تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: آمریکای ها میگویند آدم فضایی ها حقیقت دارند! و به‌زودی حقایقی در مورد بیگانگان فضایی و یوفوها افشا خواهند کرد!

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض آمریکای ها میگویند آدم فضایی ها حقیقت دارند! و به‌زودی حقایقی در مورد بیگانگان فضایی و یوفوها افشا خواهند کرد!

براساس گزارش های منتشر شده، باراک اوباما رئیس جهور فعلی ایالات متحده آمریکا می خواهد پیش از پایان دوره ریاست جمهوری خود حقایقی در مورد بیگانگان فضایی و اشیای ناشناس پرنده که به یوفو (UFO) مشهور هستند افشا کند.وی از سال 2009 در این سمت قرار دارد و ظاهرا آخرین روزهای کاری او با افشای اطلاعات فوق سری مرموزی حیات فرازمینی و موجودات فضایی همراه است. طبق گزارشات منتشر شده، اوباما در شرف برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی پیش از پایان دوره ریاست جمهوری خود است تا اطلاعات مهمی از فعالیت‎های یوفو در سطح کره زمین افشا کند. این در حالی است که نامزد حزب دموکرات یعنی خانم هیلاری کلینتون نیز در تبلیغات ریاست جمهوری خود همین وعده را داده است.به نظر می رسد که حزب دموکرات آمریکا در آستانه پرده برداری از یکی از بزرگ‎ترین رازهای تاریخ کره زمین و بشریت می‎باشد. استفان باست، مدیر اجرایی تشکیلات Paradigm Research Group که به اختصار (PRG) نیز شناخته می‎شود، اعتقاد دارد که رویداد دیوانه‎ کننده‎ای در راه است. وی می گوید که آقای دیوید کامرون نخست‌وزیر بریتانیا نیز پس از مدتی به این جریان می‎پیوندد. پس یک برنامه ریزی دقیق و از پیش تعیین شده برای پایان دادن به تمامی شایعات حول هوش فرازمینی در حال تدوین است. حدود 20 سال است که از کاخ سفید خواسته شده تا اطلاعات طبقه بندی شده و سری مربوط به بیگانگان فضایی و یوفوها را افشا نماید.طی جنگ سرد، اتفاقات عجیبی در زمینه یوفو افتاد که به “حیاط کاخ سفید” مشهور است. از آن زمان فشار بر کاخ سفید جهت افشای حقیقت بالا گرفت اما رئیس جمهور وقت آن زمان آمریکا، با تصویب قانون جدیدی تحت عنوان “قانون امنیت ملی”، دولت را از افشای این قبیل اطلاعات منع نمود و در این راستا به صورت غیر رسمی، قوانین مختلفی به ارگان‎های زیر مجموعه نیز داده شد که از دریافت هر گونه گزارش حول مشاهده یا برخورد با اشیای پرنده ناشناس منع شدند. پس از آن جو سنگینی در زمینه یوفولوژی در آمریکا حکمفرما شد اما شاید اکنون می‎توانیم خود را در آستانه کشف حقیقیت بیابیم. در تاریخ 11 مه سال جاری، جاش ارنستسخنگوی کاخ سفید توسط گزارشگر آسوشیتد پرس یعنی Jeff Bower مورد پرسش قرار گرفت و جوابی که وی از کاخ سفید دریافت نمود، بسیار جالب توجه است: موضوع بیگانگان فضایی و یوفوها در سال جاری به یک واقعیت تبدیل می‎شود ، سر خط اخبار روزنامه ها شده و تمام مردم جهان راجب آن صحبت خواهند کرد. سخنگوی کاخ سفید همچنین در مصاحبه با Daily Express گفت : بیگانگان فضایی واقعیت دارند و این مهم ترین خبری است که امسال منتشر خواهد شد.

منبع : MSN

2. 3 کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

فکر کنم کسایی که این خبر رو منتشر کردند تقویمشون دچار اختلال شده و فکر کردن آپریل هست

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

فکر کنم کسایی که این خبر رو منتشر کردند تقویمشون دچار اختلال شده و فکر کردن آپریل هست
    کجای خبر زده آپریل ؟! من دوباره خوندمش شاید خوانشم دچار اشکال شده

در تاریخ 11 مه سال جاری، جاش ارنستسخنگوی کاخ سفید توسط گزارشگر آسوشیتد پرس یعنی Jeff Bower مورد پرسش قرار گرفت و جوابی که وی از کاخ سفید دریافت نمود، بسیار جالب توجه است: موضوع بیگانگان فضایی و یوفوها در سال جاری به یک واقعیت تبدیل می‎شود ، سر خط اخبار روزنامه ها شده و تمام مردم جهان راجب آن صحبت خواهند کرد. سخنگوی کاخ سفید همچنین در مصاحبه با Daily Express گفت : بیگانگان فضایی واقعیت دارند و این مهم ترین خبری است که امسال منتشر خواهد شد.
    اونوقت نظرتون در مورد مطلب چیه ؟ چیزی بر خلافش هست ؟
    جز صحبت خانم کلیبنتون که مثل اینکه شوخی بود من اطلاعات دیگه ای نداشتم

آخر فروم باز omidscafild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

کجای خبر زده آپریل ؟! من دوباره خوندمش شاید خوانشم دچار اشکال شده

منظورشون این بود که فکر کردن تو آوریل هستیم که دروغ اول آوریل بگن !

6. 2 کاربر از omidscafild بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال jahangir1400's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

ممنون از خبر

موضوعی هست که احتمال افشای صادقانه حقیقت رو زیر سوال میبره، نکته اینه که حتی اگه به فرض دولت آمریکا بخواد واقعا مطالبی حقیقی منتشر کنه مشکل اینجاست که اصلا دسترسی به اون اسناد و مدارک واقعی نداره:

"این موضوع بسیار محرمانه و طبقه بندی شده است، غیر ممکن است که اطلاعاتی از این موضوع بتوانید به دست آورید. نمیدانم چه مقام یا سازمانی تعیین میکند چه افرادی میتوانند اجازه دسترسی به این اطلاعات داشته باشند. چون صراحتا بگویم که به من با تاکید شدید گفته شد که این موضوع هیچ ربطی به تو ندارد و به همین دلیل من از آن زمان هیچوقت سعی نکردم رسیدگی به این موضوع را تحت اختیارات خود قرار دهم. من برای مدت طولانی است که به این موضوع علاقه مندم و این را میدانم که هرچه نیروی هوایی درباره این موضوع در اختیار دارد محرمانه و طبقه بندی شده باقی خواهند ماند." [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، رئیس کمیته اطلاعاتی وقت سنای آمریکا
    وقتی سناتوری که عضو کمیته اطلاعاتی بوده که اهمیتش کمتر از مقامات دولتی نیست و مثلا باید از همه چی آگاهی داشته باشه این حرف رو میزنه انتظاری از دولت هم نمیشه داشت.
    باید صبر کرد و دید این مطالب چه اطلاعاتی رو شامل میشه، احتمال من اینه که به مانند خیلی دولت های دیگه که اسنادی معمولی رو به شکل عمومی درباره UFO ها و فضایی ها منتشر کرده اند اینم در همون حده، مثل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، و نه در حد تایید موضوع وجود فرازمینی ها یا افشای حقیقت.

در سال 1995 در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از بیل کلینتون رئیس جمهور درباره حادثه رازول و اینکه آیا فضایی ها در اونجا سقوط کردند پرسیده میشه و در جواب میگه: "اولا تا جایی که من میدونم نه چنین اتفاقی نیوفتاده، دوما اگر هم نیروی هوایی ایالات متحده اجسادی از فضاییها از اونجا به دست آوردن درباره اون به من نمیگن و از همینجا بهشون میگم که میخوام بدونم" خود این اعترافیه که مسائلی هست که بسیار مخفی تر از اونه که نهادهای قانونی و دولت ها و رئیس جمهورها بهش دسترسی داشته باشند.

خانوم کلینتون هم گفته همون کاریو میخواد بکنه که همسرش کرد، یعنی بره دنبال موضوع رو بگیره اما اینکه به نتیجه برسه و نرسه نمیدونه، همونطور که همسرش به نتیجه نرسید.

به خاطر همین چون از قبل این موضوع برای من مسلم بود، وقتی این قسمت متن رو خوندم خیلی تعجب کردم:

در تاریخ 11 مه سال جاری، جاش ارنستسخنگوی کاخ سفید توسط گزارشگر آسوشیتد پرس یعنی Jeff Bower مورد پرسش قرار گرفت و جوابی که وی از کاخ سفید دریافت نمود، بسیار جالب توجه است: موضوع بیگانگان فضایی و یوفوها در سال جاری به یک واقعیت تبدیل می‎شود ، سر خط اخبار روزنامه ها شده و تمام مردم جهان راجب آن صحبت خواهند کرد. سخنگوی کاخ سفید همچنین در مصاحبه با Daily Express گفت : بیگانگان فضایی واقعیت دارند و این مهم ترین خبری است که امسال منتشر خواهد شد.
    به همین دلیل رفتم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو نگاه کردم، دیدم این حرفهارو از قول همون استفان باست هست و به اشتباه در ترجمه فارسی سایتی که ازش نقل کردین این رو از قول سخنگوی وزارت خارجه آورده، اگه منبع دیگه ای دارین ممنون میشم بگین.

به هر حال این خودش قدمی رو به جلو هست و میتونه بحث در این زمینه رو زیاد کنه و خوبه، اما با وجود سیاست و سیاستمدارانی که براشون انتشار حق و حقیقت و پیشرفت بشریت آخرین اولویته و حفظ قدرت و ثروت اولین اولویت، انتظار زیادی نمیشه داشت.

(کسی اگه علاقه به این موضوع داشت و خواست بیشتر بدونه میتونه مطلبی که در امضا گذاشتم رو بخونه)

پیشنهاد میدم یکم مطالعه کنید و اطلاعات خودتون رو آپدیت کنید، الان دیگه زمان استهزا و تمسخر این موضوعات گذشته و در غرب شدیدترین تحقیقات روی این موضوع میشه و فشار زیادی توسط دانشمندان و افکار عمومی روی دولت ها هست که واقعیت رو بیان کنند. البته در کشورهای جهان سومی که از بقیه دنیا افتاده اند طبیعیه که این چیزا مسخره بشه، اما در غرب که آگاهی افزایش پیدا کرده دوران استهزای این موضوعات رو پشت سر گذاشتند و الان به عنوان یک احتمال جدی و موضوعی سرنوشت ساز برای آینده بشریت به این موضوع نگاه میشه.

8. 5 کاربر از jahangir1400 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •