه .
    --- تمام قدرت تصویرش از سخت افزار سیستم میاد ، یعنی گرافیگ و سی پی یو خوب برابر هست با لذت تماشای کانال های 4K ( در کارت های PCI E )
    --------------------------------------------
    شما چون اکسترنال میخواهید میتونید دنبال گزینه های زیر باشید :
    TBS 5922
    Tevii S660
    Prof 7500
    Skystar HD USB
    Skystar HD USB CI
    و دو مدل تی بی اس قدیمی که اسم و شماره ندارند ( فاقد بلایند اسکن )
    و یک مدل از محصولات --- sky
    -------------------------------------------------------
    حرف آخر : شما نمیتونید کارت --- آکبند و یا کارنکرده پیدا کنید ، هر چی که هست حداقل یک دست گشته !
    کل موجودی --- های داخل کشور ، همین هایی هست که بین مردم میچرخه !
    -------------------------------------------------------
    در مورد این مدل که فروخته شد :
    برای گرداندن دیش ، باید از داخل پلیرها اقدام کنید !
    حال اینکه در محصولات TBS ، Prof ، Tevii و DVBsky گردش دیش توسط نرم افزار اختصاصی خود کارت و بسیار راحت هست. در کارت های اسکای استار شما فقط میتونید درصد سیگنال را ببینید و یا پید و مک ( با بدبختی ) تنظیم کنید برای اینترنت ماهواره ای ! ( در برنامه اختصاصی خودش )
    ------------------
    موفق باشید
    Last edited by mehr1362; 19-07-2016 at 02:00.

13. 3 کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •