تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 17

نام تاپيک: خریدن کنسول برای نوجوان 14 ساله درست است؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

14 خریدن کنسول برای نوجوان 14 ساله درست است؟

سلام دوستان
    واقعا به راهنماییتون نیاز دارم .
    من یه پسر 14 ساله دارم که درسش خوبه ...
    چند وقتی هست از من میخواد براش XBOX 360 یا پلی استیشن 3 بخرم.
    نمیدونم چیکار کنم به نظر شما بخرم؟
    میترسم اگه بخرم XBOX -پلی استیشن 3 به ایندش لطمه بزنه.
    لطفا راهنمایی کنید و اگه همچین موردی دارید بگید چیکار میکنید.
    ولطفا در مورد خوبی هاش و بدی هاش بگید.
    سپاس

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

من یکی از تجربه دوستانم رو میگم شاید بدردتون بخوره:
    من یک دوستی داشتم هم یه موقع بهترین بازی PC رو میکرد ، هم بهترین کنسول دوران خودش رو خرید PS2 و
    هم بعدش رفت سمت بازی آنلاین و vip کرد و بهترین شد و هم بعد رفت سراغ بازی مرورگری و اونجا هم کلی الماس و اینا خرید ...
    الان که میبینمش با قدیمی ها کلی طرز تفکرش فرق کرده ، آدم شادتر و با آرامش و اجتماعی تر شده ... این رو هم من دیدم و هم خودش دیده شاید بگی تلقین هست این 2-3 تا ورزش میره و همیش جلوم اعتراف میکنه که اگه بر میگشت به اون دوران هم وضعیت بدنش مناسب بود و هم شرایط سنیش برای موفقیت در ورزش...
    در مورد درس خوندن هم میتونه صدق کنه اگه پسرتون فقط تابستون ها بازی کنه و موقع مدرسه خیلی کنترل شده بخواد کار کنه شاید خریدن کنسول مشکلی نداشته باشه... در کنار اینکه تفریحات سالم دیگه ای هم انجام بده (مثل ورزش کردن - کتاب خوندن و خیلی چیزا) مسئله اینجا کنترل هست و فرهنگ استفاده خود طرف هستش چه بسا خیلی ها با گوشی منحرف شدن از هدفشون و خیلی ها هم بدون هیچ ابزار و وسیله خاصی

3. این کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

کنسول مسلما کمتر از پی سی بچتون رو هوایی میکنه , اصلا کنسول مال بچه هاست

5. این کاربر از حیزون بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

ممنون راهنمایی مفیدستون.
    در مورد درس خوندن به نظرم اگه دستگاه دور از دستش باشه و ببرمش شهرستان مشکلی پیش نمیاد تا فقط تابستون ها بازی کنه و باید بدونید که وقتی چند سال کوچیک تر بود براش ps2 خریده بودم کنترل کردنش فوق العاده سخت بود و به سادگی نمیشد فکر بازیو از ذهنش بیرون اورد...

مسئله اینجا کنترل هست و فرهنگ استفاده خود طرف هستش چه بسا خیلی ها با گوشی منحرف شدن از هدفشون و خیلی ها هم بدون هیچ ابزار و وسیله خاصی

کاملا حرفتون درسته و حرف شما رو قبول دارم ولی نمیدونم چطوری جلوشو بگیرم عاشق این کنسول شده.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    واقعا به راهنماییتون نیاز دارم .
    من یه پسر 14 ساله دارم که درسش خوبه ...
    چند وقتی هست از من میخواد براش XBOX 360 یا پلی استیشن 3 بخرم.
    نمیدونم چیکار کنم به نظر شما بخرم؟
    میترسم اگه بخرم XBOX -پلی استیشن 3 به ایندش لطمه بزنه.
    لطفا راهنمایی کنید و اگه همچین موردی دارید بگید چیکار میکنید.
    ولطفا در مورد خوبی هاش و بدی هاش بگید.
    سپاس
    اولا اینک بنده با نظر دوستان موافقم...
    دوما اینک ایکس باکس 360 و پلی استیشن3 قدیمی شده دیگه...اگر خواستین بخرین ترجیحا پلی استیشن 4 بخرین!!!
    سوما اینک من خودم از بچگی همه جورشو داشتم از آتاری و میکرو سگا بگیر تا پلی استیشن و...همیشه هم تو 2.3تا بازی مورد علاقم بهترین بودم...الان ک 26 سالمه درسته دیگه اون شدت و ذوق قبل رو ندارم واس بازی اما هنوزم هفته ای یکی دو بار بازی مورد علاقمو بازی میکنم یعنی فیفا16...بیشتر وقتایی ک ذهنم درگیره یا یکم میزون نیستم از لحاظ روحی...آرومم میکنه بازی...
    یه چیز دیگم اینک شاید همین بازیا باعث شد سمت خیلی چیزای ناجور نرم مثل سیگارو قلیون و رفیق بازی و...یکی ب سیگارو قلیون آروم میشه یکیم مث من با بازی فیفا !!!

درسم رو در حد خودش خوندم و فارغ التحصیل شدم...دوستای خوب و مناسبی پیدا کردم...اهل تفریحای ناجور نبودم...ورزش هم فوتسال و استخر تقریبا منظم تو برنامم بوده و هس...
    و اغراق نیس بگم اگر اهل بازیای کامپیوتری نبودم شاید از دست میرفتم چون باید وقت مو بیرون از خونه میگذروندم و تو این جامعه...

آیا جایگزین بهتری واس تفریح و سرگرمی فرزندتون دارین؟؟؟چیزی ک ب همین اندازه پلی استیشن بش ذوق و شوق داشته باشه

در کل من موافقم با خریدن...

ب شرطی نقش نظارتی والدین ب میزان ساعات بازی کردن و حتی نوع بازیا وجود داشته باشه...و شما همه اینارو قبل از خرید حتما باهاش ب قول معروف طی کنین و یه جورایی تعهد بگیرین...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

کنسول مسلما کمتر از پی سی بچتون رو هوایی میکنه , اصلا کنسول مال بچه هاست

درسته کنسول برای بچه هاست و باید بهشون داد تا بازی کنن و لذت ببرن.
    ولی خریدنش ممکنه به یک ریسک یا اشتباه بزرگ تبدیل بشه.
    و این پدر ها رو گیج کرده.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون راهنمایی مفیدستون.
    در مورد درس خوندن به نظرم اگه دستگاه دور از دستش باشه و ببرمش شهرستان مشکلی پیش نمیاد تا فقط تابستون ها بازی کنه و باید بدونید که وقتی چند سال کوچیک تر بود براش ps2 خریده بودم کنترل کردنش فوق العاده سخت بود و به سادگی نمیشد فکر بازیو از ذهنش بیرون اورد...

مسئله اینجا کنترل هست و فرهنگ استفاده خود طرف هستش چه بسا خیلی ها با گوشی منحرف شدن از هدفشون و خیلی ها هم بدون هیچ ابزار و وسیله خاصی

کاملا حرفتون درسته و حرف شما رو قبول دارم ولی نمیدونم چطوری جلوشو بگیرم عاشق این کنسول شده.
    در مورد نگرانیتون از نحوه کنترل و احتمالا جرو بحث های ثانویه اش کاملا بتون حق میدم...
    اما ب نظرم باید جوری برخورد کنین ک خودشو متعهد بدونه باهاش طی کنین راجع ب میزان بازی کردن و حتی نوع بازیا ک مثلا بازیای خشن نباشه و...
    رسما ازش قول بگیرین احساس مسولیت کنه در برابر حرف و قولش...از همین چیزای کوچیک یاد بگیره تعهد و سر قول موندن...
    فکرمیکنم فوقش بعد از کمی بحث و احتمالا برخورد قاطعانه کم کم همه چی رو غلطک بیفته...دیدم تو اطرافیام ک شده...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

به نظر من باید مدت بازی کردنش رو معین کنید. مثال: بگید روزی 2 ساعت حق داری بازی کنی. چون بیش از اون هم به خودش آسیب میزنه و طبعا درسهاش.

براش بخرید کنسول یا pc.

دقیقا مثل چاقو آیا چاقو بخرم تو خونه بزارم؟ بله با چاقو میشه آدم کش میشه غذا هم درست کرد.

بازی های رایانه ای هم به اندازش باعث بالا رفتن تمرکز و هماهنگ شدن مغزم با دست و چشم میشه. و بیش از 2 ساعت باعث عصبی شدن و درگیر شدن ذهن میشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

آیا جایگزین بهتری واس تفریح و سرگرمی فرزندتون دارین؟؟؟چیزی ک ب همین اندازه پلی استیشن بش ذوق و شوق داشته باشه

نمیدونم گوشی قوی و یا pc که برای کار اداریه میتونه جایگزین باشه یا نه

ب شرطی نقش نظارتی والدین ب میزان ساعات بازی کردن و حتی نوع بازیا وجود داشته باشه...و شما همه اینارو قبل از خرید حتما باهاش ب قول معروف طی کنین و یه جورایی تعهد بگیرین...

قطعا میشه تعهد گرفت و حتما به راهنماییاتون عمل میکنم
    سعی میکنم قانعش کنم روزی دو ساعت بازی کنه.

یک سوال دارم خدمتتون؟
    میتونید چند تا بازی معرفی کنید که هیجان انگیز و خشونتش کم باشه

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

کنسول رو اصولا میخرن که بچه ها طرف کامپیوتر نرن پس مسلما خطری نداره

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •