تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام تیم در نظرتان منفور است؟

راي دهنده
46. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • فرانسه

5 10.87%
  • سوئیس

0 0%
  • رومانی

0 0%
  • آلبانی

2 4.35%
  • اسلواکی

1 2.17%
  • انگلیس

10 21.74%
  • ولز

0 0%
  • روسیه

11 23.91%
  • آلمان

15 32.61%
  • اوکراین

0 0%
  • ایرلند شمالی

3 6.52%
  • لهستان

0 0%
  • جمهوری چک

1 2.17%
  • کرواسی

0 0%
  • ترکیه

6 13.04%
  • اتریش

1 2.17%
  • اسپانیا

11 23.91%
  • ایرلند

0 0%
  • ایتالیا

9 19.57%
  • سوئد

0 0%
  • بلژیک

1 2.17%
  • ایسلند

1 2.17%
  • مجارستان

2 4.35%
  • پرتغال

8 17.39%
Multiple Choice Poll.
صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 34

نام تاپيک: از کدام تیم خوشتان نمی آید؟

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

من از هیچ تیم فوتبالی متنفر نیستم فقط نظرم نسبت به تیم آلمان یکم تغییر کرده من همیشه تیم آلمان رو دوست داشتم و بازی آلمانیا برام همیشه جذاب بوده ..

ولی فعلا علاقه ای به دیدن بازی های آلمان ندارم بخصوص با وجود بازیکنانی مثل : مـولـر، گـوتـزه،شـورلـه،کـروس، خدیـرا، اوزیــل و ..

دلیلش هم برمیگرده به اتفاقاتی که تو فینال جام جهانی 2014 افتاد و آلمانی ها به زور و خشونت قهرمانی رو از آرژانتین گرفتن (در حالی قهرمانی حق آرژانتین بود و شایستگی و برتریشون هم خیلی خوب تو فینال نشون دادن ولی متاسفانه داور بازی فینال رو به نفع آلمان سوت زد و قهرمانی رو از آرژانتین گرفت)

این اتفاقات باعث شد من دیگه علاقه ای به دیدن بازی های آلمان بخصوص با وجود این بازیکنان نداشته باشم
    امیدوارم چند سال دیگه یا این بازیکنان رو تو تیم آلمان دیگه نبینم : ) یا تیم آلمان تلاشش رو کنه نظر منو نسبت به خودش تغییر بده و به حالت اول برگردونه : ))

2. 5 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

همش به خاطر موفقیت نیست که بدشون میاد
    مثلا در مورد بارسا بیشتر از اینکه به خاطر موفقیت باشه به خاطر نوع بازی و البته بعضی بازیکن ها مثل مسی هست
    یا در مورد برزیل که گفتین ، من بعید میدونم اون سال ها تنفری که الان از المان وجود داره از برزیل یا فرانسه اون زمان وجود داشت !

4. 3 کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای JIGSA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران - ایران

پيش فرض

به شخصه از اون زمانی که یادم میاد از شوروی و روسیه بدم میاد.
    نه تنها از جنبه فوتبالی، از جمیع جهات. ( ماریا شاراپووا استثناء )

بعدش از اسپانیا. از همه جهات از این کشور بدم میاد. نه تنها خودش بلکه همه اسپانیا زبان ها مثل آرژانتین.

6. 2 کاربر از JIGSA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

در این تورنمت از رومانی خیلی بدم اومد ، خوش شانس ها !
    از اسپانیا و ایتالیا هیچوقت خوشم نمی اومده ، که دلایل زیادی هم داره .
    اسپانیا و ایتالیا را صدا و سیما و مجریانش در ایران محبوب کردند و به مردم خط فکری دادند .
    اسپانیا که جام جهانی 2010 را به سه گل آفساید در سه بازی حذفی یک بر صفر برد و به فینال رسید !
    البته تاوان خوبی داد و در 2014 مشخص شد این تیم همیشه نمیتونه با شانس و اقبال به موفقیت برسه .
    در جام جهانی 2010 بسیار برای اسپانیا تبلیغ کردند ، یعنی چون چند تا مجری از سبک بازی این تیم ها خوششون اومد اینقدر در رسانه ی ملی دربارشون حرف زدند که اتوماتیک اسپانیا شد محبوب دل مردم ایران !
    همین کار را در 2006 کردند و ایتالیا را به خاطر چهره و تیپ بازیکنانش کردند محبوب ترین تیم ایران !
    یادم هست 2006 دخترها هم طرفدار ایتالیا بودند ! حالا طرفدار چی ایتالیا بماند !
    از وقتی یادم هست مجریان صدا و سیما نظیر فردوسی پور بسیار برای آلمان بد گفتند و تا تونستند ذهن مردم را پختند .
    برای مردم ایده و سبک فکری درست کردند و هنوز هم به این کار ادامه می دهند !
    نمونش چند روز قبل که فردوسی پور در برنامه ی شبکه ی ورزش گفت : آلمان ضعیف هست و مدعی نیست !!!
    نمونش سایت ورزش سه که باز لقب خوش تیپ ها را به ایتالیا داد !
    وقتی چند تا مجری به جای تاکتیک و فوتبال دنبال حاشیه ها و تیپ و قیافه بازیکنان باشند همینه !
    آلمانی ها چون خوشگل نیستند مجریان ایرانی هم دوستشون ندارند و به مردم هم میگن دوست نداشته باشید !
    امسال نوبت فرانسه هست و آقایون دارند براش خودکشی میکنند ، البته اگر اسپانیا نتیجه بگیره این روند تغییر میکنه و باز اسپانیا جایگزین خواهد شد !
    چند تا مجری چون از آلمان و فوتبالش خوششون نمیاد برای کل ملت سبک فکری درست کردند .
    از ایتالیا بعد از 2006 متنفر شدم ، یادتون هست گل بازیکن کره ای در وقت های اضافه را ؟
    اون بازیکن همبازی رحمان رضایی بود که ایتالیایی ها از لیگ سری A اخراجش کردند !
    یعنی گفتند حق نداری در ایتالیا بمونی چون به ما گل زدی !!!
    همون ایتالیایی که با نامردی و حاشیه بردن زیدان ، جام را از زیدان گرفت .
    از جام جهانی 2002 طرفدار آلمان بودم ، در جام جهانی 2010 هم به خیلی ها گفتم این تیم 2014 قهرمان خواهد شد .
    خوشم میاد از فوتبال سراسر تاکتیک و با برنامه و فلسفه ی آلمانی ها از فوتبال .
    اگر به بازی آلمان خوب دقت کنید میبینید برای تک تک ثانیه ها برنامه دارند ، مثلا نویر عجیب در فکر حفظ توپ هست .
    بارها دیدم دفاع آلمان تحت فشار حاظر به بزنش زیرش نیست و تا جایی که امکان داره نمیخواد توپ را الکی و به امید شانس دور کنه ، بازی نویر با خط دفاعی بسیار چشم نواز هست و دقت پاسکاری آلمانی ها و حوصلشون برای ایجاد حفره در دفاع حریف واقعا دیدنی هست .
    آلمان پر افتخار ترین تیم ادوار جام جهانی و پر افتخارترین تیم ادوار جام ملت های اروپا هست
    ذائقه ی مردم ایران در دو جمله :
    اگر علی کریمی سه چهار نفر را دریبل بزنه و توپ را لو بده ، بزنه به ساعت و ... میگویند باتکنیک .
    و اگر علی دایی با حفظ توپ و چرخش و پاس در عمق ، گل ایران به استرالیا و گل ایران به آمریکا را رقم بزنه میگویند بی تکنیک و فقط تمام کننده ی خوب !!!
    یکی از همین پاس ها را در دوبلین به کریمی داد و تک به تکش کرد با شی گیون که اگر زده بود ...
    Last edited by mehr1362; 16-06-2016 at 16:38.

8. 4 کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی ™...'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

اتفاقا مردمان پرتغال و اسپانیا جزو خونگرمترین اروپاییان هستند، همچنین بانوان فوق العاده زیبا و Hot در این دو کشور به وفور یافت میگردند.

امان امان از این ملاک های دوست داشتن !!!

پس در مورد بازیکنان هم اونی مورد علاقه شماست که مو فشن باشه و فیگور بگیره و بدنش رو نشون ملت بده ؟!؟!؟
    گرچه من در مورد خیلی طرفدارای بازیکنان در ایران مطمئنم ملاکشون همونی هستش که بالا گفتم اگرنه تو زمین چیزی خاصی نمیبینیم ازشون ! .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

آلمان
    پرتقال

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

امان امان از این ملاک های دوست داشتن !!!

پس در مورد بازیکنان هم اونی مورد علاقه شماست که مو فشن باشه و فیگور بگیره و بدنش رو نشون ملت بده ؟!؟!؟
    گرچه من در مورد خیلی طرفدارای بازیکنان در ایران مطمئنم ملاکشون همونی هستش که بالا گفتم اگرنه تو زمین چیزی خاصی نمیبینیم ازشون ! .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

آلمان
    پرتقال
    دوست نازنین به خودتون مسلط باشید.
    اگر پست اول منو در ابتدای تاپیک خونده بودین متوجه بودید که اتفاقا من گفته بودم دقیقا از همین دو تیم (اسپانیا و پرتغال ) بدم میاد.

در مورد مردم این دو کشور هم نظر خودمو گفتم در پاسخ به دوستی که گفته بود از مردم پرتغال بدشون میاد اما دلیلشو نگفته بودند.

11. این کاربر از banii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عرضم به خدمتتون که آدم از تیمای ضعیف تر از خودش که بدش نمیاد
    بنابراین به تیمی رای نمیدم

13. 3 کاربر از بردیا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای JIGSA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران - ایران

پيش فرض

بنابراین به تیمی رای نمیدم
    بردیا و تیم ملی آلمان ، دو یار جدا نشدنی

15. 2 کاربر از JIGSA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

دلیلش هم برمیگرده به اتفاقاتی که تو فینال جام جهانی 2014 افتاد و آلمانی ها به زور و خشونت قهرمانی رو از آرژانتین گرفتن (در حالی قهرمانی حق آرژانتین بود و شایستگی و برتریشون هم خیلی خوب تو فینال نشون دادن ولی متاسفانه داور بازی فینال رو به نفع آلمان سوت زد و قهرمانی رو از آرژانتین گرفت)
    شما خاطرات بد داری پس
    آره حق مسی هم بود بهترین بازیکن جام بشه

منم روز اول که تاپیک زده شد اومدم لیست تیما رو دیدم. دیگه حتی نسبت به انگلیس هم احساس ترحم پیدا کردم .. طفلکیا نهایت یه دور دیگه مهمون هستن گفتم با دل خوش برن : ))

17. 3 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hojjatinho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

من هم به پیروی از کاپیتان اعلام می کنم از تیمی متنفر نیستم . اصولا وقتی شما هوادار آلمان هستید خود به خود نسبت با باقی تیمها نگاه ترحم امیزی دارید : دی

+

جدی ولی فوتبال برای دوست داشتنه نه تنفر . بیایید از هم متنفر نباشیم

19. 4 کاربر از hojjatinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •