تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 11 اولاول ... 67891011 آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 104

نام تاپيک: روش آنلاک مودم LH92 ایرانسل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوستانی که آپدیت کردن و دیگه نمیتونن به راحتی آنلاک کنن لطفاً همگی باهم کمک کنید راه آنلاک کردنشو باهم کامل کنیم.
    خب من تونستم پورت دیباگ مودم رو بالا بیارم. به این صورت که باتری رو جدا کنید و کلید WPS رو نگه دارین و همزمان کابل USB رو به کامپیوتر وصل کنین میبینید که روی Welcome میمونه و اگه دوایس منیجر رو چک کنید خواهید دید که پورت دیباگ بالا میاد. فکر کنم بشه روی حالت FastBoot فریمور دیلینک رو زد.
    دوستانی که باتجربه تر هستن لطفاٌ کمک کنید روش آنلاک این مودم رو کامل کنیم تا همه بتونن استفاده کنن

2. 3 کاربر از fh.hamed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام هنوز روشی بجز زدن فریمور دیلینک پیدا نشده؟

4. این کاربر از abbas_2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2021

پيش فرض

سلام دوستان چرا من هر چی فایل bin رو بارگذاری می کنم مدام ارور میده هیچ فایلی attach نشده ؟
    ارورش اینه Invalid file attached

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام.دوستان من مودم l-92 رو خیلی وقته آنلاک کردم و استفاده میکنم ولی الان چند روزیه که دیگه وایفای مودم قابل شناسایی برای بقیه گیرنده ها نیست.اتصال با کابل مشکلی نداره ولی وایفای البته گاهی با دستکاری شناسایی میشه ولی گاهی با هیج گیرنده ایی شناسایی نمیشه.لطفا اگه امکانش هست راهنمایی بفرمایید
    Last edited by aryobarzan1354; 12-11-2021 at 12:59.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام.دوستان من مودم l-92 رو خیلی وقته آنلاک کردم و استفاده میکنم ولی الان چند روزیه که دیگه وایفای مودم قابل شناسایی برای بقیه گیرنده ها نیست.اتصال با کابل مشکلی نداره ولی وایفای البته گاهی با دستکاری شناسایی میشه ولی گاهی با هیج گیرنده ایی شناسایی نمیشه.لطفا اگه امکانش هست راهنمایی بفرمایید
    دوستان کسی نیست که جواب بده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

با سلام
    بنده مودم lh92 رو آنلاک کردم ولی الان یک مشکلی که دارم این هستش که اگر مودم تو برق نباشه اصلا نمیشه ازش استفاده کرد و حتما باید در حالت شارژ باشه
    رفتم باتری نو براش خریدم ولی باز همینطوره
    باتری هم جالبه که سالمه و مودم باهاش روشن میشه ولی در این صورت سند و رسیوی نداره و حتما باید تو شارژ بره تا کار کنه

آیا به خاطر آنلاک شدن اینطوری شده؟

الان چطوری میتونم مجدد از فریمور اصلی ایرانسل استفاده کنم چون دیگه نرم افزار اصلی خودشو قبول نمیکنه آیا روشی وجود داره که برگردم به حالت لاک؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام، لطفا میشه فایل فریمور قبل از آپدیت رو اگر دارید برای من ارسال کنید؟ من فایل اصلی دی لینک رو تغییر نام دادم به فایل آپدیت جدید و قبول کرد اما موقعی که رفت برای آپدیت ارور داد، شاید بشه با این کار دانگرید کرد به آپدیت قدیمی و از راه قدیمی آنلاکش کرد. اگر فایل رو داشتید به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگر میشه لطف کنید ارسال کنید.
    سلام شما راه حلی پیدا کردی؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض lh92

سلام، لطفا میشه فایل فریمور قبل از آپدیت رو اگر دارید برای من ارسال کنید؟ من فایل اصلی دی لینک رو تغییر نام دادم به فایل آپدیت جدید و قبول کرد اما موقعی که رفت برای آپدیت ارور داد، شاید بشه با این کار دانگرید کرد به آپدیت قدیمی و از راه قدیمی آنلاکش کرد. اگر فایل رو داشتید به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگر میشه لطف کنید ارسال کنید.
    سلام شما راه حلی پیدا کردی؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

شماره تماس آقا حمید رو محبت میکنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

چون اپدیت شده دیگه فریمورهای قدیمی و نسخه دی لینک رو نمیگیره باید بفرستید پیش حمید تا براتون انلاک کنه یا مشکل دیگه ای داره درست کنه .
    شماره تماس آقا حمید رو محبت میکنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •