تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مشکل واسه کنترولر ps4

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

5 مشکل واسه کنترولر ps4

سلام خسته نباشد
    اقا من کلا اهل کنسول نبودم همش با pc بازی میکردم رفتم ps4 گرفتم ولی هر بازی کخ کپی کردن میرم تو گیم نمیشه با جهت های دسته بازی کرد یعنی نمیشه مثل pc بشن اگه بدرد نمیخوه میکنمشوناه
    بازی bloodborne و god of war هم بازی کردم اصلا جهت های دسته کار نمیکنه هی مجبورم با همینجوستیکا گرد اسمشون نمیدونم چیه تکون بدم شخصمو کسی راه حلی داره کمک کنه من زده نشم از ps4

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

سلام خسته نباشد
    اقا من کلا اهل کنسول نبودم همش با pc بازی میکردم رفتم ps4 گرفتم ولی هر بازی کخ کپی کردن میرم تو گیم نمیشه با جهت های دسته بازی کرد یعنی نمیشه مثل pc بشن اگه بدرد نمیخوه میکنمشوناه
    بازی bloodborne و god of war هم بازی کردم اصلا جهت های دسته کار نمیکنه هی مجبورم با همینجوستیکا گرد اسمشون نمیدونم چیه تکون بدم شخصمو کسی راه حلی داره کمک کنه من زده نشم از ps4
    شما نمیتوانید این کار رانجام بدین
    تعجب میکنم ملت همه از این وضع راضین شما جوی استیک با دقت بسیار بالا را ول کردین میخواهی با ۴ تا کلید حرکت کنی؟!

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

دکمه های جهت نما فقط ۴ جهت است ولی آنالوگ های کنسول ها ۳۶۰ درجه علاوه بر اینکه به فشار و شدت حساس هستن حداقل از زمان نسل ۶ دیگه از جهت نما حتی در بازی های پلتفرم هم استفاده نمیشه.
    یعنی اون آنالوگ ها کار موس به اضافه دکمه های حرکتی روی پی سی رو با هم انجام میده، کمی که بازی کنید باهاش عادت میکنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •