تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: انتخاب بین Sony 65x9000c و Samsung 65js9000

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض انتخاب بین Sony 65x9000c و Samsung 65js9000

سلام.

من می خواستم بین این دو تلویزیون یکی را انتخاب کنم. شما کدوم یک را پیشنهاد می دهید؟ ( معیارها: کیفیت تصویر، امکانات جانبی و ...)

یک سوال دیگه هم داشتم. سونی به خاطر آندرویدی بودنش و امکان نصب MX Player مشکلی در پخش زیر نویس فارسی و فرمت های مختلف ویدیویی ندارد. سوال من این است که آیا سامسونگ که سیستم عامل تایزن دارد هم می تواند زیرنویس فارسی را پخش کند و چه فرمت های تصویری را ساپورت می کند؟

با سپاس

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من باشم سونی انتخاب میکنم
    65 اینچ یکم زیادی بزگ نیست ؟برای چه کاری میخواین
    هر دو باید ساپورت کنن فارسیو و مشکلی نیست راجب سامسونگ زیاد اطلاعات ندارم اما بسته به منطقه شاید فرق کنه زبوناش اما باید توی زیرنویس ساپورت کنه

3. 2 کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

هر دو باید ساپورت کنن فارسیو و مشکلی نیست راجب سامسونگ زیاد اطلاعات ندارم اما بسته به منطقه شاید فرق کنه زبوناش اما باید توی زیرنویس ساپورت کنه
    برای استفاده در خونه می خوام. فکر می کنم چون 4k هست تماشا اون از فواصل نزدیکتر مشکلی ایجاد نکنه. توی همین فروم چند نفر گفته بودن تلویزیون هرچه بزرگتر بهتر!

5. این کاربر از arash2002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

برای استفاده در خونه می خوام. فکر می کنم چون 4k هست تماشا اون از فواصل نزدیکتر مشکلی ایجاد نکنه. توی همین فروم چند نفر گفته بودن تلویزیون هرچه بزرگتر بهتر!
    هرچه بزرگتر بهتر بعضی وقت ها نمیدونم بازم به نظرم 55 مناسبه اما بازم خودتون میدونید
    65 گرفتی سورس تصویرم که داری خیلی مهمه باید توش کمه کم 720 ببینی تا دلتو نزنه بازم میگم به فاصله اینام ربط داره
    4kبودن ربطی نداره مهم اون چیزیه که میخوای باهاش ببینی کیفیت اون مهمه
    چقدر میخواین هزینه کنید فاصلتون از تیوی چقدره ؟برند خاصی میخوای؟

7. 2 کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

فاصله 3 متر از تی وی. برند خاص که اول نظرم رو سونی بود و 65x9300c را می خواستم که متاسفانه سونی این مدل را کلا تو خاورمیانه نداد و الان حتی تو بانه هم نیست. اگر این مدل موجود بود تو خریدش شک نمیکردم. این مدل x9000c هم یک سری اشکالات داره و با توجه به قیمتش امتیاز های خیلی بالایی تو review ها نگرفته و این مدل سامسونگ که در بالا گفتم خیلی امتیازهای بهتری گرفته. در مورد سایز هم هم سونی و هم سامسونگ هر دو سایز 55 و 65 را دارند. حالا موندم کدوم سایز را انتخاب کنم.

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

فاصله 3 متر از تی وی. برند خاص که اول نظرم رو سونی بود و 65x9300c را می خواستم که متاسفانه سونی این مدل را کلا تو خاورمیانه نداد و الان حتی تو بانه هم نیست. اگر این مدل موجود بود تو خریدش شک نمیکردم. این مدل x9000c هم یک سری اشکالات داره و با توجه به قیمتش امتیاز های خیلی بالایی تو review ها نگرفته و این مدل سامسونگ که در بالا گفتم خیلی امتیازهای بهتری گرفته. در مورد سایز هم هم سونی و هم سامسونگ هر دو سایز 55 و 65 را دارند. حالا موندم کدوم سایز را انتخاب کنم.
    اول به نظرم برو سایز ببین به نظرم 55 منناسبه
    بعدش ببین اگه هم پول داری برو سراغ oled ببین سری ef950الجی اومده بازار چنده وای عالیه

10. 2 کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دیروز داشتم سایت گلدیران را نگاه می کردم یه مدل OLED 4K هست سایز 55 اینچ قیمتش حدود 9 تومن هست (مدل EG92000GL). که خیلی اختلاف قیمت با اون مدل های رده بالای OLED 4k دارد. به نظر شما آیا این مدل به سامسونگ 9990 ارجح است؟

12. این کاربر از arash2002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دیروز داشتم سایت گلدیران را نگاه می کردم یه مدل OLED 4K هست سایز 55 اینچ قیمتش حدود 9 تومن هست (مدل EG92000GL). که خیلی اختلاف قیمت با اون مدل های رده بالای OLED 4k دارد. به نظر شما آیا این مدل به سامسونگ 9990 ارجح است؟
    دوست عزیز حتما گارانتی دار میخوای؟
    این مدل 92000 هم دیدم قیمتش خوبه اما خوب رده بالا نیست یه سری ضعف ها داره
    ولی خود oled هستش
    کاربردتون میگین شما؟ و هزینه اخرو سایز مورد نظرتونو

14. این کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

درود
    عرض ادب
    مهرداد خان از اين مدل x8500d سوني كه اخيرا وارد بازار شده اطلاعي دارين؟
    الان x8500c سايز 55 اينچ دوربر 5/5 ميليونه ولي اين مدل d كه جديد اومده 1 ميليون ارزونتره همون اندوريد و 4k و....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •