تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: خرید لپ تاپ اچ پی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

14 خرید لپ تاپ اچ پی

با سلام خدمت عزیزان
    یک لپ تاپ HP Probook 4540s یکی از فامیلامون داره می خواهد بفروشه به مشخصات زیر :
    Core i5-3210m
    8GB DDR3 1600
    500GB HDD
    AMD Radeon HD 6500m 2GB DDR3
    بقیه موارد که صفحه نمایش هست و پورت ها هم از سایت HP قابل مشاهده هست.
    حالا دو مورد این وسط پیش میاد. طرف صادقه اینها رو بهم گفته
    تاچ پد بر اثر ریختن الکل روش کار نمی کنه (کمی دیر به دادش رسید ولی بعدش پنل پشتش باز کرده و با سشوار و پنکه به جونش افتاده بوده به مدت حدودای یکی دو ساعت) و می خواهد بده تعمیر. در صورتی که تعمیر بشه و اگر تعمیر نشه چه قیمتی داره.
    خودش میگه دیگه نمی تونه بازی های سابق رو که روون بازی می کرده مثل کالاف رو الان روون بازی کنه.
    در مورد باز شدن پنل پشتش هم خودش زیاد باز کرده و برای ارتقا رم هم همینطور ولی بیشتر برای گردگیری و تمیزکاری قطعات داخلیش بوده. فقط در حد باز کردن قاب اولیه پشتش بوده و همین.
    حالا با این اوصاف چقدر بهش بدم لپ تاپ رو بردارم که نه اون ضرر کنه و نه من و هر دو طرف راضی باشن.
    بیرون قیمت نگرفته چون می دونن اینقدر میزنن تو سرش که گفته بی خیال فروش به مغازه دار شده (یا خودش نگه میداره یا اینکه فقط به من می فروشه)

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ب نظر من 700-600 بیشتر نمی ارزه...
    البته این فقط نظر منه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

ب نظر من 700-600 بیشتر نمی ارزه...
    البته این فقط نظر منه
    می تونی دلیل بگی چرا ؟
    از حق نگذریم به غیر از موردهایی که داره نمیشه از صفحه نمایش عالیش و کیفیت بدنه فلزی اش گذشت.
    همین الان با این قیمت اصلا لپ تاپی با نصف کانفیگ این هم پیدا نمیشه.
    یکی از دوستام B5040 خریده با قیمت 1.1 میلیون تازه از نظر رم و گرافیک نصف اینه و کیفیت صفحه نمایش و بدنه هم در مقابل این حرفی واسه گفتن نداره
    در ضمن اگر نو لپ تاپ باشه الان 2 میلیون میشه قیمتش.

بعد مورد دیگه اینه که من قیمتی که مغازه دار ازش می خره منظورم نبود
    قیمتی که مغازه دار به من می فروشه منظورم بود

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عرض کردم من نظر خودمو گفتم...
    چون شخصا هیچوقت لپتاپ اچ پی درست حسابی ندیدم همشون یه گیری داشتن مثل داغ کردن زیاد...مشکل هارد و...مشکل وایرلس ک فقط ب بعضی مودم ها وصل میشد و...
    این لپتاپ تاچ پد نداره و اگر جایی موس دم دستت نباشه ب هیچ درد نمیخوره!
    باز هم ک شده بارها ظاهرا اونم توسط یه کاربر معمولی ک احتمال اینک خوب و اصولی باز و بسته و گردگیری نشده باشه هس و اینک احیانا خشی چیزی روی بردش بیفته یا سوکت هاش و...
    فرمودین : خودش میگه دیگه نمی تونه بازی های سابق رو که روون بازی می کرده مثل کالاف رو الان روون بازی کنه...این مورد ب تجربه بنده نشونه این هس ک کارت گرافیگش ضعیف شده و با کمی اغراق نیم سوز شده (2 بار شاهد این قضیه بودم یه بار لنوو یه بار اچ پی ) یا حداقل سیستم تهویش دیگه قدرت خنک کنندگی کافی نداره...
    بیشتر از 700 نمی ارزه...کاری ب قیمتی ک مغازه دار بتون میفروشه نداشته باشین نه ایشون ب مغازه دار میفروشه نه شما از مغازه دار میخرین پس مطرح کردنش ب نظرم لزومی نداره...
    بهرحال بازم میگم اینا تجربیات و نظر شخصیم بود شما صاحب اختیاری...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •