تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 13 از 13

نام تاپيک: درمان خجالتی بودن در بعضی مواقع

داره خودمونی میشه P8H61's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

یک کار دارو درمانی و رواندرمانی سنگین میخواد که شما رو با تکه تکه های باورهای غلطتتون آشنا کنه.
    1 - به شما بگن که مرد تو خوبی هموطنور که دیگران خوبن به عنوان 1 انسنان ناقصی و محدودی مثل همه انسان ها همه در جهان ناقصن خدا فقط کامله.
    2- این نقص اصلا خجالت نداره این که من ژاپنی بلد نیستم خجالت نداره اینکه ریاضی بلد نیستم خجالت نداره اینکه اقتصاد بلد نیستم خجالتی نداره اینکه چاقم خجالتی نداره اینکه قدم کوتاهه خجالتی نداره یعنی روانشناس باید بکوبه اون باورتون رو.
    یه رواشناس باید با شما بجنگه.

مشکل شما واقعیته :
    عزیز دل تو خوب خوبی منم خوبم. تو خواستنی و دوست داشتنی هستی منم هستم. تموم شد و رفت. قرارم نیست همه شما رو دوست داشته باشن و همه از شما خوششون بیاد اصلا من آدم مهمی نیستم که مردم به من فکر کنن.

بنا بر این یک کسی باید به شما بگه:
    دوست خوب من تو مرکز و محور خلقت نیستی . وقتی وارد مهمونی که میشی تو وارد نمیشی تشریف فرما نمیشی تو میای تو.

اشتباه من و تو که میگیم :
    نه من مرکز خلقتم چون من خودمو حس و احساس میکنم فقط منم که حس احساس میکنم.
    2-همه آدمها بدن و راجب من فکر بد میکنن و با فکر بد اونا من آسیب میبینم.
    پس همش غلطه.

خدا منو به این دنیا نفرستاده که بگه برو مردم رو خوشحال و راضی کن و یکاری کن که اونها از تو خوششون بیاد.اصلا من کی هستم؟ یا باید خودمو اونقدر بالا ببینم که دیگران یا خودمو زیر پا ببینم ؟ نه من یه آدمی هستم مساوی بقیه این منم.

بپذیرش یا رهاش کن. اینا واقعیتهاس عزیز اینا شعار نیست من خوبم تو خوبی تو مهمونی هم کسی قصد آزار اذیت شمارو نداره همه میرن خودشونو نشون بدن و خوب جلوه بدن پس من چه جای نگرانی دارم؟

2. 4 کاربر از P8H61 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

با این داده هایی که شما میدین نمیشه گفت خجالتی هستید
    در مورد داد و بیداد و بالا بردن صدا ببخشید مگه شما بی شخصیت و بی سروپا هستید که با سر رو صدا راه انداختن حقتون بگیرید ؟!
    ببینید بعضی اوقات اون طرف وقتی داد و بیداد میکنه شخص مقابل هم باید انجام بده تا حساب کار دستش بیاد

پروفشنال green-mind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    Www.

پيش فرض

ببینید بعضی اوقات اون طرف وقتی داد و بیداد میکنه شخص مقابل هم باید انجام بده تا حساب کار دستش بیاد

شاید بهتره بگیم باید دسته بندی کرد اشخاص و دسته بندی کرد بهصفر و یک و دو وسه
    تو سطح صفر شخص با یک شخصی رو در رو هست که ارتباطش در حد یک سلام خوبی ؟ هست ایا اصلن به این شخص بها داده بشه ؟
    و هر شخص تو وضعیت های اجتماعی سه تا حالت کودک , بالغ و والد رو داره ایا به نظرتون اون شخصی که شخصیت کودک منفی و لجباز و غرغرو ش اومده میشه باهاش با شخصیت بالغ به نتیجه زسید ؟ مسلما نه .. اون شخص با شخصیت کودک منفیش اومده که وارد یک بازی ناسالم بشه اون شخص این مجموع رفتار و میکنه که شخص مقابل و وارد بازی کنه بنا به مصالح و منافعش ( حالا به هر دلیل ) پس بهتره برای تیپ اشخاص وارد بازی نشسیم نهایت یک شونه بالا انداختن و یک لبخند معنی دار همراه با ی نگاه و گفتن اینکه حق با تویه ( با خنده )

تو پست بالا اشاره کردن : من خوبم تو خوبی . انسان های سالم بازی های سالم میکنن

5. این کاربر از green-mind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •