تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 11 اولاول ... 4567891011 آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 104

نام تاپيک: روش آنلاک مودم LH92 ایرانسل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

سلام
    برای آنلاک کردن مودم اگر اسم فرمور دی لینک رو به اسم آخرین فرمور ایرانسل تغییر نام بدید ( نسخه کنونی lwd6501) فایل رو قبول میکنه اما موقع آپدیت روی خود مودم faild to update میده. حدس میزنم دوتا مساله این وسط ممکن هست وجود داشته باشه، یکی ساین کردن فرمور با ساین کی های ایرانسل یا شماره ی نسخه ی فایل دی لینک پایین تر هست و داونگرید رو قبول نمیکنه.
    دوستان اگر راه حلی به ذهنتون میاد بگید ببینیم چه کار میشه کرد...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

سلام مودم من تو تب سیستم گزینه آپدیت نداره. چرااا؟؟؟

4. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    ایرانشهر

پيش فرض

سلام آقا صابر یه مودم از همکارم دستم هست آپدیت کرده الان هرچی فریمور گرفتم میزنم این اخطار رو میده میشه راهنمایی بکنید؟
    invalid file attached
    البته به نظرم میگه فایل مشکل داره کلا خیلی رو مخه خواستم نسخه قدیمیشو بزنم بازم همینو میگفت

6. این کاربر از abi_55514 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام آقا صابر یه مودم از همکارم دستم هست آپدیت کرده الان هرچی فریمور گرفتم میزنم این اخطار رو میده میشه راهنمایی بکنید؟
    invalid file attached
    البته به نظرم میگه فایل مشکل داره کلا خیلی رو مخه خواستم نسخه قدیمیشو بزنم بازم همینو میگفت
    چون اپدیت شده دیگه فریمورهای قدیمی و نسخه دی لینک رو نمیگیره باید بفرستید پیش حمید تا براتون انلاک کنه یا مشکل دیگه ای داره درست کنه .

8. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    ایرانشهر

پيش فرض

چون اپدیت شده دیگه فریمورهای قدیمی و نسخه دی لینک رو نمیگیره باید بفرستید پیش حمید تا براتون انلاک کنه یا مشکل دیگه ای داره درست کنه .
    خب تهران هست من ایرانشهرم با پست بفرستم یه هفته طول میکشه فقط به دستش برسه.مال همکارم بود اونم مودمشو نیاز داره.

10. این کاربر از abi_55514 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

خب تهران هست من ایرانشهرم با پست بفرستم یه هفته طول میکشه فقط به دستش برسه.مال همکارم بود اونم مودمشو نیاز داره.

خب دیگه تعمیر و انلاک و فریمور زدن بر روی این مودم ها حاصل تجربه و دانش اقای حمید عزیز هستن و رو این مودم ها زحمت زیادی کشیدن و انتظار نداشته باشید بیان و به صورت رایگان اینجا در اختیار شما یا ما قرار بدن و یه عده افراد سودجو زود برن تو سطح اینترنت شروع به بازار گرمی و گرفتن هزینه از دیگران برا خدمات این مودم بکنن .

12. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

سلام، لطفا میشه فایل فریمور قبل از آپدیت رو اگر دارید برای من ارسال کنید؟ من فایل اصلی دی لینک رو تغییر نام دادم به فایل آپدیت جدید و قبول کرد اما موقعی که رفت برای آپدیت ارور داد، شاید بشه با این کار دانگرید کرد به آپدیت قدیمی و از راه قدیمی آنلاکش کرد. اگر فایل رو داشتید به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگر میشه لطف کنید ارسال کنید.

14. 2 کاربر از mohammad.soozande بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    ایرانشهر

پيش فرض

خب دیگه تعمیر و انلاک و فریمور زدن بر روی این مودم ها حاصل تجربه و دانش اقای حمید عزیز هستن و رو این مودم ها زحمت زیادی کشیدن و انتظار نداشته باشید بیان و به صورت رایگان اینجا در اختیار شما یا ما قرار بدن و یه عده افراد سودجو زود برن تو سطح اینترنت شروع به بازار گرمی و گرفتن هزینه از دیگران برا خدمات این مودم بکنن .
    ولی به احتمال زیاد اینم‌ بیاد تو اینترنتو ...
    دیگه انحصار نشه.
    ولی به نظرم حالا که انحصاری شده و ایشون هم احتمالا از کدهای مشخصه هرکامپیوتر اشنا هست که میشه رمزگذاری کنه فقط یک کامپیوتر این فایل رو اجرا کنه مثل الباقی شرکتهای فروش بعضی از نرم افزارها . برای فروش بذاره همچنان که بعضی از فایلهای فریمور آنلاک مخصوص e5785 هوآوی اینگونه به فروش میرسه. ولی کسی یکم دانشش رو داشته باشه میتونه یه بکاپ بگیره و عرضه عمومیش کنه. انحصار درصورتی خوبه نماینده ای ازش باشه . اینجور میشه سرگردنه نشستن. ببخشید حرفام یکم تند و تیز بود. ولی اینجوری نباشه خوبه. امیدوارم هرچه زودتر پولدار بشه [emoji3590]

16. این کاربر از abi_55514 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Hamid1920's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

ولی به احتمال زیاد اینم‌ بیاد تو اینترنتو ...
    دیگه انحصار نشه.
    ولی به نظرم حالا که انحصاری شده و ایشون هم احتمالا از کدهای مشخصه هرکامپیوتر اشنا هست که میشه رمزگذاری کنه فقط یک کامپیوتر این فایل رو اجرا کنه مثل الباقی شرکتهای فروش بعضی از نرم افزارها . برای فروش بذاره همچنان که بعضی از فایلهای فریمور آنلاک مخصوص e5785 هوآوی اینگونه به فروش میرسه. ولی کسی یکم دانشش رو داشته باشه میتونه یه بکاپ بگیره و عرضه عمومیش کنه. انحصار درصورتی خوبه نماینده ای ازش باشه . اینجور میشه سرگردنه نشستن. ببخشید حرفام یکم تند و تیز بود. ولی اینجوری نباشه خوبه. امیدوارم هرچه زودتر پولدار بشه [emoji3590]
    ببین عزیز من برنامه نویس کامپیوتر هستم کارم هم مودم نبوده و نخواهد بود در امدی خاصی هم من از انلاک و تعمیر نصیبم نشده که بخوام پولدار بشم باهاش در واقع من این وقتی که برای مودم میزارم قطعا کارای برنامه نویسی خودم رو انجام بدم بیشتر از نظر مالی عایدم میشه تا اینکه بخوام مودم درست کنم.
    به نظرم یه مقدار یکطرفه به قاضی نرفتن خوب هست من به پیشنهاد یکی از اشنایانم روش تعمیر این مودم ها و انلاکشون رو دراوردم و به من هزینه توافقی دادن که هنوز هزینه خودشون هم در نیومده پس فک نکنید تو این وضعیت اقتصادی کشور سود مالی خیلی زیادی دارید نصیب من یا محمد میکنید
    نکته بعدی که هست شاید شما انلاک رو برای خودتون بخواید ولی خیلی افراد هستن که فقط کارشون این شده که از زحمات دیگران استفاده کنن و برای خودشون در امدزایی کنن کما اینکه من خیلی کارایی رو که رایگان برای دیگران انجام دادم دوستان در حال فروشش هستند یا فریمور هایی که صابر جان برای b612 و انلاکش درست کردن تو سطح اینترنت در حال فروشه و دارن از زحمات دیگران درآمد زایی میکنن.
    فک میکنم این موارد رو کنار هم بزارید میتونید علت تصمیم منو درک کنید و این رو در نظر بگیرید
    من باز هم دنبال در امدزایی ازین قضیه نیستم شما سعی کنید به من و بچه ها چیزی یاد بدید من بصورت رایگان براتون انلاک میکنم ولی اینکه بدون انجام دادن هیچ کاری انتظار داشته باشید دیگران نتیجه زحماتشون رو در اختیارتون بزارن فکر میکنم یه مقدار دو از انصافه

18. 2 کاربر از Hamid1920 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •