تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: سو مصرف اورانیوم سبز (کلونازپام) و راه نجات از آن

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض سو مصرف اورانیوم سبز (کلونازپام) و راه نجات از آن

به علت حملات مکرر پانیک پزشک بهم کلونازپام 1 تجویز کرد روزی یک عدد بعد از هر بار مراجعه دوز دارو را افزایش می داد. تا به روزی 3 عدد رسید و بهم گفت اگر راحت نبودی تا روزی 10 عدد هم می تونی مصرف کنی و مشکلی نداره.

تقریبا هر 2 یا 3 ساعت باید یکی بخورم تا حمله پانیک بهم دست نده.

می خواستم بدونم راه درمان و خلاصی از این دارو وجود داره؟ البته جز آرامش نسبی تاثیری رو من نداره و حتی خواب آلودگی و .... ایجاد نمی کنه. علت مشکلم زجری هست که هر روز می کشم و از بیماری پدرم خیلی ناراحتم.

آیا مصرف این دوز از دارو (10 عدد) در روز دوز بالایی هست و خطرناکه؟

یا مجبورم برای جلوگیری از پانیک همین دوز رو مصرف کنم؟

راستی تو یکی از تاپیک ها دیدم یکی از دوستان کلونازپام 1 سبز رنگ رو اورانیوم سبز نامیده بود که الحق اسم شایسته ای است و با اجازه ایشون از این نام استفاده می کنم.

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دکتری که برای درمان پانیک به جای آلپرازولام و سرترالین بره سراغ کلونازپام بهتره عوض بشه و دکتری هم که بگه روزی یه ورق کلونازپام بخور بهتره طبابت رو ول کرده و به موادفروشی مشغول بشه.
    حتی اگه پزشک شما روزی 10 تا کلونازپام تجویز کرده باشه شرکت بیمه این مقدار رو تایید نمیکنه و شما هم اگه دچار کوچکترین مشکلی از قبیل سردرد و گردن درد بشین به راحتی میتونین به خاطر ای تخلف پزشک ازش شکایت کنین. البته تا الان پزشکی نبوده که روزی یه ورق کلونازپام تجویز کرده باشه احتمالا دارین سر خود مصرفش میکنین.
    پانیک هم با بقیه بیماری های اعصاب روان کمی متفاوت هست و جنبه فیزیولوژیک بودنش بیشتر از منتال بودنش هست و بعیده که فکر کردن به وضعیت اصفناک پدرتون باعث پانیک شده باشه.

شما به یه روانپزشک مراجعه کنین بهتر نتیجه میگیرین. مطالعه کردن در مورد داروها و بیماری ها هم سودی براتون نداره بهتره این کار رو نکنین این خودش باعث بروز بیماری هایی مثل وسواس و سوماتوفرم و اضظراب میشه.

3. 2 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

دکتری که برای درمان پانیک به جای آلپرازولام و سرترالین بره سراغ کلونازپام بهتره عوض بشه و دکتری هم که بگه روزی یه ورق کلونازپام بخور بهتره طبابت رو ول کرده و به موادفروشی مشغول بشه.
    حتی اگه پزشک شما روزی 10 تا کلونازپام تجویز کرده باشه شرکت بیمه این مقدار رو تایید نمیکنه و شما هم اگه دچار کوچکترین مشکلی از قبیل سردرد و گردن درد بشین به راحتی میتونین به خاطر ای تخلف پزشک ازش شکایت کنین. البته تا الان پزشکی نبوده که روزی یه ورق کلونازپام تجویز کرده باشه احتمالا دارین سر خود مصرفش میکنین.
    پانیک هم با بقیه بیماری های اعصاب روان کمی متفاوت هست و جنبه فیزیولوژیک بودنش بیشتر از منتال بودنش هست و بعیده که فکر کردن به وضعیت اصفناک پدرتون باعث پانیک شده باشه.

شما به یه روانپزشک مراجعه کنین بهتر نتیجه میگیرین. مطالعه کردن در مورد داروها و بیماری ها هم سودی براتون نداره بهتره این کار رو نکنین این خودش باعث بروز بیماری هایی مثل وسواس و سوماتوفرم و اضظراب میشه.
    حیلی از پاسختون متشکرم

فقط واقعا روانپزشک روزی تا 10 تا قرص رو تجویز کرده. داروخانه 100 عدد می ده و من هر ده روز (تقریبا) مراجعه می کنم که نسخه جدید بنویسه. سر خود مصرف نکردم.

شما می تونید یک پزشک خوب در تهران معرفی کنید؟

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

کلونازپام هیچ اندیکاسیونی برای افراد غیر بستری جهت مصرف 10 میلی گرم در روز برای هیچ بیماری نداره دوست عزیز. روانپزشک که سهله من دانشجو هم ازش اطلاع دارم.
    شما به یکی از درمانگاه های دولتی مراجعه کنین و در صورت رضایت از تاثیر اولین نسخه درمانتون ادامه درمان رو در مطب شخصی همون پزشک انجام بدین

6. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز faded's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

لطفا حذف شود
    Last edited by faded; 28-06-2016 at 16:52.

8. این کاربر از faded بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

دوستان كلونازپام اعتياد آوره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •