تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشکل در ویندوز 8.1

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض مشکل در ویندوز 8.1

سلام دوستان
    من به یه مشکلی برخوردم
    دیشب داشتم کامپیوترما دستکاری میکردم یکدفعه یکدفعه تنطیماتشا عوض و حواسم نبود و دخیرش کردم
    حالا موقع نصب و پاک کردم برنامه این پیغام user account control و گزینه ی yes اون کاملا غیر فعاله و نمیشه روش کلیک کرد و فقط گزینه ی no او فعاله و هیچکاری نمیشه کرد
    پایین صفحه هم این عبارت نوشته
    to continue , type an administrator password , and then click yes
    این نوشته برای ادامه دادن پسورد را بزنید و بعد روی yes کلیک کنید
    ولی من اصلا نمیدونم پسوردش چیه
    چجوری میشه این مشکله حل کرد؟
    الان باید چند تا نرم افزار را پاک کنم و نصب کنم هی این پپغامه میده هیچ کاری نمیتونم بکنم
    خواهشا کمک کنید که این مشکلا حل کنم خیلی واجبه

آخر فروم باز ali_mohandes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    IN System

پيش فرض

فک کنم اکانتتون رو از ادمینیستراتور به اکانت معمولی تغییرش دادید...دسترسی ها محدود شده

3. این کاربر از ali_mohandes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

فک کنم اکانتتون رو از ادمینیستراتور به اکانت معمولی تغییرش دادید...دسترسی ها محدود شده

خوب الان چیکارش باید بکنم که درست بشه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

یکی یه راه حل عملی بگه خواهشا
    خوب الان موقع اومدن این پیغام میگه پسوردا بزنید و بعد روی yes کلیک کنید
    خوب پسوردش چیه؟
    پسورد پیشفرض برای خودش داره؟
    خواهشا کمک کنید خیلی واجبه
    من هرچی توی انجمن گشتم به جواب مشصی نرسیدم

کاربر فعال ریاضیات javad2015's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

برو کنترل پنل....قسمت useraccount .....روی change account type کلیک بکن ببین به عنوان ادمین هستی یا نه.....
    اگه هستی ببین نوشته password protected .....اگه هیچ پسووردی وارد نکردی نباید این گزینه رو بنویسه.

7. این کاربر از javad2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

سلام دوستان
    من به یه مشکلی برخوردم
    دیشب داشتم کامپیوترما دستکاری میکردم یکدفعه یکدفعه تنطیماتشا عوض و حواسم نبود و دخیرش کردم
    حالا موقع نصب و پاک کردم برنامه این پیغام user account control و گزینه ی yes اون کاملا غیر فعاله و نمیشه روش کلیک کرد و فقط گزینه ی no او فعاله و هیچکاری نمیشه کرد
    پایین صفحه هم این عبارت نوشته
    to continue , type an administrator password , and then click yes
    این نوشته برای ادامه دادن پسورد را بزنید و بعد روی yes کلیک کنید
    ولی من اصلا نمیدونم پسوردش چیه
    چجوری میشه این مشکله حل کرد؟
    الان باید چند تا نرم افزار را پاک کنم و نصب کنم هی این پپغامه میده هیچ کاری نمیتونم بکنم
    خواهشا کمک کنید که این مشکلا حل کنم خیلی واجبه
    سلام

برای حل این مشکل به یک یوزر با دسترسی Admin نیاز است. که می توان از یوزر Administrator ویندوز (که به صورت پیشفرض غیرفعال است)استفاده کرد.

معمولا این مشکل وقتی ایجاد می شود که یوزرهای با دسترسی Admin ؛ غیر فعال باشند(یا حذف شده باشند) (مانند یوزر اصلی ویندوز که هنگام نصب ویندوز ساخته شده است)و یوزر فعلی یک یوزر Standard باشد.
    یا به نحوی دسترسی های Admin یوزر اصلی ویندوز حذف شده باشد که در نتیجه یوزر به یک یوزر استاندارد تبدیل می شود و برای تغییرات سیستمی به اجازه یوزری با دسترسی Admin نیاز است که چون چنین یوزری وجود ندارد (یوزر Administrator ویندوز به صورت پیشفرض غیرفعال است) پس گزینه Yes در پیام UAC غیرفعال است.
    ابتدا ویندوز را در حالت Safe Mode بوت کنید.
      محتوای مخفی: بوت ویندوز در حالت Safe Mode  
    کلید Shift را نگه دارید و سیستم را Restart کنید ؛ در منوهای نشان داده شده مسیر زیر را بروید.
    1 . Troubleshoot
    2 . Advanced Option
    3 . Startup Settings
    4 . Restart
    یا با روش زیر وارد Safe Mode شوید:
    1 .کلید ویندوز + کلید I
    2 .Change PC settings
    3 .Update and Recovery
    4 .Recovery
    5 . Advanced Startup
    6 .Restart Now
    7 .Troubleshoot
    8 .Advanced Options
    9 .Startup settings
    10.Restart
    پس از Restart گزینه Safe Mode را در منوهای نمایش داده شده انتخاب کنید.(عدد 4 را بزنید)

یا این که وارد شدن به Safe Mode با کلید F8 را فعال کنید و مانند ویندوز 7 پس از روشن شدن سیستم چند بار پشت سر هم کلید F8 را بزنید تا منوهای وارد شدن به Safe Mode را مشاهده کنید.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگر به جز این یوزر که دچار مشکل شده است ؛ یوزر دیگری در سیستم وجود نداشته باشد ؛ (یا سایر یوزرهایی که دسترسی Admin دارند غیرفعال باشند) هنگام مشاهده صفحه Sign in ؛ یوزر Administrator را مشاهده می کنید. با آن وارد ویندوز شوید . اگر یوزر فعلی رمز عبور نداشته باشد ، مستقیما وارد ویندوز می شود ؛ پس Sign Out را بزنید و با یوزر Administrator وارد ویندوز شوید.
    اگر یوزر Administrator را در لیست یوزرها نمی بینید ؛ با یوزر اصلی وارد ویندوز شوید و کلید ویندوز +X را بزنید و Command prompt . admin را انتخاب و متن زیر را بنویسید و اینتر را بزنید . تا یوزر Administrator فعال شود.
    کد:
    و پس از مشاهده پیام موفقیت آمیز بودن دستور ؛ پنجره cmd را ببندید و سیستم را ریستارت کنید و با یوزر Administrator وارد ویندوز شوید.

پس از وارد شدن به ویندوز با یوزر Administrator ( در Safe Mode یا بوت معمولی ویندوز) مراحل زیر را دنبال کنید.
    1 .کلید ویندوز + I
    2 .Change PC settings
    3 .Accounts
    4 . Other Accounts
    5 . کلیک بر یوزری که دچارمشکل شده است و انتخاب Edit
    6 . تبدیل Account type یوزری که دچار مشکل شده است به حالت Administrator

یا کلید ویندوز + X را بزنید.سپس Computer Management را انتخاب کنید.(یا بر this PC راست کلیک و Manage را بزنید)
    بر Local users and groups کلیک کنید.
    بر Users دوبار کلیک کنید.
    بر یوزری که دچار مشکل شده است 2بار کلیک کنید.
    در تب Member Of گزینه Add را بزنید.
    Advanced
    Find Now
    انتخاب Administrator
    همه پنجره ها را OK کنید.
    سپس میتوانید Sign Out را بزنید و با یوزری که مشکل داشت وارد ویندوز شوید.چک کنید مشکل حل شده است یا خیر .(اگر در Safe Mode این مراحل را انجام داده اید سیستم را ریستارت و به صورت معمولی وارد ویندوز شوید) در صورت حل مشکل ؛ کلید ویندوز + X را بزنید و با دستور زیر یوزر Administrator را غیرفعال کنید.(اگر آن را فعال کرده باشید)
    (در صورتی که فقط با یوزر Administrator در حالت Safe Mode وارد ویندوز شده باشید و تنظیمات را انجام داده باشید این اکانت غیرفعال است و نیازی به انجام این مرحله نیست)
    کد:
    به صورت خلاصه ابتدا یوزر Administrator را فعال می کنیم و با این یوزر وارد ویندوز می شویم ( در Safe Mode)(یا مسقیما با یوزر Administrator در Safe Mode وارد ویندوز می شویم) و دسترسی های Admin را برای یوزری که دچار مشکل شده است ایجاد می کنیم.( اکانت را از حالت Standard به حالت Administrator تبدیل می کنیم).

راه دیگری هم وجود دارد و آن این است که با استفاده از نرم افزارهای تحت بوت یک یوزر با دسترسی های ادمین ایجاد کنیم و با ان وارد ویندوز شویم و تنظیماتی که در بالا گفته شد را برای یوزری که دچار مشکل است انجام دهیم.
    Last edited by vissoto; 16-06-2016 at 18:38.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •